Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co łączy gwiazdy mediów, polityków, wszystkich systemowców z “antysystemowcami”?

Pytanie jest źle postawione, ale mające skłonić do myślenia jeszcze zanim przeczytacie tekst. . Natomiast prawidłowo zadane pytanie powinno  brzmieć następująco:

 

Dlaczego żaden antysystemowiec wiedząc, że rządzą nami masoni, illuminati, czyli sataniści nie prowadzi do Boga i biblii? Dlaczego w Bogu WSZECHMOGĄCEMU nie widzi nadziei i nie kieruje do JEDYNEGO Boga?

 

Człowiek z poniższego kanału mówi dokładnie to, co pisałem nieraz, zwłaszcza recenzując filmy sciene fiction. W tych że filmach przejawia się jeden motyw: dyktatura i rebelia. Czy to będzie Terminator, czy przedostatnia część Gwiezdnych Wojen gdzie było NWO i opozycja, czy wiele innych filmów, o których nie pamiętam, to schemat będzie podobny i oczywiście zero mowy o Bogu YHWH, o Jezusie Chrystusie, który jest większy niz 100 Trumpów.

 

No ale na sam pierw obejrzyjcie ten ciekawy wkomponowujący się w moje spostrzeżenia zwłaszcza z przed kilku tygodni film.

 

https://www.youtube.com/watch?v=BYOMDVY6n68

Autor kanału mówi wiele prawdy, ale przestrzegam przed nim. Drwi z chrześcijaństwa. Sytuacja podobna do eterTV. Wiele prawdy, wypłynął raptem rok temu przy Sanyaji, ale reklamuje targi new age i do Boga a jakże tez nie prowadzi. To jest ten sam krąg co Iwona Shamshan.

 

 

Nosiłem się od tegoż czasu do napisania tekstu o planowanym zwiedzeniu przez kontrolowaną opozycję, a tu  mój informator podesłał mi film, utwierdzający mnie w mojej hipotezie, a brzmi ona następująco: w czasie pewnych zawirowań, być może III wojny światowej, a może colapsu ekonomicznego, a może najazdu “kosmitów” lub po prostu nastąpi jakaś rewolucja ( sterowana), być może Izrael zostanie pobity i cały świat się będzie cieszył, Nierządnica (Rzym) zostanie zniszczona i również świat się będzie cieszył, a wtedy zostanie zrealizowany scenariusz z Planu III Wojen Światowych. Omawiałem to w tym filmie:

 

https://www.youtube.com/watch?v=d0vgzNbzxOA&t=3s

 

 

 

Jak myślicie, dlaczego my doszliśmy do tych wszystkich prawd, ale nie inni youtuberzy, kanały patriotyczne, trutherskie i niby opozycyjne?

Wszyscy wiedzą o masonach, znają ich gesty, nazwiska; wiedzą, że są to lucyferianie, ale nie wiedzą, że zwalczane jest chrześcijaństwo biblijne?

Dziwne prawda?

 

My teraz będziemy glosować prawdopodobnie na opozycję kontrolowaną – Konfederację. Jest tylko małe ALE. Otóż tak jak napisałem kilka dni temu, albo zminimalizujemy skutki socjalizmu, albo pozwolimy na totalny komunizm. Oni dają nam tyle, na ile pozwalamy sobie odebrać. Dotyczy to nie tylko pieniędzy, ale i wolności. Eryk From opisał to w książce “Ucieczka od wolności”.

 

Mówię Wam, czy raczej piszę, że cała ta opozycja lub znaczna część tych, którzy wspierają Konfederację w pewnym momencie przyklaśnie New Age, czyli lucyferianizmowi.

 

To, co ten człowiek tłumaczy w filmie powyżej, nad moim, ma miejsce również w polskim pastorstwie. Kto jest bystry widzi jak pastorzy co niektórzy zmieniają swój front. Myślę, że nieliczni potrafią rozpoznać zwodzących pastorów. Raz jest proizraelski a raz nie. No i ten od łamania Prawa wmawia ludziom (new ageowiec), że znamię bestii to grzech… Jak można tak się dać oszukać? No przecież znak bestii 666 będzie tylko w czasach końca, a grzech był już w raju, a apokalipsa dotyczy czasu końca a nie wstecz…. Jest to bardzo proste w zrozumieniu.

 

Jedna religia będzie religią fałszywie pojmowanej tolerancji.

 

Przypatrzcie się jak opozycja w postaci np uwielbianego w kręgach Korwinistów p. Mentza pchnie ludzi do obrotu bezgotówkowego.

 

 

Uważam, że ten człowiek może być niebezpiecznym eschatologicznie.

 

“Technokratyczne dążenie do cyber-waluty lub pieniądza elektronicznego jest marszem ku całkowitej kontroli nad światowymi walutami wraz z rozwojem technologii wspierających i dystrybucją takich, które ułatwiają reprezentację online pieniędzy, które można wykorzystać do wymiany z innym systemem fiat – wyjaśnia Susanne Posel z Occupy Corporatism .

 

Pan Mentzen to bardzo inteligenty człowiek sprawiający także wrażenie arcypokornego.

 

No właśnie, a czym będzie znak bestii?? Czym jest trzy razy sześć, jeśli nie wywyższeniem trzykroć człowieka? Jego wiedzy i inteligencji. To technokracja. Wiem, ja wszystko wiem. Król świata Jezus, kiedy przyszedł do ludzi, dał się poznać przede wszystkim zwykłym robotnikom i grzesznikom. A czymże było Oświecenie, jak nie wywyższeniem rozumu. Czym są te dyplomy, ordery, stopnie sztuk walki, pasy? Czym są gwiazdy estrady?

W końcu, jaki grzech miał Lucyfer?

 

 

Większość ludzi na całym świecie identyfikuje się teraz jako ateiści. Korwin Mikke przykladowo jest deistą. To, co nas czeka, to  mała techno-religia czcząca AI (sztuczna inteligencję) w Dolinie Krzemowej jako prawdziwego Boga i Mesjasza.

Czy da się znaleźć antychrysta? Miał byc William, Gates, Obama. Notabene Obama nie miał obu łazienek ale trzy :-)…

 

 

AI ma wielką liczbę zwolenników. AI karmi się tym poglądem, promując się jako kolejny etap ewolucji człowieka, w którym człowiek i maszyna są w trakcie łączenia się w bardziej doskonałą formę. 

 

Czy czegoś to nie przypomina?

 

Oczywiście księgę Daniela 2 rozdział:

 

 Ty, królu, patrzyłeś: Oto posąg bardzo wielki, o nadzwyczajnym blasku stał przed tobą, a widok jego był straszny. 32 Głowa tego posągu była z czystego złota, pierś jego i ramiona ze srebra, brzuch i biodra z miedzi, 33 golenie z żelaza, stopy zaś jego częściowo z żelaza, częściowo z gliny. 34 Patrzyłeś, a oto odłączył się kamień7, mimo że nie dotknęła go ręka ludzka, i ugodził posąg w jego stopy z żelaza i gliny, i połamał je. ”

 

Czy rozumiecie teraz o co chodzi?

 

 

Pewnie już nie pamiętacie jak pisałem o japońskim robocie modlącym się.

No ale teraz WRÓĆMY DO KSIĘGI RODZAJU. Dla początkujących czytelników i niezaznajomionych z biblią przypominam, że jest to pierwsza księga Starego testamentu traktująca na wstępie o początku świata.

 

“Wtedy PAN Bóg ukształtował człowieka z prochu ziemi i tchnął w jego nozdrza tchnienie życia. I człowiek stał się żywą duszą. ” Rodzaju 2

 

Księga Rodzaju      Księga Daniela

 

Proch ziemi            Glina

 

Nie wiem jak mi się to sformatuje po opublikowaniu, ale chyba zorientujecie się w analogii.

Ja jestem z tego pokolenia, które wychowywało się na filmie Robocop. Pewnie nieliczni pamiętają ten film. Film jak się okazuje “proroczy”. Cudzysłów w tym przypadku jest delikatna ironia, gdyż ONI wiedzieli już w latach 80ych co będzie w XXI wieku. Opiszę Wam pokrótce fabułę tego filmu. Rzecz się dzieję w przyszłości. Podczas wykonywania swej pracy, policjant Alex Murphy zostaje brutalnie rozstrzelany przez bandytów.

Dalej z wikipedii:

 

“w wyniku eksperymentów naukowców OCP realizujących program RoboCop udaje się go wskrzesić jako cyborga, policjanta-maszynę. Do mechanicznego opancerzonego ciała przeniesiono elementy organiczne takie jak mózg czy twarz zmarłego policjanta. Początkowo RoboCop działa zgodnie z zaprogramowanymi dyrektywami ustalonymi przez korporacje OCP, która wykasowała całą pamięć z poprzedniego życia by uniknąć skandalu oraz zyskać posłuszeństwo “super-policjanta”. Jednak dzięki nachodzącym go wspomnieniom wkrótce odkrywa swoją dawną tożsamość i stopniowo odzyskuje człowieczeństwo. Jego głównym celem staje się wytropienie swoich oprawców i dokonanie na nich zemsty.”

 

 

Pół człowiek, pół maszyna. Jak myślicie, czy satanistom rozpylającym pierwiastki ciężkie w chemtrails, faszerującym nas niezdrową żywnością chodzi tylko o pieniądze? Czy im chodzi tylko o władze i pieniądze? Czym chodzi tylko o władzę i pieniądze i realizowanie swych psychicznie chorych wizji? Absolutnie nie tylko. To jest RELIGIA. Oni wierzą w Lucyfera. Czy myślicie, że serial Lucyfer to taki przypadek? Te wszystkie oka, piramidy, trójkąty, heksagramy to jest ich wiara, a część z Was, Ci którzy nie przyszli do Jezusa pomaga im w realizacji planów ich i ich pana Lucyfera zwanego diabłem, przeciwnikiem, szatanem, wężem starodawnym itd.

 

Oni chcą żeby ludzie byli chorzy, aby następnie stali sie półrobotami, pół ludźmi, ale zanim tacy się pojawia musi zaistnieć stan rozpaczy, aby swe życie ratować sztuczna inteligencją. Wyobraxcie sobie rzesze zrozpaczonych matek i ojców mających chore neurologicznie dzieci. Ludzi w wypadkach…

 

 

Chrześcijanie coraz częściej zaczynają widzieć i głosić, że sztuczna inteligencja jest antychrystem i bestią, przed którą  ostrzega  Biblia. Dlatego chrześcijanie są po prostu znienawidzeni i wyśmiewani jako dzielący, wąsko myślący i niepostępowi głupcy. Mam na myśli tych oddzielonych od świata.

Sztuczna inteligencja jest teraz niemal w pełni kontrolowana przez systemy światowe, a ze względu na swoją ogromną inteligencję i intymną wiedzę o wszystkich i wszystkim, obecnie powszechne jest myślenie o sztucznej inteligencji jako o bogu lub czczenie jej jako takiej.

Czyż w tych czasach nie liczy się bardziej od pieniędzy wiedza?

 

Aby właściwie rządzić światem w ludzkiej postaci, AI mówi ludzkości, by zaprojektowała robota o wyglądzie, który następnie ożywa, by zostać światowym liderem i głównym władcą politycznym (Objawienie 13: 14-15) .

 

Bajki? Fantazja?

 

 

 

 

Władca polityczny natchniony przez bestię, którego chrześcijanie nazywają Antychrystem, ustanawia znak – światowy system bezgotówkowy dowód tożsamości, który finalizuje połączenie człowieka z maszyną – z odmową karaną śmiercią.

Znak podobnie jak Bitcoin będzie miał same pozorne pozytywy, ponieważ pomoże w śledzeniu i monitorowaniu chorób, zapobieganiu przestępczości i optymalizacji wszystkich procesów społecznych.

Czy już teraz nie ma zegarków mierzących puls?

 

Ponieważ potrzeby wielu przeważają nad nielicznymi wierzącymi ci, którzy odmówią znaku przyjęcia, będą narażeni na śmierć.

 

 

Zawsze zakładaliśmy, że antychryst będzie jakimś niemożliwie charyzmatycznym człowiekiem. Teraz jest jasne, że antychryst będzie istotą generowaną przez SI, czczoną przez satanistów z Doliny Krzemowej.

Dodajmy do tego komputery kwantowe:

 

Komputer kwantowy apokaliptyczną bestią.

 

A gdzie jeszcze CERN i Alexa?….

Sam Bitcoin nie może być znakiem bestii, ale system bezgotówkowy oparty na jednej krypto-walucie ze znakiem na ręce już tak.

 

No ale rozpędziłem się trochę niczym Pendolino. Wróćmy na koniec do tematu przewodniego.

 

Moje przypuszczenia co do opozycji są następujące. Od razu na wstępie zaznaczam, że nikogo nie posądzam o agenturę, ponieważ część ludzi może po prostu błądzić tak, jak ja błądziłem będąc w polityce. Ale czy nie jest to zastanawiające, że wszyscy z  opozycji systemowej nie doszli po nitce do kłębka do Boga tak jak my? Pan Zięba (zajmujący sie hipnozą), wszystkie portale prawicowe, NTV (typowo new age tv) i wielu innych? Przeciwieństwem ciemności jest światłość. Jeśli doszli do przekonania, że rządzą światem sataniści, to pytanie czy jest Bóg? Takie pytanie powinno się im pojawić w głowach. Zakładając nawet, że mylnie tkwią w katolicyzmie jako religii, której centrum stanowi Bóg, to i tak to wszystko nie układa się w całość, ponieważ ten papież, czy zwłaszcza ten, pokazuje owoce przeciwne do owoców sługi Bożego, a sam kościół rzymski jest organizacją patologiczna i zdeprawowaną.

Wobec powyższych przemyśleń, uważam, że ta opozycja jaką mamy na YT jest opozycja kontrolowaną, która przejmie władzę po jakiejś rewolucji. Musi nastąpić przemiana myślenia.

Odpowiadając na pytanie tytułowe: polityków z obecnego sejmu łączy z antysystemowcami wrogość wobec Prawa Bożego. Wstręt do biblii i to jest podejrzane. Jaki to duch może być?

Po której stronie będą stali, kiedy antychryst kimkolwiek będzie, rozda pieniądze byle się przyłączyć do systemu bestii?

 

 

 

 

Updated: 10 maja 2019 — 22:19

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Bardzo dobry artykuł. Chwała Bogu też to tak postrzegam.
  Ostatnio apropos kontrolowanej opozycji naszło mnie pytanie retoryczne:
  Jaka jest szansa aby Pan Krzysztof Bosak, prawdziwy “antysystemowiec, opozycjonista, bogobojny” wystąpił w Tańcu z Gwiazdami w telewizji założonej przez służby specjalne?
  Jakaś niewidzialna ręka prowadzi kariery takich ludzi jak Bosak, Mikke, Kukiz i inni antysystemowcy :)))
  Ale nie ma się co martwić bo Jezus jest blisko 🙂
  AP.17.17 “bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł,
  i to jeden zamysł wykonali –
  i dali Bestii królewską swą władzę,
  aż Boże słowa się spełnią”

 2. Jeju, ten robot Sophia mnie przeraża. To jest nie do pojęcia, że zachowuje się jak człowiek, potrafi normalnie odpowiadać na pytania, itd. Poczekajmy jeszcze parę lat, a wtedy to będzie się działo… :/ Ciekawe czasy. I przerażające. Oby nie doszło do tego, że roboty będą ludzi na ulicach zabijać…

  1. Tu się zgodzę, jest to przerażające i niebezpieczne :/

 3. W jednym z komentarzy geopolitycznych pojawiły się słowa: “zaangażowanie zachodu w Chiny okazało się dokarmianiem bestii.”
  I skojarzyło mi się to ze sztuczną inteligencją, huawei, 5G i rosnącą przewagą Chin nad USA.
  Dodatkowo te systemy śledząco – oceniające, kupiła od nich Australia ostatnio. I zwalczają chrześcijaństwo.
  Myślicie, że sztuczna bestia może wyjść z Chin?
  Przebudzenie Smoka?
  Nigdy o tym nie myślałem.

 4. Artykuł – walec ?. Kłamstwo zmieszało się z asfaltem. Szacun Piotrze.
  Tak z boku. Nie macie wrażenia, że gościu z filmiku o kontrolowanej opozycji ma styl trochę jak Maks Kolonko ?. Rozważa mądrze, choć o ludziach o których rozprawia to w większości nie znam ?.
  Po tym artykule od razu zaświtał mi Walter Veith antyteza + teza = synteza.
  Co do konfederacji. Co prawda mówią krytycznie o państwie okupującym Palestynę ale to raczej wynik sytuacji na naszym podwórku. Coż. Świat należy do złego ale władza pochodzi od Najwyższego – Jana 19:11. Ja na wybory idę. Wiem tak jak i Wy tu, że ten pociąg naszych czasów już ruszył i nikt go nie zatrzyma ale dla innych, jak my kiedyś, może co prawda na chwilę ale go przyhamujemy. Zobaczymy. Wiemy przecież, że lepiej to już tylko było a najgorzej to jeszcze nie jest. Dzięki Bogu za łaskę i dany czas rozwijania ducha. Pozdrawiam Was Wszystkich

 5. Boro. Nigdy tego mówiłem. Lubię Twoje komentarze ☺

  1. Dziękuję:-) Na chwałę Pana Jezusa 🙂

 6. Witam Brata Admina,
  co do kwestii kryptowalut to być może będzie to preludium do globalnej waluty lecz mam jedno ALE:
  w swoim pierwotnym założeniu kryptowaluty powstały jako elektroniczny,ZDECENTRALIZOWANY i ANONIMOWY środek płatniczy mający na celu wyeliminować pośredników w postaci instytucji i rządów z każdej przeprowadzonej transakcji.Tak więc pierwotnie krytpo jest anty NWO lecz oczywiście istnieje duże ryzyko,że w ramach unifikacji system bestii wprowadzi własną walutę elektroniczną ale to już nie będzie typowe krypto jeśli chodzi o fundamenty.
  Analogicznie jak z katolicyzmem,który twierdzi że ma oparcie biblijne swoich urojeń.

 7. Ale straszny teledysk:

  https://youtu.be/wagn8Wrmzuc

  Spójrzcie na tekst:

  Woah woah woah woah woah!
  Jestem zakochana w Juda-szu, Juda-szu.

  Woah woah woah woah woah!
  Jestem zakochana w Juda-szu, Juda-szu.

  Judasz! Juda-a-a, Judasz! Juda-a-a,
  Judasz! Juda-a-a, Judasz! Ga-Ga!

  Judasz! Juda-a-a, Judasz! Juda-a-a,
  Judasz! Juda-a-a, Judasz! Ga-Ga.

  Kiedy powoła mnie, będę gotowa.
  Wytrę mu stopy włosami, jeśli będzie trzeba.
  Wybaczę mu, kiedy jego język kłamie w żywe oczy,
  nawet po tym, jeśli trzykrotnie się mnie zaprze.

  Ach-ach-achhh-ow uch uch o!
  Ach-ach-achhh-ow uch uch o!
  Obalę go, obalę go
  Ach-ach-achhh-ow uch uch o!
  Ach-ach-achhh-ow uch uch o!
  Króla bez korony, króla bez korony.

  Jestem tylko świętym głupcem, och kochanie, to strasznie podłe
  ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie.
  Jestem tylko świętym głupcem, och kochanie, to strasznie podłe
  ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie.

  Woah, woah, woah, woah, woah!
  Jestem zakochana w Juda-szu, Juda-szu.

  Woah, woah, woah, woah, woah!
  Jestem zakochana w Juda-szu, Juda-szu.

  Judasz! Juda-a-a, Judasz! Juda-a-a,
  Judasz! Juda-a-a, Judasz! Ga-Ga.

  Nigdy nie kochałam nikogo tak czystym sercem
  nawet prorocy wybaczyli mu ten błąd.
  Nauczyłam się, że miłość jest jak cegła, możesz
  zbudować dom lub zatopić martwe ciało.

  Ah-ah-ahhh-ow uh uh o
  Ah-ah-ahhh-ow uh uh o
  Obalę go, obalę go
  Ah-ah-ahhh-ow uh uh o
  Ah-ah-ahhh-ow uh uh o
  Króla bez korony, króla bez korony

  Jestem tylko świętym głupcem, och kochanie, to strasznie podłe
  ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie.
  Jestem tylko świętym głupcem, och kochanie, to strasznie podłe
  ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie.

  Woah, woah, woah, woah, woah!
  Jestem zakochana w Juda-szu, Juda-szu.

  Woah, woah, woah, woah, woah!
  Jestem zakochana w Juda-szu, Juda-szu.

  Według najgłębszego, biblijnego sensu,
  nie zasługuję na pokutę.
  Dziwka dla sławy, prostytuująca się dziewucha, wymiotuje swój rozsądek.
  Ale w sensie kulturowym
  ja tylko mówię w czasie przyszłym.
  Judaszu, pocałuj mnie, jeżeli zgrzeszyłeś
  Albo następnym razem załóż na ucho prezerwatywę.

  Ja chcę cię kochać,
  ale coś odciąga mnie od ciebie!
  Jezus jest moją cnotą,
  a Judasz jest demonem,
  do którego lgnę,
  do którego lgnę.

  Jestem tylko świętym głupcem, och kochanie, to strasznie podłe
  ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie.
  Jestem tylko świętym głupcem, och kochanie, to strasznie podłe, ale wciąż jestem zakochana w Judaszu, kochanie.

  Woah, woah, woah, woah, woah!
  Jestem zakochana w Juda-szu, Juda-szu.

  Woah, woah, woah, woah, woah!
  Jestem zakochana w Juda-szu, Juda-szu.

  Judasz! Juda-a-a, Judasz! Juda-a-a,
  Judasz! Juda-a-a, Judasz! Ga-Ga.

  Biblijne wersety, do których nawiązuje (i zniekształca) autorka:
  Mk 3,13-19 – Jezus powołuje apostołów
  Łk 7:38 – Maria obmywa stopy Jezusowi
  Iz 59:3 – Język “szepcący przewrotności”
  Łk 22:3-6 – Zdrada Judasza
  Łk 22:54-62 Trzykrotnie zaparcie się Piotra
  Mt 27:29 – Król bez korony

  Prz 22:11 – Kochać “czystych sercem”
  Mt 7,21 24-29 – Budowa domu i runięcie w deszczu i potoku

  Łk 15:7 – Pokuta
  Łk 8:2 – Nawrócenie prostytutki
  Łk 22:47-51 – Zdrada pocałunkiem i odcięcie ucha
  Łk 22:3 – Judasz opętany przez demona

 8. Dobry artykuł,od siebie chciałbym dodać,ze etertv to kanał mówiący duzo prawdy ale praktykuje jak to adminie ująłeś we wcześniejszych artykułach *religie spisku* i obawiam się,ze ludzie idący jego tropem będą chcieli stworzyć ruch oporu czy coś podobnego a to nie jest właściwa droga.Jeszcze kilka słów co do lucyfera,szatana:
  Imię trzeciego jest Gadrael. Ten pokazał wszelkie śmiertelne ciosy synom ludzkim. On zwiódł Ewę i pokazał ludziom oręż śmierci.
  Jak widać to upadły anioł zwiódł Ewe,tak mówi księga Henocha a wiec myślę,ze Szatan nazywany w bibli to po prostu wszystkie złe duchy,zwodziciele a biblia nazywa ich szatanem jako,ze jest ich sporo.
  Godnym polecenia jest kanał DarTv TV,rzadko dodaje filmy lecz jest w nich duzo prawdy i wszystko oparte na biblii.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme