Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rząd światowy istnieje od 7 lat. Dowody dla niedowiarków. Część II.

W pierwszej części napisałem o podstawach rządu światowego umieszczając film z cytatem z TV komercyjnej, w której powiedziano wprost o rządzie światowym.

 

 

Część II.

 

Sam pisałem wielokrotnie o znaczącej roli ZEA w nowoczesnych technologiach. Wspomnę kilka:

 

detektywprawdy.pl/2017/06/07/latajace-taksowki-juz-w-2020-roku/

detektywprawdy.pl/2015/05/13/odrzutowe-skrzydla-czyli-przedsmak-skoku-technologicznego/

 

Świat pokochał nowoczesność. Dzieci i młodzież pokochały nowoczesność, a więc wszyscy pokochają antychrysta.

I tutaj zbliżam się do konkluzji, z którą wstrzymuje się od kilku lat, a która rozwinąłem w tekście o islamie jako bestii. W tej sytuacji należałoby poważnie potraktować islam jako bestię.

 

Popatrzcie jaka jest nagonka na Żydów. Oczywiście Żydzi rządzą światem, ale pytanie którzy? Według mojej oceny ci polityczni żydzi mogą być tylko robotnikami księcia islamu.

Być może faktycznym celem bestii jest wymordowanie Żydów z Izraela i stąd akurat teraz zostają nakręcane emocje antyżydowskie. Bez względu czym jest bestia apokaliptyczna od razu wiedziałem, że podczas tej konferencji pokojowej w Warszawie zrobili szopkę. Netanjahu, Pompeo, Kaatz publicznie oczerniali Polaków by sprowokować nastroje antyżydowskie. Jednak najprawdopodobniej Żydzi antysyjonistyczni zostaną wymordowani przez żydów syjonistycznych. Tak to widzę. to będzie słynny z biblii czas utrapienia dla Jakuba. Tak więc miejcie zdrowy osąd sytuacji oceniając Żydów.. To naprawdę różnorodna nacja. Biblia wyraźnie mówi o żydach którzy Żydami nie są.

 

Przedstawiam Wam oficjalne logo Szczytu Rządu Światowego:

 

 

13 kresek. Interesujące. Nieprawdaż?

Zapewne to nie jest jeszcze logo docelowe rządu, który pojawi się po ogłoszeniu pokoju, ale jest to logo szczytu rządu światowego.

 

 

Przy tej okazji chciałem nadmienić, iż to nie Dawid Icke, nie weganie Wam o tym mówią, ale człowiek dla którego Bóg jest najważniejszy. Nie żadne New Age, nie Maitreya, nie katolicka wolna-polska.pl, nie charyzmatycy, ale Chrystusowiec biblijny. Wszyscy inni dają Wam ćwierć prawdy.

Ja nie jestem w żadnej religii i żadnej nie popieram. Nie jestem uprzedzony do Żydów ani nie biorę udziału w farsie przywracania potęgi słowiańskiej.

 

 

Czy słyszałeś o szczycie rządu światowego? To prawda, a na pierwszym szczycie w 2013 r. Uczestniczyli tacy jak Barack Obama, Ban Ki Moon, Steve Wozniak, Richard Branson, światowi liderzy, liderzy biznesu i wielu innych.

 

 

 

W roku 2017 odbyło się pod tym, co publicznie nazywa się Łukiem  Triumfalnym, jednak pierwotnie było łukiem przed świątynią Baala, wielką obrzydliwością dla Boga. Po raz trzeci łuk został zaprezentowany publicznie (wcześniej w Londynie i Nowym Jorku). Dyskutując o przyszłości dla nas wszystkich, o klimacie, polityce itd., Zmieniając i redefiniując rządy, jakie znamy i jak mówimy. Ich przesłanie jest jak zawsze zapakowane w kwiatowo-pozytywny język i ton, jak można usłyszeć, ale ostatecznie będzie to kwestia niewybranych władców o antycznym porządku, rządzących nami wszystkimi na swój własny obraz.

 

Chociaż rzymski artefakt odtworzony we współczesnej arabskiej metropolii może wydawać się absurdalny, rabin Pinchas Winston , płodny autor i uczony końca świata, dostrzegł w nim głębsze znaczenie, które jest dziś niezwykle istotne.

Choć Rzym i Emiraty Arabskie pojawiają się w różnych częściach świata i w różnych punktach historii, rabin Winston postrzega je jako powiązane ideologicznie i duchowo.

“Tradycja mówi o czterech wygnańcach, z których ostatnim jest rzymskie wygnanie. Izrael jest atakowany przez Arabów, ale nigdzie nie słyszymy o piątym wygnaniu Arabów lub Ismaela – wyjaśnił rabin Winston. “Ten rzymski łuk w Dubaju symbolicznie łączy ich razem: Ismaela, Arabów i Edom, który został uosabiany przez Rzym.”

Pierwotny łuk w Palmyrze, zbudowany przez rzymskiego cesarza Septymiusza Sewera, stał przed wcześniejszą świątynią, którą Mezopotamianie używali do czczenia pogańskiego boga Bela, często wymienianego w Biblii jako Baal.

 

Z powrotem odbudował wyżyny, które zburzył Ezechiasz, jego ojciec. Postawił ołtarze dla Baala, zrobił Aszerę, tak jak uczynił Achab, król izraelski, i kłaniał się wszystkim Zastępom Niebieskim i służył im.  21: 3

 

“Podobnie jak Rzymianie, Arabowie próbują kontrolować świat i odnoszą sukcesy” – powiedział rabin Winston. “Mimo że to Arabowie przeciwko Żydom, tak naprawdę Arabowie kontynuują misję Edomu, aby podbić świat. To połączenie Dubaju z Rzymem pokazuje, że Edom nigdy się nie skończył. Po prostu nałożył inną maskę ”

Żydowski mędrzec z pierwszego wieku Jonatan ben Uzziel napisał o tym, jak ten biblijny sojusz Ismaela z Ezawem  pojawi się na końcu dni. Jasne dowody duchowego związku między tymi dwoma pozornie rozbieżnymi światami można znaleźć w rosnącej współpracy politycznej między Rzymem a światem muzułmańskim / arabskim.

To są poglądy żydów judaistycznych. Trudno się z nimi nie zgodzić. Od początku prowadzenia bloga definiuje tych złych żydów jako Edomitów i chazarów.

Bractwo węża:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/08/kim-jest-plemie-zmijowe-czyli-bractwo.html

 

Polską tez rządzą nie Judejczycy, ale Chazarowie i Edomici. Czy pan Jacek Międlar tak doskonale znający historię tej prawdy nie zna?

Uważam, że w pewnym momencie świat będzie potrzebował akceptacji światowej społeczności do wymordowania potomków Judejczyków i to jest pułapka antysemityzmu.

Niedawno bo kilka dni temu napisał do mnie czytelnik, uważający że jest Żydem. Ja nie mam z tym problemu, gdyż nie ma Żyda ani Greka. Jest za to plemię żmijowe i Chrystusowcy i ludzie po środku.

W czasach antychrysta kimkolwiek on będzie żydzi Judejscy będą tak samo mordowani jak Chrystusowcy.

 

Oficjalna strona szczytu Rządu Światowego:

 

https://www.worldgovernmentsummit.org/

 

Czy wiecie kto jest partnerem Szczytu Rządu Światowego?

 

Międzynarodowego Funduszu Walutowego ,

Organizacji Narodów Zjednoczonych ,

UNESCO ,

Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD)

oraz Światowe Forum Gospodarcze.

 

Ale nie tylko. Więcej tutaj:

 

https://www.worldgovernmentsummit.org/community/partners

 

Jest tam także NY Times, CNN, Mastercard od płatności.

 

Tematy i motywy poszczególnych szczytów:

 

W 2014 r. Tematy obejmowały partnerstwa i innowacje w dostarczaniu usług rządowych,  inteligentne zestawy narzędzi rządowych (wykorzystujące technologie informacyjne do zaangażowania obywateli, działania antykorupcyjne i pomagające obywatelom dotkniętym konfliktem)  oraz rząd cyfrowy.

W 2015 r. Tematy obejmowały inteligentne miasta,  innowacje,  i lepsze miejsca pracy.

W 2016 r. Tematy obejmowały cele zrównoważonego rozwoju ,  stan zrównoważonego rozwoju,  oraz zaawansowaną naukę i przyszłość rządu (robotyka i sztuczna inteligencja, medycyna genomiczna i biometria). [W 2016 r. Na szczycie umieszczono inauguracyjną nagrodę dla najlepszego ministra świata , przyznaną Gregowi Huntowi , ówczesnemu australijskiemu ministrowi federalnego środowiska, późniejszemu ministrowi zdrowia Australii.

W 2017 r. Szczyt skupiał się na czterech głównych tematach:

1) zmianie klimatu i bezpieczeństwie żywnościowym,

2) dobrobycie i szczęściu obywateli, (buhahaha)

3) sprawności rządu i geopolityki i pomocy humanitarnej, w celu skupienia się na podstawowych kwestiach, które mają na celu stworzenie droga do tej przyszłości na całym świecie. Szczyt odbył się pod patronatem Mohammeda bin Rashida Al Maktouma , wiceprezydenta i premiera ZEA i władcy Dubaju , a udział siedmiu międzynarodowych organizacji jako partnerów strategicznych, w tym Międzynarodowego Funduszu Walutowego , Organizacji Narodów Zjednoczonych , UNESCO , Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) oraz Światowe Forum Gospodarcze.

W 2018 r. Tematy obejmowały sztuczną inteligencję i szczęście.

Pytanie kogo szczęście? Bo na pewno nie obywateli mających coraz mniej praw, a coraz więcej chemii w żywności i coraz więcej satanizmu na co dzień i komunizmu.

Jest jeszcze inna ciekawostka.

 

Otóż w  2017 roku na Światowym Szczycie Rządowym odbył się pierwszy Globalny Dialog na rzecz Szczęścia.

 

Czyżby powstało ministerstwo ds szczęścia?

A i owszem:

 

“Został zwołany przez Ministra Stanu ZEA ds. Szczęścia i Dobrego Samopoczucia, Jej Ekscelencję Ohood bint Khalfan Al Roomi. Zaproszono wielu psychologów od… pozytywnego myślenia. Między innymi: Edward Diener , Mihaly Csikszentmihalyi , Martin Seligman i premiera z Bhutanu tshering tobgay ,Szefowa Programu Rozwoju ONZ Helen Clark.

 

Był także przedstawiciel Bhutańskiego Szczęścia Narodowego Karma Ura.

Zadowolony przedstawiciel Bhutanu. Zadowolony jak oficer gestapo. Mam nadzieję, że takie porównanie jest jeszcze niekaralne.

 

Szczęście narodowe (krajowe) brutto (ang. Gross National Happiness, GNH) – wskaźnik zaproponowany w 1972 przez byłego króla Bhutanu, Jigme Singye Wangchucka jako instrument służący do mierzenia jakości życia w sposób bardziej całościowy niż powszechnie stosowany wyłącznie ekonomiczny wskaźnik Produkt krajowy brutto (PKB). Wskaźnik ten jest wykorzystywany w Bhutanie w planowaniu rozwoju społeczno-gospodarczego. wikipedia

 

 

Było to wydarzenie przeznaczone wyłącznie dla zaproszonych około 200 osób. Wydarzenie to zostało poszerzone do około 600 osób w 2018 r. Pierwsze sprawozdanie na temat ogólnej polityki dotyczącej szczęścia  zostało wydane przez Światową Radę Szczęścia, radę stworzoną przez Ministra Stanu ds. Szczęścia i Dobrego Samopoczucia w ramach Globalnego Dialogu na rzecz Szczęścia. . W 2018 r. Jego Wysokość Szejk Mohammed bin Raszid Al Maktoum zwołał sześć narodów: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kostarykę , Portugalię , Słowenię , Meksyk, i Kazachstan, aby ustanowić Koalicję Globalnego Szczęścia, porozumienie o współpracy na poziomie międzynarodowym, aby zapewnić szczęście na czele rządu.

 

Islamiści organizują ludziom szczęście… To szejk wyszedł z inicjatywą współpracy na rzecz szczęścia. Wciągnął to nie tylko kraje europejskie, ale i naszego południowego sąsiada – Słowację.

Chińczycy również mają być szczęśliwi i basta. Bez Jezusa, bez poczucia wolności, bez wyboru.

Nikt nie mówi o przymusie szczepionek, o wysokich podatkach, o chemii w jedzeniu, o lgbt, ale mówią oni o przymusie szczęścia. Po prostu masz być szczęśliwy czytelniku bez względu na okoliczności, a jak nie to będziesz ukarany za swój pesymizm.

W ten sposób do komunistycznych pojęć jak “mowa nienawiści” zamykająca usta prawdzie, dołącza obowiązek szczęśliwości.

W wojsku mówiono “kiedy żołnierz się nudzi to głupieje”. Psycholodzy teraz powiedzą “jeśli nie podoba ci się to, co sie dzieje na świecie, to problem jest w tobie”. No i tutaj juz duża furtka do nadużyć.

Przypomnijmy sobie tylko aferę z porwaniem polskiego dziecka z rąk faszystowskiego rządu Norwegii. Zajął się tym sam Rutkowski:

 

 

W tej krainie szczęśliwości dziecko było kilka dni smutne ponieważ zmarła mu babcia w Polsce. Przyjechali urzędnicy od “szczęśliwości” dziecka i je zabrali rodzicom uznając, że dziecko jest przy nich nieszczęśliwe.

Dopiero dzięki akcji niczym z dobrego filmu sensacyjnego odebrano dziecko, które musiało schodzić po linie z I piętra w nocy….

 

Strach się bać tej szczęśliwości. Jak dobrze, że nie ma jeszcze w Polsce ministerstwa ds szczęścia bo już byłoby po nas.

 

Przepraszam bardzo za tę dozę ironii i sarkazmu, ale to taka niemoc, śmiech  przez bezradność.

 

Już niebawem ludzkość czeka “szczęście” Wielkiego Ucisku” jakiego nie było jeszcze. To wszystko przez odrzucenie Boga. Tak po prostu być musi i żadna siła, żadni narodowcy, żadni Słowianie tego nie zmienią. Odejście od kochanego Boga ma swój koszt i będzie nim światowy totalitaryzm.

 

Reasumując, Islam odegra kluczową rolę w czasach Gniewu Bożego co widać i słychać.

Jeśli jest on bestią, to opierając się na proroctwach biblijnych zniszczy on tez biblijna Nierządnicę.

Czy nie zasadnym wydaje się w tej sytuacji logika Franciszka nakazującego sprowadzanie Islamu do Europy? Przyjmowanie nachodźców, co popierali polscy pastorzy tacy jak Majdylło, Cyrikas?

 

 

 

Koniec części II i ostatniej.

Prawdopodobnie pociągnę temat dalej.

 

_______

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

 

 

Updated: 7 marca 2019 — 20:52

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Świetny artykuł. Respekt ☺. Co do islamu. Czy nie jest on raczej jedną z córek Babilonu. Syjoniści (również córka ale starsza) prą do wojny. Europa, szczególnie zachodnia, jest w klińczu. Po jakiej stronie nie stanie w tym konflikcie to i tak wybuchnie. Na razie jest w miarę dobrze bo jest kasa na socjal. Ale w jednej chwili syjoniści mogą przekręcić kurek z kasą i będzie źle. Po ostatnich transferach ludności (po sposobie transportu, walczącym islamie oraz liczbie ludzi) widać, że się im śpieszy. Konflikt z bliskiego wschodu będzie miał swoje echo w Europie. Oliwa jest dolewana poprzez absurdalne rządy krajów Europy, faworyzowanie nowej ludności kosztem tubylczej itd. Do tego szykowany kryzys gospodarczy. Wystarszy iskra i będzie boom. Islam może być narzędziem do efektu docelowego. Coś nam szykują. Może wojnę religijną, ktora przerodzi się w masowy mord. Wojnę o wodę i jedzenie. Jeszcze chwila i wszystko będzie w rękach koncernów. Fermy kur, wieprza, krów, kontrolowany połów ryb, wszystko. U nas nawet dziki i sarny wystrzelają. Kiedy to piszę mam przed oczami jeźdzcców z apokalipsy. Biały-przebudzenie ludzi, czerwony-wojna (preludium do rzeźi), czarny-światowy kryzys i głód, trupi albo zielony-masowa wojna. Potem sojusz, antek itd. Zanim Pan Jezus wróci ma być jak za czasów Noego czyli modyfikacje genetyczne ludzi (tak na dziś mi sie zdaję). Może jest to znamię bestii. Np. po wojnie będą skażenia więc żeby ludzkość ocalalała będą zmieniać genetycznie ludzi. Ci co się nie zgodzą pójdą do odstrzału. Trochę podobnie jest dziś ze szczepionkami. Dziecko nie szczepione nie może iść do szkoły itd. Ze względu na skażenia ludzie mogą stać się bezpłodni i wtedy jak w końcówce seksmisji pyk chłopak pyk dziewczyna. Za dni Lota byly zboczenia. Może antek bedzie transem, jakimś bisexem czy jakoś takim. Tak mi naszło do głowy. Mam tak przed Szabatem ☺

  1. Zapomniałem dodać, że równie w roku 2013 a więc tuz tuż po słynnym 21.12.2012 13 marca o godz 20>13 papieżem został Jezuita Bergoglio. Czyż nie wprowadza ta informacja w zadumę?
   Od tego roku były szczyty NWO. Papiez naklanial na przyjęcie Islamu.

   Pomyślmy:

   “I [ujrzałem] jedną z jej głów śmiertelnie zranioną, lecz [ta] śmiertelna rana została uleczona. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią, (4) i pokłon oddali Smokowi, bo dał władzę Bestii. ”

   Islam podobnie jak syjonizm sie odrodził, a właściwie odradza.
   Załóżmy, że smokiem jest papież i odda władzę islamowi, którego sam wpycha do Europy.

   “Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka.”

   Czy świat może oddawać cześć syjoniście? Może tak, może nie. Wszystko jest kwestią socjotechniki.
   Czy Kushner może zaprowadzić faktycznie pokój na Bliskim Wschodzie? Teoretycznie może, ale w praktyce już chyba nie za bardzo.

   “Pozwolono jej też walczyć ze świętymi i zwyciężać ich. I dano jej władzę nad każdym plemieniem, językiem i narodem”

   “) Potem zobaczyłem inną bestię wychodzącą z ziemi, a miała dwa rogi podobne do Baranka, ale mówiła jak smok. (12) I całą władzę pierwszej bestii sprawuje na jej oczach, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej bestii, której śmiertelna rana została wyleczona. ”

   Jakby Watykan oddał władzę islamowi. Jedna z głów zraniona, czyli to co stworzyli – islam – został zraniony na początku XXI wieku gdzie był kres imperium ottomańskiego.

   Nie są to proste sprawy, ale wyjdą w tym roku.

 2. Przed nowonarodzeniem, zainteresowałem się sytuacją na świecie. Też zwróciłem uwagę na rok 2013. Rozmawiałem o tym z Jarkiem. Może pamięta i poświadczy. Mniejsza o to. O tym co napisałeś nie wiedziałem dlatego bardzo Ci dziękuję. Pamiętam, że w 2013 był jeszcze majdan na Ukrainie, w Syrii zamach chemiczny, ogólnie było wiele zamachów bombowych na świecie, o papieżu pisałeś. Co do Watykanu masz rację. Oddaje mu władzę. Zobaczymy. A i jeszcze jedno. Czytając ostatnio objawienie coś wyszło. Nie wiem czy o tym pisałeś. Chodzi mi o diademy. W Ap 12.3 diademy są na głowach (królestwa?), w 13.1 diademy są na rogach (królach?), w 17.3 bestia szkarłatna bez diademów ale ubrana w szaty. Wiesz coś na ten temat. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme