Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Projekt Starlink Elona Muska w służbie systemu bestii.

 

Na sam pierw przedstawiam wersję filmowa dla zabieganych 🙂

 

 

 

 

 

 

Dlaczego Starlink będzie w służbie bestii? Ledwo niedawno straszyła nas niczym sen grozy technologia 5G, dzisiaj nawet umieściłem film z protestu przeciw 5G, kiedy tymczasem Elon Musk chce dokonać coś znacznie większego.

 

 

Kim w ogolę jest Musk?

 

Elon Musk to amerykański magnat biznesowy, inwestor i inżynier, ale także  futurysta i wizjoner. Jest założycielem, dyrektorem generalnym i głównym projektantem Space X; współzałożyciel, dyrektorem generalnym i architektem produktów w Tesla, Inc .; i współzałożycielem i dyrektorem generalnym Neuralink.

To tak oficjalnie.
Ale popatrzcie na logo jego firmy Tesla.

 

Elon Musk jest wykorzystywany jako marionetka Public Relations dla mistrzów marionetek w technokratycznej nowej erze komunistycznego przejęcia Ameryki i świata. Musk mówi, że pomoże powstrzymać niszczenie ludzkości od sztucznej inteligencji, pomagając nam „połączyć się” z maszynami… ale sam ma duzy wkład w rozwój AI.

 

Umówmy się, nikt tak obrzydliwie bogaty nie może być spoza systemu…

 

Elon Musk sugeruje, że sztuczna inteligencja może „przywołać demona”, który narazi ludzkość na niebezpieczeństwo lub przemieni nas wszystkich w zwierzęta domowe maszyny.

Gdzieś w swoim napiętym harmonogramie znalazł czas, aby założyć firmę neurobiologiczną, która planuje rozwój komputerów czaszkowych, najprawdopodobniej najpierw leczących trudne choroby mózgu, ale później, aby pomóc ludzkości uniknąć ujarzmienia z rąk inteligentnych maszyn.

 

 

To taki nasz Wałęsa Nie chcem ale muszem.

Powiedział on:

 

„Twój poziom wyjściowy jest tak niski, zwłaszcza w telefonie, dwa kciuki po prostu stukają”, powiedział. „To jest śmiesznie powolne. Nasz wkład jest o wiele lepszy, ponieważ mamy interfejs szerokopasmowy do mózgu. Nasze oczy zajmują wiele danych. ”

 

Uważa także:

 

Technologia stoi przed kilkoma barierami. Naukowcy muszą znaleźć bezpieczny, minimalnie inwazyjny sposób na wszczepianie elektrod i sposób na utrzymanie ich w mózgu.

Następnie przekona się ludzi, aby poddali się planowej operacji mózgu.

Jednak są mu głosy przeciwne:

 

„Technologia pozwoliłaby rządom i korporacjom na sprawowanie kontroli, którą większość ludzi uznałaby za przerażającą” – zauważył Jasper Hamill w The Sun. „Jeśli podłączymy komputery do naszych prawdziwych mózgów, zmusi nas to do pytania, czy to my siebie kontrolujemy – czy też oni nas kontrolują”.

 

Tutaj już jest blisko do jeszcze bardziej klarownego odczytywania wersu z księgi objawienia 13

 

 

Ale przejdźmy do satelit.

Elon Musk posiada Space X, który kontroluje i jest właścicielem systemu 666 zarządzania kontrolą satelitarną. 66 satelitów na 6 niskich orbitach pokrywających każdy km na Ziemi, w tym na biegunie południowym i północnym, a teraz Elon Musk jest właścicielem kontrolującego akcjonariusza Bitcoin Trader, cyfrowej waluty, która  jest również połączona chip RFID Bitcoin na całym świecie. Elon Musk jest również właścicielem firmy AI, która chce również zaprojektować pierwszego drona androida – Teslę.

 

 

My zawsze zastanawialismy się na blogu detektywprawdy.pl, jak oni spowodują, że chip znak bestii będzie działał na całym świecie. Teraz już wiemy. Pan Musk na usługach samego szefa duchowego tego upadłego aniola  nam to załatwi.

 

No i oto ten news ostatnich dni.

 

W piątek 24 maja rakieta Facon 9 wyniosła na orbitę 60 satelitów komunikacyjnych skonstruowanych przez SpaceX. Są to praktycznie identyczne jednostki, zbudowane i wysłane w kosmos w ramach projektu Starlink. Jego celem jest stworzenie konstelacji na niskiej orbicie (LEO), która w pełnej konfiguracji zapewnić ma dostęp do internetu w każdym miejscu na Ziemi.Wizja satelitarnego internetu o globalnym zasięgu z roku na rok staje się coraz bardziej realna. Potencjalne zyski, jakie mogą czekać na lidera tworzącego się dopiero kosmicznego rynku telekomunikacyjnego, przyciągają do wyścigu kolejnych zawodników. Dużo uwagi poświęca się także możliwościom, jakie pojawią się przed milionami ludzi, którzy będą mogli wykorzystywać internet, chociażby do pracy, czy nauki.”

https://www.space24.pl/pierwsze-60-satelitow-starlink-na-orbicie-globalny-internet-satelitarny-coraz-blizej-wideo

 

 

 

 

Czym jest Starlink?

To najnowszy pomysł Elona Muska,  Celem projektu jest umieszczenie na orbicie okołoziemskiej 12 tysięcy satelitów, dostarczających sygnał internetowy do każdego zakątka naszej planety.

 

Ale to tez nie wszystko. Elon Musk zapowiedział, że zbuduje smoka cyborga:

 

 

 

Smok Cyborg zostanie wyposażony w lasery, powiedział szef Tesli i SpaceX.

 

 

W USA już teraz niektórzy nazywają go człowiekiem z Objawienia 13.

 

W Obj. 13:15 czytamy:

 

I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. 

 

Elon Musk ma zwyczaj dzielenia się absurdalnymi pomysłami ze swoimi milionami zwolenników Twittera: budowanie miotaczy ognia, kopanie tuneli i używanie balonów na imprezy do wystrzeliwania rakiet. Ma też zwyczaj, by je urzeczywistniać.

 

Biblia mówi że antychryst przyjdzie  wśród cudów. Byłby to idealny kandydata. Bitcoin trader, satelity, AI.

 

 

Czym dokładnie jest Bitcoin Trader? Bitcoin Trader to technologia finansowa z planem redystrybucji bogactwa na świecie. Zasadniczo, aby wziąć z góry od bogatych, którzy stanowią  0,1% i oddać do 99,9%.

Elon uważa, że ​​bogactwo nie jest dobrze rozłożone w naszym wieku i chociaż zawsze będzie ktoś bogatszy i ktoś biedniejszy, obecna sytuacja jest nie do przyjęcia, gdzie najwyżej 0,1% kontroluje prawie 90% światowego bogactwa. Musk uważa, że ​​może obniżyć to do około 20%, nie powodując ogólnoświatowego kryzysu finansowego. Co to właściwie oznacza to dla ciebie, zwykłej osoby klasy  średniej lub niższej? Oznacza to, że staniesz się 2 – 3 razy bogatszy .
Brzmi niesamowicie, prawda?

 

Dlatego jego najnowszy tweet obiecujący zbudować „cyborga smoka” nie powinien być od razu odrzucany.

 

 

 

 

Podczas gdy niektóre zapowiedzi pana Muska w końcu się spełniły – na przykład jego obietnica sprzedaży miotaczy ognia w celu zaspokojenia ambicji kopania tuneli – znany przedsiębiorca sukcesywnie  dzieli się dowcipami na platformie mediów społecznościowych.

 

Nie podano żadnych dalszych szczegółów na temat smoka cyborga, choć może być tak, że Pan Musk odnosi się do kapsuły Smoka zbudowanej przez jego start rakietowy SpaceX….

 

 

 

Smocze kapsuły były wcześniej używane jako część misji zaopatrzeniowych na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

Ale nawet w hiper rzeczywistości, w której pan Musk zdaje się istnieć, sonda cyborgowa jest równie zaskakująca jak robot ziejący ogniem.

Najpierw dzieci karmiono bajkami o fajnych a często śmiesznych i uczuciowych smokach. Teraz światowy krezus chce stworzyć smoka cyborga…

No i wartowałoby się teraz zastanowić Czy Elon Musk będzie tym, który zbuduje posąg bestii który zostanie umieszczony w Świętej Żydowskiej Świątyni….

 

 

10 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Już widziałem pierwsze 60 satelit, mkną przez niebo codziennie, ale się oddalają. Z tego co wiem będzie ich 12 000!!! Kolejne co 4 tygodnie a misja będzie trwała około 8 lat. W obecnym czasie po niebie lata około 2000 a już nam się wydaje, że satelity są wszędzie ?
  SpaceX jest prywatną firmą, ale jestem pewien że rząd macza w tym paluchy, było by dziwne gdyby tak nie było, bo na co Elonowi satelitarny internet, ciekawe ile wynoszą koszty tego przedsięwzięcia, każda satelita ponad 200kg, hektolitry paliwa, rakiety… to o prostu śmierdzi inwigilacją
  Co jeszcze mnie zadziwiło to to, że nie było żadnej zapowiedzi, świat astronomii amatorskiej był zaskoczony widokiem rodem z gwiezdnych wojen.

  1. Ah tak, niektóre rzeczy powtórzyłem, przepraszam ?

  2. Dzięki za informacje sama o pewnych rzeczach nie wiedziałam…

  3. Nie ma żadnych satelit. Spokojnie.

     1. starożytny kosmita

      Napisane jest, że drogę Izraelitów przez pustnię oświetlał słup ognia w nocy, również ten sam słup dawał cień w ciągu dnia, czyżby to był pojazd UFO typu cygaro?

      https://www.olabloga.eu/wp-content/uploads/ufo-cygaro.jpg

      https://www.google.pl/search?biw=1088&bih=517&tbm=isch&sa=1&ei=FKDuXKv3B47MrgSgt7joCg&q=ufo+cigar&oq=ufo+cigar&gs_l=img.3..0i19l2.17473.18441..18610…0.0..0.134.518.0j4……0….1..gws-wiz-img…….0j0i67j0i5i30j0i8i30.ME5RUtCSKgs

      Te rzekome 60 satelit to może być 60 okien w pojeździe typu cygaro.

      Takie coś widziano w Nurembergi w 1561 roku:
      https://www.google.pl/search?biw=1088&bih=517&tbm=isch&sa=1&ei=w53uXPHuMuevrgTssLGYCQ&q=Nuremberg++1561&oq=Nuremberg++1561&gs_l=img.3..0i19j0i5i30i19j0i8i30i19l3j0i5i30i19.1584.1584..1923…0.0..0.130.130.0j1……0….1..gws-wiz-img.18LMTzE_aDE

      Widoczne są tam UFO typu cygaro oraz “koła w kole” Ezechiela:
      https://www.google.pl/search?biw=1088&bih=517&tbm=isch&sa=1&ei=Ep3uXJTTJ5GJrwSU2I7ADw&q=ezekiel+wheel+within+a+wheel&oq=ezekiel+wheel&gs_l=img.1.1.0i19l5j0i30i19l2j0i8i30i19l3.317816.319310..320581…0.0..0.127.683.0j6……0….1..gws-wiz-img…….0j0i30.Bh9DqkkGs1A

      Koła od dołu wyglądają jak plusy (krzyże), stąd starożytne opisy krzyży widzianych na niebie. Logo konsoli Xbox jest sytlizowane właśnie na tych pojazdach. Pojazdy te widoczne są czasem jako kolorowe kule, być może jest to spowodowane polem siłowym generowanym przez obręcze kół. Koła te prawdopodobnie potrafią sprzęgać się ze sobą tworząc różne wzory na niebie.

      Mimo wszystko nie neguję istnienia satelitów, przecież mogą one unosić się podobnie jak balony meteorologiczne.

      1. Nie nie ma satelit. Ewentualnie sygnał fala nadawania z ziemi może być odbita od sklepienia i wracać, ale sklanialbym się ku temu iż ziemia jest tak już omasztowana i okablowana że to wystarczy aby sygnał docierał wszędzie. Chociaż są miejsca na oceanach gdzie jest jego brak co tylko świadczy o nieistnieniu satelit.

 2. Według mnie i ta nazwa nie jest przypadkowa…
  Star – gwiazda
  Link – (jako czasownik) łączyć, wiązać… (bo przecież link to też np. odnośnik do artykułu na jakiejś stronie internetowej – np. to: https://www.space24.pl/pierwsze-60-satelitow-starlink-na-orbicie-globalny-internet-satelitarny-coraz-blizej-wideo)
  :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish