Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gdzie są wróble? Przyczyny spadku populacji.

 

Najpierw powiedziała mi o swoim “wróblowym” spostrzeżeniu siostra w wierze. Wszak Pan Jezus jako stwórca często odwoływał się do przyrody. Przykład:

 

Spójrzcie na ptaki niebieskie, że nie sieją ani żną, ani zbierają do gumien, a Ojciec wasz niebieski żywi je; czyż wy nie jesteście daleko zacniejsi niż one?”. Mateusza 6.

lub dalej:

 

“Przypatrzcie się liliom na polu, jak rosną: nie pracują, ani przędą. A powiadam wam: nawet Salomon w całym swoim przepychu nie był tak ubrany jak jedna z nich.”

 

Dodajmy do tego jeszcze przypowieść o siewcy czy przeklęte drzewo, a przekonamy się że my nazywając się naśladowcami Jezusa winniśmy również obserwować przyrodę.

W tym przypadku moja siostra powiedziała mi, że wokół niej praktycznie już nie ma wróbli od roku dwóch. Zacząłem się i ja rozglądać i do podobnego wniosku doszedłem. Ale zapomniałem o sprawie do niedawna, kiedy to moja sąsiadka poprosiła mnie o przysługę związaną ze sprzętem komputerowym i powiedziała mi o tym samym spostrzeżeniu pomimo, że ja jej nic nie wspomniałem o owych wróblach.

 

Sięgnąłem więc dzisiaj do netu, aby sprawdzić, czy są jeszcze inni, którzy zaobserwowali to samo.

Znalazłem między innymi ten link:

 

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Coraz-mniej-wrobli-w-Polsce.-Ornitolog-wyjasnia-gdzie-tkwi-przyczyna

 

No ale radiozet jest systemowe jak większość stacji i mediów.

Uważają oni, że wróble straciły bazę pokarmową w postaci malejącej ilości owadów oraz równie zmniejszającej się ilości miejskich krzewów.

Czy jest to dla Was przekonujące?

Dla mnie nie.

 

Mniej więcej od roku 2010 rozpoczęła się instalacja 4G Tak jak teraz 5G dopiero wchodzi do polskich domów, ale nie jest jeszcze powszechne. Okres pełni 4G osiągnęło dopiero kilka lat temu.

Z biura prasowego Orange dowiadujemy się:

 

Marzec był pierwszym miesiącem w historii, w którym ruch 4G LTE w sieci Orange Polska był większy niż 3G. I z tej drogi wzrostu nie ma już odwrotu. Dzieje się tak z dwóch powodów. Po pierwsze rośnie zasięg najszybszego, mobilnego netu. W tej chwili docieramy z nim do 87 proc. mieszkańców Polski. LTE nadajemy z ponad 6800 stacjach bazowych, w tym ponad 200, które wykorzystują uzyskane w ostatniej aukcji częstotliwości 800 i 2600 MHz. LTE 800 uruchomiamy głównie na terenach niezurbanizowanych. To dla nas priorytet inwestycyjny na ten rok. Dzięki największym zasobom pasma, nasza sieć LTE 800 zapewnia przepustowości, które są dwa razy szybsze niż oferowane przez konkurentów. Po drugie coraz więcej z Was posiada smartfony i tablety, które współpracują z LTE. Niemal wszystkie obecnie sprzedawane urządzenia pozwalają na korzystanie z 4G, które umożliwiają naprawdę szybkie surfowanie|

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/nowe-stacje-lte-i-coraz-wiekszy-ruch-4g/

 

To był rok 2016 kiedy stwierdzono o pełni 4G.

 

Według mojej oceny jak się domyślacie, to za sprawą sieci nowej generacji umiera przyroda. Oczywiście jest masa powodów pośrednich jak chemia w żywności, a więc skażona ziemia, faktyczne betonowanie miast i likwidacja parków, ale nie może to powodować aż takiej skali, to po pierwsze, a po drugie, wróbli nie ma też na peryferiach miast. To znaczy tak dużej jak kiedyś.

Być może wróble giną jako pierwsze z uwagi na małą masę ciała.

 

Magazyn Focus napisał

 

https://www.focus.pl/artykul/jest-wiosna-wiec-czemu-ich-nie-ma-wroble-znikaja

 

 

W 30 lat zniknęła 1/3 populacji jednego miasta.
Wróble na całym świecie mają problemy od lat, a ich populacja gwałtownie się zmniejsza. Według danych przytaczanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Ochrony Ptaków tylko w Wielkiej Brytanii od lat 70-tych ubiegłego wieku z 12 milionów par pozostała połowa. W Polsce też mają problemy.

https://www.focus.pl/artykul/jest-wiosna-wiec-czemu-ich-nie-ma-wroble-znikaja

 

Pogrzebałem dalej, gdyż moja hipoteza to jeszcze nie dowód.

 

 

7 milionów ptaków ginie rocznie w wyniku kolizji z masztami telefonii komórkowej, dzięki którym możliwe jest prowadzenie rozmów – wynika z obliczeń przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C393900%2Cmaszty-telefonii-komorkowej-szkodza-ptakom.html

 

W tym przypadku są to kolizje z masztami, ale czy ktoś robił badanie o wpływie nadajników na ptaki?

 

 

Po pierwsze zmianę zmysłu orientacji spowodowana nadajnikami telefonii:

 

“W maju 2018 r. Finansowany przez UE organ przeglądowy EKLIPSE przeprowadził analizę 97 badań. Stwierdzono, że promieniowanie z wież telefonii komórkowej, nadajników WiFi i nadajników stanowi potencjalne zagrożenie dla orientacji owadów i ptaków. Magnetyczna orientacja ptaków, ssaków i owadów może zostać zakłócona przez elektromagnetyczne pola magnetyczne (EMF).

 

Po drugie stres i zmutowane zarodki…

 

“Pola elektromagnetyczne wytwarzają promieniowanie, a gatunki powietrzne zwierząt są bardziej narażone na to. Ponadto pióra ptaków działają jako receptory promieniowania elektromagnetycznego. Badania sugerują, że to promieniowanie może powodować stres psychiczny i zmniejszać zdolność ptaków do regeneracji po takim stresie. Promieniowanie może również powodować problemy fizjologiczne, w tym zmutowane zarodki.”

 

 

Jeśli tak, to co się ma dziać z płodem ludzkim narażonym na 5G i wifi?

 

 

W polskim systemowym internecie takich informacji nie znajdziecie, ale na innych stronach są:

 

“Problemy związane z rozmnażaniem i koordynacją przypisane do pól elektromagnetycznych zaobserwowano u ptaków wraz z agresywnym zachowaniem. Populacje ptaków zmniejszają się lub znikają z obszarów skażonych falami elektromagnetycznymi powstającymi w telefonach komórkowych. Jednak jak dotąd nie ma naukowego dowodu na to, że za spadające populacje obwinia się promieniowanie elektromagnetyczne, ponieważ mogą zawinić inne czynniki na dotkniętych obszarach.

EMR wiąże się również z utratą pszczół, a zwłaszcza ze zjawiskiem znanym jako „Colony Collapse Disorder” (CCD). Dzieje się tak, gdy mieszkańcy ula nagle znikają. Uważa się, że promieniowanie z telefonów komórkowych uniemożliwia pszczołom znalezienie drogi do domu.

Spadające populacje wróbli

W Indiach wyrażono obawy dotyczące spadku liczby wróbli domowych w miastach. Niektórzy naukowcy uważają, że malejące liczby ptaków są wynikiem rosnącego wykorzystania telefonów komórkowych, podczas gdy inni twierdzą, że nie ma naukowych podstaw dla tego argumentu i że gołębie wydają się kwitnąć. Jednak niektóre badania wykazały, że w miarę wzrostu wykorzystania telefonu komórkowego na danym obszarze, populacje wróbli maleją.

Należy wziąć pod uwagę, że wzrost wykorzystania telefonów komórkowych odzwierciedla szersze zmiany w społeczeństwie, które mogą mieć również wpływ na gatunki ptaków. Korzystanie z telefonu wskazuje na większy dobrobyt, który zwykle prowadzi do rozwoju miast, powszechnej budowy i zwiększonego zanieczyszczenia, wszystkich czynników, które mogą mieć wpływ na ptaki.

W sprawozdaniu z 2011 r. Podkreślono potrzebę przeprowadzenia dalszych badań nad skutkami promieniowania EMF i jego wpływu na dziką przyrodę. Zasugerował, że EMF należy uznać za substancję zanieczyszczającą.

littlepeckersblog.co.uk/are-mobile-phones-killing-birds/

 

EMF – promieniowanie elektromagnetyczne.

 

Jesteśmy atakowani z każdej ze stron: przez produkty jedzeniopodobne, EMF, system podatkowy, zniewalające religie pracujące dla systemu, holyVood, LGBT i wiele innych dewiacji biblijnych.

Niestety ale nie możemy sobie pozwolić na to jak starożytny Izrael (nie mylić z obecnym uzurpatorem) na hermetyczność i homogeniczność Bożego Izraela. Żyjemy nie tylko pośród ludzi niewierzących, ale również pomiędzy zniewolonymi chrześcijanami, których nie interesuje zycie na tym świecie jakby mieszkali już na w niebie, ale Bóg dał ludziom ziemię pod ich panowanie , ale oni zrzekli się panowania i nie interesuje ich to że ich rodziny są trute i niszczone na wszelkie możliwe sposoby. Oni głoszą Jezusa z New Age pełnego miłości. Niestety, ale Jezus apokalipsy wygląda inaczej.

 

Być może dojdzie do tego, że co bardziej świadomi i rozumni będą zmuszeni budować sobie tzw klatki Faradaya.

 

fot. http://medicalonline.pl/p16526-klatka-faradaya.html

 

Póki co róbcie fotki wróblom bo tak szybko odchodzą…

 
 

________________

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

 

 

Updated: 17 kwietnia 2019 — 09:44

29 komentarzy

Add a Comment
 1. Też słyszałem, że ptaki masowo zdychają. No niestety, ale człowiek wykończy siebie i przyrodę.
  Na pocieszenie Wam powiem, że ja przez całą zimę dokarmiałem małe ptaszki i trochę ich przylatywało do karmnika 🙂 Więc jeszcze żyją 🙂

 2. Jakiś czas temu ogladałam filmik na temat konsekwencji jakie miało zainstalowanie odbiornika 5G gdzieś w Holandii – setki ptaków ”zwariowały” i całymi chmarami latały w kółko, a potem znajdowano je wszędzie martwe… Takie skojarzenie, a widok niczym w horrorze… Oryginalne video gdzieś zniknęło, zostały tylko różne materiały na ten temat wykorzystujące tylko jego fragmenty albo pojedyncze kadry. :/

 3. A gdyby ktoś zniszczył taką antenę, żeby ludzie nie chorowali czy to byłby grzech? Niby niszczenie, ale dla dobra ludzi

  1. nie próbuj Nazwa,

   dostaniesz paragraf za wandalizm albo za
   “obrażanie uczuć telekomunikacyjnych”

   możesz szie tylko “krzywo” spojrzeć
   ale unikaj radarów bo zrobią foto
   i mandat 500 zł za jedno oko
   [w sumie grzywna 1000 zł],
   chyba, że Twój adwokat
   broniąc powie, że to
   był niekontrolowany
   ZEZ 🙂 i wygrasz

   grzechu może nie
   ale wyrok…

 4. Ja zauważyłem, wręcz coś odwrotnego, nie wiem może wyjątek potwierdza regułę. Ostatnio nawet mówiłem do mojego taty, że wróble do nas wróciły, bo przez może trzy cztery lata ich nie było, a rok temu się pojawiały i w tym roku tez się dobrze mają. Dodam tylko ,że mieszkam w małej miejscowości i to na obrzeżach wiec i to ma pewnie znaczenie.

  1. ha, być może uciekły z miast i być może u Was jest mniejszy smog elektroniczny

   1. tak właśnie teraz o tym pomyślałem, że może migrują w terenu bardziej przyjazne.

  2. Potwierdzam do nas też wróciły
   mała miejscowość

   1. wynika z tego fakt, iż wróble w większości kierują się wrodzonym rozsądkiem (instynktem) i są mądrzejsze od ludzi uciekając od tego co jest dla nich niekorzystne.

    1. U nas też ich dużo, wiejskie, zalesione terenu 🙂

 5. Spadek liczby wróbli zauważyłam już ponad 15 lat temu, kiedy byłam w liceum/na studiach. Wtedy widzieliśmy masowy przyrost gołębi w miastach przy jednoczesnym spadku ilości wróbli. Myśleliśmy, że to gołębie je wtedy wygryzły. Od 3-4 lat widzę już więcej wróbli, a mówię o centrum dużego miasta w Polsce.
  Rok temu na mojej działce na obrzeżach tego miasta wróbli było mnóstwo, ale dzięki temu, że miały swoje schronienie w ogromnym krzewie. Przyjemnie było słuchać ich odgłosów. Schronienie straciły, bo mężowi przeszkadzał za duży, i szybko rozrastający się krzew – mocno go przyciął, a ptaki musiały znaleźć inne miejsce.
  Ptaki mają coraz mniej miejsca do schronienia się w pobliżu człowieka, na działkach ludzie wolą mieć krótko przystrzyżony trawnik i tuje wokół ogrodzenia, niż nieporządek w postaci liściastych krzewów. To nie są miejsca bezpieczne dla zwierząt. Takie są moje spostrzeżenia.

 6. Chętnie oddam wróble w dobre ręce. W mojej miejscowości jest ich za dużo mam ich dość niszczą wszystko. Chyba zlikwiduje oczko wodne to ich oaza może się wyniosą troszkę dalej

 7. EMF to po polsku siła elektromotoryczna. Czyli SEM. Autorowi polecam lekturę podręcznika do fizyki na poziomie technikum, zanim zacznie rozpowszechniać inne pseudonaukowe bzdury.

  1. co prawda nie chodziłem do Technikum, ale sprawdzam informacje, które umieszczam z innymi źródłami i przynajmniej nie jestem tak złośliwy jak Ty.
   Proponuję nawrócenie do Jezusa i zaprzestanie praktykowania złośliwości i przy okazji pyszałkowatości wiedzy, bo wiedza nie zbawia a Jezus tak.
   Jeśli do mnie jesteś taki to i zapewne do innych. Nawróć się.

   Poniżej linki nazywające EMF polem elektromagnetycznym:

   http://www.kosmos.pl/instytut-kosmos-pl/niebezpieczne-promieniowanie-pole-elektromagnetyczne-emf/

   https://www.fraida.pl/quantum-shield-neutralizator-promieniowania-elektromagnetycznego-emf-pozlacany-p-4658.html

   https://naturalnienaturalni.pl/elektrosmog-i-promieniowanie-orgonit-elektromagnetyczne-emf/

   Bądź błogosławeiony Jenot. Niech Ci się w życiu dobrze wiedzie.

  2. EMF to skrót z angielskiego Electromotive force czyli po polsku siła elektromotoryczna.
   miłego dnia

  3. Jenot,

   EMF – elektromagnetyczne fale
   https://www.adcov.com/jakie-sa-emf-fale/

   więc Admin dobrze napisał – a to nie to samo
   co, jak piszesz:

   SEM – siła elektromotoryczna
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Si%C5%82a_elektromotoryczna
   lub
   http://efizyka.net.pl/sila-elektromotoryczna-sem-i-jej-zrodla_11907
   _____________

   seler: – mniemam, iż jesteś po studiach wyższych,
   baa… nawet studiach wysokiego lotu [odlotu],
   gratuluję “wiedzy” chachacha 🙂

    1. raczej “odlotu”…
     odleciał razem z wróblami, ale te ptaki,
     niewykształcone a lepiej szie znają 🙂
     u samego Stwórcy nauki pobierały…

  4. Jenot,

   ja z tymi “odlotowymi” studiami nie żartuję,
   Ty poczytaj co Cię czeka niedługo już:

   “Naukowcy uważają, że interfejs mózg-chmura powstanie za kilka dekad. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak będzie wyglądał rozwój technologiczny w kolejnych latach. Wiemy jednak, że chodzenie z głową w chmurach nabierze zupełnie nowego znaczenia.”

   Naukowcy zapowiadają powstanie interfejsu mózg-chmura
   https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-zapowiadaja-powstanie-interfejsu-mozg-chmura

   nawet technikum nie będzie potrzebne, mówię Ci…

 8. Mariusz, a electromagnetic field nie pasuje do tego akronimu?

 9. Czyli oczywiście pole elektromagnetyczne ergo promieniowanie elektromagnetyczne jak wspomniał autor w/w tekstu. Nie mam wykształcenia technicznego , ale tak to pojmuję na logikę.

 10. http://blog.datacenterworld.pl/slownik-akronimow-i-skrotow-w-branzy-data-center/

  Mariuszu zapoznaj się z powyższym linkiem. Tam Emf jest oznaczone tak jak Ty to podajesz lecz jest mały niuansik, bo EMF – (wielkie wszystkie litery) – podają jako pole elektromagnetyczne 🙂

  1. Tak oczywiście masz Agnieszko rację. Ale chciałem odpowiedzieć do komentarza Jenota, który pisze o sile elektromotorycznej, tylko przesadziłem z wielką literą 🙂
   Dziękuję. Serdecznie pozdrawiam 🙂

   1. Dziękuję za pogawędkę i też pozdrawiam 🙂

  2. Pod skrótem EMF znalazłam:
   Dział Science and medicine:
   Electromagnetic field
   Electromotive force
   Endomyocardial fibrosis

   Myślę, że jeśli zwraca się uwagę to ma znaczenie jakim tonem, który może powodować naszą obronę przed oskarżeniem albo nas motywować do korekcji błędu.

   Bardzo ciekawy artykuł o ptakach i ich migracji i pewnie nie ma to związku z tym co w radiu mówią tylko wręcz ta sieć 5G i niższej częstotliwości jak 4G już zbierają żniwa…

 11. U nas jest dużo kawek oraz srok, ich to się bardzo rozpleniło dużo! Widzę także wzrost gawronów. Wróbli rzeczywiście co raz mniej, za to mazurki do san wróciły! 🙂

 12. W Kolobrzegu jest ich pelno.
  W krzakach a nawet robia gniazda miedzy rynna a elewacja starego bloku.
  Dodatkowo wystawiam im niedaleko lasu przysmaki. Przylatuja rozne ptaki ostatnio nawet dzieciol. Ten to skubany dziobem zaczal walic 😀

  Za kazdym razem gdy siedze gdzies i przylatuje jakis ptak to wychwalam Pana za te stworzenia. Sa takie cudowne.
  Nie wiem jak wy ale zawsze lubilem przyrode od zgielku, nawet gdy bylem w mroku.
  Ale po nawroceniu dostrzega sie wiecej i bardziej docenia sie to co Boze.

  Pozdrawiam was kochani.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme