Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 28.03

Jednym z ważnych symptomów ponownego Narodzenia w dłuższej perspektywie jest łaską poznania swego brudu.

Dawid modlil się, aby Pan zbadał jego serce i nerki.

W zborach i w internecie jest masa potomków Chama. Ludzi nienarodzonych. Doksztalcili się teologiczne ale nawet do 1/5 wrażliwości Jezusa nie doszli. Ranią innych nie przebierając w słowach.

My jeśli mamy ducha prawdy, to pokaże on nam w subtelny sposób nasze słabości charakteru a przede wszystkim brak miłości.

Jutro film o miłości. Chyba jeden z najważniejszych moich filmów.

 

Poznać swój brud, swoją belkę to dar.

W swej grzesznej naturze niczym się nie różnimy od katolików, ale Chrystusowcy walczą sami z sobą. Katolicy I zwiedzeni protestanci czy teolodzy internetowi nie muszą …to jest ta różnica.

 

Updated: 28 marca 2019 — 09:54

16 komentarzy

Add a Comment
 1. A na tą codzienną walkę polecam wyciskarkę wolnoobrotową i wprowadzenie do swojej diety soków warzywno owocowych. Ja od wcziraj wyciskam ?. Koniecznie musicie spróbować sok Pana Jezusa (moja nazwa?).
  2 granaty
  Kilka truskawek
  Duża kiść winogron czerwonych słodkich
  To jest niesamowite połączenie smaków.
  Polecam.

  1. Marcin to jest niepowtarzalny bracio. Sok Pana Jezusa.
   No tak bądźcie jak dzieci. ?

  2. Mam tylko blender (taki zwykły, ręczny) można tym zrobić? Bo pomysł na sok jest świetny, dzięki za podpowiedź! 🙂

   1. Lepiej wyciskarką wolnoobrotową taka lepszą proponuję. Soki wtedy nie są pozbawione najcenniejszych witamin i minerałów gdyż wolne obroty nie powodują wzrostu temperatury soku.
    Można je przechowywać nawet 48h. (do pracy do szkoły). Soki z blendera czy sokowirówki należy spożyć od razu a i tak maja dużo mniej wartości niż te wycisniete przez wyciskarkę.
    Smak soków jest niesamowity.
    Polecam firmy Hurom, Kuvings, Muke. To drogi sprzęt ale juz wiem że wart swej ceny. Ja na swoją firmy Hurom mam 10lat gwarancji. Ja chcesz kochana to wyślę Ci filmik jak coś przygotowuję. ?
    A nie jestem przedstawicielem firmy Hurom ani Kuvings ani Muke. ?
    Swoją drogą Korea to ciekawy kraj w większości laicki.

 2. Bardzo dziękuję za te przemyślenia. W takim razie jeżeli jednym z symptomów narodzenia na nowo jest widzieć swój brud, swoją niedoskonałość, to chyba narodziłam się na nowo.Codziennie widzę jak nieudolne są moje próby życia po swojemu, kiedy nie panuje nad emocjami czy przyzwyczajeniami, czuję żal i smutek że zawodzę Pana Boga.Wczesniej tak nie miałam, bardziej obwinialam innych o swoje grzechy.Jestem niedoskonala ale chcę się doskonalić na wzór Pana Jezusa. To nie tak jak w kościele katolickim, tuż po spowiedzi czuło się lekkość a później znów się grzeszylo i żadnej poprawy nie było. Mówię tu o sobie ze tak miałam, ale pewnie jest wiele takich osób. I właśnie to mi nie pasowało w kościele katolickim. Brakuje mi bardzo towarzystwa innych wierzących. Pozdrawiam i życzę wytrwałości i zdrowia w prowadzeniu bloga. ?

  1. Dziękuję za komentarz.
   Tak, wszyscy którzy prawdziwie się narodzili widzą swój brud i niedoskonałości.
   Dzisiejszy świat pokazuje nam, że jesteśmy the best. Medale, ordery, Oskary, samorealizacja, sukces.

 3. Bądźcie jak dzieci. Dziś od rana mam w głowie te słowa ? przypadek…

 4. https://dorzeczy.pl/swiat/98138/szkocja-katolickie-poglady-mowa-nienawisci-rzad-szykuje-nowe-prawo.html
  Ach ci katolicy. Jak nie oni to nie ma kogo popierać. Nie chodzę do Kościoła w ogóle nic nie robie, oprócz czytania. 😉

 5. Cos sie zaczelo , wlasnie wybuchla wojna miedzy Izraelem a Palestyna , ostrzeliwuja sie od 3 dni ,sa juz ofiary . https://nczas.com/2019/03/27/zydzi-groza-operacja-ladowa-w-strefie-gazy-gromadza-coraz-wieksze-sily-szykujac-sie-do-inwazji-video/ a tu kwiatek zawrzalo po uznaniu Wzgorz Golan za czesc Izraela przez USA ,co ciekawe Polska nie uznala ,ciekawe. Chwala Bogu .

 6. Znalazłem sposób na zejście do podziemnia w internecie. Nazywa się Freenet. https://freenetproject.org/

 7. Chwała Bogu, że pozwala nam dostrzegać nasze słabości. Chociaż czasami jest to bardzo bolesny proces, to w perspektywie czasu takie oczyszczenie dostarczy nam bezmiar radości pokoju i szczęścia.
  Chwała Adonai w Imieniu Yeshuy Mesjasza.

 8. Zgadzam się, to naprawdę wspaniały dar od Boga 🙂

 9. A tak już nie na temat, słyszeliście o tym?
  ”Pierwsze tego rodzaju prawo w Ameryce zakazujące dzieciom, które nie zostały zaszczepione na odrę, przebywania w miejscach publicznych, weszło w życie w środę w hrabstwie Rockland, na północ od Nowego Jorku.

  Nakaz awaryjny pojawił się w związku z rosnącą obawą w jurysdykcjach w Stanach Zjednoczonych o wybuchy choroby, która wzrosła, gdy rodzice odmawiają szczepienia swoich dzieci.

  Hrabstwo Rockland widziało 153 potwierdzone przypadki odry od października – a tylko 73% dzieci poniżej 18 roku życia w okolicy jest w pełni zaszczepionych, podali urzędnicy.

  „Nie możemy pozwolić, by epidemia trwała w nieskończoność lub ulegała pogorszeniu” – powiedział Ed Day. „Nie będziemy siedzieć bezczynnie, podczas gdy dzieci w naszej społeczności są zagrożone”.

  Nakaz, który wszedł w życie o północy, mówi, że dzieci, które nie zostały zaszczepione, muszą trzymać się z dala od szkół, centrów handlowych, restauracji, domów modlitwy i wszystkich innych miejsc publicznych. Miejsca na zewnątrz, takie jak parki i chodniki, nie są objęte nakazem.

  Jak do tej pory nikt nie został powołany za naruszenie nakazu, powiedział rzecznik hrabstwa John Lyon. Rodzice, którzy je naruszają, mogą zostać ukarani karą do sześciu miesięcy więzienia lub grzywny w wysokości 500 USD, ale organy ścigania nie będą aktywnie prosić obywateli o pokazanie ich danych o szczepieniach.

  Od czasu wybuchu epidemii w październiku hrabstwo zaszczepiło prawie 17 000 osób, ale uciekło się do nakazu wycelowanego w nieszczepione dzieci po tym, jak inne środki nie zdołały jej zahamować.

  „Nasi inspektorzy zaczęli spotykać się z rosnącym oporem ze strony tych, których próbują chronić” – powiedział Day. „Nasi inspektorzy zdrowia zostali rozłączeni lub kazano im nie dzwonić ponownie. Powiedziano im, „Nie rozmawiamy o takich rzeczach, proszę wyjść”, gdy odwiedzali domy zainfekowanych osób w ramach dochodzeń. Ten rodzaj odpowiedzi jest niedopuszczalny i szczerze nieodpowiedzialny. Zagraża zdrowiu i dobru innych ”.

  Hrabstwo przygotowuje się na prawdopodobne wyzwanie prawne. Grupa rodziców pozwała wcześniejszy nakaz zakazujący nieszczepionym dzieciom wstępu do szkół i może również zakwestionować nową deklarację.(…)”
  https://www.google.com/amp/s/amp.theguardian.com/us-news/2019/mar/27/measles-outbreak-new-york-ban-children-rockwood-country-latest

  I tak dalej, i tak dalej. Oczywiście nie brakuje wątku ”fałszywych informacji” rozprzestrzenianych na temat szczepionek, i tym podobne. W sumie jestem ciekawa, jak to jest egzekwowane w praktyce. Słabe zagranie, mam nadzieję że inne miejsca na świecie się tym nie zainspirują… :/

  1. To jest strasznie niemądry pomysł… Oby nie poszło dalej…

 10. Sie zaczyna robic goraco , stawiam ze niedlugo wezma sie ostro za Izrael . Iran przerzuca sprzet ciezki do Syrii Wszystko jest prawdziwe Chwala Bogu .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme