Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywiiter na 19.04

Polacy już przyjęli znak bestii.

Ktoś zapyta w jaki sposób?

Oddając swą wolność finansową za wszelki socjal 500plus itp. Ktoś będzie musiał to spłacać. Podatki pójdą do góry, a ceny już rosną od ok roku. Jednak notowania PISu idą do góry. To jest kupowanie ludzi.

Gdyby Polacy byli mądrzy, glosowaliby na partie nie zadłużające nas, ale na partie obniżające podatki i biurokrację.

 

Mechanizm działania systemu bestii eskimosów z pod znaku heksagramu będzie ten sam: średni poziom życia za oddanie wolności, a przede wszystkim zbawienia.

Niestety, ale jeśli nie daj Boże przyjdzie rząd PO będzie jeszcze gorzej, gdyż pozamykają takie strony jak ta. Mamy wybór więc między Abwehrą,  a gestapo.

 

 

Updated: 19 kwietnia 2019 — 10:07

4 komentarze

Add a Comment
 1. Zgodzę się. Niby kraj katolicki a przejrzyjcie media. Zamiast coś o wielkim piątku to mamy rocznicę powstania w getcie warszawskim i każdy z żonkilem w klapie, a nasze władze to już chyba nie wiedzą czy leżeć pod krzyżem, czy być na zbiórce w muzeum Polin.
  Mam wrażenie, że Polski już nie ma tylko jeszcze tego oficjalnie nie ogłoszono 🙂

   1. Miliony Polaków na obczyźnie zostawiło wszystko aby żyć na wyższym poziomie. Zostawiło przyszłość i bycie dla innych w kraju, gdzie wychowywało się i dorastało. Piękne tereny polskiej ziemii.
    Zamiast tego są rozsiani po różnych stronach świata. Ucząc się nowego sposobu życia, języka, kultury danego narodu, sposobu funkcjonowania na wzór narodu w którym są. Babcie i dziadkowie nie mają jak cieszyć się wnukiem/ami nawet nie myślą jak poważnym kosztem jest kult innego boga i przekleństwo które ten bożek zesłał i próbuje więcej. Ale my szukający Pana walczymy do końca o zmartwychwstanie do życia polskiego narodu oraz innych krajów, i regionów. Niech będzie głód poznania Słowa Pana. Modlimy się co piątek o 20 o zwycięstwo objawione w Chrystusie i przyjęcie go przez spragnione narody. Chwała Jezusowi ??

 2. Polacy głosowali na partię Jarosława Polskęzbawa Kłamczyńskiego bo chcieli socjalu, ale nie będą spłacać długów przeznaczonych na socjal, więc Jarosław wymyśli referendum, w którym postawi pytanie “Czy chcesz wojny z Rosją?”. Ciekawe jaki będzie wynik.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme