Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ostrzeżenie chrześcijan aby się nawrócili i czuwali. Pochwycenie jest blisko.

Zawsze mam problem z tego typu wizjami i ostrzeżeniami na ile to czynnik ludzki a na ile boski.

Nie mniej jednak ostatecznie uznałem spotkawszy kilka razy ten film w necie, że winniśmy sobie przynajmniej przyswoić to ostrzeżenie przed nadchodzącym pochwyceniem.

Kiedy się drzwi zamkną będzie za późno.

Co z nami grzesznymi ludźmi…

 

 

Updated: 29 marca 2019 — 16:11

44 komentarze

Add a Comment
 1. Szlif Brylantowy

  W moim odczuciu kluczowym momentem tego filmu jest 5:43 – “Opamiętaj się z grzechów kościele” – czyli wróć do Prawa Bożego, choć nic o tym nie jest wspomniane. Z drugiej strony też bym ostrożnie podchodził do tego filmu, bo to jedynie tłumaczenie, ta kobieta nie mówi po angielsku, więc nie znamy treści jej proroctwa(?), lecz jedynie to, co przekazał nam tłumacz (sądząc po słownictwiu użytym w filmie(kościół, lider), to prawdopodobnie jest protestantem/chrześcijaniem).

  Może jest tu jakiś brat lub siostra, którzy znają język, w którym wypowiada się ta siostra i mogliby to przetłumaczyć?

  1. też zwróciłem uwagę na wyrażenie “lider” ale tam była mowa pastor.
   Autor tlumaczenia jest chyba katolikiem…

 2. Dzięki za link, przynajmniej można się zapoznać z tym materiałem…

 3. Ten film to dla mnie jak kubeł zimnej wody na głowę, chociaż wiem że paruzja (pochwycenie) jest bardzo blisko.

  Bóg dłużej nie może już na to patrzeć: LGBT, aborcje , pedofilia i ogólnie bardzo dosadne łamanie prawa Bożego.
  Czekam na dzień Pański.

  Czyli 144 tysiące pochwyconych to będą jedyni zbawieni ludzie?
  Chyba źle myślę, Ci którzy nie będą pochwyceni też mają na zbawienie szanse?

  1. 144 tyś to współkrolowie z Isusem chrystusem na przyszłej ziemii. Oni bedą wniebowzięci na 3.5roku aby uniknąć wielkiego ucisku ktory pozostali ludzie beda musieli przezyc.

   1. Czy to prawda, że:
    ,,W wersecie 4 (Ap 14) czytamy, że ci zbawieni nie splamili się obcowaniem z kobietą. Nie należy tego rozumieć, że wśród nich znajdą się tylko mężczyźni, którzy nigdy nie współżyli z kobietą. Do grona zbawionych wejdą jedynie ci, którzy nie zdradzili Boga obcując z innymi bogami i nie splamili się z wielką nierządnicą „pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa”, o której mowa w rozdziale 17.”?

    Skąd wiadomo, że właśnie o to tu chodzi? No bo na pierwszy rzut oka każdy by pomyślał, że kobiety nie będą wśród tych 144 tysięcy, biorąc dosłownie to, co jest napisane.

    1. Uważam tak jak Sylwester,ciężko jest coś takiego zagrać,uważam to za autentyczne proroctwo,śledzę większość portali internetowych,liczba eutanazji jest ogromna na świecie,aborcja nawet przy końcu ciąży,biznes na organach ludzkich,kanibalizm w jedzeniu piciu lekach szczepionkach, homoseksualizm,pedofilia,hotele że zwierzętami zoofilia,nekrofilia z żoną nawet godzinę po śmierci,perwersje i dewiacje seksualne,niszczenie rodziny dzieci przez seks edukację, okultyzm, satanizm, spirytyzm,transfuzja młodej krwi dziecięcej by się odmłodzić,
     Tak ta kobieta prawdę mówi Pan nadchodzi,Piotrze znasz mnie najdłużej i dość często jest tak że odbieramy wszystko na tych samych falach ,ten sam Duch Święty,teraz zobacz nie mówiłem ci o tym ,ty dodajesz proroctwo bo czujesz na poziomie ducha że to już finisz naszej drogi,pochwycenia trzeba być pewnym to się czuje,ja od kilku dni z jakiegoś powodu pisze na kartkach instrukcje o tym co się stało,co się stanie i tak dalej,już napisałem teraz się nagram na tablet,żeby moi bracia i rodzina rodzice wiedzieli że nie porwało mnie UFO ? nie wiem dlaczego to robię ale muszę polecam wam uczynić to samo.

     1. Krzysztofie przeczytałam to co napisałeś i zrobiło mi sie gorąco. Ja od kilku tygodni mam uczucie zbliżającego sie pochwycenia. Być moze sie mylę, oczywiście ze nie jestem pewna w 100%, ale myśle, ze to kwestia kilku tygoni, może miesięcy. Niedawno poczułam ogromną potrzebe poinformowania najbliższych o zbliżających sie wydażeniach, ale też poczułam że powinnam napisać instrukcje dla męza, zeby wiedział ze nie zostaliśmy porwani przez UFO. Oczywiście cały czas mam nadzieję, że zdąży sie nawrócić.

      1. ja bym był ostrożny z takim informowaniem wprost, bo jesi nic sie nie wydarzy to uznają Cię za niezbyt ogarniętą.
       Lepiej zabrzmialoby powiedzieć np:
       w biblii w ew Mt 24 jest mowa o pochwyceniu ludzi wierzących. Jeśli kiedyś do takiego dojdzie, to zapewne wmówią w tv że to kosmici.
       Ludzie juz dekady temu mysleli ze to jest tuż tuż

    2. Trochę za bardzo literalnie interpretujecie Apokalipsę. Wszystkie księgi prorockie posługują się obrazami i do końca nie są zrozumiałe aż to co jest w nich zapisane się wypełni.

     144 tysiące to nie musi być dosłowna liczba. 144 000 to 12*12*1000 a 12 to jedna z symbolicznych liczb w Biblii. Inne to np 3, 6 lub 7. O tych owych 144tyś jest napisane, że są pierwocinami dla Boga. Kiedyś czytałem fajny tekst na ten temat, było tam wytłumaczone jak to słowo pierwociny pojawiało w Torze w kontekście chyba ofiar dla Boga czy darów. Też sprawdzenie znaczenia tego słowa w słowniku języka polskiego może trochę rozjaśnić.

     Także 144tyś to nie ludzie którzy tylko będą zbawieni, ale pierwsze plony. Do tego grona według mojego zrozumienia zaliczą się najbardziej oddani Bogu ludzie. Dalej w Apokalipsie jest mowa o Wielkiej Rzeszy tak licznej że nikt jej nie mógł policzyć, z każdego ludu, narodu, języka. A to nieskalanie, bycie dziewicą to właśnie wierność Bogu, czyli niekalanie się żadnym bałwochwalstwem, kultami, religiami. Tak to rozumiem

  2. Wielki ucisk jest po to by ludzie się obudzili. Jak się przebudza i nie przyjmą znamię bestii – Bóg jest miłością i przyjmie ich. Niestety bardzo dużo osób może nie wytrzymac psychicznie ucisku. ..

 4. od pochwycenia wszystko się zacznie 😉 co do tego,ze to jest bliskie jestem pewien:
  Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.-jak widać poznanie wzrosło i stale wzrasta.

  Żaden bezbożny nie będzie miał poznania. lecz roztropni będą mieli poznanie.
  Co do filmiku to nie wygląda mi to na ściemę bo osobiście nigdy w zadnym kinie nie widziałem,żeby ktoś był zdolny tak zagrać,to co mówi ta kobieta to prawda w moim mniemaniu.
  Chwała naszemu Panu Isusowi Chrystusowi !
  Pozdrawiam,miłego weekendu 😉

 5. Niech ktos przetlumaczy jak moze filmy ktore wyslalem . w imie prawdy Chwala Bogu ! Niech Jezus Chrystus natchnie kogos i niech przetlumaczy filmy o prawdzie w Chrystusie Jezusie.Hallelujah

 6. Sylwester masz rację od pochwycenia się zacznie ,gdyż ten który powstrzymuje musi zejść z pola,tym który powstrzymuje zło na ziemi są święci,modlący się,Duch Święty,i Nasz Kochany Król Królów,gdy ludzie zostaną pochwyceni,lucyper udeży wszystkim co ma by zniszczyć ludzi będzie wiedział że czasu ma niewiele nie będzie go marnował,gilotyny które mają przygotowane na wszystkich kontynentach już są gotowe,po pochwyceniu ludzie którzy pozostają będą musieli wybrać komu chcą służyć i komu pokłon oddać.

 7. Ja jestem troszkę ostrożny mimo wszystko. Nikt z nas nie zna godziny, czuwać musimy cały czas, a jeśli teraz nastawimy się na przyjście Króla Naszego Chrystusa i nie nastąpi to w ciągu kilku najbliższych lat, to wielu może zwatpic. Podobnie było podczas drugiej wojny światowej, gdy wielu sądziło że był to wielki ucisk przed końcem.
  Niech Dobry Pan Bóg ma nas w swej opiece i uchowa nas ode złego.

 8. Kobieta mówi w języku portugalskim,
  to oryginalne napisy, które można przetłumaczyć automatycznie na inne języki:

  1/ klikamy biały prostokąt po lewej stronie na dole
  [włącz lub wyłącz napisy] – nie każdy film ma opcje
  automatycznego tłumacza, gdy nie ma “prostokąta”

  2/ klikamy na “kółko zębate” – ustawienia, gdzie są
  inne języki i opcja przetłumacz – znajdujemy j. polski i klikamy tłumacz

  3/ automatyczne tłumaczenie działa tylko jednokrotnie, bo jest wygenerowany język nagrania
  i za każdym razem podczas oglądania trzeba ręcznie ustawiać inny język [tutaj ktoś już wkleił na video polskie napisy, które są lepsze niż translator]

  .https://www.youtube.com/watch?v=hsSGJlA3vuw

 9. PROROCTWA IZAJASZA – ANTYCHRYST KONTRA MESJASZ – IZRAEL SYRI

  .https://www.youtube.com/watch?v=tx-JuGMRPkQ

  Uczeń rabina Kaduri o Mesjaszu Izraela

  .https://www.youtube.com/watch?v=0WQ-77Xw8C8

  1. z tego co pamietam kanal marantha to to samo co grupa zwiedzeniowa Jezusbezreligii

   1. przepraszam, nie wiedziałem…
    nie wszystkie strony
    badam wnikliwie,
    dzięki 🙂

   2. najpierw MOC CHARAKTERU – Duch Święty
    pochwyci mnie tu, …Przed
    a potem On
    TEN

    co potrwa sekundę, może dwie…
    a potem niech dzieje szie
    “co chce”
    ?

    https://www.youtube.com/watch?v=Ws_GFG4Dat0
    _____________________

    nie opublikowany

    “I przyjdzie Ten, który Był i na wieki Będzie
    uratuje Dzieci Swe przed
    Duszy zatraceniem
    bo wie, wie co
    tu dzieje
    szie

    I płaczą Dzieci nie wylewając łez, kiedy
    i czy wytrzymamy by
    z Bogiem zawsze
    być wszędzie
    śmierć ?

    I cieszy szie ten, co upadł, a powstać chce
    na zgliszczach wynaturzenia
    i zdrady, dając rzeź
    a Miłości nie

    I nastanie Dzień, kiedy Jezus obetrze ŁZĘ
    beznadziejnej rozpaczy przed
    szatana snem

    I powieje Ducha Wiatr i zamiecie
    zanim przyjdzie ON

    30-03-2019
    seler
    hej

    RADUJMY SZIE ! ”
    _____

 10. Am 3;7
  “Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli wpierw nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.”

  Jl 3;1-4
  “A potem wyleję mojego Ducha na wszelkie ciało, i wasi synowie i wasze córki prorokować będą, wasi starcy będą śnili, a wasi młodzieńcy będą mieli widzenia. Także na sługi i służebnice wyleję w owych dniach mojego Ducha. I ukażę znaki na niebie i na ziemi, krew, ogień i słupy dymu. Słońce przemieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim przyjdzie ów wielki, straszny dzień Pana.”

  Dz 2;16-20
  “Ale tutaj jest to, co było zapowiedziane przez Proroka Joela: i stanie się w ostateczne dni, mówi Pan, Że wyleję Ducha mego na wszelkie ciało I prorokować będą synowie wasi i córki wasze, I młodzieńcy wasi widzenia mieć będą, A starcy wasi śnić będą sny; Nawet i na sługi moje i służebnice moje Wyleję w owych dniach Ducha mego I prorokować będą I uczynię cuda w górze na niebie, I znaki na dole na ziemi, Krew i ogień, i kłęby dymu. Słońce przemieni się w ciemność, A księżyc w krew, zanim przyjdzie dzień Pański wielki i wspaniały.”

 11. Nie hann to nie prawda niestety . Nie rozumiesz Biblii kompletnie ,porwanie tylko po ucisku .

  1. Maćku, rozumiem, że jesteś teologioem i uważasz się za lepszego w rozumieniu bibli od hanna?
   Generalnie nie publikuję takich komentarzy bo sa one jak opinia o pogodzie coś w stuylu “wydaje mi sie ze juttro będzie padać”..

   1. Nie zywie urazy,jestem pewien,ze moja interpretacja jest odpowiednia,jezeli sie myle to sam sie na swojej skorze przekonam.Po ucisku porwanie by nie mialo sensu,w biblii pisze,ze gdyby nie skrocony czas ucisku to nikt by nie przezyl ale został skrocony ze wzgledu na wybranców czyli biała rase bo zostało nas 5% zaledwie. Jaki jest sens ratowania szczątek po ucisku zamiast uratować je przed i zachowac od cierpienia.
    Mam tez prosbe do administratora,jakbys mogł cokolwiek zrobic zeby odpowiedzi miały chociazby inny kolor ramki bo ciezko jest odroznic co jest komentarzem a co odpowiedzia do komentarza.
    Pozdrawiam,z powazaniem
    Sylwester.

 12. pozwolę sobie tutaj, na tym blogu i teraz
  PODZIĘKOWAĆ Czytelniczce Lena vel Magdali
  co napisała do mnie, żeby mi pomóc i datki
  porobić… ale podziękowałem bo jeszcze nie,
  jeszcze wyrabiam… Bogu dzięki, żyję ! 🙂

  kochana Lena – Magdalena…
  dziękuję 🙂
  seler

 13. Po prostu opieram sie na faktach biblijnych Piotrze ,dopiero gdy bedzie naprawde ciezko okaze sie kto jest prawdziwym chrzescijaninem , wiec na logike trzeba brac , trzeba publikowac, ,kazdy ma prawo sie wypowiadac nawet jak zle napisze, kazdy przeciez bladzi, trzeba byc wolnosciowcem jak Jezus Chrystus ,Chwala Bogu .

  1. Tak każdy ma prawo ale nie na widzimi się ale na podstawie Biblii. Ty nie podałeś cytatów biblijnych na podstawie których coś uważasz.
   Dbam o jakoś bloga i zazwyczaj nie publikuję czegoś w stylu : wielkiego ucisku nie będzie lub wielki ucisk będzie za miesiąc.
   To nie jest miejsce typu pudełek. W biblia jest mowa : jeśli mówicie mówcie jak Słowo Boże.

   Mimo wszystko Odpowiem Ci.

   Piszesz ze kiedy będzie ciężko okaże się kto jest naprawdę chrześcijaninem.
   No to jest z tym problem ponieważ ludzie którzy umarli przed wielkim uciskiem nie mieli możliwości sprawdzenia się, a więc wg Twego toku myślenia nie są zbawieni.

 14. Mt. 25
  34 Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie. 35 Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą.

  Jak to rozumieć?

  1. To pokolenie, które zauważy, że czasy końca nadchodzą. Bo powoli, ale się wypełnia Sodoma na naszych oczach. Czyli nasze pokolenie 🙂

 15. Chyba chodzi o pokolenie które było świadkiem powstania państwa Izrael po drugiej wojnie światowej,to pokolenie doczeka myślę WU i powtórnego Przyjścia Pana .Co do czasu końca to ludzie będą się przemieszczać wałęsać jak owce bez pasterza i to już jest widocznie i narasta od kilku lat .Szukanie sobie atrakcji na siłę ,rozrywki ,celu sensu itp .W umysłach wielu już nastał WU . Przykłady? Samobójstwa ,pójście na całość co do ryzyka osiągnięcia czegoś nawet kosztem zdrowia życia czy wiezienia .Dodam jeszcze wprowadzanie na legalu zepsucia i mówienie że to normalne. By skrócić owe dni będzie musiał zaingerować Bóg

 16. Czas ucisku zostal skrocony ,czyli to sugeruje ,wlasnie ze paruzja bedzie w trakcie trwania Ucisku a nie przed jego rozpoczeciem , gdzies pod koniec ucisku , nawet cytat Pyta Aniol : kim sa ci a ktos odpowiada (nie pamietam dokladnie) to sa Ci ktorzy przybyli z wielkiego ucisku” ,wiec jak porwanie moze wystapic przed uciskiem prosze was 🙂 Chwala Bogu Pozdrawiam w imie Jezusa Chrystusa ktorego czcze.

 17. Gosciu myli pojecia Gniew Bozy to jest drugie 3,5 roku ,pierwsze 3,5 roku to jest Wielki Ucisk i wtedy wlasnie bedzie porwanie ,nie sluchaj zwodniczych filmow ,czytaj sam Biblie i rozumuj .

  1. Maćku, to jest Twój ostatni komentarz na tym blogu. Niestety taka moja niewdzięczna rola admina.
   Nie masz szacunku do ludzi, brak Ci miłości Chrystusowej. Jak można pisać uważając się (domniemam) nasladowcą Jezusa “gościu”. To jest brak szacunku.
   Publikuję tylko ten komentarz dlatego, żebyś nie myslał, że usuwam niewygodne komentarze….

   Nie podoba mi się też, że zarzucasz mi słuchania wg Ciebie zwodniczych filmów, kiedy czarno na białym wykłada Dubis jak jest.
   Sugerujersz jak bym sa nie czytał biblii i że mam rozumować. Jest to przejaw pychy.
   W ogóle nie ogładam filmików pastorów już od ok roku dwóch. Czasem jak mi ktoś podrzuci. Ten umieściłem specjalnie dla Ciebie ponieważ nie chciało mi się Tobie pisac dugiego komentarza..
   Nie wiem ile masz lat, ale domniemam, że jakieś 18-20, choć sa na tym blogu osoby mające 15 lat a mające więcej szacunku do innych.

   Twoje przekonanie 3,5 i 3,5 jest tylko przekonaniem i nie uargumentowałeś tego biblijnie. Ów “gość” nagrał prawie dwugodzinny film podając cytaty, a Ty ten bardzo oświecony skomentowałeś swoim zdaniem jak wg ciebie to wygląda. Nie jak wg biblii ale wg Ciebie.
   Do tego jeszcze suguerujesz ażebym rozumował tak jakbym nie rozumował, tylko kogo blog odwiedzasz? Kogo przemyślenia czytujesz?
   Zastanów się nad tym jaki jesteś bo w życiu codziennym ranisz pewnie wiele osób. Napisałbym więcej, ale uczę się delikatności Jezusa.
   Po prostu sobie to wszystko przemyśl.

 18. Dołączam do Was, którzy także czują, że koniec jest bliski. Nie wiem, czy jestem pewna, bo tego nikt nie uczy, ale wydaje mi się, że mam w sobie Ducha Świętego, który często podpowiada mi co jest dobre a co złe sobie, kto ma dobre serce a kto zatwardziałe. Mój mąż , gdy mu o tym mówię, śmieje się że mnie i dosłownie łapie się za głowę, ale ja dziwnie czuje, że on mi tak naprawdę wierzy i się tego boi. I właśnie ten Duch Święty tak mi “mówi” choć nigdy nie używa słów, ja to czuje, tak jak Wy, że przyjscie Naszego Pana jest blisko. Dziękuję Bogu, że tu kiedyś trafiłam. Modlę się o odwagę, bo jestem osobą wyjątkowo nie odporną na krytykę, czy społeczny nacisk, totalnie nie potrafię walczyć o swoje zdanie. Mój Mąż mówi że nigdy nie widział kogoś mniej asertywnego niż ja. A ja chciałabym mówić innym o Jezusie ale się tego strasznie wstydzę. Kiedyś gdy w pracy pytali, po co poszczę… (Odmówiłam czegoś słodkiego do jedzenia) i nagle wydusilam z siebie, że to dla Jezusa. W takich momentach widac, jakie to Imię jest wielkie bo koledzy podsmiechiwali się, że mnie i chcieli żebym im logicznie to wyjaśniła, a ja że strachu staralam się jakoś ta moją wypowiedź złagodzić itp. ;((( w każdym razie, wracając do Waszych wypowiedzi poszerzam grono czujacych tak samo, trzeba zebrać się na odwagę i mówić o tym innym, może choć jednej osobie uda się zasiac to pozytywne ziarno w sercu!

  1. “Modlę się o odwagę, bo jestem osobą wyjątkowo nie odporną na krytykę, czy społeczny nacisk, totalnie nie potrafię walczyć o swoje zdanie.”

   To może dam Ci poprowadzić trochę blog żebyś poćwiczyła 😀

   a tak na serio, to ja i wielu ewangelików z USA myślało już z 4 lata temu że coś się wydarzy, że będzie rapture, harpazo …
   Według mnie te odczucia sa prawdziwe, ale wszystko jest rozciągnięte w czasie i trzeba tutaj delikatności i rozsądku, bo co jeśli w ciągu najbliższych 4 lat się nie wydarzy… a tutaj ludzie czują że niebawem…

   Nie wiem kiedy pochwycenie będzie, ale jestem przekonany, że w tym roku nastąpi wiele przełomowych wydarzeń na świecie przybliżających do WU

   1. Oj wierzę, że musiałeś już chyba wszystko usłyszeć od czytelników jak i adminów facebooka itp.

    A to co mówisz to też prawda, nie można rzucać słów na wiatr, jeśli nic się nie wydarzy, wszystko się rozmyje i następnym razem nikt w to nie uwierzy.

 19. Piotrze adminie za 4 lata przy tak postępujący m satanizmie okultyzmie,aborcji i homolobby nie będzie co zbierać,czerwona linia już dawno została przekroczona ?

  1. no nie wiem Krzysiu, myslę, że są różne poziomy dmeoralizacji. To nie jest jeszcze Sodoma. Ona dopiero wchodzi.

  2. Krzysztof Żołnierz,

   Piotr Admin pisze: – “To nie jest jeszcze Sodoma. Ona dopiero wchodzi.”

   to preludium do WU, na wszystkich etapach życia dla
   zniewolonych, zwiedzionych ludzi – a czyja to sprawka ? …satanistów we wszystkich przejawach,

   polecam bardzo ciekawy wywiad Wojciecha Reszczyńskiego, znanego byłego już dziennikarza TVP, na różne ważne tematy nas dotykające:
   ————
   Nadawane na żywo 17 godzin temu [wRealu24.pl]

   Wojciech Reszczyński: kto chce nam ukraść wolność?

   .https://www.youtube.com/watch?v=r82v1l5ojac

 20. Pochwycenie kościoła będzie, jest blisko, wiemy o tym. Może być jutro, za rok ale może być i za 5,10 lat ….10 lat to bardzo, bardzo mało (chociażby w stosunku do 2000 tysiecy ). Czas mija bardzo szybko. 10 lat to też blisko. Nie zastanawiajmy się kiedy dokładnie , tylko badajmy swoje serca, naśladujmy Jezusa w każdej dziedzinie naszego życia. Póki trwa czas łaski.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme