Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Włoskie służby specjalne aresztowały wpływowych masonów związanych z mafią.

 

Dezinformatorzy i bezmyślne że się tak wyrażę pelikany słynnego sloganu pt “taaa a za wszystkim stoją masoni, żydzi i cykliści” już nie mogą się posługiwać tymże kłamstwem zaciemniającym prawdę, ponieważ owa prawda wychodzi w tych czasach, czasach ostatecznych na jaw jak pączki kwiatów na wiosnę.

 

Karabinierzy dokonali na Sycylii aresztowań 27 członków tajnej loży masońskiej. Wśród zatrzymanych znaleźli się wysoko postawieni miejscowi politycy. Aresztowanym przedstawiono zarzuty działalności wymierzonej w administrację państwową, wymiar sprawiedliwości oraz utworzenia grupy przestępczej.

 

Sprawę aresztowania członków loży najobszerniej opisała włoska gazeta „Giornale di Sicilia”. Mrocznego charakteru sprawie dodaje fakt, iż tajna loża funkcjonowała w sycylijskim mieście Castelvetrano, skąd wywodzi się Matteo Messina Denaro – jeden z głównych szefów mafii Cosa Nostra. Jest on poszukiwany przez policję. Uważa się go za jednego z najbardziej niebezpiecznych przestępców na świecie. Śledczy uważają, że działalność tajnej loży może mieć związek z osobą mafiosy.

źródło:http://www.pch24.pl/sycylia–wloskie-sluzby-aresztowaly-wplywowych-masonow–chodzi-o-zwiazki-z-mafia,67039,i.html#ixzz5jMxfwSmJ

 

Pytanie jednak zachodzi: czy masoni mogą zamykać masonów? Wszak wszystkie rządy są przepełnione masonami tak jak i religie protestanckie. Z tym, że w pseudoprotestantyzmie nawzajem się bronią.

Prawdopodobnie była to walka o wpływy, być może kogoś większego od samych masonów, może jakiejś frakcji Jezuitów…

Natomiast sama informacja jest dowodem na obecność masonerii w rządach i nie są to żadne spiski, ale fakty. Tudzież spisek przeciw ludzkości będący faktem.

 

Na poniżeszej stronie wp.pl jest wywiad z masonem niskiego szczebla:

 

https://magazyn.wp.pl/artykul/zamkneli-mnie-w-lochu-i-kazali-pisac-testament-tak-werbuja-masoni

 

Powiedział on, że w Polsce jest około 600 masonów i nie chciał mówić, kto z pierwszych stron gazet.

Śmiem twierdzić, że masonów jest CO NAJMNIEJ KILKA TYSIĘCY.

 

Popatrzcie na przykład Kielc:

 

 

Kto zdecydował na obelisk w centrum Kielc jak nie władze?

A kto zdecydował na piramidę obok politechniki świętokrzyskiej?

 

 

Oni wszyscy oficjalnie wierzą w boga, ale boga z Bożego Narodzenia, czyli Sol Invictus – święto niezwyciężonego słońca. Dlatego Chrystusowcy kategorycznie nie powinni mieć NIC wspólnego z tym świętem.

 

w linku wp.pl czytamy:

 

“W Wielkiej Loży Narodowej Polski, do której należę, aktywnych członków jest 200. Do tego dochodzi Wielki Wschód Polski, który przechodzi teraz kryzys i członków jest mniej, liczę, że 120-130 osób. Dalej Światowy Zakon Rytu Mieszanego Le Droit Humain też około 120. Wielki Wschód Rzeczypospolitej Polski – około 100. Do tego mniejsze loże, w tym dwie kobiece. Mamy też różne organizacje paramasońskie, czyli takie, których masoneria nie uznaje za masońskie, ale które w jakimś stopniu wzorują się na masonach. Na przykład Zakon Synów Przymierza, czyli B’nai B’rith, który wskrzeszał świętej pamięci prezydent Lech Kaczyński. Nie jest to jednak organizacja stricte wolnomularska, mimo że przypomina ją z nazwy.”

 

Być może we Włoszech pokłóciły się loże a może organizacje paramasońskie, ale jedno jest faktem: masoni są i rządzą światem i Polską oraz religiami. Jednakże w przeciwieństwie do przeciętnego obywatela dobrze znają biblie.

 

Oczywiście, należy mieć dystans do wypowiedzi jakiegokolwiek masona, gdyż np ten z linku wp.pl twierdzi, że masoni nie angażują się w politykę, a news z Włoch jest tego zaprzeczeniem. Masoni to zwykli kłamcy jak ich tata.

 

ps.

Zauważyłem, że ostatnio pojawiają się podejrzane grupy pozareligijne rekrutujące tudzież zagrabiające niezrzeszonych chrześcijan. Nie chce podawać  nazw i stron, ale przykładem tego jest pewna grupa z Krakowa mająca swoją stronę w internecie i kanał YT spotykająca się w kawiarniach. Co nie oznacza, że wszyscy, którzy spotykają się w kawiarniach by porozmawiać o Bogu są agentami :-). Piszę bo tak mógłby ktoś naiwnie pomyśleć.

 

Trwa walka o dusze a zbliżamy się do mety.

 

 

Zaktualizowane: 27 marca 2019 - 12:42

4 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dobrze myślisz 🙂
  “Pytanie jednak zachodzi: czy masoni mogą zamykać masonów?” MOGĄ
  “Prawdopodobnie była to walka o wpływy” BINGO
  Im bardziej się kłócą “na górze” tym więcej do nas informacji spływa 🙂 Podobno w 2017 roku masoni się pokłócili po śmierci Rockefellera (20.03.2017) i Brzezińskiego (26.05.2017). Jak zwykle poszło o władzę i wpływy. Najlepiej to było widać na przykładzie Trump – Clinton, gdzie siły masonerii się podzieliły. Tam jeszcze nikt nikogo nie aresztował, ale kto wie co przyszłość przyniesie? 🙂 (zwłaszcza, że kolejna teoria spiskowa przeniosła się do głównego nurtu i chyba już na onecie przeczytałem o przygotowanych i zapieczętowanych tajnych aktach oskarżenia w szafie prokuratora generalnego USA)

  1. Otóż właśnie, trafnie opisane…

 2. ”Każde królestwo, wewnętrznie skłócone, pustoszeje. I żadne miasto ani dom, wewnętrznie skłócony, się nie ostoi. 26 Jeśli szatan wyrzuca szatana, to sam ze sobą jest skłócony, jakże się więc ostoi jego królestwo?” (Mt 12) otóż to, długo się już nie ostoi 🙂

  1. Tak jest 🙂 Też sobie o tym cytacie pomyślałem 🙂 Jak już się dogadają we własnym gronie to maks 3,5 roku będą królować ;)))

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish