Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dlaczego pochwycenie zgromadzenia Boga (kościoła) będzie przed Wielkim Uciskiem?

Poniżej umieszczam filmik o pochwyceniu zgromadzenia Jezusa według mojego poznania. W końcu udało mi się do tego przysiąść a i tak o jednej rzeczy zapomniałem.

 

Przepraszam, ale w filmie nie podałem jednego z najważniejszych argumentów biblijnych pochwycenia przed Wielkim Uciskiem.

Otóż w rozdziale  dziewiątym apokalipsy w trakcie trwania Wielkiego Ucisku słyszmy wołanie ludzi już w NIEBIE:

 

 

“A gdy otworzył piątą pieczęć, ujrzałem pod ołtarzem dusze zabitych dla Słowa Bożego i dla świadectwa, jakie mieli. (10) I głosem donośnym tak zawołały: Władco święty i prawdziwy! Jak długo jeszcze będziesz zwlekał z wyrokiem i karą za naszą krew na tych, co mieszkają na ziemi? (11) I dano każdemu z nich białą szatę, i powiedziano im, by jeszcze przez krótki czas odpoczęli, aż dopełni się liczba ich współsług oraz braci, którzy, jak i oni, mają być zabici”

 

W niebie podczas WU są już ludzie zabici dla słowa Bożego oraz Ci, którzy mieli swoje świadectwa.  Kimże oni są? Współsługami mających zginać podczas Wielkiego Ucisku.

Wołają oni już w niebie:

 

Władco święty i prawdziwy! Jak długo jeszcze będziesz zwlekał z wyrokiem i karą za naszą krew na tych, co mieszkają na ziemi?

 

Wyrażony jest tutaj żal i oczekiwanie sądu dla zła. Są w tym emocje: jak długo jeszcze będziesz zwlekał? Czy wyobrażacie sobie teraz mówić do Boga “jak długo będziesz jeszcze zwlekał?” Oni znają ocean zła na ziemi podczas ucisku, wiedzą jaki jest tego stan, że jest totalna demoralizacja i gnębienie rodzących się na nowo. Bóg wtedy odpowiada, że będzie trwać to wszystko jeszcze, aż:

 

dopełni się liczba ich współsług oraz braci, którzy, jak i oni, mają być zabici”

 

Zbliżamy się do tego oto momentu czasów ostatecznych:

 

Podobnie też było za dni Lota: Jedli, pili, kupowali, sprzedawali, szczepili, budowali; a w dniu kiedy Lot wyszedł z Sodomy,” Łukasza.

 

Czyż było kiedykolwiek w historii świata tak  wielkie szerzenie się zboczeń i to w majestacie prawa? Śluby  gejów, adopcje dzieci przez transseksualistów.

 

Zapraszam na rozważanie o czasie pochwycenia:

 

 

 

 

 

50 komentarzy

Add a Comment
  1. Nie publikuję komentarzy do innych filmów. Każdy może je znaleźć w sieci. Zwłaszcza do kanału gdzie umieszczani są zwodziciele.

   1. Ktoś się podszywa pod mój nick?

    1. nie podszywa, a ma taki sam zapewne 🙂
     mail jest inny 😉

 1. wysłuchałem Piotrze podcastu i jest tam wiele
  argumentów z Twojego poznania, dzięki 🙂

  jeszcze szie nie wypowiadam o czasie Pochwycenia,
  z drugiej strony, któż by z nas nie chciał
  przed Wielkim Uciskiem, no któż ?

  dedykuję Tobie i Wiernym aby mieć Nadzieję

  Isaura Gheorghiu, Vasile Oprea, Marian Mocanu şi Rugul Aprins – Colaj de cântări V

  https://www.youtube.com/watch?v=HQI2az3ozaU

 2. Dlaczego nie wysłałeś mi maila Jarka?

  1. a skąd takie oskarżenie?
   wysłałem w środę.

   1. Stąd, że nic mi na skrzynkę nie przyszło.

    1. przepraszam, że szie wtrącam Patchouli
     ale czy to Twój wpis ?
     _________

     Patchouli

     21 marca 2019 at 16:06

     Dziękuję za email do Jarka….
     _________

 3. WU

  Wielkie Uratowanie przed Uciskiem Wszelkim
  będzie albowiem Ojciec obiecał
  On nie rzuca Słów na wiatr
  Wybawi Umiłowanych

  Wataha Upadłych o tym wie, lecz składa dzięki
  przed zatraconym, upadłym, jak zwał
  tak zwał, zostaniesz sam
  Uciskany Wynaturzeniem

  Wielkie Upodlenie stało szie… w życiu sferach
  w pogardzie dla Stwórcy gardząc Stworzeniem
  odważni są… odważni są w atrapach
  a gdy przyjdzie odejść – nie wiem

  Wielki Ukłon tylko Jezusowi, że potwierdził
  wolą Swą, myśląc o metodach by Owoc
  nam dać, byśmy nie zginęli…
  nie poginęli, otóż to

  Wszelkie Ustępstwo przed złem i bezPrawiem
  będzie podsumowane jako nienawiść
  dla Miłości, za którą Panie
  zapłaciłeś, zapłaciłeś

  Wybawisz Uciśnionych, bo Cię pokochali, gdyż
  nie ma innej Drogi w Królestwie Twym
  Wrogów Unicestwisz, bo sami
  szie o to prosili…

  Daty nie znam, bo ważniejsza Dusza ma
  Chwała Ci Na Wieki,
  że JESTEŚ i być
  może ja…

  seler – 22-03-2019

  [Piotrze, to mój lekki komentarz w temacie WU,
  nie będę miał chyba już nic do dodania – HEJ ]

 4. “mową i czynem nienawiści” będzie również
  POCHWYCENIE
  gdyż

  ZMARTWYCHWSTANIA też znienawidzili, też
  ci…

  co szydzą z Dzieł, bo sami nie potrafią
  nic

 5. uczyłeś nas Ojcze ścieżek swych
  Drogą jesteś w życiu mym
  Jezusa dałeś Słowo
  i Czyn

  idziemy za Głosem Twym,
  tam, gdzie Ty
  z dala od
  złych

  wybacz potknięcia me
  Jezus nie zrobił
  ich… Bogiem
  JEST

  pomóż mi naśladować Cię
  zawsze i wszędzie
  bo to zaszczyt
  jest

  seler- 23-03-2019

  ISAURA GHEORGHIU & RUGUL APRINS – NUMAI LANGA TINE | LIVE

  .https://www.youtube.com/watch?v=sGqTPt_Al7o

 6. Witaj, jeśli mogę podzielić się swoim zrozumieniem. Odnoszę ten fragment do świętych, którzy zostali pozbawieni życia w czasie prześladowań począwszy od śmierci Jezusa. Żydzi, Rzym, Neron, Inkwizycja KrK,,komunizm itp. Umarli świeci dla slowa Bożego do czasu pochwycenia przed uciskiem. Bóg jednak ich przynaglenia powstrzymuje, gdyż są jeszcze świeci, którzy dołączą przez męczeńska smierć choć wydawałoby się po pochwycenia, ze to już czas na wylanie gniewu.

  1. Jeśli mieliby to być pochwyceni wszyscy pomordowani przez 2 tys lat, to musialybybyc 3 pochwycenia. Pierwsze tychże, drugie przy trąbie Tesaloniczan trzecie przy powtornym przyjściu już na ziemię Jezusa.

 7. Świetny film, bardzo klarownie to przedstawiłeś, Piotrze 🙂

  Ostatnio sama myślałam dużo nad tym, jak ogromna liczby ludzi może się ”obudzić” po pochwyceniu i zrozumieć, że przez ten cały czas błądzili. Przecież to jest wprost idealny plan Boga, by zwrócić więcej osób w Jego stronę. Oczywiście, że już nie będzie tak łatwo wytrwać, że najwierniejszym przyjdzie za tą wiarę cierpieć i ginąć, ale może świadomość ostatecznej szansy (a przede wszystkim tak namacalne potwierdzenie spełniania się biblijnych proroctw) także zrobią swoje. Bo tym ludziom w wyjątkowo dobitny sposób zostanie objawione wszystko co dzieje się na świecie. A co z tym zrobią, to już inna kwestia.
  Spójrzcie, te wszystkie zwiedzione kościoły. Letni chrześcijanie. Czy ci, którzy głoszą ”ewangelię sukcesu” z nosem wetkniętym w ziemskie bogactwa. Wszystkie denominacje, organizacje i sekty, z których każda uważa się za ”jedyną właściwą” i jedyną, której członkowie mogą osiągnąć zbawienie. Każdy, kto był tak przekonany swojej sprawiedliwości i świętości na podstawie przynależności do jakichś kościołów, trwając jednocześnie świadomie w różnych grzechach i nie żałując ich. Wszyscy fałszywie narodzeni na nowo i wszyscy chcący uwierzyć, ale zagubieni. Jestem przekonana, że wiele spośród tych osób chociaż raz spotkało się z tematem pochwycenia, nawet jeśli kompletnie je odrzucili. Z pewnością tego dnia, kiedykolwiek on nastąpi, przypomną sobie o tym… I myślę, że wielu z nich prędzej czy później odkryje wreszcie prawdziwego Wszechmocnego Boga. Z drugiej strony wielu zostanie jeszcze bardziej zwiedzionych przez sposób, w jaki to wydarzenie zostanie przedstawione w mediach…

  Ta myśl daje mi jeszcze większą motywację do ”siania ziarenek” w swoim otoczeniu, swobodnego mówienia o swojej wierze, poglądach, o tym co Bóg zrobił w moim życiu. Wreszcie dzięki Panu opuściły mnie jakiekolwiek niepewności czy chociażby najmniejsza odrobina skrępowania, która miałaby mi przy tym towarzyszyć. To jest teraz tak niesamowicie ważne, żebyśmy dawali dobre świadectwo, naprawiali dawne błędy, rozmawiali z osobami na różny sposób zwiedzionymi,nawet narażając się na wyśmianie, kpiny czy ataki, i wytrwali do końca w miłości i przebaczeniu. Dopiero teraz dotarło do mnie, jak ogromne to wszystko będzie miało znaczenie właśnie dla wielu naszych bliskich i znajomych po pochwyceniu, w ich własnym życiu i dalszych wyborach. Bądźmy jak najlepszym odbiciem Chrystusowego miłosierdzia i mądrości, by, gdy nas tu zabraknie, wielu wiedziało i zrozumiało, do Kogo zwrócić się o pomoc 🙂

  Swoją drogą… Kiedyś spotkałam się jako jednym z argumentów przeciwko pochwyceniu ze stwierdzeniem, że nieoczekiwane zniknięcie tylu ludzi doprowadziłoby do ogromnej ilości wypadków, czego z pewnością nie chciałby nasz miłosierny Ojciec. Początkowo pomyślałam, że to bardzo ciekawy i przekonujący sposób widzenia, ale gdy dłużej się nad tym zastanowiłam… Nie wiem jak wy, ale ja nie wierzę żeby nasz Stwórca, mający władzę nad wszystkim, nie mógł wydarzeń choćby i na całym świecie zaaranżować tak, by w tym czasie do żadnych tragedii nie doszło… 🙂 Nawet, jeśli to tak bardzo nie mieści nam się w głowach. Zresztą z całą pewnością, postąpi tak, jak uzna to za słuszne i sprawiedliwe. 🙂

  1. Dziękuję za tak bogaty komentarz wiele wnoszący.

   Uważam, że grupą 1444 tysięcy są osoby właśnie teraz śmiało świadczące o Jezusie. Osoby, które się uwświęcają, ale nie życiem przyzwoitym bo takie tez prowadzą ateiści, weganie itp., ale życiem bogobojnym, oddzielonym od tego co nie jest święte. Być może się mylę i sam nie jestem pewien jak Bóg zdecyduje co do mojej osoby, ale uważam, że 144 tysiące jakkolwiek nie patrzeć symbolicznie czy literalnie, są wierzącymi oddzielonymi od obecnego chrześcijaństwa ekumenicznego, a jednym z takich przejawów jest ten jakże kontrowersyjny szabat. Ale samo przestrzeganie szabatu również jest względne, ponieważ praktykują go religijni adwentyści i proIzraelscy mesjańscy.
   Opierając się na Bogu z biblii, Jego charakterze, uważam, że pochwyceni zostaną jak wspominałem Chrystusowcy sprzeciwiający się temu systemowi religijnemu. Reszta będzie płakać na ziemi z powodu swojego oportunizmu i letniości.

   Tak, musimy jeszcze z większą śmiałości głosić Dobra Nowinę i o zbliżających się czasach ostatecznych, aby ludzie niebawem się przekonali. Bez względu czy to niebawem będzie za rok czy za 10 lat. Noe też długo budował arkę i zapewne go wyśmiewano.
   Z całym szacunkiem, ale czy chrześcijanie z kościołów idą pod prąd? Nie. Wszystkie kościoły odgórnie są w ekumenii, nikomu to nie przeszkadza. Nie świętuje się 4 przykazania a krytykuje katolików za drugie. 100% zborów popiera diabelski Izrael. Ludzie przeszli z ławki do ławki. Kiedyś napisałem, iż obecnie nie ma już Janów Husów.

   O tym mówił William Cooper także:
   https://www.youtube.com/watch?v=vAQBLAh9quM

   1. 144 000 to są Żydzi z każdego pokolenia Izraela.

 8. czy nie jest aby tak że sąd nad światem już sie rozpoczął od czasów Zmartwychwstania Jezusa ? Wiem że są różne opinie na temat A.Cerońskiego ale kiedyś słyszałem w necie jego kazanie i mówił coś o sądzie ze już dawno sie rozpoczął i tak sobie myśle czytając ten artykuł Admina o pochwyceniu i cytaty przyszły mi na myśl po częsci potwierdzające osąd który może już faktycznie trwa ..” Kto wierzy w niego, nie będzie sądzony; kto zaś nie wierzy, już jest osądzony dlatego, że nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego” , ” Nadszedł bowiem czas, aby się rozpoczął sąd od domu Bożego; a jeśli zaczyna się od nas, to jakiż koniec czeka tych, którzy nie wierzą ewangelii Bożej?” “Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Syn nie mógłby niczego czynić sam od siebie, gdyby nie widział Ojca czyniącego. Albowiem to samo, co On czyni, podobnie i Syn czyni. Ojciec bowiem miłuje Syna i ukazuje Mu to wszystko, co On sam czyni, i jeszcze większe dzieła ukaże Mu, abyście się dziwili. Albowiem jak Ojciec wskrzesza umarłych i ożywia, tak również i Syn ożywia tych, których chce. Ojciec bowiem nie sądzi nikogo, lecz cały sąd przekazał Synowi, aby wszyscy oddawali cześć Synowi, tak jak oddają cześć Ojcu. Kto nie oddaje czci Synowi, nie oddaje czci Ojcu, który Go posłał. Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto słucha słowa mego i wierzy w Tego, który Mnie posłał, ma życie wieczne i nie idzie na sąd, lecz ze śmierci przeszedł do życia. Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, że nadchodzi godzina, NAWET JUŻ JEST , kiedy to umarli usłyszą głos Syna Bożego, i ci, którzy usłyszą, żyć będą. Podobnie jak Ojciec ma życie w sobie, tak również dał Synowi: mieć życie w sobie samym. Przekazał Mu władzę wykonywania sądu, ponieważ jest Synem Człowieczym. Nie dziwcie się temu! Nadchodzi bowiem godzina, w której wszyscy, którzy spoczywają w grobach, usłyszą głos Jego: a ci, którzy pełnili dobre czyny, pójdą na zmartwychwstanie życia; ci, którzy pełnili złe czyny – na zmartwychwstanie potępienia. Ja sam z siebie nic czynić nie mogę. Tak, jak słyszę, sądzę, a sąd mój jest sprawiedliwy; nie szukam bowiem własnej woli, lecz woli Tego, który Mnie posłał.”

  1. Tak dobrze powiązałeś Janie cytaty.
   Sąd zaczyna się od Domu Bożego już na ziemi. Wielu z nas zmaga się z uciskami.
   Tak więc nie możemy dwa razy być osądz ani.

 9. “I cała ziemia mówiła jednym językiem i słowami jedności, lecz Nimrod nie szedł drogami Pana i był bardziej grzeszny niż wszyscy ludzie przed nim, od czasów powodzi do teraz I rzeźbił bożki z drewna i kamienia i kłaniał się im, buntował się przeciw Panu i uczył swych poddanych i ludzi na ziemi swych grzesznych czynów”

  czy to czegos Wam nie przypomina 🙂 pozdrawiam i wszystkiego dobrego od Pana z nieba życze w imieniu tego który za nas został skatowany! a przyjoł to! jak mawiają na klatę:)

 10. ” A wszyscy synowie człowieczy w tamtych czasach bardzo sprzeciwiali się Panu, buntowali się przeciw niemu i służyli bożkom, a zapomnieli o Panu, który stworzył ich na ziemi I każdy z mieszkańców ziemi stworzył sobie w tamtych czasach własnego boga Bożki z drewna i kamienia, które ani nie mówiły ani nie słyszały ani nie zbawiały, a synowie człowieczy służyli im i stały się one ich bogami I król i wszyscy jego słudzy oraz Terach i całe jego gospodarstwo byli wtedy pierwszymi z tych, którzy służyli bożkom z drewna i kamienia A Terach miał dwunastu bogów wielkich rozmiarów, wykonanych z drewna i kamienia, od dwunastu miesięcy w roku
  I co miesiąc służył innemu i co miesiąc przynosił w ofierze mięso i pił ofiarę dla swych bogów
  Tak codziennie czynił Terach I wszystkie pokolenia były w oczach Pana podłe i każdy człowiek stworzył sobie własnego boga, lecz opuścili Pana, który ich stworzył
  I próżno było szukać w tamtych czasach człowieka, który znałby Pana (ponieważ każdy człowiek służył swojemu bogu), oprócz Noego i jego gospodarstwa, a wszyscy ci, którzy podlegali jego radzie, znali w tych dniach Pana
  A Abram, syn Teracha, przebywał w tych dniach w domu Noego, lecz nikt o tym nie wiedział i Pan był z nim
  I Pan dał Abramowi rozumne serce i wiedział on, że wszystkie czyny tego pokolenia były próżne i że wszystkie ich bożki były próżne i nie zdawały się na nic ” upadli podsuneli ludziom bożki by zakpić z Ludzi tam na najdalszej północy na naradzie aniołów którzy mieli służyć swemu Stwórcy i pilnować człowieka! tym samym pragneli wykazać naszą nieudolnośc! aby Najwyższy nas zniszczył! klasyka oto są obnażeni zazdrośnicy.

 11. Nie bylo zaamchow dzieki Ci Boze ,modlcie sie gorliwie !!

 12. Tak samo kombinowali, przy wiezy babel nawet. Mi się wydaje ze to jest tak jak mowi Syracha, ze nic nowego pod sloncem już nie będzie, i co było przedtem, to się stanie podobnie w przyszłości. Nie pierwszy raz już próbują stworzyć “NWO”

  1. wszystkiegodobrego

   ” A Bóg znał ich czyny i wszystkie podłe myśli i widział miasto i wieżę, które budowali I zbudowali sobie wspaniałe miasto i wysoką, mocną wieżę a z powodu jej wysokości wspinaczka z zaprawą i cegłami zajmowała dostarczającym je rok i dopiero wtedy docierali do budujących i dawali im zaprawę i cegły
   Tak czyniono codziennie I jedni wspinali się, a inni schodzili w dół przez cały dzień A jeśli wypadła im z rąk cegła i rozbiła się, wszyscy płakali, lecz kiedy człowiek spadł i zginął, nikt na niego nie spojrzał
   29 A Pan znał ich myśli i doszło do tego, że podczas budowy zaczęli strzelać z łuków w kierunku niebios
   A strzały spadały na nich pobrudzone krwią, a kiedy to ujrzeli, mówili do siebie „Na pewno zabiliśmy wszystkich, którzy są w niebie” “

 13. Chciałbym założyć konto na facebooku i youtube.
  1. Co zrobić, aby zamiast mojego imienia i nazwiska przy nazwie kanału widniał pseudonim?
  2. Nie zakładałem konta na facebooku. Trochę mam na sumieniu, schrzaniłem swoją przeszłość i obawiam się, że ktoś będzie pisał o mnie złe komentarze. jak się przygotować psychicznie do założenia konta na fejsie?

 14. “złe komentarze” tym wogule się nie przejmuj zawsze się pojawiają, bo oto od dawna trwa wojna! to musisz sobie uświadomić! Wojna pomiędzy dobrem i złem pomiędzy prawdą a fałszem więc Ty wybież prawdę, abyś mógł żyć jak mawiał Abram Twój praojciec!

 15. ” set sat-han seth był czczony egipcie!
  jego kult związany był z najbardziej odrażającymi
  praktykami seksualnymi sakralny homoseksualizm
  kazirodztwo i pedofilia. Rytuały dla seta nazywanego
  też siriusem były tak zwyrodniałe że puźniejsi
  władcy egiptu starali się wyplenic kult seta
  zamykając świątynie i wyrzucając
  kapłanów z kraju !!! ” mocne:)

 16. Dziękuję Piotrze za filmik.
  Ja od siebie polecam 2 linki. Jeden to nauczanie, wyjasnienie pochwycenia na podstawie Żydowskiego zwyczaju weselnego.
  https://www.youtube.com/watch?v=lKWqmWWxrWs

  a drugi to filmik który mnie wzrusza do łez. Wiem ze jest troche przekolorowany i na podstawie komercyjnych filmów, ale wzruszająco obrazuje Pochwycenie Kościoła
  https://www.youtube.com/watch?v=yYP1_cceDnM

 17. Nie ma żadnej wzmianki w Biblii o pochwyceniu przed uciskiem. Tak więc skąd takie stwierdzenia?

   1. Za to jest napisane że pochwycenie będzie po ucisku. Najlepiej podać to dyskusji, a nie pisać jako pewnik wklejając filmiki.

    1. Poproszę uprzejmie o wers mówiący o pochwyceniu po ucisku, gdyż ja podałem w tym tekście, że kiedy jest ucisk inni wołają do Boga już w niebie przed ołtarzem “jak długo jeszcze”.

    2. na początku Admin pisze:
     “Poniżej umieszczam filmik o pochwyceniu zgromadzenia Jezusa według mojego poznania.”
     być może tytuł jest nieprecyzyjny, więc lepszy byłby:
     “Dlaczego pochwycenie zgromadzenia Boga (kościoła) >MOŻE< będzie przed Wielkim Uciskiem?"

     Janek z USA,

     nikt nie twierdzi z całą stanowczością w nieomylnym przekonaniu,
     że ma 100% wiedzę na temat czasu i daty Pochwycenia,
     albowiem, gdybyśmy znali kalendarium, to wielu
     by szie "przygotowało", a to ma być znana
     "NIESPODZIANKA" dla prawdziwie wiernych,
     może i w Biblii nie pisze wprost,
     jednak można odczytać pewne
     info pomiędzy wersetami,
     osobiście tego
     nie wiem…

     pozdrawiam – seler z "miasta świętej wieży" 🙂

   2. Jak to.według mnie sa świadczące o tym ze Jezus Jest Bogiem. W innym wypadku jakby nie bylo, dlaczego uważamy ze Nim jest?

     1. Zaraz zaraz. Biblia musi byc naszą pochodnia, jedynym zrodlem informacji. Dlatego sie pytam. Jeśli nie jest napisane ze Jezus jest Bogiem, to dlaczego mamy wierzyć ze Nim Jest?

       1. naprawdę… można szie załamać
        nad takimi ? pytaniami…

        A czyje było Słowo, które szie Ciałem stało ?

        !

        https://www.youtube.com/watch?v=keIqLI0YeoA

      1. ?

       to nawet cyganie wiedzą, że Jezus JEST Bogiem,
       wcielone SŁOWO – to trzeba tłumaczyć ?

       Najlepsza METODA porozumienia szie z Człowiekim… Syn Człowieczy,
       to ON stwarzał świat,
       z Woli Ojca…

       https://www.youtube.com/watch?v=keIqLI0YeoA

      2. ?

       bo jest tak napisane, żebyś nie wierzył, ?

       Biblia jest Pochodnią dla wiernych
       a Ogniem dla znaków zapytania ?
       widzę, że szydzisz…

       jest godzina, 27.53 modlę szie
       że przejrzysz…
       ________

       dziękuję Adminowi, że mnie
       pozbierał i powyrzucał niektóre wpisy…
       🙂
       ______

       muszę odpocząć od ignorancji
       szie rozpleniła…

       trzymaj szie Adminie Piotrze
       seler

      3. Jest napisane o Jezusie 🙂 J.20.28 Pan mój i Bóg mój!

 18. Nie zrozumcie mnie zle. Jezus Pan jest Synem.Bozym i Bogiem.

  Po prostu piotr napisal ze w bibli nie ma zmianki o tyk, iz jest Bogiem, a wedlug mnie, chyba jest.

  Samo.to,.jak tomasz mowil do Pana

  -Pan Mój
  -Bóg Mój

  Spotkalem sie z ludźmi ktorzy nawet twierdzili, ze Pan nie.jest Bogiem a te slowa, tomasz wypowiadal, patrzac w gore, gdyz “jest JEDEN Bóg”.

  Dlatego tez mnie zdziwiła odpowiedz, iz nie ma w bibli zmianki o tym ze Jezus jest Bogiem.

  Albo zle sie zrozumieliśmy po prostu. Dzieki za link. Pozdr

  1. Dzieki, –> ale po co zmieniasz Nicki ?

   Admin… poczekaj, jak on ma na imię… poczekaj,
   🙂

   noo, Piotr użył chwytu poznawczego, jakoby
   nie pisało… a musi pisać ? …szie domyśl,
   a nawet jak PISZE, to zaprzeczają ! – i co ?

   a imiona własne szie pisze z dużej litery,
   jak jesteś lekko kulturalny Tomaszu…
   i jak komuś odpowiadasz [np. selerowi]
   to wymień do kogo piszesz,
   bo szie bajzel robi…
   pozdrawiam 🙂
   seler

   1. Napisalem, zle sie zrozumieliśmy, seler, ja czasami pisze.imiona z malych liter, i nie widze w tym problemu. Co do “wymien do kogo piszesz” zaznaczylem opcje “odpowiedz” pod piotra postem 🙂

    Nie rozumiem po co sie czepiasz takich rzeczy

    Pozdrawiam

 19. Admin!Ty jesteś świadkiem jehowy?
  I o jakim Ty Panu piszesz?Kto to jest Pan?YHWH?
  Pochwycenie(Rapture) będzie pod koniec Wlk.Ucisku.

  1. nie ejstem świadkiem Jehowy.
   Nie należę do żadnej religii ani organizacji.
   Masz prawo mysleć, że pochwycenie będzie pod koniec lub po…

 20. Biblia wyraźnie mówi, że 144 000 to Izraelici, i nawet podaje dokładnie które plemiona będą tworzyć tę liczbę: “I usłyszałem liczbę opieczętowanych: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich pokoleń synów Izraela: (5) Z pokolenia Judy dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Rubena dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Gada dwanaście tysięcy opieczętowanych; (6) Z pokolenia Asera dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Neftalego dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Manassesa dwanaście tysięcy opieczętowanych; (7) Z pokolenia Symeona dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Lewiego dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Issachara dwanaście tysięcy opieczętowanych; (8) Z pokolenia Zabulona dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Józefa dwanaście tysięcy opieczętowanych, z pokolenia Beniamina dwanaście tysięcy opieczętowanych.” (Ap7.4-8.)
  144 000 to Żydzi, którzy będą powołani przez dwóch proroków z Objawienia 11, którzy mają moc zamienić wodę w krew i zamknąć niebiosa by deszcz nie padał w dni ich prorokowania, czyli dokładnie to co czynili Mojżesz i Eliasz “dwaj pomazańcy, którzy stoją przed Panem całej ziemi.” (Zach4.14) ci sami, ktorzy się ukazali na Górze Przemienienia i rozmawiali z Panem Jezusem. Oni powołają owe 144 000 właśnie w okresie Ucisku po pochwyceniu kościoła. Bóg zakończy z poganami i nastąpi pochwycenie, wtedy jeszcze na bardzo krótki czas będzie się zajmował Żydami i da się i poznać. Tak jak Józef, gdy dał się poznać swoim braciom. Za pierwszym razem nie poznali go, ani Żydzi nie poznali Mesjasza gdy przyszedł do nich, lecz za drugim razem dał się poznać, a Jego żona była wtedy w pałacu. Nie było jej przy tym. Tak samo Oblubienica Chrystusa jest pochwycona do Chwały gdy Chrystus daje się poznać Żydom. Szalom

  1. Tez tak to rozumiem. 144 tys z Izraela i tłumy pogan z wielkiego ucisku 🙂

   1. Dokładnie… trzy grupy: Oblubienica która odchodzi w zachwyceniu, 144 000 Izraelitów oraz poganie którzy nie odeszli w zachwyceniu tzw śpiące panny (choć pismo u Mt 25 nazywa je głupimi pannami), a w Objawieniu są też nazwani “resztką nasienia niewiasty”, to, że są pannami wskazuje na czystość jednak nie miały oleju, nie miały Ducha Świętego by odejść do góry, jednak to oddani szczerzy ludzie, którzy otrzymują zbawienie poprzez męczeństwo w okresie ucisku. Dzięki Bogu

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme