Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rząd światowy istnieje od 7 lat. Dowody dla niedowiarków. Cz I.

 

Nigdzie wcześniej nie widziałem OFICJALNEGO  newsa z mediów mainstremowych o rządzie światowym.

Po zbadaniu tego uznałem, że wiadomości jest tak wiele, że musiałem to rozłożyć na części.

 

 

Poniższy filmik  kanału CW24tv ujawnia nie tylko fakt, ale   ARGUMENT  dla Waszych rodzin o istniejącym już Rządzie Światowym.  Umieścili oni kopię informacji z TVN w swym materiale.

 

 

 

“W Dubaju w stolicy ZEA odbył się już 7 szczyt Rządu Światowego. 4 tysięcy delegatów ze 140 krajów”.

 

Rząd światowy ma ministrów i obraduje…

 

Znalazłem w sieci pewną wypowiedź na tym szczycie:

 

“Szczyt jest znanym celem dla urzędów państwowych, ekspertów i twórców przyszłości pracy rządu. Trzydniowy szczyt stał się platformą dla liderów krajów i organizacji międzynarodowych, aby tworzyć partnerstwa i inicjować inicjatywy, które przyczynią się do kształtowania przyszłości światowych rządów “, powiedział Shaikh Mohammad Bin Rashid

 

 

Tak na marginesie, system szatana budowany jest za kosmiczne pieniądze. Rydzyk otrzymuje wielkie pieniądze za kłamstwa. Polecam zatem Wam wpłacać darowizny na portale prawdy. Ci, którzy mojej pracy nie uznają niechaj wspomagają choćby takie kanały jak wyżej. Budujcie system prawdy Waszymi pieniędzmi, a nie system kłamstwa opłacając jakieś HBo, czy jakieś pisma, filmy i inne elementy nie Bożej kultury. Miliony idą na dezinformacje a  mediów prawdy jest niewiele.

Proponuję również  modlić się o takich ludzi.

 

Teraz najważniejsze, gdyż raczej nie uświadczycie tego w polskim internecie, a i w anglojęzycznym jest bardzo ciężko, mimo że pod nosem…

 

Uwaga!

Pierwszy szczyt rządu światowego odbył się …. zgadnijcie kiedy? 🙂

No cóż…. oni, okultyści zawsze przedstawiają nam coś pod ten słynny nos. Co prawda policjantem nie byłem, ale jestem detektywem i doszedłem do tego. To jest naprawdę bardzo ważna informacja.

Tak więc pierwszy Szczyt Rządu Światowego odbył się w roku 2013.

Pomyślicie zapewne: “co w tym takiego szczególnego?’

Już tłumaczę.

Czy pamiętacie wielkie przepowiednie dotyczące roku 2012?

Nagrano nawet film apokaliptyczno-katastroficzny z tej okazji:

 

 

Jak wspomniałem w poprzednim artykule na lotnisku w Denver jest umieszczona data Majów – 21 grudnia roku 2012. Na ten dzień Majowie przewidywali, iż świat ulegnie „odrodzeniu”.

 

Co było w tym jeszcze tak bardzo intrygującego? Co więcej ponad przepowiednie końca świata?

Otóż z 21 grudnia na 22 grudnia słońce przechodzi ze znaku strzelca do koziorożca i następuje w ten czas tzw przesilenie zimowe.  moment, w którym Słońce góruje w zenicie w możliwie najdalej na południe wysuniętej szerokości geograficznej półkuli południowej.

 

Przesilenie zimowe w większości kultur półkuli północnej było okazją do świętowania „odradzania się Słońca”. W starożytnym Rzymie obchodzono Saturnalia, w Persji – narodziny Mitry (bóstwa Słońca), wśród ludów germańskich – Jul, u Słowian – Święto Godowe. Na początku naszej ery przesilenie wypadało 25 grudnia według kalendarza juliańskiego. Stąd też data święta Bożego Narodzenia, które wyparło tradycyjne wierzenia.

 

Łącząc 21 grudnia 2012 z przepowiednią Majów dochodzimy do przełomowego roku dla świata. Istotnie była to znacząca data, ale oni zaciemnili ją niespełniającym się końcem świata, tak, jak słynne 23 września nabrało znaczenia rosnącego w pewnym momencie do wymiarów sciene fiction. Masa ludzi była zawiedziona, gdyż oczekiwali co najmniej spadającego meteoru, ale tym meteorem był Franciszek w kongresie USA i wiele innych wydarzeń w tle, o których pisałem, a z jednej strony zawiedzeni brakiem spektakularnych wydarzeń czytelnicy  poczuli rozczarowanie (nie mylić z rozczochraniem 🙂 ), a z drugiej strony kilku bigotów zarzucało mi wieszczenie. Tylko, że oni nadal czytają blog ….

 

Prawda jest taka, że oni robią nakładki na ważne wydarzenia.

Weźmy święto 1 maja. Normalnie jest to święto pracy, a w znaczeniu ezoterycznym jest to święto satanistyczne  tzw Nocy Walpurgii, czyli noc złych duchów. Przykładów jest wiele.

Co jest paradoksalne, nie ma żadnych nakładek na święta staro izraelskie…

Wreszcie 1 maja 1776 r. satanista Adam Weishaupt powołał do istnienia masońską lożę Iluminatów, która zdobyła potem złowrogi rozgłos, a kilkaset lat za nim, komuniści stworzyli święto pracy.

 

Podobnie było z 21.12.2012. Z tym, że znakiem tego przełomowego momentu było utworzenie Rządu Światowego.

 

Trochę historii.

 

 

W roku 2015 szejk na szczycie z zastępcą naczelnych sil zbrojnych.

 

 

Potencjał nowych technologii będzie odgrywał coraz większą rolę w przyszłych szczytach w opinii obserwatorów..

 

 

Elon Musk, przedsiębiorca odpowiedzialny za pojazdy elektryczne Tesla i SpaceX, Christine Lagarde z Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny światowej Organizacji Zdrowia.

 

Nowoczesne technologie, leki na raka, aids i wiele innych chorób,  czekają niczym w  worku kłamcy i zwodziciela świątecznego Mikołaja, który w pewnym momencie otworzy wór z prezentami mówiąc, że to wszystko od niego….

 

 

Chwała Bogu za prawdę, którą daje mi poznać a ja się z Wami nią dzielę.

 

Koniec części I

_______

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

Zaktualizowane: 7 marca 2019 - 18:35

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Ile informacji 😮
    Dziękuję bardzo za notkę! 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish