Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kanał wIzraelu24.pl. Wojna pseudo antysystemowców z antysystemowcami.

Ktos mógłby powiedzieć “jakie to polskie” – te wojny. Nie, to nie są polskie wojny, a ludzi, którzy zawłaszczają polskie strefy.

 

Od początku coś mi nie grało z tą telewizją, ale nie wgłębiałem się. Następnie około miesiąca temu umieściłem filmik prezentera tego kanału będącego w koszulce z czaszką (kult śmierci). Później pokazałem Wam to oto foto:

 

 

Pan Rola obecnie wróg Izraela dziwił się, że ludzie nie lubią tej nacji.

 

Ale to nie wszystko. Ostatnio został zaatakowany p. Bors z kanału i telewizji CW24 przez p. Leszka Zebrowskiego. Kanału, który doceniam za rzetelność przekazu i w zasadzie mogę polecić jako jedyny  kanał co do uczciwości przedstawiania informacji.

 

 

 

 

Kanał CW24 musiał się nie spodobać pozornej prawicy katolickiej wrealu24.pl. Dlaczego? Ano za SKOKi. Sytuacja miała miejsce tuz po serii filmów o SKOKach.

 

 

Fotki wykorzystane  M.K w filmie poniżej, umieszczałem na blogu, aczkolwiek autor kanału uwypukla kto jest zapraszany do tej stacji.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=m6Yr-ktyHIY

 

Oczywiście proszę mieć spory dystans do obu kanałów, zarówno CW jak i MK, ponieważ w pierwszym przypadku p. Maciak jest zwolennikiem New Age a w drugim autor popiera hrabiego Potockiego, czyli z chrześcijaństwem biblijnym nie mają nic wspólnego. Ale w przypadku p. Maciaka jest wielkim pozytywem brak związku z kościołem Rzymu. Ta wolność od związań z Rzymem procentuje na rzecz prawdy.

 

My chrześcijanie musimy nauczyć się rozsądzać kto z jakiego ducha jest, gdyż jeśli nie prowadzi do Słowa Boga, to oznacza że jakiś duch go trzyma. Nie twierdzę, że to są źli ludzie. Wprost przeciwnie, czuję od nich szczerość i troskę za ten kraj, ale i ja taki byłem wierzyłem, że ziemskimi metodami coś zmienię. Wierzyłem w ludzi nie w Boga i to jest ta różnica.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 18 czerwca 2019 - 09:21

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Witam,
    Jakiś miesiąc temu na kanale p. Maciaka była audycja o wydarzeniach wprost apokaliptycznych. Niestety nie pamiętam co dokładnie. Aczkolwiek napisałem komentarz pod filmikiem, że te wszystkie rzeczy o których Pan opowiada są przedstawione w Ks Apokalipsy. Zasugerowałem, żeby spojrzeli na to od tej strony, oraz że mają duży zasięg i powinni mówić o Jezusie w kontekście czasów końca. I co? …komentarz nie został opublikowany a wiem, że prowadzący moderuje stronę bo mówił o tym w jednym z odcinków. Takze Piotr slusznie zauważył -zależy kto jakim duchem jest prowadzony.

    1. Pan Maciak ma chyba alergię na Biblię, dlatego nie zachłystujmy się takimi poniekąd portalami prawdy.

  2. Takie słowa jak “judzić”, “podjudzać (do zrobienia czegoś)” niestety nie wzięły się znikąd…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish