Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Plan dla wież telefonii komórkowej 5G powoduje obawy o problemy zdrowotne w Moraga w USA.

W stanie Kalifornia w USA w mieście Moraga znaleźli się rozsądni mieszkańcy miasta, którzy oczekują od władz miasta, że będą się starać, aby miasto zrobiło więcej, by chronić ludzi przed narażeniem na promieniowanie telefonu komórkowego.

 

 

 

Z 5G toczą wojny  w całym kraju i szczególnie gorąc jest w East Bay. Ellie Marks od 11 lat otwarcie wypowiada się przeciwko firmom 5G i telefonom komórkowym.

Możemy nie dostrzec pełnych konsekwencji tego przez 20-30 lat. Jak możemy po prostu przejść obok tego na oślep? To nie ma sensu – powiedział Marks.

 

Jej walka zaczęła się, gdy u jej męża rozwinął  się guz mózgu po prawej stronie głowy w 2008 roku. Mówi, że był ciężkim użytkownikiem telefonu komórkowego od 1986 roku.

 

 

„Używał go cały czas; trzymał go prosto do prawego ucha, a guz rozwinął się dokładnie tam, gdzie trzymał telefon – powiedział Marks.

 

 

Na szczęście jej mąż przeżył, ale mówi, że to była wina telefonu. Od tamtej pory podróżuje  po kraju, organizując akcje przeciwko rozpowszechnianiu wież telefonii komórkowej i podnosząc świadomość na temat zwiększonej ekspozycji na częstotliwość radiową.

 

Popatrzcie, znowu kobieta i znowu jednostka zmienia rzeczywistość. Informowanie ludzi o zagrożeniach jest na prawdę ważne a jeszcze bardziej ważne jest działanie. Co będzie z dziećmi przykładającymi już teraz słuchawki do uszu?

 

 

Firmy FCC i firmy telefonii komórkowej twierdzą, że fale radiowe, które   otrzymujemy z telefonów komórkowych, są w bezpiecznych granicach.

„FCC okłamuje opinię publiczną” – odparła Marks.

Pytanie, komu byście bardziej zaufali: firmie zarabiającej na 5G, czy kobiecie walczącej dla idei?

 

„Jak dotąd każde duże badanie kończy się stwierdzeniem, że [5G] nie ma szkodliwego wpływu”, powiedział redaktor CNET z Large Ian Sherr.

Sherr śledził premierę 5G i wyścig o pobicie Chin do pełnej premiery 5G.

„5G to nie tylko kolejny„ G. ” Ma być szybszy, bardziej niezawodny i być może sposób, w jaki uruchamia się internet, zmieni się z powodu tej technologii – powiedział Sherr.

 

Dla większości konsumentów emocje związane z 5G to szybkość.

„Obietnica 5G polega na tym, że będzie dużo szybsza, więc pomyśl o możliwości pobrania filmu w ciągu kilku sekund, a nie czekania o wiele dłużej” – powiedział Sherr.

 

Jest to bardzo …kuszące. Diabelsko kuszące. Kto odda to co za 20 lat może się wydarzyć z mózgiem za szybsze ściąganie z internetu?

 

Wiele samorządów lokalnych powie, że ich ręce są związane z regulowaniem wież telefonii komórkowej. Aspekt zdrowia i bezpieczeństwa tych wież jest regulowany przez rząd stanowy i federalny.

Często jedyną rzeczą, jaką mogą zrobić władze lokalne, jest odmowa zezwolenia, jeśli wieże znajdują się w publicznym miejscu, ale nawet w przypadkach, w których tak się stało, firmy telefoniczne groziły pozwami..

Oni tak organizują prawo, aby poszczególne jednostki organizacyjne miały związane ręce..Ta sama niemoc nie ma miejsca jeśli chodzi o nieszczepienie dzieci. Tutaj system działa sprawnie wymierzając kary.

 

Uważam, że jedyne co możemy zrobić, to chyba opóźnić 5G i ważna tutaj jest czujność nas wszystkich w swoich miastach.

Problem z 5G jest jak z grzechem, gdyby grzech był dotkliwy od razu, to nikt by nie grzeszył i tutaj podobnie, gdyby 5G powodowało od razu choroby nikt by się na to nie zgodził. Ale satanistom potrzebne jest 5G do nadania znaku bestii.

Obawiam się jednak, że za kilka lat będzie 6G a może nawet 666G……

 

Niech Pan Jezus ma w opiece swój lud i da nam mądrość w tym wszystkim.

Chwała Panu Jezusowi.

 

 

Zaktualizowane: 12 kwietnia 2019 - 12:37

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. SZOK w Holandii – włączyli maszt 5G, ptaki wpadły w szał, zdechło kilkaset sztuk:

  https://www.youtube.com/watch?v=irpq3M9HDZQ

  1. przypomniałeś mi Jarku o czyms ważnym. Dzieki i napiszę niebawem.

  2. Jarek,

   jak działa kuchenka mikrofalowa ?
   podobnie jak technologia 5,666 G…
   na podobnych częstotliwościach
   pracują organizmy żywe [pola]
   np. u ludzi, ptaków itp.

   ptaki, jak szie dowiedziały, że będą mieć szybszy
   internet, to z “zachwytu” szybciej fruwały
   i z “wrażenia” padły…

   Jezusa ukrzyżowano na belkach >T<
   T_echnologia jest również
   sposobem zabijania
   oprócz dobrodziejstw cywilizacji, nie mylić
   z "utylizacją"…

   [1] 5G i GMO – partnerzy w ludobójstwie.
   Julian Rose, renesans21.pl
   Polska
   2019-04-10
   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/5g_i_gmo_partnerzy_w,p950700084

   [2] Amerykańskie wojsko opracowuje genetycznie zmodyfikowane rośliny do szpiegowania w środowiskach „nieodpowiednich dla tradycyjnych czujników”.
   http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/amerykaskie_wojsko,p1026744599

   pozdrawiam – seler niezmodyfikowany

 2. A moze kiedy społeczeństwo zacznie sie budzić, wkroczy antek ze swoimi rządami, włącznie z lekarstwem na tego typu rzeczy?

 3. Witam,chciałbym również poinformować wszystkich czytelników tej strony o filmie pt. moje życie *cyborga*,film o człowieku któremu wszczepiono antenę do mózgu by odróżniał kolory,już z ludzi robią pół roboty a będzie jeszcze gorzej i wydaje mi się,ze technologia zwiększy tempo. W Polsce już wszędzie reklamy i zachęty do tzw. Polski bezgotówkowej służy to tylko do przygotowania i usprawnienia systemu dla*bestii* anteny 5g będą służyć zapewne tylko depopulacji i mega szybkiemu przesyłowi informacji. W biblii mamy napisane,ze znamię bestii służy do tego aby nikt nie mógł nic kupować ani sprzedawać po prostu normalnie funkcjonować,ludzie przyzwyczaili się do tego,ze wszystko znajdą w sklepach wiec kto sobie poradzi w survivalu żeby znaleźć jakiekolwiek pożywienie?.Znamie ma służyć również rozpoznaniu by było wiadomo kto stoi po której stronie barykady.
  21 Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią
  co to ma znaczyć ? raczej jestem pewien,ze osoby z znamieniem będą wydawać[sprzedawac] władzy osoby które tego znamienia nie posiadają,odmawiając pozostaje Ci tylko śmierć.Do tego wszędzie kamery z rozpoznawaniem twarzy i ogromna baza danych kto posiada znamię a kto nie.Tak mi sie zdaje,ze wszystko zacznie się po nadchodzącej 3 wojnie światowej,to idealny czas dla bestii aby zwieść jak najwięcej ludzi,ponieważ każdy będzie osłabiony,miasta zniszczone a taka bestia może zaoferować wszystko skoro ma władać całym światem.
  Witamy w początku apokalipsy,
  Pozdrawiam.

  1. Całkiem ciekawe,odziwdzo zgadza się to,ze cierpię na zaburzenia snu oraz posiadam 2 choroby,warto dodać.ze od wieku około 14 lat spałem zaledwie 2 metry od non-stop włączonego routera i innych zasilaczy. Co bardziej mnie dziwi to to,ze moi rodzice nie cierpią na żadne choroby…Z pewnością mogę powiedzieć,ze większość chorób jest wywołania z powodu nadmiaru różnorakich fal przechodzących przez nasze ciała.Co do telefonu i fal wychodzących z niego nie jestem w stanie cokolwiek powiedzieć bo rzadko używam .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish