Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polscy biskupi apelują do narodu: szanujmy niedzielę – pierwszy dzień tygodnia.

“„Dla wierzących chrześcijan niedziela jest pierwszym dniem tygodnia, pamiątką Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa oraz uobecnieniem Pięćdziesiątnicy – Zesłania Ducha Świętego, dniem szczególnym, prawdziwym świętem przeżywanym zarówno we wspólnocie wiary, jak i w rodzinach, w przestrzeni kultury i natury” – przypominają biskupi. Wzywają „wszystkie parafie, ruchy i stowarzyszenia do aktywności na polu tworzenia oferty i przykładu przeżywania czasu niedzieli dla wspólnotowego i osobistego duchowego rozwoju”.

http://www.pch24.pl/polscy-biskupi-apeluja-do-narodu–szanujmy-niedziele—pierwszy-dzien-tygodnia,66840,i.html?fbclid=IwAR05pyCNTCrxjNNG0GuqzdLO9e8KBvqWTgzDghI9cHS0sIAcROT9AWd4u1U#ixzz5iVewTPY3

 

 

Zacznijmy od oksymoronu “katolicy – wierzący chrześcijanie”. To jak uczciwy polityk lub nierządnica dziewicą.

Ogólnie rzecz biorąc, obecnie można nazwać wszystkich wierzących religiom i ślepo za nimi podążających chrześcijanami, co oznacza ni mniej ni więcej jak ludzi niezbawionych.

Kto podąża za religią nie stosując się do Słowa Boga, jest nieposłuszny Bogu, a więc jest poganinem.

No niestety, taka jest prawda.

 

“Polscy biskupi apelują do narodu: szanujmy niedzielę – pierwszy dzień tygodnia.”

 

 

Tytuł pochodzi z portalu pch24.pl.

Przetłumaczmy go na nasz, neofaryzeusze, dostojnicy kościelni nieznający Boga powiadają: świętujmy pierwszy dzień tygodnia Sunday.

Ale nie to jest jeszcze interesujące. Bardziej ciekawym jest wspólnota z Rzymem:

 

“Biskupi zwracają uwagę, że opinie zbierane przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego wykazują, że obowiązująca od 1 marca ubiegłego roku regulacja prawna spotyka się z poparciem wspólnoty Kościoła katolickiego i innych Kościołów chrześcijańskich w Polsce.

 

Jakich innych kościołów chrześcijańskich?

 

Ano takich:

 

 

Prawosławia i polskiego Aliansu Ewangelicznego, w skład którego wchodzą: Kościół Zielonoświątkowy, Baptyści, Kościół Boży, Kościół Ewangelicznych Chrześcijan, Kościół  Chrześcijan Wiary ewangelicznej.

 

Czy widzicie zgodność religii “protestanckich” z Rzymem , które weszły w skład światowego aliansu ewangelicznego założonego w sali masońskiej w Londynie?

 

Wszyscy, którzy odpoczywają w niedzielę podpisują się już teraz pod znakiem bestii.

 

 

 

 

Updated: 18 marca 2019 — 09:52

4 komentarze

Add a Comment
 1. Od siebie dodam, że po 2 latach fajnych, zgodnych z Biblią i prawdziwych kazań, ksiądz proboszcz Ewangelików (Luteran) w 2019 roku niespodziewanie (lub spodziewanie) zaczął mówić jak papież Franciszek. Smutne to, ale czy Syn człowieczy znajdzie wiarę na ziemi jak wróci?
  W kościołach na pewno NIE. U pojedynczych osób, oponentów Bestii – TAK!

 2. Dzięki za artykuł i linka.
  Kilka dni temu rozmawiałem z kolegą nt siódmego dnia tygodnia i był bardzo zdziwiony, że mówiłem o sobocie, niedzielę uważając za pierwszy.
  Przytoczyłem mu słowa wypowiadane przez księdza w czasie mszy: “(..) wspólnie obchodzimy pierwszy dzień tygodnia (…)”, ale niewiele to zmieniło.
  Dziś wysłałem mu linka, który podałeś w artykule.
  Nie ma to, jak w uświadamianiu ludzi podeprzeć się autorytetem KK 🙂

  Chwała Panu!

  1. “Nie ma to, jak w uświadamianiu ludzi podeprzeć się autorytetem KK ”

   11/10 🙂

 3. Nawet na mszach wspominają podobno że niedziela to “pierwszy dzień tygodnia” , więc stąd ten apel… swoją drogą, dziękuję za notkę…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme