Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Francuski lekarz anestezjolog “zabijał” pacjentów by ich później “ożywiać”.

Wersja  filmowa na dole strony.

 

Unrecognizable anesthesiologist putting anesthesia to a senior patient

 

Świat upada.

Wraz z zanikiem Prawa Bożego w życiu przeciętnego człowieka jak i społeczeństw, postępuje kult śmierci oraz pragnienie doznań innych niż stan upojenia alkoholowego.

 

W ateistyczno-islamskiej Francji francuski anestezjolog, mógł przedawkowywać znieczulenie (narkoze) około 50 pacjentów, aby następnie mógł ich „ocalić” i zostać „bohaterem” … jednak jak się okazało 20 pacjentów zmarło.

 

Jeśli kiedykolwiek widzieliście film pt. Flatliners, wiedzielibyście dokładnie o czym jest ta historia, wzięta z życia.

 

W tymże filmie  bohaterowie filmu celowo „zabili się” zbyt dużą ilością znieczulenia, aby zobaczyć, jak wygląda życie pozagrobowe.  Następnie przyjaciele tych bohaterów przywrócili ich do życia.

 

Natomiast w realu, francuski lekarz został aresztowany pod zarzutem celowego zaaranżowania „zabicia” ponad czterech tuzinów pacjentów, a następnie „ożywienia ich”, przywrócenia do życia – by przedstawić siebie jako bohatera przed swoimi kolegami.

 

Antestezjolog Frederic Pechier rzekomo grał w rosyjską ruletkę życiem 50 pacjentów, co doprowadziło do śmierci 20 z nich.

 

Popatrzcie teraz. Ażeby zostać anestezjologiom,  należy najpierw skończyć studia medyczne, a następnie dopiero zrobić specjalizację anestezjologa.

Czy to elitarne jakby nie było wykształcenie i nobilitowany tytuł lekarza dają gwarancję rzekłbym przestrzegania etyki biblijnej?

Nie i to nie tylko po tym przypadku to widać, ale po wielu innych jak choćby słynnych “prezentów” od przedstawicieli farmacji dla zwykłych internistów. Z drugiej strony  sami lekarze przymusowo uczeni są tylko i wyłącznie wytycznych z ministerstwa Zdrowia, czy raczej niezdrowia, zakazującego przepisywania ziół.

Chciałbym przy tym podkreślić, że my Chrystusowcy musimy być sprawiedliwi w ocenie i nie możemy wszystkich lekarzy do jednego garnka wkładać. Na pewno jest wielu bardzo dobrych lekarzy, ale ogólnie rzecz biorąc tak, jak bogatemu ciężko jest wejść do królestwa Bożego, tak i zapewne wielu lekarzom.

Zresztą, system, przynajmniej w Polsce jest tak skonstruowany, że

lekarze “muszą” szukać dodatkowych źródeł zarobku, lub inaczej mówiąc, puszczają im morale. Niestety ale są źle opłacani.

 

 

Wracając do tematu artykułu.

 

Frasunki lekarz został zatrzymany po pracy w klinikach i szpitalach we wschodniej Francji, z siedmioma wcześniejszymi aktami oskarżenia/ przypadkami, z których dwa spowodowały śmierć zaledwie kilka lat temu. W  jaki sposób tacy ludzie mogą kontynuować praktykowanie medycyny? To jak wypuszczenie seryjnego mordercy, bo powiedział „przepraszam, to się nie powtórzy” plus zapłata jakiejś grzywny.

 

Podobno Pechier manipulował dawkami znieczulenia, które były już mierzone i używane przez jego kolegów, powodując w ten sposób zawał serca u niewinnych pacjentów, a następnie „pojawiał się” jako ich „bohater” w ostatnich sekundach, przywracając do życia.

 

Czy pamiętacie słynną łódzką aferę o lekarzach pogotowia o aliasie “łowcy skór”?

Chciałem tutaj przy okazji powiedzieć, że Gazeta Wyborcza na poziomie lokalnym całkiem inaczej działa niż na poziomie ogólnopolskim. Miałem kiedyś z nimi do czynienia.

Jak wspomniałem my Chrystusowcy mamy być sprawiedliwi w ocenie. To właśnie łódzcy dziennikarze Wyborczej rozdmuchali dzięki dziennikarstwu śledczemu.

Dwaj sanitariusze i dwaj lekarze dzięki współpracy z zakładem pogrzebowym zabijali pacjentów podając im słynny Pavulon, lek powodujący zwiotczenie mięśni.

 

 

We francuskim wątku niektórzy martwi pacjenci mieli poziom potasu we krwi o 5 razy większy niż śmiertelna dawka. Władze zidentyfikowały już ponad 50 podobnych spraw, jak potwierdza prokuratura francuskiej prasie. Ciała ekshumowano. Ten dziwaczny lekarz przypomina pewnego amerykańskiego lekarza, pracującego w Detroit, niesławnego doktora Farida Faty, który dawał chorym, którzy nie mieli nowotworów, dawki śmiertelnej chemii. Morderca doktor Fata, oszczedził kilka żyć, aby mógł wyglądać na bohatera. Innymi słowy, „uratował” ludzi przed rakiem, którego nigdy nie mieli. Niesamowite, nieprawdaż? Jeśli to wszystko się sprawdzi, tak jak przypuszcza się, Frederic Pechier może być największym seryjnym mordercą w całej historii Francji.

 

 

Kiedy słyszy się o takich przypadkach, to cała nadzieja pozostaje w Bogu, gdyż służby i przedstawiciele zawodów z zasady mający chronić zdrowie, niszczą je nie tylko doprowadzając bezpośrednio do śmierci, ale również pośrednio.

My ludzie zwykliśmy zwracać zawsze uwagę na przypadki o dużym stopniu kontrastu: morderca – zwodziciel. Ale czyż kapłani kościoła Rzymu nie są mordercami zabierającymi życie wieczne?

Czyż protestanci lub tudzież częściowo moi czytelnicy mający nienawiść w sobie i wolę czynienia zła, ranienia innych nie są mordercami?

 

Francuski anestozjolog  wciąż twierdzi, że jest niewinny, mówiąc, że to tylko jego „talent i umiejętności” , ale dlaczego martwi pacjenci mieli dawkę śmiertelną przekroczoną aż pięciokrotnie?

 

 

 

Z możliwie najgorszym alibi, dr Pechier chce, abyśmy uwierzyli, że to tylko jego niesamowity talent i umiejetności, ale z drugiej strony poziom potasu jest tak drastycznie wysoki. To tak jakby dać noworodkowi szczepionke zawierającą 1000 razy więcej rteci, niż jest to dozwolone, jednak w Ameryce jest to robione cały czas. My nawet „uodparniamy” (wymyślne słowo na sterylizacje) kobiety w ciąży i 6-miesieczne niemowleta.

 

To jest ta różnica nie do kupienia za ofiarę typu co łaska. Duch Boży pokazuje narodzonym na nowo ludziom ich grzechy, których inni nie widzą bo żyją w niewoli grzechu w społeczności z demonami.

 

Na razie wygląda na to, że Pechier to kolejny Farid Fata. Który dziwak będzie następny, który zostanie aresztowany za praktykowanie podawania nieuczciwych leków, które szkodzą pacjentom … czy to może być dziwak blogger i onklog David „Orac” Górski lub dr Richard „Mercury Joker” pan Kalifornii? Tylko czas powie. Na razie wielu zabójców medycznych miota lekami, chirurgią, chemią, znieczuleniem jak trucizną i nie ma żadnych konsekwencji.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4rKJ-yYoZzk&t=874s

 

 

 

Zaktualizowane: 4 czerwca 2019 - 13:19

4 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jak w książce Robina Cooka “Zabawa w Boga”.
  Identycznie :/

  1. może stamtąd wziął inspirację? :/

 2. i nasz zaoceaniczny couterpart-opdowiednik
  doktor z ohio ktory usmiercil 25 pacjentow fante nylem
  nytimes.com/2019/06/05/us/ohio-doctor-murder-fentanyl-overdose.html
  Ohio Doctor Charged With Killing 25 Patients in Fentanyl Overdoses

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish