Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fałszywa Flaga w Nowej Zelandii.

 

Czytajcie, ponieważ żaden chrześcijański portal Wam tego nie wyjaśni tak, jak jest to wyjaśnione poniżej. Dlaczego nie wyjaśni uzasadnię na koniec tekstu.

 

49 zabitych, w tym małe dzieci, rannych w masowych strzelaninach w Nowej Zelandii wymierzonych w meczety.

Trzy osoby są w areszcie – jeden z nich został oskarżony o morderstwo – po tym, jak przynajmniej jeden ciężko uzbrojony strzelec wykończył muzułmańskich wiernych podczas piątkowej modlitwy, masakrując 49 osób w dwóch meczetach w Nowej Zelandii.

 

 

 

28-latek urodzony w Australii przebywał w areszcie po tym, jak otrzymał odpowiedzialność za ataki w Christchurch i rzekomo opublikował biały nacjonalistyczny manifest tuż przed szaleństwem morderstwa. Mężczyzna, którego nie zidentyfikowano, został opisany przez australijskiego premiera Scotta Morrisona jako i tutaj uważajcie:

 

„ekstremistyczny, prawicowy, brutalny terrorysta ”

 

 

„To są ludzie, których opisałbym jako mający ekstremistyczne poglądy, które nie mają absolutnie żadnego miejsca w Nowej Zelandii, a właściwie nie mają miejsca na świecie” – powiedziała po masakrze premier Jacinda Ardern ….

 

To było na zlecenie, ale tego środowiska, które przestrzega przed prawicowymi szaleńcami.

Pewnie niewielu z Was, nawet stałych czytelników przypomina sobie pewien film z przed kilku lat. Z tego co pamiętam jakiś czarnoskóry chrześcijanin chyba adwentysta mówił o ekstremizmie w Anglii.

A czy pamiętacie Andersa Breivika?

Wiecie jak wikipedia go opisuje?

 

Anders Behring Breivik ([ˈɑndəʂ ˈbeːrɪŋ ˈbræjviːk]), od 2017 Fjotolf Hansen[a] (ur. 13 lutego 1979 w Oslo) – norweski masowy morderca, domowy i skrajnie prawicowy terrorysta, który 22 lipca 2011 dokonał dwóch zamachów terrorystycznych: na siedzibę premiera Norwegii, w którym zginęło 8 osób, i na uczestników obozu młodzieżówki norweskiej Partii Pracy, w którym zginęło 69 osób”

 

A co robi Międlar jeśli nie przykleja swoim zachowaniem łatki ekstremizmu prawicy, a przecież my się z nim nie utożsamiamy a przekonania mamy prawicowe.

 

To dlatego żadne chrześcijańskie portale nie powiedzą Wam o tym, ponieważ budowany jest nowy ład i każdy kto przeciwstawi się Nowej Światowej religii będzie uznany za zagrożenie dla społeczeństwa. Po prostu zanim będzie jedność religijna muszą stworzyć mocny fundament nienawiści do różnic religijnych.

 

Raptem wczoraj rozmawiałem z siostra Natlką z UK, która mówiła mi o rygorze w szkołach w Anglii jak to dziecko musi być na większości zajęć. Musi ponieważ są indoktrynowani jak za Hitlera.

 

Przypomnę fragment tekstu z mojego innego artykułu:

 

Dyrektorka szkoły w UK:

 

“Uczymy także o rasizmie, ekstremizmie i religii, a ta sama filozofia przenika przez to wszystko” – dodał Wright. “Chciałbym rzucić wyzwanie każdemu, kto wątpi w moc tego, co próbujemy zrobić wokół lgbt +, aby przyjść i porozmawiać z kilkoma naszymi małymi ludźmi.”

W 2017 r. Brytyjski związek nauczycieli narodowych wezwał  do nauczenia dzieci o homoseksualizmie i transpłciowości już w przedszkolu….

 

Czyli, nietolerancja wobec innych religii, nietolerancja wobec zboczeń będzie nazywana ekstremizmem…..O to w tym wszystkim chodzi Szanowni Czytelnicy.

 

 

 

Teraz w tle sprawy spiskowe.

 

Jest podejrzenie, że były to przy okazji rytuały składania ofiar. Miesiąc październik i miesiąc marzec to miesiące składania ofiar. Halloween, 4 października, 27 października 2018 roku – atak w Pitzburgu na synagogę. Parę dni po tym ataku rozbił się samolot Boeing 737. A teraz, przed niedawną strzelaniną w Nowej Zelandii, na 4 czy 5 dni przed tym wydarzeniem, kolejny Boeing 737 rozbił się. Marzec jak i październik, jest miesiącem składania rytualnych ofiar. Ma to wszystko związek ze stowarzyszeniem czaszek i piszczeli (Skull and bones) oraz ich liczbą 322. Trzy oznacza marzec a 22 to 22 dzień. Niektórzy uważają, że tu nie ma przypadku. Te wydarzenia są zbyt podobne. Oni zawsze musza dokonać ofiar przed planowanymi datami. Niektórzy doszkuja się nawet w liczbie ofiar symboliki 49 (4+9=13).

Chodzi również o to, że jesteśmy testowani, jak zareagujemy. Jest to element grania na podświadomości ludzi.

 

Reasumując, zostało upieczonych wiele pieczeni mięsa ofiarniczego przy jednym stole satanistów.

 

Prawda jest taka, że prawicowiec tego w Nowej Zelandii nie zrobił, ponieważ człowiek prawy przestrzega Prawo Boże i przykazania nie zabijaj jak i

 

“Pamiętaj, abyś dzień sobotni święcił. 9Sześć dni robić będziesz i będziesz wykonywał wszystkie roboty twoje; 10ale dnia siódmego sabat Pana, Boga twego, jest: nie będziesz wykonywał weń żadnej roboty, ty i syn twój, i córka twoja, sługa twój i służebnica twoja, bydlę twoje i gość, który jest między bramami twymi. 11Przez sześć dni bowiem czynił Pan niebo i ziemię, i morze, i wszystko, co w nich jest, a odpoczął dnia siódmego; i dlatego pobłogosławił Pan dniowi sobotniemu i poświęcił go.”

Wyjścia 20.

 

 

Udanego i spokojnego szabatu.

 

 

 

______________

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

Zaktualizowane: 16 marca 2019 - 07:49

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Zauważcie, że zamach był w Christchurch. Christchurch – kościół Chrystusa. Takie tłumaczenie. Ciekawy “przypadek”.

 2. https://www.youtube.com/watch?v=GWhyA2DmJec

  Polecam kanał tej kobiety, opowiada wiele ciekawych rzeczy o tym jakie niewyobrażalne zło mamy na świecie! W powyższym filmie mówi o aborcji, o wykorzystywaniu żywych płodów do szczepionek dla dzieci. Pokazuje też nagranie 15-tygodniowego, abortowanego dzieciątka, które się jeszcze rusza.

  Panie Jezu przyjdź!

  1. Ponadto w tym roku w kwietniu będzie premiera filmu ,,Hellboy”. Jeżeli ktoś interesuje się symboliką to może coś interesującego znajdzie w tym filmie…

   1. I jeszcze ,,Avengers: Endgame”, też w kwietniu…
    Ciekawy tytuł…

 3. Co jak co, ale szczerość tej dyrektorki wprost rozbrajająca. 🙂

  Rownież życzę Tobie Piotrze i całej blogowej społeczności spokojnego Szabatu. A, no i też tego, by wasi sąsiedzi nie urządzali sobie co tydzień dzikich ”piątkowo-wieczornych” imprez. 🙂 Ja jedną słyszę już od bitych pięciu godzin tak głośno, jakbym sama w niej uczestniczyła, a to… Budynek obok 😉

  1. dziękuję. Pomódl się o uciszenie tej imprezy.

   Do niedzieli 🙂

 4. Wolność w tym zniewolonym świecie daje jedynie kontakt z Chrystusem i jest ona niezbędna do przeżycia z czujnymi uszami i oczami dnia każdego, który jest nam dodawany.

  Shabbat Shalom na każdy Bogu wirny dom 🙂

 5. Purim 2019 will begin in the evening of
  Wednesday
  , 20 March
  and ends in the evening of
  Thursday
  , 21 March

 6. Myślę, że oni chcą przypomnieć to “chrześcijaństwo” z jego początków. Krucjaty, mord wielu ludzi w karierze chrześcijaństwa jakie znamy. To musi sie stać zeby mógł przyjść zwodziciel “pełen miłości” aby ogarnąć wszystkie religie, ktore tej milosci nie mają.
  Pozdrawiam was i modlę sie za wszystkich czytelników. Niech Jezus Chrystus wam blogosławi.

  1. Tak jest. Dzisiaj prezydent Turcji powiedział wprost: To był chrześcijański terrorysta!
   ps.
   Pewnie najpierw sie pobiją, a potem pogodzą w duchu antychrysta. A nas będą przekonywać przez 3 lata, a potem stwierdzą, że trzeba nas wyeliminować.
   Na szczęście Bestia ma rządzić tylko 3,5 roku.
   Nie traćcie wiary i nie dajcie się zwieźć fałszywym naukom, bo niestety to co Piotr pisał o fałszywych pasterzach (pastorach) ma właśnie miejsce.

 7. Wystarczy przeczytać jego manifest i czarno na białym widać, że ten gość ma tyle wspólnego z prawdą, co PiS- czyli w gruncie rzeczy nic, a i tak go tak nazywają.

 8. a jednak chodzi głównie o cenzurę pod pretekstem zamachu

  Po atakach terrorystycznych w Nowej Zelandii wdrożono ostateczną cenzurę: blokowanie adresów URL.

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/po_atakach,p552478667

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish