Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Antytężcowe oszustwo Sanepidu.

Szczepionka przeciw tężcowi wchodzi w skład szczepień obowiązkowych, czyli przymusowych.

Postanowiłem zbadać temat i na sam pierw natknąłem się na ten oto link:

 

https://www.mp.pl/szczepienia/choroby/choroby_tezec/71651,sytuacja-epidemiologiczna-krztusca-blonicy-tezca-ipoliomyelitis-wpolsce-innych-krajach-unii-europejskiej-inaswiecie-cz-3

 

Z czego zainteresowała mnie ta oto tabelka:

 

Tabela. Liczba zachorowań na tężec zgłoszonych w Polsce w latach 2001–2008

 

 

Miej więcej średnio 20 osób na rok.

 

Jak to jest w UE?

 

“W 2006 roku zapadalność na tężec była bardzo mała (<1/milion mieszkańców). Łącznie w krajach UE wystąpiły 163 potwierdzone przypadki tężca. Ponad 77% wszystkich zachorowań zgłosiło 5 krajów: Francja – 17, Włochy – 64, Polska – 22, Rumunia – 10 i Hiszpania – 13. 70% zgłoszonych zachorowań na tężec dotyczyło osób po 64. roku życia”

 

Jedna na milion mieszkańców przy czym należy zaznaczyć, że póki co na zachodzie Europy jest dowolność szczepień.

Co ciekawe 70% zachorowań to osoby starsze po 64 roku życia, a to oznacza, że większość z nich mogła być szczepiona przeciw tężcowi, gdyż nie było takiej jak dziś świadomości szkodliwości szczepień.

 

Następnie natrafiłem na poniższy link:

 

https://www.salon24.pl/u/sisi/520086,szczepionkowa-propaganda-tezec

 

Autor tekstu nokautuje sens szczepień przeciw tężcowi  na przykładzie statystyk.

 

Napisał on podając dane:

 

____________

W Polsce w 1999 roku zarejestrowano 21, a w 2000 – 14 zachorowań na tężec[1]. Śmiertelność w wypadku zachorowania wynosi ok. 30%[2].

 

 

Czyli 35 osób przez dwa lata, śmiertelność 30%, czyli ca umarło 5 osób rocznie. W dodatku jak podają specjalistyczne opracowania, wszystkie zgony nastąpiły po 50 roku życia – najczęściej w okolicach 75 lat

 

Po prostu nie mam żadnych wątpliwości, że powinno się wszystkie niemowlęta faszrować fenolem, rtęcią i aluminium by ustrzec je przed tą chorobą. Podniosą się pewnie głosy, że to wszystko dzięki szczepieniom, więc najlepsze zostawiłem na koniec:

artykułu Andrzeja Zielińskiego w Przeglądzie Epidemiologicznym:

Spośród wszystkich przypadków informację o wykonanym szczepieniu podano u dwóch osób, w jednym przypadku osoba nie otrzymała dawki przypominającej, aw pozostałych 16 brak było informacji o szczepieniu. Mimo zmniejszającej się w ostatnich latach liczbyz głaszanych zachorowań na tężec, liczba zgonów od – notowana w 2007 r. powinna stanowić ważny sygnał ostrzegawczy. Po pierwsze związana jest ona z późnym wiekiem osób zakażonych, które częściej niż osoby młode nie przeżywają zachorowania. 

Czyli jeśli dobrze zrozumiałem, na 19 zachorowań dwie osoby były kompletnie zaszczepione, jedna niekompletnie, a 16 nie wiedziało lub nie było w stanie udowodnić szczepienia. Ani jednej osoby z pewnością nie zaszczepionej. Czyli szczepienie nie załatwiło sprawy. Dlaczego więc autor pisze:

Po wtóre rozkład wiekowy osób zakażonych wskazuje na poważne zaniedbania w wykonawstwie szczepień przypominających przeciw tężcowi w grupie osób po 49 r. ż. Szczególnie dotyczy to osób żyjących na wsi, które z racji wykonywanych zajęć bardziej niż mieszkańcy miast narażeni są na zranienia i zanieczyszczenie rany.

Czyżby dlatego że tak trzeba?

No i dlaczego pisze, że:

liczba zgonów od – notowana w 2007 r. powinna stanowić ważny sygnał ostrzegawczy

Jeśli na pół miliona umierających rocznie z różnych powodów, mniej niż 10 (>0,002%) umiera z określonego powodu, a ilość ta w dodatku wciąż maleje, to po cholerę używać zwrotu “ważny sygnał ostrzegawczy”?

Żeby lepiej sprzedać szczepionkę?

 

_______________

 

Teraz spójrzmy na umieralność na raka, na którego mają wpływ: jedzenie dopuszczone do obiegu z masą chemii, randap jako chemiczny środek dla roślin, wifi, cukier itd.

 

Zachorowalność na nowotwory złośliwe:

 

źródło: http://onkologia.org.pl/nowotwory-zlosliwe-ogolem-2/

 

Następuje ich wzrost, a nie stałość czy tym bardziej spadek.

Gdzie jest Sanepid kiedy dodaje się do każdego mięsa środek uznany przez UE jako trujący: azotyn sodu:

 

 

źródło:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Azotyn_sodu

 

Każda wędlina i mięso posiada azotyn sodu,a oni pomimo badań Międzynarodowej Agencji nadal zezwalaja i dopuszczają do obiegu.

 

 

Azotyny i azotany przyjmowane drogą pokarmową (wśród których znajduje się azotyn sodu) zostały sklasyfikowane przez Międzynarodową Agencję Badań nad Rakiem jako prawdopodobnie rakotwórcze dla człowieka (grupa 2A).

 

Rak w liczbach:

 

 

A teraz spójrzcie na obłudę i brak skrupułów nie tylko rządzących ale Sanepdiu.

 

20 osób chorych na tężca ( wt ym zapewne szczepieni)  i 156 tysięcy na raka.

 

Czy rozumiecie teraz, że ten świat bez względu na władzę czy PIS czy PO realizuje wytyczne satanistycznych elit i korporacji?

 

Nawróćcie się gdyż każdy umrze, ale nie każdy  śmiercią drugą.

 

Chwała Jezusowi Chrystusowi, który jest jedyną szczepionką na zło tego świata.

 

 

Updated: 14 czerwca 2019 — 12:34

5 komentarzy

Add a Comment
  1. Ooo, bardzo interesujące i wnikliwie omówione dane. Możliwe, że też będę miała okazję kiedyś z tej ciekawostki skorzystać, dziękuję.

    Co zabawne, sama w teorii powinnam była mieć obowiązkowe szczepienia bodajże na błonicę, krztusiec i tężec w wieku 18 lat, a tu cały rok już mija i nikt nawet słowem się o to nie upomniał 😉 Nie narzekam 🙂

    1. To chwała Bogu! Też nie poszedłem na szczepienie, bo to zupełna trucizna; ale dostałem już trzy wezwania na szczepienie od służby “zdrowia” z spzoz. Sanepid jeszcze nie wkroczył do akcji. Oby Bóg dał, żeby już nic nie przesyłali. Ale nawet jeśli mieliby nasilić ściganie mnie, to już skończyłem 19 lat, więc to szczepienie już mnie nie obowiązuje, bo to tylko na 19. rok życia, a zacząłem już 20 r. życia. Tak że według prawa sprawę już mam wygraną. Zatem wierzę, że się wszystko dobrze ułoży 🙂 .

  2. Jak jakiś emeryt trafi na takiego doktora Hałsa to …
    https://youtu.be/MX7mZs4aheQ

  3. Dzięki za notkę! Tyle danych…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: