Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Francuzi się budzą, ale Polakom jeszcze daleko – “Żółte kamizelki” zdemolowały siedzibę loży masońskiej.

Ruch żółtych kamizelek ( około 100 działaczy) (fr. Le mouvement des Gilets jaunes) wtargnął na teren siedziby Wielkiej Loży Mieszanej Francji w centrum miasteczka Tarbes i ją zdemolował. Porozbijano meble i skradziono szpady, które  następnie oddano.

Ciekawa jest wypowiedź  francuskiego Ministra Spraw Wewnętrznych, piszącego  “”Po Żydach, masoni… Kiedy głupota konkuruje z najbardziej brudną nietolerancją.”

 

 

Pamiętam stały tekst działaczy “Eskimosów” na forach dyskusyjnych kiedy się obwiniało te nację “tak jasne, za wszystkim stoją masoni, żydzi, cykliści”. Typowe wyśmiewanie prawdy.

Loże jednak istnieją i ich siedziby przypominają polskie budynki ZUS (zaklad utylizacji szmalu Polaków). To ten złodziejski ZUS jest właśnie podtrzymywany przez loże masońskie.

 

Jednak z dystansem patrzyłbym na ruch żółtych kamizelek uważnie się im przypatrując. Wszak wszelkie rewolucje były sterowane.

Natomiast ludzie w biedzie, kryzysie szukają odpowiedzi, a skoro Polacy jej jeszcze nie szukają, to być może Bóg sprowadzi lub dopuści na Polskę kryzys niekoniecznie ekonomiczny.

Teraz wszyscy są zajęci, Mają swoje mecze, kuchnie Gesslerowej, Na Wspolnej itd. Pytania się zaczną kiedy zacznie się trwoga.

 

Pewnie większość ministrów o ile nie 100% jest członkami lóż masońskich. Ale kto by się tam przejmował, że lucyferianie rządzą krajem….Kto sobie zadaje pytanie czy politycy klękający w kościołach Rzymu maja owoce Ducha Jezusowego? Czy postępują dla dobra społeczeństwa, czy ludzie żyją godnie, czy ktoś przestrzega przykazań Bożych. Taka to już jest pułapka, ludzie myślą, że jak ktoś ugina kolano w kościele to jest wierzący.

Niestety, ale krajem rządzą wyznawcy Królowej Niebios.

 

 

 

oj tam oj tam.

 

 

Updated: 13 marca 2019 — 09:09

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Często gdzieś czytam o tym aby zlikwidować ZUS. Ale co by go zastąpiło? Jakby to miało wyglądać. Te składki szłyby do innej, lepszej instytucji? Czy wogóle byśmy ich nie płacili i przez to zarabiali więcej, i się sami ubezpieczali?

 2. Dokładnie tak. Nam serwują pozorny spokój i pęd za pieniądzem a między czasie wprowadzają swój plan punkt po punkcie. Teraz mieszają nas z ukraincami i tworzą państwo dwujęzyczne dla hołoty. Z czasem wejdzie trzeci język urzędowy, hebrajski.

  1. Nie hebrajski tylko jidisz 😉

 3. Niestety prawda. Dziadkowie Jana Kulczyka od strony matki Chaim i Gizela. Iście słowiańskie imiona.
  Goja by nie dopuścili do wielkich interesów? Na to wygląda…

 4. Witam. Korzystając z wątku Francji. Ostatnio słuchając pewnego filmu z CEPowiśle nt. Francji padło nazwisko Jacques Attali. Bardzo ciekawa postać. Jest bardzo mało informacji o jego osobie w polskim necie a facet napisał ponad 30 książek. Ciekawą pozycją wydaje się “Krótka historia przyszłości” z 2006 roku. Wręcz “proroczo” przewidział obecną sytuację i co ma nastąpić po niej. Wiecie może coś więcej na ten temat? Pozdrawiam

  1. mam jedną z jego książek, to komunista. Chyba socjolog.

 5. “Teraz wszyscy są zajęci, Mają swoje mecze, kuchnie Gesslerowej, Na Wspolnej itd. Pytania się zaczną kiedy zacznie się trwoga.: trafiłeś w punkt Piotrze adminie, moja zona Na wspołenj nie przeoczy, ale jak już musi, bo chcieć to trzeba chcieć 🙂 to z wielką łaską wysłucha co mam jej do powiedzenia o Jezusie, świecie itp. ?Ale gdy tylko coś się dzieje, to pierwsze co mówi do mnie to to, żebym się pomodlił w tej czy innej sprawie.
  Ostatnio jej tłumaczyłem ze Bóg to nie złota rybka, On tak nie działa, najpierw pokaż człowieku, że Ci na nim zależy, dowiedz się O nim więcej, weź jego Słowo i przeczytaj co tam jest napisane, nawróci się i musisz narodzić się na nowo. Ludzie z ego świat co często tłumacze , ze oni działają trochę od drugiej strony, najpierw wymagają od Boga cudu, uzdrowienia itp. a kiedy to się nie dzieje to szybko rezygnują i mówią, że Boga nie ma, ręce opadają.

  1. spokojnie, nawróci się jak zostaniesz pochwycony. 🙂
   ale faktycznie Bóg ma byc jak ten kelner.

  2. Właśnie, jak wam się żyje w rodzinach gdzie małżonek nie jest nawrócony. Jak sobie radzicie? Ja ostatnio bardzo przezyłam fakt, że moj mąż który był juz bardzo blisko nawrócenia, nagle stwierdził ze on juz w nic nie wierzy. Ja czuję, że Pochwycenie jest juz bardzo blisko, walczę o moją rodzine, a oni ani drgną. Kilka dni temu Bóg dał mi taka myśl, że on się nawróci po Pochwyceniu i to mi bardzo duzo pomogło. Ogólnie z nienawróconym małżonkiem jest ciężko. Konflikty sa najczęściej w okolicach weekendu i świętowania Szabatu. Zbliza sie wielkanoc i chrzest siostrzenicy, wiec juz mam stres. Mama wczoraj mnie spytała czy przyjedziemy na swieta. Nie ma lekko, ale i tak lepsze to niz Wielki Ucisk.

   1. Nie ma lekko, ale nadzieja w Panu, ja już jestem kilka lat w takim związku, ale widzę małe zmiany na lepsze w mojej żonie. Modlitwa, Twoja postawa i świadectwo prowadzi do uświęcenia osób w rodzinie i z czasem dzięki Panu wejdą na wąską drogę. Trzeba w niektórych sytuacjach być niezłomnym,

 6. Chciałbyś to samo w Polsce, co jest teraz w Francji? Bunt, ludzi na ulicach etc. Właśnie tego rządzący chcą, wojny domowej. Do tego to zresztą zmierza.

  1. Nie. Źle mnie zrozumiałeś. Widocznie jesteś tu nowy.
   Pisząc o tym miałem na myśli świadomość Francuzów że rządzą nimi masoni

 7. żółte kamizelki, ludzie się budzą, niestety ale kanalizowane są te ruchy by je wykorzystać. Jak to Pike pisał, czy to w nieprawdziwych Protokołach było?:
  by zacząć tworzyć “oddolne” ruchy społeczne…
  Macron zbierze cięgi, ale prawo ograniczające prawa poddanych przeforsuje- by żyło się lepiej. Następnie wygra wybory ktoś kto “byle nie tamten”, naobiecuje wszystkiego ale starego prawa nie wycofa i tak się będzie kręciło, aż do osiągnięcia założonego planu.
  Potem szybko cudowne S.I.,- które już ma swój kościół- by mogła w czasie rzeczywistym przeliczać dane o wszystkich w sieci 5+G, potem ogólnoświatowy program Social Credit System- bo przecież kontrola jest najwyższą formą zaufania, a tylko w internecie wszystkiego algorytmy wyliczą prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa lub wyłapią myślozbrodnię-. Wojsko i policja by można było wymusić pokój i bezpieczeństwo i oczywiście niepoprawne poglądy nt wszechświata. A potem zakazanie prymitywnych zabobonów w postaci religii, a na końcu jedyna prawdziwa gdy już wszyscy zmęczeni nieprawością i pozbawieni kompasu moralnego będą szukać czegoś co wypełni ich puste życie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme