Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Wydarzenia czasów końca”. Powrót Jezusa w 2027.

Ten polecony przez brata w wierze na “uchodźstwie” 🙂 film polecam Wam i ja, ponieważ ów nauczający człowiek bardzo rzetelnie przedstawia czas Wielkiego Ucisku.

 

Należy jednak mieć przy tym na uwadze, że jaki byście nie oglądali wykład o czasie Wielkiego Ucisku, czasach ostatecznych, to każdy z nich będzie w odbiorze bardzo wiarygodny. Niedawno oglądałem w wersji prof Veitha, czyli tak na prawdę Adwentystów, gdyż wchodząc do tej religii przyjmujesz doktryny religii. Wszystko wydawało się rozsądne a jednak wersje różnią się od tej poniżej jak i od tych gdzie będzie pochwycenie przed uciskiem.

Z tego co wiem, ten zbór z filmu poniżej jest jakimś odłamem adwentystów i wierzą oni nie w Boga trój jedynego ale dwój jedynego. Piszę o tym, abyście ślepo nie poszli za tym nauczaniem, ale z dystansem wysłuchali bądź co bądź bardzo interesującego wykładu, z którego można wyłowić pewne ciekawe spostrzeżenia.

 

 

Nachodzą bardzo ciężkie czasy dla naśladowców Jezusa.

Tak ja pisałem kilkakrotnie, ten rok będzie pełen bardzo ważnych wydarzeń, a kolejny 2020 prawdopodobnie będzie rokiem Wielkiego Ucisku lub prologiem.

 

 

Zbigniew Wiergowski mówi  o potomkach Edomitów zaprzyjaźnionych z Watykanem, Tak, to ma miejsce. Oni walczą ze sobą, ale tylko pozornie, o czym pisałem wiele razy. Cel mają ten sam. To watykańsko-syjonistyczna agenda.

 

Wiem, że dla co niektórych podawanie roku może wydawać się absurdem, ale biblia mówi jedynie o tym, że “nikt nie zna dnia ani godziny”. Zresztą tutaj nie rok jest ważny, a przygotowanie się na prześladowania.

 

Ciekawy wątek wstrzymania nieustającej ofiary i kilka innych spraw. Oglądałem  do pierwszej w nocy, gdyż akurat dzisiaj miałem nakręcić filmik o pochwyceniu. No właśnie, owi adwentyści uważają, że nie będzie pochwycenia. Ja uważam, że będzie. Ale ci, co drą szaty o czas pochwycenia, to niezrównoważeni ludzie. Mam na myśli tych poddających się emocjom, a czasem nawet ubliżających. Po prostu, albo ja się mylę, albo moi adwersarze. Temat apokalipsy jest bardzo ciężkim tematem do rozwikłania.

 

Jedno jest pewne: gro chrześcijan będzie strasznie prześladowana i to już niebawem. Nienawistników nie brakuje wśród czytelników tego bloga a co dopiero na świecie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XZaeKNWFvrU

Uwaga! Kanału nie polecam, a film do obejrzenia. Film ma obecnie ledwo 83 wyświetlenia i nie chcę dawać swego autorytetu dla nieznanych mi osób. Już reklamowałem niektórych polskich pastorów i się okazało, że był to wielki błąd. Tego umieszczam gdyż on sam twierdzi, że to z kościołów będą prześladowania.

Jest to jeden z nielicznych filmów innych nauczających jakie umieszczałem w ostatnim roku.

 

 

W obliczu słów tego wydaję mi się brata w wierze, choć teologicznie nie do końca się zgadzam, moja konkluzja jest następująca: należy strzec się przede wszystkim chrześcijan.

Brat będzie brata wydawał. W jednym zborze jedna osoba będzie wydawała drugą. Wystarczy zobaczyć jakie owoce są osób komentujących na tym blogu, które nie zgadzają się z treścią bloga. Jest wiele osób zwiedzionych przeświadczeniem, że sa chrześcijanami a są pełne złości, nienawiści i chamstwa.

Kościoły są w ekumenii. To już jest ten czas odstępstwa. Wszystkie denominacje są razem z Rzymem. Oni wszystko juz dopinają.

 

 

Updated: 19 marca 2019 — 14:41

16 komentarzy

Add a Comment
  1. Tak , przyjdź!!!!! Czekamy. Już czas. Z Bożą pomocą damy radę.

 1. Tak to jest odstępstwo na pełną skalę. “Ekumenia” chrześcijaństwa z judaizmem i islamem.
  Cytując za wikipedią masona sataniste Alberta Pike`a (tego od trzech wojen): Tłumom musimy powiedzieć: Czcimy jednego Boga!
  A my czcimy Jezusa Chrystusa i dobrze nam z tym 🙂

 2. Mam takie przemyślenia: “jak za dni Noego”, czytając księgę Jaszera, jest tam napisane, że Bóg zabrał wszystkich dobrych i idących jego śladami przed potopem. Zmarli wcześniej by nie patrzeć na okropieństwa i śmierć bliskich przeznaczonych na zatracenie przez ich grzechy. Jednak Noe przeprowadził swoich bliskich przez potop na polecenie Pana.
  I tak myślę pochwycenie może być przed uciskiem ale mamy też tych, którzy przyszli z ucisku.

  1. Łukasz, dziękuję za komentarz tez tak myslę. Jutro może uda mi się wypuścić film na ten temat

 3. Mam pytanie czy 2027 chodzi o paruzje ktora ma nastapic na koniec WU czy o koniec Gniewu Bozego po 7 Trabie ?

  1. Ja to rozumiem tak ze 2027 to data przyjscia Chrystusa na Ziemie i ustanowienie 1000 letniego Królestwa. Oni chyba nic nie mowią o Paruzji. Dla mnie osobiscie paruzja po Ucisku nie ma sensu. Ja rozumiem to tak ze Paruzja bedzie przed Uciskiem dla wszystkich nawróconych, natomiast reszta bedzie miala okazję nawrócić sie w trakcie Ucisku i oni będą później zabrani do Nieba, ale będą też nawróceni którzy przetrwają zywi do końca Ucisku. Poprawcie minie jesli sie mylę.
   Nie wiem tylko jak oni wyliczyli ten rok 2027? W filmiku nie ma chyba wytłumaczenia, albo ja coś przegapiłam.

   1. Witam, ten wykład w poniższym linku podaje wyliczenie roku 2027, w którym powróci nasz Zbawiciel. A dokładnie 15.10.2027, na początku ostatniego Święta Namiotów na tej ziemi. W kolejnych wykładach można o tym wszystkim posłuchać.

    https://www.youtube.com/watch?v=rJRQ1rQ31iY&list=PLdziPRA_h58JrFv4VIpp1YJxkiq5cLW5X

    http://www.filadelfiamedia.com

    Pozdrawiam
    Przyjdź Panie Jezu…

 4. Ja sluchalem takiego pana , kiedys byly tu tlumaczone jego filmy Steve Cohran , podam linka https://www.youtube.com/channel/UC6n1wd3QARC1edDfjKrEClA/videos on twierdzil ze WU zacznie sie w 2017 co niestety nie sprawdzilo sie , teraz twierdzi ze to lata 2019-2020. Ale co on mowi to twierdzi ze paruzja bedzie w polowie Ucisku na podstawie cytatow ” To sa ci ktorzy przyszli z Wielkiego Ucisku czyli nie przed ani po , i ze po 3,5 roku Ucisku nastepuje wg niego Gniew Bozy i wtedy juz nikt nie ma szans na zbawienie , ale to tylko jego interpretacja , nie wiem czy jest on falszywym prorokiem czy nie mowil dosc ciekawie .

 5. Dedektywprawdy napisales:”Z tego co wiem, ten zbór z filmu poniżej jest jakimś odłamem adwentystów i wierzą oni nie w Boga trój jedynego ale dwój jedynego. ” Odpowiem, ze i ja nie wierze w Trojjedynego Boga, gdyz Pismo sw. mowi , ze jest tylko jeden Bog 1Kor.8,6; 2 Moj.20,2 a nie “trojjedyny”. Sama przebadalam od poczatku do konca Biblie…i nie ma podstaw Biblijnych aby obok Boga Ojca i Jego Boskiego Syna , aby trzecia postac czcic i uznawac za trzecia osobe boska !Kto to jest Duch swiety?
  Badajac temat nalezy wyjasnic : Duch Święty – רוח הקודש co oznacza swiety?Hebrajskie słowo święty. Świętość w języku hebrajskim to qodesz, a w języku greckim to ἅγιος hágios i “oznacza oddzielony i ma ono w Biblii dwa aspekty: oddzielenie od czegoś i oddzielenie dla czegoś.”
  „Ruach ha-kodesz” to dosłownie: „tchnienie świętości”, jest ono oczywiście rozumiane nie jako osobna istota, tylko jako Boże Natchnienie (także czasami: Boża Inspiracja), które może sprawić, że człowiek (np. prorok) podejmuje niezwykłe działania . W judaizmie nie istnieje pojęcie „ducha świętego” w takim sensie, w jakim jest ono naduzywane obecne w chrześcijaństwie.
  Biblia mowi , ze jest Bog Ojciec i Syn Bozy , a Duch swiety to Duch JHWH…a nie osobny Bog. 1 Mojz. 1,26 “uczynmy czlowieka na obraz nasz, podobnego do nas…” i w. 27 I stworzyl Bog czlowieka na obraz swoj. Na obraz Boga stworzyl go jako mezczyzne i niewiaste stworzyl ich”. Czyli czlowiek to Adam i Ewa . Ich jest dwoje, nie troje… 1 Mojz. 2, 7- tu czytamy “.. z prochu ziemi jest uksztaltowany Adam i tchnienie Boze ozywilo go i stal sie czlowiek dusza zyjaca ( istota zywa). 1 Mojz. 2,21-2(23) Adam juz zyl i minelo troche czasu Pan Bog JHWH zeslal gleboki sen na Adama i wypelnil to miejsce cialem. A z zebra , uksztaltowal JHWH Bog kobiete…, ktora Adam nazwal mezatka, gdyz z meza zostala wzieta.” Obraz Boga – musi byc taki jak Original. Z obrazu uczy nas Pismo sw. , ze bylo ich dwoje…a nie troje. Jest mnostwo wersetow w Biblii ktore to potwierdzaja.
  Np. 1 Mojz. 1,2 „Duch Bozy” – to nie to samo co „Bog Duch” ; On rowniez nie ma osobistego imienia.
  4Mojz. 11,17 i 25-26+29 Zauwazmy, ze jest tu mowa Bog wezmie w. 17 i 25 “nieco z ducha”…i w.29 aby Pan Bog JHWH zlozyl na nich SWOJEGO Ducha. W PL przekladach zatarto/ nieslusznie usunieto Imie Boga JaHuWaH i tlumacze pisza tam Pan.., ale nawet… , mozna dostrzec ze to byl Duch JHWH a nie ktos trzeci!
  Np. Ks. Sedz.6,34 „Lecz Gedeona ogarnął Duch Pański (Jahuwah), tak iż zadął …”
  i Sedz. 11,29 „Wtedy Duch Pański (JaHuWaH) zstąpił na Jeftę. …!
  i 14,6 „ Jego zaś ogarnął Duch Pański…,.”( czytaj Jahuwah)
  1 Ks. krol.18,12 znow jest napisane: duch JHWH ; 1 Krol. 18,46 „…moc JHWH…”
  1 Krol.22,24 „Więc Duch Pana (Jahuah)odszedł ode mnie, aby mówić przez ciebie? „
  2 Krol. 2,9 c „..Elizeusz zaś odpowiedział: Proszę, niech mi przypadną w udziale dwie trzecie twojego ducha.”

  2

  Nehemiasza 9,20 “Dales im swego dobrego ducha .” Ps. 51,12-13″….I nie odbieraj mi swego Ducha swietego .! ” Ps. 139,7 „Dokąd ujdę przed duchem twoim? I dokąd przed obliczem twoim ucieknę?
  Izaj 59,21 „…mówi Pan: Mój duch, który spoczywa na tobie, i moje słowo, które włożyłem w twoje usta, …”

  Izaj. 63,10 +11+14 „Lecz oni byli przekorni i zasmucili Ducha jego Świętego…” „..Gdzież jest Ten, który włożył Ducha swego Świętego (oddzielonego) do ich serc”. „…tak ich prowadził Duch Pana (Jahuah) do odpoczynku.”
  Izaj. 61,1 „ Duch Wszechmocnego, JHWH nade mną, gdyż JHWH namaścił mnie, abym zwiastował ubogim dobrą nowinę; posłał mnie, abym opatrzył tych, których serca są skruszone, abym ogłosił jeńcom wyzwolenie, a ślepym przejrzenie,”
  Ezech. 11,5 + 24 „I przypadł na mnie Duch JHWH a JHWH rzekł do mnie:Tak mowi JHWH …” 11:24 „A duch uniósł mnie i zaprowadził w widzeniu, w duchu Bożym do Chaldei”

  Joela w mojej Biblii sa 3 rozdz. w niektorych przekladach sa 4 dlatego poszukajcie. Joel. 3,1+2 ” wyleje MOJEGO DUCHA…. mowi Pismo a nie posle kogas trzeciego. Micheasza 3,8 „ Lecz ja jestem pełen siły, ducha Pana, prawa i mocy, aby oznajmiać Jakubowi jego przestępstwo, a Izraelowi jego grzech”. ( W NT tez, gdy przyjdzie Duch prawdy oznajni o grzech…itd)
  Zach. 4,6 +10 „ Takie jest słowo JHWH do Zorobabela: Nie dzięki mocy ani dzięki sile, lecz dzięki mojemu Duchowi to się stanie – mówi JHWH Zastępów. „ w.10 „Te siedem lamp – to oczy Pana; one to przepatrują całą ziemię.” Porownaj do Obj. Sw. Jana 5,6 „I widziałem pośrodku między tronem a czterema postaciami i pośród starców stojącego Baranka jakby zabitego, który miał siedem rogów i siedmioro oczu; a to jest siedem duchów Bożych zesłanych na całą ziemię.”
  Zawsze jest mowa , ze Bog JHWH Da nam swojego Ducha . To byl ST.

  3

  Duch Bozy w NT.
  Sformuowanie „Duch swiety” w NT jest dosc czeste i wielu wierzacym znane…lecz nie zawsze dobrze zrozumiane i czesto zle wyjasniane przez tych co chca niebiblijna Trojce czy Trojjedynego Boga “udowodnic”. Tlumacze NT czesto tlumacza tak jak oni wierza, wplyw ich denominacji.. Pan Bog JHWH nigdy sie nie myli i nie ma u niego najmniejszego zacmienia.
  Najwyrazniej o Duchu pisze Apostol Jan i Pawel. Ale i caly NT jest spojny ze ST Nie moze byc inaczej!
  Jan,14, 10 Jak to? Jak byl Ojciec w swoim Synu? Przez Ducha Bozego , ktorego otrzymal przy chrzcie. Jan 1,32-33 Mat. 3,16 i 4,1 Pismo mowi Duch Bozy( ze ST wiemy ze to Duch JHWH) Jan 14,17-18 Jezus powiedzial: ” wy go znacie (?), bo przebywa wsrod was- kto przebywal wsrod nich i kogo znali uczniowie? W 18- wyjasnia: “…przyjde ( mowi Jezus) do was. Jan 14, 23 Kto przyjdzie i zamieszka ..? Ojciec i Syn. Nie trzech i nie ktos inny- trzecia osoba, nie . Jan 14,28 “..odchodze i przychodze do was :” Chrystus w Duchu przyjdzie/przyszedl , a nie fizycznie . Dz. Ap. 5,9 “…. by kusic ducha Panskiego? ” 5,32 „A my jesteśmy świadkami tych rzeczy, a także Duch Święty, którego Bóg dał tym, którzy mu są posłuszni. ; Widzicie to … Ducha ktos musi dawac… On sam nic nie moze… Ojciec dal Synowi swojego ducha a Syn Bozy daje go nam. Wszystko pochodzi od Ojca – przeplywa przez Syna do nas . Syn Bozy jest Bozym – Ojca „kanalem” – Posrednikiem .
  Dz. Ap, 16, 6 -7 tu fajnie to widac Duch sw., to Duch Jezusa… „ I przeszli przez frygijską i galacką krainę, ponieważ Duch Święty przeszkodził w głoszeniu Słowa Bożego w Azji.
  16:7 A gdy przyszli ku Mizji, chcieli pójść do Bitynii, lecz Duch Jezusa nie pozwolił im;
  Dalsze teksty teraz z NT mowiace o tym, ze Duch swiety to nikt inny jak Duch JHWH ze ST , ktorym Yahushua byl napelniony przy chrzcie i w mocy ktorego zyl swietym, czystym, bezgrzesznym zyciem, majac w sobie i owoc Ducha jak i dary od Ducha Ojca.(Jan. 14,10-20 ; Jan 15,1-16 ) W ostatnich dniach przed smiercia, w rozmowie z uczniami , jak wykazalam ze Slowa Bozego, obiecal, ze nie zostawi ich sierotami, ze przyjdzie… Doskonala jego Ofiara …czego dowodzi uwielbienie Chrystusa i miejsce na tronie, po prawicy Ojca w niebie “umozliwila” wylanie Ducha JHWH przez Chrystusa w takiej obfitosci jak nigdy dotad , przez co w duzej mierze spelnilo sie proroctwo z Joela,3,1-2. On w Ojcu a Ojciec w Nim w Duchu sa jedno..dlatego Pismo NT naprzemiennie podaje Duch swiety (- czyli oddzielony dla nas), Duch Chrystusowys lub Duch Boga Duch Ojca, Bog dal swojego Ducha itd….ale zawsze chodzi o tego jednego Ducha JHWH , ktory od Ojca wychodzi i przez Chrystusa , dzieki Jego zaslugom na nas sie wylewa …w roznym stopniu, w roznym celu, w rozny sposob…

  4
  Mat. 3,16 „A gdy Jezus został ochrzczony, wnet wystąpił z wody, i oto otworzyły się niebiosa, i ujrzał Ducha Bożego (JHWH) , który zstąpił w postaci gołębicy i spoczął na nim.”
  „Wtedy Duch zaprowadził Jezusa na pustynię, aby go kusił diabeł.” Mateusza 4:1
  „Ja chrzciłem was wodą, On zaś będzie chrzcił was Duchem Świętym „(czytaj oddzielonym) Marka 1,8
  Luk. 4,18 „Duch Pański ( czytaj JaHuWaH) nade mną, przeto namaścił mnie, abym zwiastował ubogim dobrą nowinę, posłał mnie, abym ogłosił jeńcom wyzwolenie, a ślepym przejrzenie, abym uciśnionych wypuścił na wolność, „ Porownajmy z Izaj. 61,1 „Duch Wszechmocnego, (Pana) JHWH nade mną, gdyż JHWH namaścił mnie, abym zwiastował ubogim dobrą nowinę; posłał mnie, abym opatrzył tych, których serca są skruszone, abym ogłosił jeńcom wyzwolenie, a ślepym przejrzenie,”
  Dz. Ap. 15,8 „ BOG też, który zna serca, przyznał się do nich, dając im Ducha Świętego (oddzielonego) jak i nam,”
  BW – Dzieje Apostolskie 16,6-7 „I przeszli przez frygijską i galacką krainę, ponieważ Duch Święty przeszkodził w głoszeniu Słowa Bożego w Azji. „A gdy przyszli ku Mizji, chcieli pójść do Bitynii, lecz Duch Jezusa nie pozwolił im;”
  Filipian 1:19 „Wiem bowiem, że przez modlitwę waszą i pomoc Ducha Jezusa Chrystusa wyjdzie mi to ku wybawieniu”
  Rzymian 8:14 „Bo ci, których Duch Boży prowadzi, są dziećmi Bożymi”
  w.15. Wszak nie wzięliście ducha niewoli, by znowu ulegać bojaźni, lecz wzięliście ducha synostwa, w którym wołamy: Abba, Ojcze!
  Rzymian 8:23 „ A nie tylko ono, lecz i my sami, którzy posiadamy zaczątek Ducha, wzdychamy w sobie, oczekując synostwa, odkupienia ciała naszego ..”
  A zobacz w Galacjan jest:
  Gal. 4, 6 A ponieważ jesteście synami, przeto Bóg zesłał Ducha Syna swego do serc waszych, wołającego: Abba, Ojcze!
  Rzym. 15,18 b „ …czego Chrystus nie dokonał przeze mnie, aby przywieść pogan do posłuszeństwa słowem i czynem,
  w. 19 Przez moc znaków i cudów oraz przez moc Ducha Świętego, tak iż, począwszy od Jerozolimy i okolicznych krajów aż po Ilirię, rozkrzewiłem

  5
  ( I Kor 2,2:4 „A mowa moja i zwiastowanie moje nie były głoszone w przekonywających słowach mądrości, lecz objawiały się w nich Duch i moc,
  Aby wiara wasza nie opierała się na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bozej”
  „Albowiem nam objawił to Bóg przez Ducha; gdyż Duch bada wszystko, nawet głębokości Boże.
  1 Kor. 2:10 „Albowiem nam objawił to Bóg przez Ducha; gdyż Duch bada wszystko, nawet głębokości Boże.
  1 Koryntian 2:11 „Bo któż z ludzi wie, kim jest człowiek, prócz ducha ludzkiego, który w nim jest? ( Jesli tylko moj duch wie kim ja jestem…to nie jest ten moj duch kims drugim czy inna osoba , lecz ten we mnie. ) Tak samo kim jest Bog , nikt nie poznal, tylko Duch Bozy”. Tak samo – nie ktos z zewnatrz, inna osoba lecz duch z wewnatrz Boga.
  w. 12 „lecz Ducha , ktory jest z Boga ”. w. 14”..ktore sa z Ducha Bozego”.
  1 Koryntian 3:16 „Czy nie wiecie, że świątynią Bożą jesteście i że Duch Boży mieszka w was? „
  Wyrazenie Duch Bozy- to nie to samo co: Bog Duch ! A takiego wyrazenia wogole nie ma w Pismie sw.
  2 Koryntian 5:5 „A tym, który nas do tego właśnie przysposobił, jest Bóg, który nam też dał jako rękojmię Ducha.
  Gdyby Duch swiety byl trzecia osoba Boga, to nie mozna dac „nieco ducha”, czy „zadatek „ osoby ! Albo calego albo nic.
  Efezjan 1:13 „W nim i wy, którzy usłyszeliście słowo prawdy, ewangelię zbawienia waszego, i uwierzyliście w niego, zostaliście zapieczętowani obiecanym Duchem Świętym,”
  w. 14 „Który jest rękojmią dziedzictwa naszego,…”
  Efezjan 1:17 „Aby Bóg Pana naszego Jezusa Chrystusa, Ojciec chwały, dał wam Ducha mądrości i objawienia ku poznaniu jego, „
  Efez. 3,16 -19 „ By sprawił według bogactwa chwały swojej, żebyście byli przez Ducha jego mocą utwierdzeni w wewnętrznym człowieku,
  w17. Żeby Chrystus przez wiarę zamieszkał w sercach waszych, a wy, wkorzenieni i ugruntowani w miłości,
  18. Zdołali pojąć ze wszystkimi świętymi, jaka jest szerokość i długość, i wysokość, i głębokość,
  19. I mogli poznać miłość Chrystusową, która przewyższa wszelkie poznanie, abyście zostali wypełnieni całkowicie pełnią Bożą.”

  6

  Efezjan 4:30 „ A nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego, którym jesteście zapieczętowani na dzień odkupienia „. Nie jest napisane: nie zasmucajcie „ Boga Ducha Swietego” lecz Bozego Ducha sw.
  1 Jana 1,3 b „… A społeczność nasza jest społecznością z Ojcem i z Synem jego, Jezusem Chrystusem.”
  „A kto przestrzega przykazań jego, mieszka w Bogu, a Bóg w nim, i po tym Duchu, którego nam dał, ( sam nie przychodzi- jest nam dany) poznajemy, że w nas mieszka „ 1 Jana 3:24 Porownaj z nastepnym podanym w 1 Jana 4,12 „….Bóg mieszka w nas”…. Po tym poznajemy, że w nim mieszkamy, a On w nas, że z Ducha swojego nam udzielił.” 1 Jana 4:13

  Zatem widzimy , ze Duch swiety to nie ktos trzeci..lecz Duch samego Ojca bedacy w Synu Bozym , wylewany na nowonarodzonych przez Syna Yahushua.

  Pokoj Bozy Wam, Sprawiedliwosc i radosc w Duchu Jego.
  J S.

  1. Grzech przeciwko Duchowi Świętemu*

   MT12,31 Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone. 32 Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym*.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme