Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Urzędnik MSZ i emerytowany nauczyciel uwodzili 14-latka na forum LGBT.

Dziw mnie bierze, że napisał o tym TVN.

Z tejże strony dowiadujemy się, że:

 

Skandynawskie forum internetowe społeczności LGBTQ o nazwie Qruiser zablokowało konta 40 mężczyzn, którzy składali propozycje seksualne 14-letniemu chłopcu. Wśród nich był działacz fundacji organizującej Paradę Równości w Sztokholmie – pisze w środę “Svenska Dagbladet” Według gazety mężczyzna rozmawiał z chłopcem o seksie BDSM i zaproponował 14-latkowi, że “wszystkiego go nauczy”. Prosił go o przesłanie zdjęć i filmu swojego ciała. Wśród tych, którzy rozmawiali z Davidem o seksie, był wysoki urzędnik szwedzkiego MSZ, a także emerytowany nauczyciel..

źródło:

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/600645,lgbt-qruiser-prowokacja-14-latek-szwecja.html?fbclid=IwAR2t2lwjtJsz75MLTugqk45DLWRpTy3YT52OUM9qAhS_5kLdURsRtrp8n2Q

 

 

Drugim moim zdziwieniem jest sam fakt prowokacji szwedzkiej gazety. W kraju fałszywie pojmowanej tolerancji taka prowokacja to rodzynek w cieście.

 

Zapamiętajcie dobrze ten news, ponieważ jest to koronny argument przeciw uzasadnieniem LGBT o nauczaniu dzieci seksualizmu.

 

Pragnę także dodać, że 14 lat kwalifikuje się do pedofilii. W Polsce “wiek zgody” na aktywność seksualną wynosi 15 lat. Jednak problemem nie jest sam wiek, ale różnica wieku między powiedzmy 14 latkiem/ą a osobą wykorzystującą i stąd pomysł Ziobry  z zapisem, który pozwoliłby sądom nadzwyczajnie łagodzić karę bądź odstąpić od jej wymierzenia, gdy różnica wieku [sprawcy i ofiary] jest niewielka.

Co innego kiedy 13 latkę chce wykorzystać 60 latek, a co innego, kiedy 18 latek w swej głupocie i braku dojrzałości “pomyli się” o ten rok, dwa. Dlatego mowa w tym przypadku jest o złagodzeniu.

Natomiast działania LGBT to wyraźny krok do zalegalizowania pedofilii co pokazuje ten news.

Jeśli ludzie udzielą mandatu zaufania partiom takim jak Wiosna i Koalicja Obywatelska to czeka nas niestety ten trend w kierunku obniżenia wieku zgody na współżycie lub samą legalizację pedofilii.

 

 

Pedofilia to “niezmienna orientacja seksualna”, “Każdy może się urodzić” w ten sposób

 

Czy strach przed legalizacją pedofilii przez działaczy LGBT  jest  czymś co prawica sobie naciąga czy może fakty?

 

Otóż nie.

W Niemczech pedofile chcieli legalizacji swych zboczeń w ramach partii Zieloni:

 

 

https://www.pch24.pl/niemieccy-zieloni-przyznaja–pedofile-w-naszych-szeregach-chcieli-legalizacji-swoich-zboczeń,48102,i.html

 

LGBT na czarne mówi białe jak większość ruchów satanistycznych, gdyż zboczenia mogą wychodzić tylko i wyłącznie od szatana.

 

 

 

 

Updated: 21 czerwca 2019 — 09:14

1 Comment

Add a Comment
  1. Co też niektórzy mają w głowach…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme