Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kiedy kobieta staje się zabawką mężczyzny, a mężczyzna jej niewolnikiem.

Ostatnimi czasy zacząłem rozmyślać nad filmem, który nagrałem o Disneyu. Pomyślałem sobie “w jakim celu oni seksualizują dzieci?”. Wszak współżycie jest czymś naturalnym, a więc logicznym wydaje się zadać pytanie; czemu mają służyć bajki Disneya i zapewne z innych stajni filmowych.

 

Nie wiem jak Wy, ale jednym z moich symptomów rodzenia się na nowo było dostrzeganie piękna przyrody: śpiewu ptaków, szumu morza, widoku okazałych gór, oryginalnego charakteru różnych zwierząt; kaczek, psów, kotów. Niedaleko mojego miejsca zamieszkania cudownie śpiewa kos lub kosy. Pewnie zawsze śpiewały, ale nie zawsze wiedziałem że to kosy.

Sam Pan Jezus był przyrodnikiem.

 

 

“Przypatrzcie się ptakom w powietrzu: nie sieją ani żną i nie zbierają do spichlerzy, a Ojciec wasz niebieski je żywi. Czyż wy nie jesteście ważniejsi niż one?” Mat 6.

 

Przypatrzcie się… Przypatrzcie ponieważ to Jezus je stworzył.

 

 

 

“Dlatego wydał ich Bóg na hańbę namiętności, bo zarówno ich kobiety zamieniły pożycie zgodne z naturą, na to wbrew naturze.”  Rzymian 1:26.

 

 

Zamienili? Bo w przyrodzie nie występują bicze, lateks, swingersi, seks analny, a my jesteśmy przecież na najwyższym stopniu świadomości.

Naród wybrany przez szatana właśnie taki ma cel. Z jedzenia robi paszę niczym dla zwierząt, dla  wszystkożernego bydła.

Piękno miłości przemienia w zwierzęcy popęd bez uczuć wyższych.

Relacje “rodzic -dziecko” kradnie na rzecz relacji “państwowe przedszkole  – dziecko”. Po to kobiety musiały wsiąść między innymi na traktory, aby odciągnąć je od dzieci, które przejęły przedszkola. Co za wstrętny manewr watykano-komunistów. Wbrew naturze.

 

Nie jestem pruderyjny, ale uważam, że wielu mężczyzn stało się ofiarami Disneya. Zaczyna się od bajek, a kończy na Playboyu, Catsie, a w czasach obecnych na stronach porno.

 

Myślałem trochę o tych archetypach kobiet z Disneya. Wszyscy się nimi karmiliśmy.

 

 

Może nie było to tak obsceniczne  jak w powyższej scenie, ale zgodnie z zasadą małych kroczków doszliśmy w końcu i do takich scen.

 

Czym karmi nas bezbożna postać Jesiki Rabbit?

Jessica Rabbit to żona Królika Rogera, pełna sex-appealu, kobiecego wdzięku i ponętności gwiazda estrady.

 

 

Przekaz podprogowy i nadprogowy…

 

Zobaczmy także jak programuje się dzieci za pomocą zabawek.

Chyba najbardziej znanym synonimem programowania dzieci jest Barbie i Ken.

 

 

 

Ekstra wóz, wymalowana lala i metroseksualny Ken.

 

 

 

Świat szatana z dobra czyni zło. Reklama papierosów Marlboro dobitnie to pokazuje. Oto jak wygląda prawdziwy mężczyzna:

 

 

 

Zazwyczaj przedstawiany na koniu lub nad rzeką. Mężczyzna nie tylko będący przeciwieństwem Ferdka Kiepskiego, stale przesiadującego przed TV, ale jest też kimś innym niż metro sexual men.

 

 

 

Czego ikoną jest kowboj?

Wolności, niezależności, odwagi.

 

 

Pośród przyrody i żywiołów. Plemię żmijowe dodało tylko do tego  tylko truciznę w postaci tytoniu.

 

Obecnie i słusznie palenie papierosów uznawane jest za słabość.

Jednak marlboro przedstawiało tylko część mężczyzny. Odważnego i niezależnego. Dziesięć puzzli oderwanych od poukładanej reszty nie jest obrazem, ale strzępem obrazu, jest wyrwaniem z kontekstu.

 

 

Prawdziwy mężczyzna to obrońca swej księżniczki. Ma ją chronić przed wszelkim złem moralnym. To Adam, ale czuwający Adam. Nie demoralizujący, ale właśnie czatujący, opierający się na Prawie Bożym. Wiele lat prowadzę bloga, ale dopiero teraz zaczynam rozumieć Dawida, który błagał Boga o to, aby potrafił przestrzegać Prawo Boże. Mam w sobie tę dozę pychy, która sprawia, że źle się czuję nieidealny. Chciałbym być takim człowiekiem jak Noe czy Dawid, ale nie jestem. Dlatego zazdroszczę młodym ludziom nawróconym. Macie wszystko przed sobą. Nowe życie w wieku 20 lat powiedzmy.  Wspaniały start. Jest różnica zaczynać od 17-20 lat  od nowa a nie od 40 roku życia.

Lubię przebywać z ludźmi lepszymi ode mnie. Takimi, którzy żyją w uświęceniu, takimi od których mogę się uczyć.

Ostatnio myślałem nad tym czy ci odrzucający Prawo Boże są zbawieni czy nie. Przecież podobnie jak  katolicy są zwiedzeni przez fałszywych nauczycieli. Zdałem sobie sprawę, że ja ich nie zmienię, ale mogę swą osobą wyznaczać trend taki, jak Ci od których ja się uczę. Niewiele takich osób znam. Kilka. Ale Chwała Bogu za nich.

 

Uczę się także od innych. Od każdego coś dobrego. Poznałem w ubiegłym roku człowieka koło Łodzi, który stworzył biblijny model rodzinny: żona nie pracuje, synowie wychowywani w duchu biblijnym na studiach.

 

Uczę się zrozumienia pozycji grzeszników od pewnej młodej kobiety z Mazur, którą chrzciłem kilka lat temu.

 

 

Ludzie skaczą z bandżi, mają szybkie motocykle, uprawiają ekscytujący seks niemoralny, ale wszystkiego tego wspólnym mianownikiem jest pożądliwość, a co za tym idzie stan niczym po narkotyku.

Mając bodajże dwadzieścia parę lat wymyśliłem taki wierszyk:

 

“zamiast truć się lub podcinać sobie żyły, do stomatologa idź dla zmyły”

 

Nie pamiętam reszty, ale przesłanie tego wierszyka polegało na przekierowaniu emocji i cierpienia z samookaleczenia na “tortury” związane z  wyleczeniem zęba :D.

 

Dzisiaj, teraz na poczekaniu, na potrzeby chwili, przedstawiam ten oto:

 

Chcesz być męski, czuć emocje, przezwyciężyć strach, ekscytować się numerkiem, poczuć się kowbojem?

Idź przez życie ze swą żoną i Jezusa Boga Prawem nie ze swym pożądaniem lecz we troje.

 

Chcesz doznań  i przygody?

przejdź na chrześcijaństwo dla ostudzenia piekielnego żaru i ochłody.

Chcesz być bohaterem wiary? 

Idź za Jezusem, a może tak jak Chrystusowcy z Hebrajczyków 11:37 wyjdziesz z pomocą Boga z tego cały.

 

 

Tak, oddanie w pełni życia Jezusowi to stan permanentnych przygód. Z Duchem Świętym przygód. W konfrontacji ze światem duchowym.

Kiedyś podziwiałem Bruca lee i Stevena Segala, czy takie fikcyjne postacie jak Indiana Jones, ale kiedy przeszedłem na chrześcijaństwo biblijne, teraz z perspektywy czasu uznaje ich jako słabych, ponieważ nie są , nie byli oni wolni od systemu Złego. Charakteryzował ich oportunizm. Aby być znanymi muszą, musieli wkupić się w ten świat. Podobnie jest z pastorami ekumenicznymi. Szatan daje sławę i sukces za odejście od Boga, za relatywizm, za zacieranie różnic, za takie oj tam oj tam.

 

Kobieta wyzywająco się ubierająca na wzór tego świata, mody MTV itp staje się rzeczą jaka pragnie mieć mężczyzna, przez małe m. Nie długość spódnicy jest tutaj normą. Kiedyś rozmawiałem jak jeszcze szukałem Boga z pewną ewangeliczką  znad morza. Kobieta lat około 60. Luźno rozmawialiśmy na wszystkie tematy. Ona prowadziła smażalnię. Zapytałem ją jak powinna się ubierać kobieta. Odpowiedziała bardzo przekonująco i symbolicznie zarazem: przyzwoicie. Nie ma czegoś takiego jak prawidłowa długość spódnicy do wyliczenia w centymetrach.  Zgodnie ze słowami Pawła: wszystko mi wolno ale nie wszystko przynosi korzyść. Tylko duch religijności może wyznaczyć długość spódnicy lub dekoltu. Jak ktoś ma Ducha Bożego, to wie jak się ubierać.

 

Żyjemy w epoce ducha Jezebel, gdzie siłą napędową jest seks. Mówi się w języki potocznym np “opanował go demon seksu”. Różne są sfery zniewolenia. Metaforą zniewolenia prędkością jest demon prędkości. To wszystko jest grzechem przeciw sobie lub innemu człowiekowi.

 

Za po mocą seksu Jezebel rządziła nie tylko Achabem ale i Izraelem. Dlatego jest ona personifikacją zepsutej seksualnie kobiety, która zniewala mężczyzn. Kobiety potrafią grać seksem. taki był zamiar rewolucji seksualnej. Seks stał się pożądanym towarem.

 

Oto rządy seksu. Dla takiego widoku mężczyzna straci rozum:

 

 

 

Dla Jezebel nie ma różnicy kto jest niewolnikiem.

 

A zaczęło się od bajki…

 

 

Jest i tego druga strona medalu. To mężczyzna niczym Ken mający pieniądze lub pozycję zniewala kobietę czyniąc z niej swoją zabawkę seksualną. Skrzywdzone są dwie osoby.

 

Kobieta spełniająca zachcianki mężczyzny niezgodne z naturą jest jak niewolnica Isaura, czy raczej niewolnica Tyranozaura.

 

Demoniczny seks powoduje brak satysfakcji z normalnej miłości, a współżycie zgodne z naturą i takie gdzie kobieta i mężczyzna są podmiotami, a nie przedmiotami jest również bardzo ekscytujące.

 

W Pieśni nad Pieśniami przedstawiona jest taka miłość. Generalnie ta księga jest Bożym erotykiem, choć może jest to oksymoron.

 

 

 

 

Niech źródło twoje będzie błogosławione! Raduj się żoną twojej młodości! (19) Łania to najmilsza! Kozica pełna wdzięku! Niech piersi jej darzą cię stale rozkoszą, a miłość jej upaja cię zawsze. Prz 5

 

Tutaj nie ma mowy o swingersach, dogingu. Jakie to musi być zboczenie jeśli do współżycia nie wystarczą już piersi. Ludzie szukający doznań niezgodnych z naturą są wynaturzeni i jest to choroba. Trzeba z tego pokutować. Tak jak z homoseksualizmu. Jak można używać miejsca do robienia kupy przyjemność seksualną? Przepraszam za wulgarność, ale pragnę pokazać także, na kogo glosują wyborcy Wiosny i Koalicji Obywatelskiej. Ja sobie obiecałem, że nie będę się odzywał do tych wyborców ponieważ nie chcę brać udziału w ich ciemności. Nawet jak tutaj ktoś będzie uważał to za jakieś normy swoje, to jak to mówią dzieci “papa do widzenia”.

 

Sodomici właśnie za to zostali zniszczeni czy komuś się to podoba czy nie.

 

 

“Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. “

 

Taka śmierć spotkała Sodomitów.

Popatrzcie kto na 100% nie wejdzie do Królestwa naszego Króla Jezusa Chrystusa:

 

 

” O tym bowiem bądźcie przekonani, że żaden rozpustnik ani nieczysty, ani chciwiec – to jest bałwochwalca – nie ma dziedzictwa w królestwie Chrystusa i Boga.”

 

Rozpusta to inaczej perwersja, wyuzdanie. Pragnę także zwrócić uwagę na słowo “nieczysty”.  Zauważcie, że jedzenie świń, zwierząt nieczystych było zakazane, ponieważ raz, że mięso świń zawiera toksyny (świnie się nie pocą), a dwa były one wówczas odkurzaczami miast, a więc nieczystości. Homoseksualiści i osoby uprawiające seks analny również są nieczyści, a powodem tego jest miejsce nieczyste. Nie chodzi o to, że ktoś się nie myje czy tego miejsca, ale z zasady jest nieczyste.

 

Homoseksualizm jest wywróceniem porządku świata jak wszystko inne szatana. Napisałem niedawno, że nad morzem modne są domy wywrócone jako atrakcje turystyczne. Punk, metal, hip hop itd, podobnie są wywróceniem porządku Bożego.

 

Chcesz być mężczyzną? Dbaj o to, by Twoja kobieta była prawa, Ty bądź prawy.

 

“Mężowie miłujcie żony, bo i Chrystus umiłował Kościół i wydał za niego samego siebie, (26) aby go uświęcić, oczyściwszy obmyciem wodą, któremu towarzyszy słowo, (27) aby osobiście stawić przed sobą Kościół jako chwalebny, nie mający skazy czy zmarszczki, czy czegoś podobnego, lecz aby był święty i nieskalany. (28) Mężowie powinni miłować swoje żony, tak jak własne ciało. Kto miłuje swoją żonę, siebie samego miłuje. “

 

Miłowanie żony oznacza jej uświęcanie, a nie demoralizowanie. Miłowanie to nie tylko miłe słowa, ale odpowiedzialność za kobietę.

 

 

Przecież nigdy nikt nie odnosił się z nienawiścią do własnego ciała, lecz [każdy] je żywi i pielęgnuje, jak i Chrystus – Kościół,

 

Wyjście z tego matrixu to także wyjście z kultury szatana.

 

Chcesz być kobietą?

 

 Żony niechaj będą poddane swym mężom, jak Panu, (23) bo mąż jest głową żony, jak i Chrystus – Głową Kościoła: On – Zbawca Ciała.

 

Nie poddana jako niewolnica, ale uległa w prowadzeniu Bożym.

 

 

Ludzie chodzą do psychologów i psychiatrów ponieważ nie znają Prawa Bożego, a ono jest proste. Wystarczy korzystać z super poradnika “jak żyć”. Z poradnika, którym tak oto cieszyli sie Chińczycy:

 

 

Jaki był Noe?

 

 

 

Jaki był Abraham?

 

 

 

 

 

W końcu jaki był sam Jezus?

 

 

 

 

Miłość to odpowiedzialność za drugą istotę.

 

_____________________

 

 

Jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

 

Updated: 7 czerwca 2019 — 12:48

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Super artykuł! Ja, gdy się nawróciłem, zacząłem słuchać muzyki klasycznej 😀 . A kiedyś mówiłem – jak tego badziewia można słuchać. A co do ptaków. Z ludźmi na temat przyrody już nie da się pogadać, zaraz inne tematy się znajdą. Raz w życiu widziałem wilgę i dzięcioła zielonego, za co bardzo dziękowałem Bogu. Największe wrażenie robią na mnie różnego rodzaju sokoły czy jastrzębie. Raz widziałem atakującego sokoła i raz kobuza atakującego jeżyka – najpiękniejszy widok jaki można sobie wyobrazić ( dwa najszybsze ptaki w europie ) . A jako hodowca gołębi mogę jeszcze dodać, że przebywanie z tymi cudownymi zwierzętami bardzo uspokaja. Codziennie Bogu dziękuję, że mogę podziwiać to co stworzył !

  1. Ja ostatnio bardzo często widzę przy drogach myszołowy

  2. A ja na pobliskim rozlewisku obserwuje błotniaki stawowe (ptaki drapieżne) widziałem bielika oraz zimorodki. Zimorodek to narazie najładniejszy ptak jakiego widzialem. Ostatnio w pracy widziałem dwa szczygły a do biura wleciał kopciuszek?dziś do naszego mieszkania wpadla jaskółka żona wysłała mi filmik. A tak na koniec to potwierdzam za adminem że kosy to wybitni śpiewacy. ? Polecam kupiic fajny atlas ptaków i wpisywać obok zdjęć daty kiedy się takiego ptaka zobaczyło poraz pierwszy i gdzie. Dobra zabawa polecam.

  3. Mi też po nawróceniu diametralnie zmienił się gust muzyczny, a poza tym w końcu zaczęłam dostrzegać prawdziwe piękno tego, co Wszechmocny Pan stworzył w przyrodzie… 🙂 Od razu pojawiło się większe zainteresowanie gatunkami ptaków i roślin, których różnorodność, złożoność jest po prostu fascynująca i aż szkoda byłoby ich nie znać 🙂 Bo jak można nie zachwycić się genialnym projektem Stwórcy patrząc na śliczne stworzenia takie jak te: https://www.google.com/search?q=kraska+liliowopierśna albo chociażby piękne parasolniki, których płatki stają się… Przezroczyste pod wpływem deszczu 😀 https://www.google.com/search?q=parasolnik+kwiat Wspaniałe to wszystko, a najwspanialszy Nasz Bóg. 🙂

 2. Nawróciłam sie jakos rok temu jak miałam z 15 lat, nie jest aż tak łatwo oderwać sie od świata, tym bardziej jak sie chodzi do szkoły itp
  Ale jakos daje radę c:

  1. Na pewno będzie Ci trudno, jeśli nie masz zboru ani chociaż jednej osoby wierzącą w okolicy. Ze zborem to może być różnie, rodzice też mogą Cię blokować. I jesteś od nich zależna, bo nie masz 18 lat skończonych.
   W szkole jest najtrudniej, niestety. Nie masz tam dużego wpływu z kim spędzasz czas. Więc trzeba to przetrwać. Najlepiej systematycznością w modlitwie i czytaniu Biblii. Jakichś ludzi w swoim wieku wierzących też możesz zacząć szukać, bo samotność też daje w kość a jeśli jest się samotnym i nie ma się wyboru, to niestety idzie się w kierunku świata( wiem po sobie).

   1. To samo zauważyłam u siebie – choć chcę i staram się żyć życiem Chrystusa, to jednak mam tendencję do utożsamiania się bardziej ze światem. Otoczenie ma na nas ogromny wpływ i bardzo trudno jest się oddzielić, kiedy wokół brak poznania Boga, a Ty jesteś sam na polu bitwy. A Tobie, Kryptonim, życzę dużo siły i wytrwałości w dążeniu do świętości.

 3. Mnie irytuje jak młodzi ludzie mówią o kimś kto nie ma dziewczyny przegryw. Młodzież zrobiła z miłości konsumpcjonizm.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme