Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wielu ludzi czyta Pismo Święte na swoją zgubę.

Jeśli tak istotnie można to tłumaczyć, to powiedzmy sobie szczerze: poszukiwanie prawdy doprowadza do zguby i system ten oparty na władzy syjonistyczno-rzymskiej powinien stworzyć ministerstwo Prawdy i Polityki Społecznej.

Ksiądz Dominik lawiruje między ćwierć prawdami, a kłamstwem totalnym. Tą ćwierćprawdą jest fakt, iż ludzie czasem błądzą w czytaniu Pisma. Na przykład usuwają dowolne księgi, czy też wywyższają Ducha Świętego od Jezusa i Boga. Ale to nie Słowo jest groźne, a ludzkie pożądliwości. Czy to wina Słowa Bożego, że katolicyzm zrobił z Biblii najbardziej wpływową firmę na świecie? Najbardziej dochodową i silna politycznie?

Nie tak dawno skomentowałem jego filmik o ohydzie spustoszenia, gdzie sadził on, że owa ohydą miało być przerwanie eucharystii codziennego składania ofiary. Kilka dni po moim wpisie filmik wykasowano.

 

Jeśli jest jakieś zagrożenie zgubą, to płynie ono z nauk tego księdza jakby nie było z charyzmą.

 

Jako podkład daje on słusznie poniekąd to, co od wielu lat pisuje: o ewangelii sukcesu.
Co ks Dominik powiada: Jezus odwraca to myślenie “żydowskie” do góry nogami. Nie, stary (tak się mówiło u mnie na podwórku w Kielcach), nie odwraca myślenia żydowskiego do góry nogami. Przyszedł Prawo dopełnić, a przekleństwa i błogosławieństwa nadal są ważne:

http://detektywprawdy.pl/2015/03/15/przeklenstwa-i-blogoslawienstwa-czyli-5-ksiega-mojzeszowa-rozdz-28/

 

Ksiądz Dominik sprytnie lawiruje ale nic nie wspomina o wykasowaniu z kościoła Rzymu drugiego przykazania:

 

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.

 

Ksiądz podnosząc akcent, głos, intonacje, mówi “prowadzenie jest w kościele prowadzonym przez Ducha Świętego”.

W tym kościele pedofilii? To Duch Bozy prowadzi do takich rzeczy? W tym kościele inkwizycji? W tym kościele, który własnie za czytanie biblii spalił Jana Husa i Williama Tyndala? W kościele Jezuitów, którzy maja swoje uniwersytety w USA wypuszczające aktorów grających demoralizujące role?

Jezuickie szkoły w USA i na świecie. Cz II – absolwenci.

 

 

Niestety, ale brak poszukiwania prawdy skutkuje poddaniem się takim zwiedzeniom. To tak jak z kwestiami dzisiaj omówionymi rozwodowymi. Wielu żyje w zawieszeniu, bo nie znają Prawa Boga.

 

Panie Dominiku, w katolickich przypisach Biblii tłumaczenia katolickiego, kiedy Piotr powiedział, że jest w Babilonie, Wasi tłumacze na dole strony umieszczają adnotacje, że Piotr wówczas był w … Rzymie.

Apokalipsa nie pozostawia cienia wątpliwości co należy zrobić z Babilonem:

 

” I zawołał potężnym głosem: Upadł, upadł Babilon – stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, (3) bo winem swego szaleńczego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi wzbogacili się na jej ogromnym przepychu. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wychodź z niej, mój ludu, byście nie uczestniczyli w jej grzechach, aby was nie dotknęły jej plagi, (5) bo grzechy jej dosięgły nieba, i wspominał Bóg o jej zbrodniach. (6) Odpłaćcie jej tak, jak ona [wam] odpłaciła, i w dwójnasób oddajcie za to, co uczyniła: w kielichu, w którym przyrządzała [wam] wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie. (7) Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie katuszy i smutku. Bo mówi w swoim sercu: Zasiadam jako królowa i nie jestem wdową, i z pewnością nie zaznam żałoby” Ap 18.

 

Czy kieruje się Pan duchem Prawdy? Dlaczego nie głosi Pan o szkodliwości szczepionek o GMO, o 5G? Tego Pan nie widzi, a widzi zwiedzenie w samodzielnym czytaniu pisma?

Nie widzi Pan proizraelskich powiązań katolickich polityków jak Kaczyński i wielu innych? Czy prawda ogranicza się wg Pana li tylko do eucharystii i monopolu na biblię Watykanu? Watykanu położonego dokładnie w tym miejscu gdzie czczono bożka etruskiego Vaticanusa.

 

No i ta manipulacja:

 

 

Tak, jakby każdy kto cytuje Pismo iż jedynym pośrednikiem jest Jezus miał taką twarz jak ten człowiek…. Totalna manipulacja diabelska.

Na ten gebelsowski wzór można samego ks Dominika zrobić bandytą duchowym:

 

 

Czy będzie to uczciwa konwersacja i analiza Słowa Bożego? Odpowiedzcie sobie sami…..

 

,

Updated: 21 lutego 2019 — 12:18

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Jak tylko zaczęłam próby uświadamiania moich rodziców
  moja mama przesłała mi ten filmik celem ostrzeżenia mnie :(.
  Wysłuchałam go w całości by być obiektywna i uszy mi zwiędły..

  1. rzeczywiście, coś okropnego…

  1. najlepsze pod koniec kiedy śpiewają Bogurodzicę z mieczami podniesionymi a pan Dominik w koszulce o grafice podobnej do Jacka danielsa prowadzi to zwiedzenie

 2. Mój ulubieniec maryjny. Kiedy go oglądam to myślę, że już niczym mnie nie zaskoczy. Ala nie. Nie on. Bandyta duchowy. To przez takich jak on byłem, a moi bliscy i znajomi siedzą w ciemności. Jak jego słucham i go widzę to zdaję sobie sprawę jak musiało wyglądać średniowieczne. Żołnierz maryjny taaa. Do ofiary krwi namawia. Niech sam weźmie karabin i do okopu hyc. To jest biskup z wiersza Tuwima https://literatura.wywrota.pl/wiersz-klasyka/24333-julian-tuwim-do-prostego-czlowieka.html Ale nie. On nie, bo sam sobie rączki obrudzi. Bo jak tu z brudnymi raczkami komunię rozdawać. Zawsze jak mówi o maryji to aż wpada w jakąś ekstazę. Dostaje dziwnych wypieków i wytrzeszczu ślepi. Za młodu chcialem być rycerzem. Proszę. Można – można https://youtu.be/yzA-R9OCTmA A jakby ktoś chciał taką fajną koszulkę jak ksiądz to proszę. Chyba nawet są w promocji. Na prezent pod choinkę idealny http://www.only4men.pl/o-nas.html#

 3. Ten człowiek jest ewidentnie pod mocnym wpływem tego demona od królowej niebios. Teoretycznie można by się za niego pomodlić, ale wiem że w katolicyzmie są też tzw. akty zawierzenia, gdzie dobrowolnie jakiś człowiek oddaje się w niewolę(nawet dokładnie tak to nazywają)maryji. Wtedy nie wiem czy się modlić, bo do takiego czegoś nawet sam kościół nie namawia, jest to dobrowolne. A to całe oddawanie się w niewolę to chyba spopularyzował papież polak, z tym swoim hasłem “Totus Tuus”.

  Najgorsze jest to, że przez takich ludzi właśnie niektórzy jeszcze bardziej się utwierdzają w zwiedzeniu. Albo są spychani ze ścieżki prawdy, bo nagle zaczęli coś szukać, poznawać i natrafiają na taki film, który powoduje że wracają do tego.

  1. Mądry komentarz Marcinie.
   On miał czarny pas karate i myśli że jak się uwolnił od ducha karate to jest czysty.
   Z obserwacji wiem, że zazwyczaj działa to tak, że jeden odchodzi a przychodzi drugi a nawet niekoniecznie. Może ujawnia się drugi. Karate to też system wierzeń i duchowość na wyższym poziomie. A więc demon walki odszedł lub zmienił tylko zainteresowania. Wszak tutaj trzymają miecze.

 4. Wykasowanie 2 przykazania ? Co ty wypisujesz ? Hej, weź w rękę Biblię Tysiąclecia, znajdź Wj rozdział 20 albo Pwt rozdział 5. W moim egzemplarzu wszystko jest jak należy. Nikt niczego nie usunął.

  1. II przykazanie w Biblii Tysiąclecia jest, ale juz w lekcjonarzu, z którego czyta sie podczas liturgii słowa na mszy nie ma. Bez tego II przykazania sie uczy tzw. 10 przykazań od pokoleń, bo w 7 lub 8 wieku wyrzucoono z nauczania dekalogu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme