Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Deklaracja homoseksualistów z LGBT w prawie administracyjnym Warszawy, czyli jak było za dni Lota.

 

Najpierw tekst, a za około pół godziny wersja filmowa.

 

Przyznam wam szczerze, że czasem bardzo kontrwowersyjne i szokujące informacje nie robią już na mnie wrażenie. Wynika to z pogodzenia się z proroctwami biblijnymi.

Jednym z nich jest ten oto fragment z ewangelii Łukasza:

” Jak działo się za dni Noego, tak będzie również za dni Syna Człowieczego: 27 jedli i pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki; nagle przyszedł potop i wygubił wszystkich. 28 Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, 29 lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki4 i wygubił wszystkich; 30 tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi. “

 

Nadchodzi neokomunizm, którego elementem składowym jest homokomunizm. Ale to nie jest jakiś tam slogan poruszający emocje ludzkie, nie jest to zabawa w grę słów, ale niepodważalny fakt, co udowodnię wam za chwilę.

 

 

Posłuchacie od 8:40 do 10:10.

 

 

Na kanale medianarodowe dowiedziałem się o połączeniu LGBT z administracją Warszawy. Tej nowoczesnej Warszawy. No to ja witam z zacofanych Kielc.

Okazuje się, że ratusz stołeczny nie jest areligijny. Oni wgrywają w prawo administracyjne prawo gejowsko transseksualne.

 

 

Jest to wpisywanie klauzul antydyskryminacyjnych w prawo administracyjne.

 

Upgrade prawa o prawo homoseksualne.

 

 

Dotychczas kryteriami przy zamówieniach publicznych były:
ekonomiczne, merytoryczne, zasoby,  doświadczenie.

 

 

LGBT chce aby to było kryterium ideologiczne.

 

 

Od tej pory firma która będzie miała najlepsze kadry, najlepszą cenę i zasoby sprzętowe, ale jeśli nie będzie spełniać kryterium ideologicznego, nie otrzyma kontraktu od miasta stołecznego Warszawy, co ostatecznie będzie prowadzić do dyskryminacji ponieważ prawo antydyskryminacyjne będzie dyskryminować przedsiębiorców, którzy nie będą realizować tego co jest zwarte w deklaracji LGBT.
Doprowadzi to do realnego wykluczenia z zamówień publicznych.

W filmie podany jest także przypadek drukarza, który odmówił wykonania banera LGBT za co został oskarżony o dyskryminację.
Sąd stwierdził, że dopuścił się niedozwolonej dyskryminacji.
Teraz sprawa idzie dalej. Przedsiębiorcy będą wykluczeni z zamówień publicznych ze względu na LGBT. Mało tego, to będzie to skutkować rozwojem biznesmenów LGBT, a więc mniejszy zysk przedsiębiorców opierających się na tym konkretnie Prawie Bożym, które nie dopuszcza do homoseksualizmu i mocno go piętnuje.

Słuchajcie, dobrze to już było.
Tak jak wspomniałem w jednym z moich ostatnich filmów, zrobiono szał z promila pedofilii w filmie Sekielskiego, żeby nie tylko pomoc wejść do eurosejmu parodii tej pięknej pory roku jaką jest Wiosna, ale również zamanifestować nowe bezPrawie, a przypominam, że biblia o ostatnim  antychryście mówi o człowieku bezprawia. Bez Prawa Bożego, które zdecydowanie potępia homoseksualizm.
Owo prawo wprowadzają żydzi, którzy żydami nie są, a prawdopodobnie Kananejczykami jak Sodomici. Oni chcą odzyskać ziemię obiecaną dla ludu Bożego. Stąd w 1948 roku ją posiedli.

Administracja publiczna powinna zachowywać bezstronność w kwestiach światopoglądowych.

Niestety ale społeczeństwo nie dostrzega tego nadchodzącego neokomunizmu. Polacy zachowują się jakby spadało na ziemię UFO, opierając się na bieżących odczuciach wypływających z kierunku zmian polityczno-kulturowych, ale nie widzą podbudowy tego wszystkiego jaką jest nowa religia. Nowa bo wchodząca w skład prawa administracyjnego.

To nie są tylko kwestie ideologiczne jak przedstawili ci panowie. To jest połączenie religii lucyferiańskiej z prawem. Przeciwnicy kościoła katolickiego chcą rozdziału kościoła od państwa, ale nawet nie wiedzą jak większość bezmyślnych dołów łykających takie idee, że ów rozdział zostanie zastąpiony nową religią i to znacznie gorszą. Tak było w przypadku rewolucji październikowej. W imię równości społecznej przyszło coś gorszego. Komunizm ze Stalinem.

Łagiernik Aleksander Sołżenicyn szacował, że od początku rewolucji do 1956 roku w obozach uśmiercono ponad 60 milionów obywateli ZSRR.

Nadchodzi nowa dyktatura. To jest homo dyktatura, a większość nawet samych dewiantów nie wie, o co w tym wszystkim chodzi tak jak nie wiedział o skutkach komunizmu i jego celu przeciętny zwolennik komunizmu.
Fałszywymi ideologiami łatwo jest przesiąknąć. Stąd tyle …zofii. Fil zofia, czy teo-zofia satanistki Heleny Blawatsky.,

Jeden z mówców słusznie przypomniał, że legitymacja partyjna koloru czerwonego stanowiła przepustkę do świata awansu i innych przywilejów. Teraz legitymacja zmień kolor, ale mechanizm jest ten sam powiedział. Dodałbym, że na dzień dzisiejszy będzie to legitymacja koloru tęczy.

Módlmy się o takich ludzi jak wszyscy prawicowcy. Oni szukają tej prawdy, ale nie chcą oprzeć się jeszcze na Bogu. To tacy jeszcze niezbawieni jak czasem podkreślam . Oni są świetnymi kandydatami do nawrócenia. Oni wszyscy chcą przyzwoitości.

Oczywiście biorę także pod uwagę pojawienie się w najbliższej historii człowieka, który być może obali dyktaturę LGBT, ale póki co walczmy o Prawo Boże

Na wstępie zacytowałem ewangelię Łukasza, gdzie było napisane iz w czasach końca będzie jak za czasów Sodomy. Warto także zwrócić uwagę na kolejne wersy

“W owym dniu kto będzie na dachu, a jego rzeczy w mieszkaniu, niech nie schodzi, by je zabrać; a kto na polu, niech również nie wraca do siebie. 32 Przypomnijcie sobie żonę Lota. 33 Kto będzie się starał zachować swoje życie, straci je; a kto je straci, zachowa je5. 34 Powiadam wam: Tej nocy dwóch będzie na jednym posłaniu: jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony. 35 Dwie będą mleć razem: jedna będzie wzięta, a druga zostawiona»6. 36 Pytali Go: «Gdzie, Panie?» 37 On im odpowiedział: «Gdzie jest padlina, tam zgromadzą się i sępy”

To jest ten czas, kiedy tuż po wprowadzeniu Sodomskiego prawa będzie pochwycenie.

Bez względu na to kiedy ono będzie i proszę się nie wykłócać pod filmem, czy tekstem  bo ważniejsze jest uświadamianie ludzi, to powinniśmy własnie w związku z tym okazywać innym prawdę, której nie znają. Prawdę która wyzwoli ich ze sideł szatana. Prawdę która zawiedzie ich do Jezusa jedynej prawdy.

Na koniec. z tego co wiem to YT bardziej promuje takie filmy, gdzie są liki i subskrypcje a więc o to prosze nie dla własnej chwały ponieważ gdybym chciał dla własnej chwały to promowałbym zarówno imię i nazwisko jak i twarz.

Co jeszcze mogę dodać?

Jeśli uważacie, że a może nie dojdzie do apokalipsy i do czasów Sodomy, to nie tylko podważacie biblię, ale i pogłębiacie swoje zwiedzenie. A może to tylko na krótko, a może tak nie będzie.. Taka postawa jest formą religii amożeizmem. Może tak, może nie. My Chrystusowcy biblijni jesteśmy pewni Słowa Bożego. Reszta ignorująca takie ostrzeżenia jak w tym filmie uprawia tumiwisizm co poskutkuje rządami terrou ogólnoświatowego. Jeden rząd, jedna waluta światowa. jedna religia. Teraz im wisi , ale w 1939 roku nikt się nie spodziewał wojny. Kiedyś nikt nie znał bolszewizmu. Kiedyś nikt nie znał faszyzmu.

Dlaczego jeszcze tak się dzieje? Otóż sam szatan jest transeksualistą. Jednocześnie Baalem i Astarte.
Oto on:

 

 

Facet z piersiami. Duch śmierci wypaczający to co stworzył Bóg.

 

 

 

Chwała Jezusowi Chrystusowi

Zaktualizowane: 31 maja 2019 - 14:36

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Straszne to co się dzieje…
    ktoś kto dobrze i uczciwie wykonuje swoją pracę, ale nie jest za LGBTQRTVAGD+ (a przynajmniej jest przeciwko ich zbytniemu panoszeniu się w przestrzeni publicznej), nie będzie mógł wykonywać zamówień publicznych na rzecz miasta byle tylko dopuścić “swoich” do koryta…cóż, rozwijając skrót pewnej partii: Pracę Swoim Ludziom :/
    I tu zacytuję pewną osobę: to jest kurde dramat :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish