Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Robot ‘bóg’: AI wersja buddyjskiego bóstwa, które ma głosić w japońskiej świątyni.

Tak oto zbliżamy się do tego momentu historii, w którym sciene fiction oraz teorie spiskowe stają się rzeczywistością. Według mojej oceny ma to kolosalne znaczenie eschatologiczne. Jest to jedna z najważniejszych informacji w tym roku i ostatnich latach, a dlaczego wyjaśnię w dalszej części tekstu.

 

 

 

Japoński robot został stworzony, aby głosić nauki Buddy w języku potocznym w świątyni Kodaiji w starożytnym mieście Kioto. Humanoidalny robot jest wzorowany na Kannon Bodhisattwie, buddyjskiej bogini miłosierdzia. Robot nazywa się Mindar i wygłosił pierwsze przemówienie na temat Sutry Serca, kluczowego fragmentu pisma buddyjskiego. The Japan Times doniosło, że nauki wypowiadane przez robota oferują ścieżkę “przezwyciężenia wszelkiego lęku, zniszczenia wszystkich złych wyobrażeń i uświadomienia sobie doskonałej nirwany”.

 

 

Brzmi zarówno interesująco jak i groźnie.

 

 

Mindar wygłosił mowę na temat Sutry Serca i ludzkości, napisy angielskie i chińskie były wyświetlane na ścianie jako muzyka odtwarzana w tle. Główny szafarz świątyni w Kyoto Higashiyama Ward Tensho Goto podczas konferencji prasowej powiedział: “Jeśli obraz Buddy przemówi, nauki buddyzmu będą prawdopodobnie łatwiejsze do zrozumienia,” dodał: “Chcemy, aby wielu ludzi przyszło zobaczyć robot, aby pomyśleć o istocie buddyzmu.

 

 

Kochani, czy nie brzmi to jak proroctwo:

 

“„Przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga”

 

..a czymże jest owa świątynia?

 

“Czyż nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was? 17 Jeżeli ktoś zniszczy świątynię Boga, tego zniszczy Bóg. Świątynia Boga jest świętą, a wy nią jesteście.”

 

Może ten cały młyn związany z budową III świątyni jest zmyłką, oszustwem na Żydach judaistycznych, narobieniem im smaczku.

Wszystko teraz jakby układa się w całość. Parafrazując słowa Maxa z “Seksmisji” – “Kopernik też była kobietą” długo oczekiwany antychryst może być … kobietą.

 

Szanowni czytelnicy, część z Was wie, czy to z mojego bloga, czy z innych stron być może, że w każdej części świata od tysięcy lat czczono tego samego demona ukrywającego się pod różnymi imionami: Asztarte, Izyda, Isis, Kali, w Polsce Lajla (na Jasnej Górze), w Rosji Łada, na Litwie Jurata, jeszcze Wenus, Afrodyta, Diana Efeska itd.

W Japonii była to  Guanyin – bogini miłosierdzia.. ,…,

Czy przypomina Wam to kogoś?

 

 

Atrybuty takle jak miłosierdzie oraz ta znana fizjonomia wskazują na jedną i tą samą postać:

 

 

Zwróćcie uwagę na układ palców owej bogini/boga Guaninin:

 

 

A teraz na słynny masońsko-katolicko-iluminacki symbol, który ma na piersiach:

 

 

Ktoś może zapytać: ale szatan to mężczyzna. I tutaj mamy odpowiedź. Daje ją owa bogini Guanyin. Jest ona żeńskim aspektem  formy bodhisattwy.

No i jeszcze znany motyw groty:

 

 

To od niej pochodzi nazwa słynnej herbaty Tie Kuan Yin lub żelazna Bogini Miłosierdzia.

 

To jeszcze nie wszystko. Czytajcie do końca 🙂

 Budda zamiast dwóch obdarował ją tysiącem rąk, by mogła działać skutecznie, dlatego w wielu miejscach czci się ją jako Kuan Yin O Tysiącu Dłoni:

 

 

 

Odpowiednikiem Guayanin jest bogini Kali:

 

 

I to nie wszystko. Na zwodniczej stronie vismaya-maitreya jest o niej mowa z wielkim szacunkiem:

https://www.vismaya-maitreya.pl/wielcy_ludzie_quan_yin.html

 

Kali jest małżonką pana Siwy znanego nam z CERNu:

 

 

Tak naprawdę ich relacje są niejasne, ponieważ te bóstwa sie przenikają.

 

Cejrowski sam uznał, że buddyzm to satanizm:

 

Jaka jest tego konkluzja? Mianowicie jak już to wspominałem w innych tekstach na przykład o komputerze kwantowym, owym antychrystem wcale ni musi być człowiek.

Przypomnijmy sobie jeszcze raz apokalipsę:

 

” I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano czynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, aby wykonali obraz Bestii, która ma ranę od miecza, a ożyła. (15) Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. ” Apokalipsa 13.

 

Nowoczesne telewizory, komputer kwantowy, hologram, Alexa Amazon, Sztuczna Inteligencja to wszystko tworzy całość, której koniec końców może być coś w rodzaju Sky Ney z Terminatora, o czym tez pisałem. Dotychczas były to tylko hipotezy, ale po dzisiejszym newsie to wszystko staje się czymś zupełnie realnym.

Wyobraźcie sobie sztuczna inteligencję, obraz przemawiający do ludzkości, że ją zbawi, że da dochód gwarantowany i zlikwiduje wojny w zamian za oddanie jej czci?

 

https://www.youtube.com/watch?v=b_7QJdnWnZg

 

 

______________

 

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 26 lutego 2019 — 20:26

3 komentarze

Add a Comment
  1. Robotyczny bożek? brzmi okropnie, już samo to zestawienie jest straszne… :/

  2. Guan Yin i bogini kali to zdecydowanie nie jest to samo bóstwo, różnią się bardzo w swych aspektach od siebie, a poza tym wywodzą się z innych mitologi.

    Trzeba też pamiętać, że tak zwana sztuczna inteligencja to zawsze tylko i wyłącznie jakiś program napisany przez człowieka a iluzja ,że mam do czynienia z jakąś wirtualną osobowością jest tym większa im bardziej jest owy program złożony i rozbudowany. Każdy program działa na zasadzie wprowadzonych do niego algorytmów. Jeżeli nawet program ten będzie miał wpisaną możliwość tworzenia własnych algorytmów to będą one zawsze oparte na tych algorytmach które w swej postaci wyjściowej posiadał.

    1. oczywiście że inne bóstwa, ale tylko w nazwie i regionie tak jak Asztarte i Łada.
      Co do reszty. Na tym etapie są to algorytmy jakie w postaci wyjściowej posiada, ale w finalnej wersji będzie to zapewne coś a la Duch (nie) święty w człowieku połączony siecią z innymi ludźmi, całym światem oddającym pokłon bestii.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme