Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wyniki wyborów 2019 do europarlamentu w Polsce – komentarz.

 

Wyniki wyborów wg Exit Pollu. 80% wybrało socjalizm. 34% lewicę bez Boga,. Kukiz ukarany.

Film nagrałem ok 22.00 co ma wpływ na realne głosy i jak zapowiadałem wynik Konfederacji może się zmienić tak się zmienił. Dziwne tylko, że aż o ponad procent.

Być może słowa Józefa S byłyby do tego odpowiednie:

 

nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy.

 

Pod filmem na życzenie czytelnika zapis tekstowy komentarza z tego filmu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YBuG7tc0LK8
 

 

Jeszcze przed wyborami dzięki sondażom mogliśmy się dowiedzieć, że mamy w Polsce około 34% komunistów i ok 80 socjalistów. 34% to lewicowe psl, sld, po, a socjalistyczne cała KO, pis i wiosna plus Kukiz antyrynkowy.

Frekwencja … pokazuje iż wśród Polaków odezwał się duch walki niczym podczas mistrzostw piłki nożnej. Kibice ruszyli do urn masowo wspierać swoją drużynę.

 

W Polsce i na świecie musi być źle.

Koncentrowanie się na politykach to bałwochwalstwo.
Co do mnie, to moim celem podczas agitowania do wzięcia udziału w wyborach było zminimalizowanie konsekwencji przekleństwa ciążącego nad Polską i ogólnego trendu w Europie.

 

Źle być musi, ponieważ nie tylko Polacy, ale ogólnie społeczność światowa oddala się od Boga, a im dalej od Boga, tym bliżej do szatana a tym samym do wielkiego ucisku biblijnego.

Około tygodnia temu mówiłem że pokładanie nadziei w politykach to takie pragnienie zmian o tyłka strony.
Historia starożytnego Izraela, nie tego obecnego Izraela odrzuconego przez Boga pokazuje, że wszelki dobrobyt, siła i bezpieczeństwo tegoż starego Izraela nie były uzależnione od sojuszy w jakich jest np Polska obecnie z NATO itp, ale od wiary w Boga Wszechmogącego. Zauważcie, że obecnie sam Izrael to biedne państewko. Żyjące w notorycznym strachu gdzie nawet kobiety muszą iść do wojska. Żyją w strachu ponieważ są bezbożni.
Bóg wziął z nimi rozwód bo stale cudzołożyli i nadal to robią czego przykładem była Eurowizja a i czego przykładem jest Tel Awiw – miasto dewiacji i bezprawia biblijnego.

“”Rzeki głupi w sercu swoim: nie masz Boga” ” Psalm

 

 

No i ludzie nie są mądrzy, bo jak można wybierać partię która przekupuje nas naszymi pieniędzmi na jakieś 500plus czy 100plus na krowę i świnie?
To jest majstersztyk. Wyobraźcie sobie taką sytuację, że przychodzi do Was bandzior po haracz i mówi. żebyście mu płacili miesięcznie 1200zl, z czego on da wam 300zl na na przyklad remont mieszkania. Wraca do Was z 1200zl tylko 300zl a wy dziękujecie Bogu za to, że macie takiego dobrego bandytę.

To własnie powoduje duch religijności.

My teraz mamy wybór między Żydami z lewa a Żydami z pseudo prawa, czyli między Wołominem a Pruszkowem. Konfederacja jest takim dobrym gliną z zabawy w dobrego i złego glinę i niestety tylko ona nam pozostaje.

Ja glosuję na Boga, a to ziemskie glosowanie to jak wspomniałem tylko zminimalizowanie skutków ucisku. Zawsze ktoś wywrze nacisk na POIS czy już Komunicję Obywatelską

Co my wierzący możemy zrobić? My mamy swoje królestwo, które nie jest z tego świata. Naszym zadaniem nie jest super żyć, ale wskazywać zło i ewangelizować.
tym którzy zaczynają oglądać mój kanał i czytać blog, proponuję zacząć czytać Słowo Boga a nie oglądać słowa polityków w telewizorach 55cali.

Trendy europejskie.

Już teraz wiemy, że w Austrii wygrała partia kanclerza Sebastiana Kurza. Mają ok 34 % ale  4 lata temu mieli 27%. Austriacka Partia Ludowa, to typowa partia chadecka.

 

Dlatego jestem pewien, że w wyborach jesiennych Konfederacja będzie miała więcej niż 7%.To pokazuje także, że tworzy się na świecie wyraźny podział na ludzi totalnie bezbożnych jak u nas komunicja czyli zespól partyjek lewicowych i na partie katolickie bo protestanci swego działu nie mają.

Tak czy owak rozgrywają wszystko masoni z prawa lub lewa, a na koniec przyjdzie antychryst , ktory znajdzie może zloty środek, który będzie bezprawiem.
Trochę mnie zastanawia ostatnio ta swoboda krytykowania Izraela. Kiedyś za komuny za taką krytykę można było nawet zostać skatowanym.
Być może chodzi o to Watykanowi , aby zracjonalizować atak na Izrael a tam tez są Żydzi ortodoksyjni nie zapominajmy i mesjanscy.
Bo przecież w Polsce Żydzi z naszego sejmu nie znają nawet Tory i nie maja nawet swych świątyń czy , synagog.

Sama UE jest równie żydowska jak watykańska. Podobnie jak PIS.
Biblia tylko jest wiarygodna, ponieważ w liście Jana pokazuje ze cały świat tkwi w ZLYM. Jak cały to cały.

Samej UE patronuje Wenus co widać po pięcioramiennych gwiazdkach. Przerobili ludzi przekładając gwiazdki z flagi zsrr na UE jako niby nowy twór, ale podpis Lucyfera jest, bo to on się kryje za UE. Pentagram to wenus,

Ktoś powie, np ze w USAjest pentagon. To prawda wszędzie są podpisy złego, ale świat wartości biblijnych z satanistycznymi się przenika. Nigdzie nie ma w 100% państwa lucyferianskiego i nigdzie nie ma w 100% biblijnego. To jest walka dwóch królestw na tym samym terenie. Już nie ma tak jak kiedyś, że Izrael Dawida był homogeniczny. Obecnie walczymy o wartości biblijne na tym samym terenie. Stąd odpowiedzialność zbiorowa. Jeśli społeczeństwo uprawia kulturę szatana i glosuje na ludzi bezbożnych to bezbożne będą ustawy.
Biblia mówi:

Biada prawodawcom ustaw bezbożnych
i tym, co ustanowili przepisy krzywdzące,
2 aby słabych odepchnąć od sprawiedliwości
i wyzuć z prawa biednych mego ludu;
by wdowy uczynić swoim łupem
i by móc ograbiać sieroty!
3 Lecz co zrobicie w dzień kary,
kiedy zagłada nadejdzie z dala?
Do kogo się uciekniecie o pomoc,
i gdzie zostawicie wasze bogactwa?
4 Nic, tylko skulić się [wam] pomiędzy jeńcami
albo paść wśród pomordowanych.
Po tym wszystkim nie uśmierzył się gniew Jego
i ręka Jego – nadal wyciągnięt

Izajasza 10.

Czyż nie skulamy się między pokrzywdzonymi?

Politycy polsko języczni to politycy sprzedajni. Oni handlują Polską jedni Niemcom inni Rosji a jeszcze inni USA czy Izraelowi co na jedno wychodzi. Zupełnie jak przed II wojną światową Niemcy I Rosja umówiły się ze Polskę napadną bo taki był plan tej nacji, która nas okupuje. Która pozmieniała nazwiska na polskie.,
Ale nasze królestwo nie jest z tego świata i teraz najważniejszym jest żeby wyszli z tego matrixu katolicy. Zeby przyszli do Boga póki jeszcze daje się znaleźć.

Mówi się o dzieleniu Polaków. Podziały byc muszą ale nie takie jak obecnie bo to co się dzieje od 1989 roku to dualopol między środowiskami stricte lewicowymi i niby chrześcijańskimi Ale to żaden wybór. Wszyscy oni podtrzymują drogi dla przedsiębiorców ZUS, wszyscy sa za przymusem szczepień, wszyscy są za konkordatem z Watykanem. Wszyscy współpracują z Izraelem.

 

 

Przypominam, że w roku 1997 w Polsce we Wrocławiu miała miejsce powódź stulecia. Co się wtedy jeszcze działo? Otóż przybył do Polski Pan Karo, Wojtyla. Przybył on w czerwcu.

Teraz mamy koniec maja, a w grudniu modlono się do królowej Polski Maryji

Niedawno napisałem na blogu, że Polska to kraj bezbożny. Nawet pewien czytelnik mojego bloga się  obruszył. Zacząłem się zastanawiać, czy nie ma on racji. Zapytałem inną osobę  o zdanie. Nie o to chodzi ze mnie poparła, ale jeszcze bardziej zauważyłem, że dobrze napisałem. Nie chodzi o poplecznictwo ale Prawo Boże.
Popatrzcie, ten  niby prawicowy, dziennikarz katolicki w koszulce z czaszką. (nagrałem filmik z 5 dni temu)

Czym się on rożni od gwiazdora z Kielc Mateusza Borkowskjiego znanego z googlebox?

 

 

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/jak-big-boy-mateusz-borkowski-schudl-140-kilogramow-dostalem-nowe-zycie/ar/13243299

https://teleshow.wp.pl/gogglebox-przed-telewizorem-przemiana-mateusza-borkowskiego-robi-wrazenie-6377328958252673a

 

 

Tak, Polska to kraj bezbożny, ze względu na kościół katolicki i bezbożnych Żydów którzy nie mają nawet swoich synagog.

Niestety, ale Polsce patronuje ta sama istota duchowa co odstępczemu Izraelowi – jest to upadły anioł nazywający się dawniej Astarte, a teraz kryjący za Maryją katolicką. Podkreślam, nie jest to Maria matka Jezusa, a duch kryjący się za nią, który wywyższa się nad Jezusa.

Myślicie ze lewicowcy są bez boga? owszem są bezbożni, ale nie bez boga.
Oto  lewicowa intelektualistka:

 

http://wolnomularstwo.info.pl/index.php/publicystyka/item/385-rozmowa-z-aszera-zona-boga-nie-jednego-o-jej-ksiazce-blogu-i-o-masonerii

Za Aszere i Baala Bog karał zawsze Izrael.
Dlatego wziął z nimi rozwód.

 

Już w 2014 roku jako pierwszy powiązałem brak błogosławieństwa Polaków z postacią krolowej niebios.

Jeszcze o przekleństwie ciążącym nad Polską. Uaktualnienie 12.11.2014

Niedawno przeczytałem informacje o tym, że W dniach od 31 maja do 2 czerwca 2019 roku papież Franciszek uda się także w podróż apostolską do Rumunii. Oprócz stolicy kraju, Bukaresztu, odwiedzi także Jassy w północno-wschodniej części kraju oraz Blaj i sanktuarium maryjne w Şumuleu Ciuc w Siedmiogrodzie. Hasłem pielgrzymki są słowa: Idziemy razem. Czy widzicie powiązanie biedy z demonem?
Czy widać jak Franciszek odwiedza miejsca, które są uwielbieniem dla jego szefa? Tak się wiąże narody.
USA sa jakie są, ale to kraj bogaty jak i wszystkie inne kraje postprotestanckie. Powtarzam stale: to do protestanckich krajów jeżdżą katolicy za praca a nie na odwrót..

Popatrzcie, żyjemy w państwie technokratycznym, gdzie ludzie zarabiają duże pieniądze  i mają poważanie w społeczeństwie ze względu na wiedzę, ale nie mają pragnienia przyjścia do Boga. Dlatego czeka nas Sodoma.
Sodoma była bardzo bogatą krainą ale zepsutą. UE podobnie jest dla wielu atrakcyjna, ale bezbożna dlatego musi przyjść biblijny wielki ucisk. Muszą przyjść przykre wydarzenia. Ludzie bardziej kochają ten świat bezbożny aniżeli Boga. Społeczność z demonami ma swoją cenę.

Ja wiem, że niemodne jest mówienie o biblii. Trendy jest za to mówienie o żydach o katolach itp.
Ale ja przerobiłem już wszelką nienawiść na stronie stopsyjonizmowi ok 7 lat temu  i jestem od tego wolny.
Dzisiaj czytałem księgę przysłów. w 24 rozdziale jest napisane:

“Wybawiaj tych, których prowadzą na śmierć, tych, których wiodą na zatracenie, nie odstępuj.”

 

 

Staram się to czynić na Chwałę Jezusa.
Wiem, to tez nie modne bo modna jest Polska, patriotyzm, honor…
Nie dziwię się, skoro nie modne jest nawet mówienie o Jezusie w rzekomym dniu jego urodzenia czyli 24 grudnia przy stolach wigilijnych.

 

 

Updated: 27 maja 2019 — 09:27

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Cześć! Dobrze Pan piszesz! Chwała Bogu za to słowo od Ciebie, ale bowiem bezbożność z wielką mocą kwitnie niczym chwast na wiosnę któz go co roku sieje albo kto go dogląda że tak wschodzi i wydaje plon obfity ? Czy wobec tego cały świat nie zasługuje na gniew Boży , dla tego ratujmy się jak możemy w imieniu Syna Bożego bo innego ludziom nie dano aby się w nim mogli schronić!
  “Oto przychodzi On z dziesięcioma tysiącami świętych, aby dokonać sądu nad nimi i aby zniszczyć grzeszników, i aby złajać każdego, za to wszystko, co przeciwko Niemu uczynili grzesznicy i niegodziwcy.”

 2. Większość krajów posiada swoją dewizę. Dewiza precyzuje najważniejsze dla narodu wartości.
  Rzeczpospolita Polska nie ma swojej dewizy. Staropolska tradycja oparta była na dewizie: Bóg, Honor, Ojczyzna. Państwowość utożsamiano z wiarą w Boga. Z czasem, gdy Biblia została zdjęta z indeksu ksiąg zakazanych, co stało się w 1966 roku, okazało się, że w oryginalnej Biblii napisanej w języku hebrajskim, Tanach, nigdzie nie występuje określenie „Bóg”. Biblia posługuje się słowem w liczbie mnogiej: Elohim oraz imieniem JHWH (Jahwe). Dlatego uczyńmy, a nie uczyniłem człowieka na nasz, a nie mój, obraz i podobieństwo (Rdz 1:26-27). Rdzennym znaczeniem słowa: El i jego rozszerzeniem: Eloah – jest siła, moc, władza, potęga, której na imię JHWH. Najbliższe znaczeniowo słowu: Elohim, są słowa: Stwórcy, Kreatorzy, Zbawcy, Wyzwoliciele – ale nie Bóg. Każdy człowiek, dążący do rozwoju duchowego, musi przepracować to co w życiu jest najtrudniejsze – ego ziemskiego rozumu. Świat jest pełen kapłanów, a nie ma komu głosić prawdy. Biblia jest źródłem wszelkiej mądrości i nie ma na świecie żadnego, innego takiego Kodeksu. Najpierw duchowy człowiek (dusza ludzka) został powołany do życia, jako istota androgeniczna (bezpłciowa), uczyniona “na obraz nasz, podobnego do nas” (Rdz 1:26). Później, w materii, doszło do rozgraniczenia płci, czego nie ma u Stwórców, jednak pod ściśle określonym conditio sine qua non. Nieznajomość i nie przestrzeganie tych zasad, doprowadziło do rozmaitych wynaturzeń i dewiacji, w tym m.in. do niewierności, prostytucji, pedofilii i homoseksualizmu. Istnieje Kościół Duchowy, którego Głową jest Jeszua i kościół ziemski, materialny, którego głową jest ego ziemskiego rozumu. Każdy człowiek, dążący do rozwoju duchowego, musi przepracować to co w życiu jest najtrudniejsze – ego ziemskiego rozumu. Często rozwój duchowy mylony jest z rozwojem ego, co wyraża się przekonaniem o wysokiej samoocenie, mierzonej odniesionym sukcesem, w tym nadanym stopniem naukowym, po to by pokazać innym ludziom swoją nad nimi wyższość. Człowiek, który panuje nad swoim ego, ma w sobie pokorę i empatię do innych ludzi. Kto dotarł do światła, nie gasi innych świateł, a dąży do rozświetlania otoczenia. Nieprawidłowy rozwój duchowy, prowadzi do zaburzenia życia emocjonalnego i szukania ratunku w posługach ziemskich korporacji, które są odpowiedzialne za, dręczące osobę ludzką, wszelakie obsesje i fiksacje.

  1. cały komentarz jest ciekawy a szczegolnie zgadzam się z tym oto:

   “Często rozwój duchowy mylony jest z rozwojem ego, co wyraża się przekonaniem o wysokiej samoocenie, mierzonej odniesionym sukcesem, w tym nadanym stopniem naukowym, po to by pokazać innym ludziom swoją nad nimi wyższość. ę

   licencjat, mgr, doktor, profesor habilitacje..

   Jaki tytuł miał człowiek o największej władzy na świecie?

   Jaki tytuł miał Jezus?

   Najwięcej lewicowców pochodzi z klasy intelektualistów.

   Co do liczby mnogiej. Dla mnie jest to cos drugoplanowego, ale, wedle mojej obecnej wiedzy wynika to z trój jedynego Boga lub w wersji dla innych dwójedynego.
   Inni zaś uważają, że mowa była o Bogu i aniołach.
   pozdrawiam

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme