Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Potrzebuję osobnego wsparcia.

W związku z tym, że chcę poszerzyć moją działalność blogerską o YOTUBE musze dokonać zakupu pewnych akcesoriów. Głównie programu do montażu i edycji filmów oraz mikrofonu.

Dlatego też proszę o wsparcie finansowe szczególnie te osoby, które jeszcze mi nie pomagały. Musze uzbierać około 800zł, a przy okazji pisząc od grudnia 2018 moje konto na profilu patronite nie przeszło weryfikacji.

 

 

 

Teraz się nie dziwię…

Miałem zostać poinformowany mailem i nadal nie ma decyzji a miała zapaść w ciągu kilku dni, a minęły miesiące.

 

Chciałem przy tej okazji zwrócić uwagę na to kto jest dotowany na patronite.pl

 

 

27 tysięcy miesięcznie….

 

Ale dziennikarz TVN jest jeszcze lepszy.

 

47 tysięcy miesięcznie.

 

 

 

 

Na patronite.pl zaczęli także księża.

 

 

I kilku innych..

 

System jest baaaaardzo mocno dotowany zarówno w biznesie jak i przez dotacje.

 

Dlatego jeśli chcecie mnie wesprzeć w zakupie sprzętu to podaję dane.

 

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł (uwaga bardzo ważny dopisek):

 

Darowizna na zakup programu do montażu filmów i mikrofonu.

 

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

Kiedy się zbiórka zakończy poinformuję wszystkich.

Dziękuję wszystkim z góry.

 

Zaktualizowane: 9 maja 2019 - 10:55

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nie rób tego, przejrzyj na oczy, nie wciskaj wszystkim tych straszaków o piekle i niebie, zrozum łaskę Boga i natury, wpadłeś w pułapkę, myślałem że po kilku latach zmądrzejesz i ta strona zniknie a Ty się tylko radykalizujesz. To wbrew szczęściu i pełni życia.

  1. Maćku, to nie ja straszę, to Słowo, którego nie chcesz poznać.

   “A tchórzliwym i niewierzącym, i czyniącym obrzydliwości, i mordercom, i nierządnikom, i czarownikom, i bałwochwalcom, i wszystkim kłamcom ich dział będzie w jeziorze, które płonie ogniem i siarką; to jest śmierć druga.” Ap 21.

   Nie ma czegos takiego jak łaska natury. To demoniczna nauka new age.
   Popatrz, jesteś czytelnikiem od lat czekającym na zamknięcie strony. Jakbyś nazwał taka postawę, gdzie oglądasz, czytasz coś, co przez lata negujesz?

   Powiadasz o radykalizacji. Nie wiem czy Biblia jest dla Ciebie ważna. Ja staram się jej trzymać. Czasem mi nie wychodzi, a wtedy żałuję.

   Zatem do Ciebie kieruję słowa Jezusa, który byl i jest radykałem:

   Znam twoje czyny, że nie jesteś zimny ani gorący. Obyś był zimny albo gorący! (16) A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, mam cię wyrzucić z moich ust. (17) Ty bowiem mówisz: jestem bogaty i wzbogaciłem się, i niczego mi nie potrzeba, a nie wiesz, że to ty jesteś nieszczęsny i godzien litości, i biedny, i ślepy, i nagi. (18) Radzę ci kupić u mnie złota w ogniu oczyszczonego, abyś się wzbogacił, i białe szaty, abyś się odział, i aby nie widziano twojej haniebnej nagości, i balsamu do namaszczenia twoich oczu, abyś przejrzał. (19) Ja wszystkich, których kocham, karcę i wychowuję. Bądź więc gorliwy i nawróć się.

   Obyś był gorący. Nawróć się. Pracuj dla Jezusa. :-). Jesteś świetnym kandydatem do nawrócenia.

   pozdrawiam stałego czytelnika. Niech Bóg Ci Błogosławi i pokaże prawdę, która Cię wyzwoli. Błogosławię Ci i ja. Niech się tak stanie.

  2. Detektywie nie słuchaj szyderców i z radością rób to co robisz Ty jesteś dla nas wszsytkich wsparciem od Boga, a i my wesprzemy Ciebie jak Pan nakazał w miare naszych możliwości, teraz pozdrawiamy Ciebie i nie zwracaj uwagi na tych co są po tamtej stronie. Na co komu na ziemi chwila szczęścia i “pełnia życia” my teraz ciężko walczymy o coś więcej, ale ślepe owce tego nie widzą dla nich liczy się tylko kłamstwo wpojone od kołyski plus skóra fura i komura wielgachny telewizor no i dupa bez której pantoflarze nie mogą żyć, prestiż, sława , chęć znaczenia, podziw lemingów i co tam jeszcze, a resztę niech każdy sobie w sercu dopisze:)

   1. Dziękuję za wsparcie choć bardziej przejmuje się zbawieniem Glonika. Szkoda że poszukuje prawdy bez Jezusa

   2. Szlif Brylantowy

    “no i dupa bez której pantoflarze nie mogą żyć, prestiż, sława , chęć znaczenia, podziw lemingów i co tam jeszcze, a resztę niech każdy sobie w sercu dopisze:) ” –

    nie znam Cię Maxior, ale po tym, że w ogóle używasz określeń typu “dupa” na kobietę i nazywasz pogardliwie nieświadomych ludzi “lemingami”, odnoszę wrażenie, że wciąż jeszcze jesteś zagubiony Bracie i choć możesz mieć pewne poznanie, to wyczuwam w Tobie mrok ,bo widze złe owoce Twojego “języka”, ale mam nadzieję, że nie użyłem zwrotu “Brat” na wyrost).

    Błogosławię Cię, życzę Ci i wszystkim czytającym prawdziwej relacji z Duchem Bożym/Jezusem i miłości do zagubionych ludzi, którzy często są omotani przez ten system – i cierpią!

    Normalnie płakać mi się chcę, że ktoś, kto uważa się na ucznia Mesjasza pisze tak pogardliwie o innych ludziach – a Tobie Adminie to nie przeszkadzało? dlaczego nie zwróciłeś Maxiorowi uwagi?

    Zastanów się Maxior, jakiego używasz języka, bo przez antyowoce możesz komuś blokować drogę do Chrystusa. Mam nadzieję, że po prostu jesteś młodą osobą. Tak czy inaczje, życzę błogosaławieństw! Nie piszę tego,by kogoś atakować. Po prostu mnie to smuci…

    1. Czasem nie reaguję, by pokazać złudzenie bycia zbawionym i aby inni się też włączyli

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish