Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fałszywy prorok – Franciszek – spotkał się w Rzymie z katolikami LGBT.

 

Świat (okultyści) pokazuje nam prawdę, ale ludzie nie chcą jej dostrzec. Głównie katolicy. To zdjęcie, które widzicie to książka, którą opisywałem około roku temu. Oryginalna książka katolicka ze zdumiewająco infantylnym i pokrętnym opisem:

 

Pierwsza pełna i najgłośniejsza biografia papieża Franciszka.

Autor, brytyjski dziennikarz, wiele czasu spędził we wszystkich miejscach w Argentynie związanych z przyszłym papieżem, ukazując nieznane dotąd fakty z życia kard. Bergoglio. Książka pokazuje źródła radykalizmu ewangelicznego Franciszka, bez których trudno zrozumieć jego zaangażowanie w reformowanie Kościoła. W książce po raz pierwszy dowiadujemy się o kulisach konklawe, przebiegu poszczególnych głosowań oraz o frakcji kardynałów, którzy lobbowali na rzecz wyboru kard. Bergoglio. Książka ukazuje też rozmach, z jakim nowy papież rozpoczął refomę Kurii Rzymskiej i całego Kościoła. To pasjonują literatura faktu – zarówno dla wierzących, jak i wszystkich zainteresowanych kulisami życia Kościoła.”

 

To tak tytułem wstępu do informacji dnia.

 

Tymczasem Franciszek przyjął duszpasterzy LGBT…..

 

Duszpasterstwo katolików LGBT działające przy kościele Niepokalanego Poczęcia w Farm Street w Mayfair udało się z pielgrzymką do Rzymu. W Środę Popielcową spotkał się z nimi papież.

 

Martin Pendergast, kierownik pielgrzymki, przedstawił wszystkich papieżowi i wyjaśnił, że są częścią duszpasterstwa osób LGBT w diecezji Westminster.

 

Tego samego dnia popołudniu pielgrzymi uczestniczyli w Mszy Świętej odprawionej przez papieża w kościele Santa Sabina. Wzięli udział także w porannej modlitwie w kościele Świętego Bartłomieja, którą odprawiono w intencji ofiar homofobii i transofobii.”

 

 

źródło z samego mozna uznać już homoseksualnego kościoła:

 

https://m.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,7985,papiez-franciszek-spotkal-sie-w-rzymie-z-katolikami-lgbt.html

 

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach. Nie każdy, który Mi mówi: “Panie, Panie!”, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: “Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?” Wtedy oświadczę im: “Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!”

 

 

Kto mi powie, że to nie są czasy ostateczne, że nie jesteśmy u progu Wielkiego Ucisku?

 

Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona. I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi. I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła. I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

 

 

Updated: 19 marca 2019 — 18:54

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Hmm… ”’Zainteresowanych kulisami życia Kościoła” 😀 Oj, idąc dalej w tą metaforę teatru, przypuszczam, że autor w swojej książce nawet do ”pierwszych rzędów” nie doszedł 😉

 2. Jakaż fałszywość bije z tej uśmiechniętej buźki na zdjęciu… :/

  1. tuAsia,

   “tęczowy” paJAc na fotografii “suszy zęby”
   i szie śmieje z własnych wielbicieli
   wykuwając pod sodomię katolickie zręby
   i ten jezuicki uśmiech, żebyście wiedzieli
   komu naprawdę służy ten guru przeklęty
   i oto mój sześciowiersz o papieżu niedzieli

   seler – 22-03-2019

  2. dopisek dla tuAsi i… dla Wszystkich Chrystusowych !

   żaden kozioł nie będzie pluł nam w twarz, w jakichkolwiek ciuchach,
   koronach, insygniach, wierności dla Ojca nie mając,
   duszę swą i bliźnich zatracając,
   Boże mój, jak długo ? – ach,

   dla Ciebie śpiewamy, ogarnij “ten świat” co już upadł,
   wiemy, dałeś Miłóść… Siebie dałeś… MAŁO ?
   Czekamy na WYZWOLENIE powtórne,
   bo “świat” zdradził Ciebie
   i nas…

   wiernych Twych upokarzają i zabijają, a ma być rzeź
   tych co Ciebie czczą, śmierci szie nie boimy
   i nie ponaglamy Cię, …jednak
   jaknajszybciej PRZYJDŹ
   szkoda Dzieł

   tylko Ciebie wielbimy i ratunku czekamy
   kozłów i wilków mamy dosyć,
   WYTRWAMY pomożesz nam
   odkąd powstał świat,
   AMEN
   _______

   [składanka]
   https://www.youtube.com/watch?v=zEUcwIf7cjc&list=RDyN5JZs-jPoI&index=3

   tutaj jedna pieśń dla Ciebie Jezu !

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: