Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lucyferianizm w MTV dla dzieci i młodzieży na przykładzie Billie Eilish – bury a friend.

Systematycznie od powojnia system społeczno-gospodarczo-polityczno-religijny w biblii nazywany Babilonem wprowadza nauki i kulturę Lucyfera.

Wszystko zgodnie z zasadą małych kroczków tudzież inna zasadą tzw gotowania żaby.

MTV to kanał, który kierowany jest do starszych dzieci i młodzieży. Nic tam z dobrych wartości nie znajdziemy, ale w związku z tym, że rodzice chcą sobie od dzieci odetchnąć, bo teraz jest modnie byc tylko posiadaczem dzieci, a nie wychowawcą, to dają dzieciom smaprtphony, tv i inne zabawki.

Skutek jest gorzej niż fatalny. Duzo mozna by pisać o tych wszelkich zabawkach, zabawach jak haloween, hello kity itp. Dzisiaj skupiam się na poniższym teledysku Billie Eilish – bury a friend.

 

 

W momencie pisania artykułu clip ma 150 milionów (!!!) wyświetleń.

Omówmy sobie po kolei sceny.

Osobnik z dredami budzi się w nocy. Ma naszyjnik z łańcuchów i kłódkę co oznacza zniewolenie. Jest duchowo uwięziony. Muzyka przypomina bicie serca. Kolejna scena jest pod łóżkiem. Dziewczyna o trupim wyglądzie zaczyna opowiadać śpiewając. Wychodzi na korytarz. Wykonuje gest podcięcia sobie gardła. Tutaj dodam, że akurat kilka dni temu przeglądałem statystyki samobójstw. Na ten przykład w Polsce. Jesteśmy na drugim miejscu w Europie pod względem samobójstw nieletnich!!!

Wiem, że będą mnie czytać osoby żyjące tym światem i rozkochane w MTV, Esce itp badziewiach. Od razu więc uprzedzę, że byłem nastolatkiem, słuchałem MTV i miałem myśli samobójcze. One nie pojawiają się od razu po wysłuchaniu takich teledysków, ale po jakimś czasie diabeł atakuje kiedy zaczynacie mieć z czymś problem.

Myślicie, że jestem funkcjonariuszem kościoła Rzymu jak Natanek nawiedzonym? Nie. Przeżyłem wszelkie plugastwa tej kultury.

Obejrzyjcie sobie a właściwie posłuchajcie czego ja słuchałem:

 

 

Takich songów jest masa, autwór Billie Eilish – bury a friend” jest tylko następnym w innym pokoleniu, mającym zniszczyć Wasze życie.

Wróćmy do meritum.

Fragment tekstu:

 

Czy jestem satysfakcjonująca?
Dzisiaj myślę o rzeczach
Które są zabójcze
Sposób, w jaki Cię wypijam
Jakbym chciała utonąć
Jakbym chciała ze sobą skończyć

 

W dokładnie pierwszej minucie pokazane jest jak dziewczyna atakowana jest przez nieznane istoty wyciągające ręce do niej.

W 1:19 kiedy te istoty dopadły ją wbijają jej masę strzykawek, a owa dziewczyna mówi “chcę skończyć”.

 

 

 

End…

Chciałbym także zwrócić uwagę na symboliczny wymiar tej sceny. Demony nie tylko pchają do eutanazji, ale tutaj jest coś więcej. W rękawiczkach dokonują zabójstwa niczym korporacje farmaceutyczne, mające w kieszeni rządy poszczególnych krajów. Z tym że dawki trucizny w szczepieniach nie są śmiertelne. Może jakiś ułamek nikły umiera, ale reszta po prostu choruje.

O tej satano kulturze nie powiedzą Wam p. Zięba, NTV, etertvi tym podobne new age media i osoby. Nie powiedzą Wam, że trzeba przyjść do Boga. Część z nich wie, że to sataniści stoja za upadlaniem narodów, ale nie powiedzą Wam aby wrócić do Boga, gdyż ma być jedna wielka religia miłości new age. Miłości bez Prawa Bożego co doprowadzi do nieszczęść i upadku ludzkości i w konsekwencji utraty zbawienia.

 

Idziemy dalej. Od ok 1:30 przez tajemnicze osoby (sataniści się kryją) wykonaniu zastrzyków dziewczyna staje się żywym trupem.

 

Co ciekawe ma kolczyki o kształcie miecza.

Całość jest przesycona światłami  stroboskopu. Przy okazji:

 

“Międzynarodowe badania wykazały, że światło fluorescencyjne, a w szczególności efekt stroboskopowy, powstający w wyniku stosowania standardowych stateczników pracujących z częstotliwością sieci, wespół z innymi negatywnymi czynnikami (np. komputery, klimatyzacja), wywiera szkodliwy wpływ na zdrowie człowieka i stanowi zespół czynników wywołujących tzw. Syndrom Chorego Budynku”

https://www.muratorplus.pl/technika/instalacje-elektryczne/ze-oswietlenie-aa-pdjs-6fEC-j2Uj.html

 

Kiedyś pracowałem w dyskotece techno więc wiem o czym mówię.

 

Dalsza część tekstu jest niesłychanie szczera. Czy zdajecie sobie sprawę z braku świadomości tych milionów widzów oglądających ten mini horror? Czy macie Wy świadomość, że oni jako odbiorcy tej satanokultury patrzą i nie widzą. Przeczytajcie dalszą część tekstu:

 

Chcę ze sobą skończyć
Chcę ze sobą, chcę ze sobą, chcę ze sobą skończyć
Chcę ze sobą, chcę ze sobą, chcę ze sobą

Czego ode mnie chcesz?
Czemu przede mną nie uciekasz?
Nad czym rozmyślasz?
Co wiesz?
Dlaczego się mnie nie boisz?
Dlaczego się mną przejmujesz?
Kiedy zasypiamy, dokąd idziemy?

(Słuchaj)
Trzymam Cię w ciemności

 

 

Po kolei:

 

“Chcę ze sobą skończyć
Chcę ze sobą, chcę ze sobą, chcę ze sobą skończyć
Chcę ze sobą, chcę ze sobą, chcę ze sobą”

 

Jak myślicie, czy ta powtarzanka jest tylko głupotą, chorą wizją autora tekstu? Tekst owszem jest chory, ale człowiek uczy sie przez powtarzanie. Dobrze wie o tym każdy uczeń, a zwłaszcza kiedy uczy się na pamięć wiersza. Do dzisiaj znamy na pamięć inwokację i wiemy że dla Adama Litwa była ojczyzną. Co będzie jeśli młoda osoba bez kompasu Słowa Bożego ogląda dziesiątki razy taki song? Co zrobi kiedy przyjdą problemy?

 

No i to ciekawe pytanie podsuwane młodzieży pozbawionej Boga pod nos:

 

“Kiedy zasypiamy, dokąd idziemy?”

 

Kochana młodzieży. Czy nie widzicie, że sataniści drwią z Was? Nie zastanawiacie się co się stanie z Wami po śmierci. Oni Wam nawet pod nos podkładają taka refleksję, choć o zbawieniu wprost mowy nie ma.

 

Dalsza część tekstu nie pozostawia złudzeń czym jest konrakt z szatanem. Nie tylko na poziomie Illuminati i gwiazd mediów, dziennikarzy, muzyków, aktorów. Przeczytajcie:

 

Czego się spodziewałeś?
Że zrobię z Ciebie moje arcydzieło,
Zrobię z Ciebie gwiazdę,
I że będziesz miał znajomości?
Spotkam Cię w parku
Będę spokojna i opanowana
Ale od początku wiedzieliśmy
Że ty się rozpadniesz
Ponieważ jestem zbyt droga
To prawdopodobnie coś, co nie powinno być mówione na głos
Szczerze, myślałam, że będę teraz martwa (wow)
Dzwonię po ochronę, trzymając głowę spuszczoną
Pogrzeb topór albo pogrzeb przyjaciela, teraz

Za dług, który jestem winna
Muszę sprzedać moją duszę
Ponieważ nie mogę odmówić
Nie, nie mogę odmówić

 

 

Gdyby nie źródło tekstu i muzyki można by uznać te przemyślenia za religijne.

 

„Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, a łaska przez Boga dana to życie wieczne w Chrystusie Jezusie, Panu naszym” (Rzym.6:23)

 

Oddanie się wszelkim bożkom (demonom) sukcesu, kasy, sławy (nie tylko na poziomie top gwiazd), nowej wersji igrzysk jaką są mecze piłki nożnej i ich namiętne oglądanie, namiętne słuchanie muzy, palenie trawki, utajnianie, zabijanie innych językiem, prowadzi do niewoli i zaprzedania się.

 

Za dług, który jestem winna
Muszę sprzedać moją duszę
Ponieważ nie mogę odmówić

 

Co za prawda przedstawiana wprost. Teologia biblijna w końcówce satanistycznego teledysku.

Wszyscy, którzy nie nawrócili się do Jezusa Chrystusa mają dług u szatana. Natomiast wszyscy Chrystusowcy są WYKUPIENI.

Przez większość video dziewczyna jest osaczona przez demony. Tak to wygląda jeśli nie chcesz przyjść do Boga.

Pod koniec ma już nie demoniczne oczy ale czarne.

Przyjdźcie do Boga, a nie spotka Was po śmierci wieczna z demonami  trwoga.

 

Czas łaski się kończy. Jeśli nie jesteś pewien, że jesteś zbawiony, możesz teraz przyjąć Chrystusa do swojego życia, modląc się:

 

„Panie Jezu, wierzę, że jesteś Synem Bożym. Dziękuję, że umarłeś na krzyżu za moje grzechy. Przebacz mi moje grzechy i daj mi dar życia wiecznego. Zapraszam Cię do mojego życia i serca, abyś był moim Panem i Zbawicielem ”.

 

Zacznij czytać instrukcję od Boga zawarte w Biblii. Nie daj się oszukać temu zepsutemu światu.

 

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Okropność :/ Pamiętam, że swego czasu gdy i ze mną nie było za dobrze, słuchałam wcześniejszych piosenek Billie Eilish i już one wywierały na mnie bardzo niepokojący, właściwie trudny do opisania wpływ (co jestem w stanie ocenić trzeźwo dopiero z perspektywy czasu, bo wtedy nieświadoma i tak dalej jej słuchałam). A te wcześniejsze teksty nie miały nawet tak bezpośrednio satanistycznego przekazu. Mam z tym okresem w swoim życiu tak nieprzyjemne wspomnienia, że już w ogóle nie mogę znieść jej twórczości. Przeraża mnie tylko, jak wielka teraz tworzy się moda na jej muzykę, jakieś półtorej roku temu mało kto ją kojarzył…

  1. Dobrze, że piszesz Daria o swoim świadectwie. To jest ważne.

  2. Nie słuchałam jej wcześniejszych piosenek, ale nie dziwią mnie twoje odczucia…
   Jednak zgadzam się z tobą w tym że ta “moda” na utwory tej dziewczyny jest wręcz denerwująca i przerażająca…

 2. W MTV to już w sumie nie ma za wiele muzyki, ale podstawić za to dowolny inny kanał “muzyczno-rozrywkowy” tego typu (bo są stacje grające muzykę klasyczną czy jazz itp.rzeczy, ale to tak swoją drogą…poza tym nie są one zbyt szeroko dostępne) , wyjdzie niemal to samo… :/

 3. Pomocy mam 16 lat i sam mam silne myśli samobójcze i nie wiem co ja mam zrobić bo to trwa wiele lat i jest bardzo bardzo źle. Nie daje sobie z tym rady. Psychiatra nie pomógł mi wcale a mi płakać się chce że nie potrafię być szczęśliwy tylko muszę cierpieć nie wspominając już o moich innych problemach życiowych. Boję się o to że kiedyś coś sobie zrobię bo strasznie mnie kusi by próbować się zabić. Co robić?

    1. Dawid, to my sie widzieliśmy 3 lata temu w Łebie?
     Może Cię odwiedze bo miałem jechać na spotkanie z Gadńskiem 🙂
     a poki co Boro dobrze radzi.

     1. Nie widzieliśmy się nigdy ale nie wiem czy spotkanie się mogłoby coś zmienić.. czuje się smutny i pusty w środku

      1. Cześć, Dawid, czy chciałbyś może porozmawiać, np. przez Facebooka, przez maila? Też mam za sobą dość długie doświadczenia z myślami samobójczymi i na szczęście jestem jednym z wielu przykładów na to że dzięki Bogu można z tego wyjść. Swego czasu byłam kompletnym wrakiem emocjonalnym i wiem, że gdyby nie On i nie podążanie za Nim, dzisiaj już bym nie żyła, a na pewno nie cieszyła się takim pokojem duszy jak teraz. Nie wiem, czy dam radę pomóc, ale myślę, że warto spróbować chociażby dla samego wsparcia i rozmowy. Zresztą jesteśmy w dość podobnym wieku i wydaje mi się, że dobrze byśmy się zrozumieli. 🙂 Nie jesteś sam w tym wszystkim, i to wcale nie sytuacja bez wyjścia. Jeszcze rok temu też nie uwierzyłabym w tą ogromną przemianę w moim życiu jaka zaszła, ale jednak – Nasz Wszechmocny Pan potrafi poskładać nas w całość z najmniejszych kawałeczków 🙂

  1. Modlić się do Boga i czytać Nowy Testament! Słowo Boga Żywego Działa!

  2. Być może nie uwierzysz w to od razu, ale pomoże Ci modlitwa. Spróbuj, nie masz nic do stracenia, tylko do wygrania 🙂

 4. Haha serio?!
  Ja osobiście ja uwielbiam jak i jej piosenki Ale jak nie będzie się o niej niczego wiedziało to powstają takie wpisy.
  Ona opowiada o swoich lekach jak i o tym ,ze miała myśli samobójcze przez depresje.
  Ona jest wzorem ,ze można się wyleczyc i ja ja osobiście podziwiam ponieważ jej osoba mi pomogła

  1. Każdy ma wolną wolę. Możesz słuchac i podziwiać nawet Madonnę.
   Tutaj jest blog chrześcijan biblijnych

 5. Młodzież w moim wieku powinna to przeczytać. Mam 15 lat i kompletnie się zgadzam z tą wypowiedzią. Muzyka, media społecznościowe, telewizja itd. też mają wpływ na poglądy życiowe człowieka, a w szczególności dzieci, które jeszcze się uczą.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme