Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co oznacza najnowszy tytuł płyty Madonny i co ma to wspólnego z Robertem Lewandowskim?

Madonna jest obecnie jedną z najbardziej iluminackich wokalistek na świecie wraz z Kate Perry czy Lady Gaga. Dlatego warto rozszyfrować  to, czym zatruwają ukrycie (occulte – zakrywać) młodzież.

Dlaczego w ogóle Madonna wraca do głównego nurtu?

 

Madonna na swej płycie Madame X pokazuje alter ego i to jest przerażające, ponieważ rzeczy ukazane w teledysku potwierdzają to, co wiemy z kuluarów o działaniach Illuminati…

Zresztą tacy jak ona są ofiarami MK ultra, czyli programowania jak wszystkich innych celebrytów, którzy słyszą głosy w swoich głowach.

Oni na początku sprzedają swoją duszę za sławę i fortunę.

 

 

Jej pseudonim na czole, a usta czerwone, a na nich napis Madame X pokazują jej wiarę o czym będzie dalej.

 

 

Madonna śpiewa w jednym z utworów “o Boże”, ale to nie jest nasz Bóg. My nie mamy z jej bogiem nic wspólnego.

Ona jest niewolnikiem Illuminati, gwiazdy mediów są niewolnikami tych elit, które rządzą światem. Za chwilę sławy tutaj na ziemi na zewnątrz są piękni, ale wewnątrz okropnie brzydcy.

Za chwilę tu i teraz spędzą resztę życia w piekle, tak  jak i ich fani.

 

W poniższym ujęciu widać nie tylko słynny motyw zasłoniętego oka (oka Horusa), ale i rękawiczki.

Jak myślicie, czy pasuje taki zestaw letniej koszuli i rękawiczek? Jeśli nie, to co one mogą znaczyć?

Zapewne ma tyle krwi na rękach, że musi nosić rękawiczki. Kult Baala nadal istnieje. Masoni również mają swoje słynne rękawiczki oznaczające, że są czyści mimo tego, co robią. Fartuszki również chronią od brudu. Każda gospodyni wie, że podczas gotowania można się pobrudzić, a więc zakłada fartuszek.

 

W kolejnym ujęciu Madonna trzyma bat w pozycji seksualnej z młodym mężczyzną. To pokazuje czy raczej reprezentuje niewolnictwo seksualne. Sławy mają takich masy. Pamiętam znaną w latach 80ych Cher i jej stado kochanków. Pewne rzeczy są w internecie. Popatrzcie:

 

 

Cher wystąpiła w programie “Watch What Happens Live”. Gwiazda otwarcie opowiedziała o swoich seksualnych przygodach.

– Jest wspaniałym facetem – mówiła wokalistka o Tomie Cruise, z którym przez jakiś czas łączyły ją intymne relacje. – Miałam najlepszych kochanków na świecie. Cruise jest w mojej pierwszej piątce. 

http://muzyka.wp.pl/gosipId,676442,title,Cher-miala-najlepszych-kochankow-na-swiecie,plotka.html?ticaid=11da54

 

 

Cher miała wręcz kolekcję młodych mężczyzn.

Cher uchodzi za jedną z najważniejszych ikon społeczności LGBT

 

Co do MADONNY, w dalszej części teledysku Madonna jest już ubrana w suknię ślubną i nie kryje się z tym co ma na rękach:

 

 

…a ma krew. Żadna panna młoda nie zakłada czerwonych rękawiczek. Pokazuje znowu dla kogo ona pracuje. Oni oszukują Cię śmiejąc się ludziom w twarz,  ponieważ ludzie po prostu się tym zachwycają i kibicują im kupując bilety na koncerty i płyty CD.

Kogo poślubia Madonna? Młodego mężczyznę i wszystko jedno  czy jest nim Illuminati jako symboliczny małżonek czy sam szatan. Ona zdradza się ze swoją wiarą.
Cały teledysk jest w konwencji barw czarno-czerwonych.
Przejdźmy do znaku X.
Zbadałem temat i jest to bardzo interesujące zagadnienie.
X jest przede wszystkim symbolem transformacji co wyszczególnia szkocki rytuał masonerii.
Uczniowie masonerii muszą przejść wszystkie stopnie, ale przy  17 stopniu nadaje się wtajemniczonemu prawdę. Tak jakby do 17go stopnia była jakaś  ogólnodostępna wiedza, a przy 17 wiedza tajemna, co się wiążę także z ich “błogosławieństwami”.
Ta część rytuału jako odniesienie do punktu na niebie, gdzie równik niebieski przecina płaszczyznę ekliptyki, zasadniczo odnosząc się do zmian dokonanych w czasie. Ten siedemnasty stopień oznacza przemianę duchowej mocy w Prawo Miłości (co przypomina słowa okultysty Aleistera Crowleya „ Miłość jest prawem, miłość nad wolą ”, a także należy zauważyć, że Gwiazda Babalona Crowleya służy jako logo dla jego system Thelema, który ma X i O w górnym środku):
 Dialektyka Heglowska (tworzenie Nowego Porządku Świata poprzez nowe „normy” kulturowe), Baphomet z jego aspektami podwójnej seksualności (to jest zarówno żeńskie i męskie) oraz filary Boaza i Jachina, które pokazują nam wejście do nowego, mistycznego miejsca transformacji.
Aby dodać trochę więcej do idei Bafometa i transformacji; przeczytasz dalej, że starożytny Egipt został zjednoczony, kiedy północne i południowe regiony, które zostały połączone. Połączyli też bóstwa Horusa i Seta i powiedzieli, że symbolizuje syntezę i integrację, pokazując razem czerwone i białe nakrycia głowy:

Być może te pomysły na przekształcenie człowieka w jakąś nową istotę są powodem, dla którego widzimy postacie takie jak X-Men, które są mutantami z „super” mocami. Fabuła tej grupy ma na celu sympatyzowanie z tymi ludźmi, którzy są nazywani wyrzutkami, a niektórzy teoretycy uważają, że jest to sposób na przewidywanie programowania nas, aby zaakceptować zmiany w tworzeniu mężczyzny i kobiety.

 

Według moich obserwacji owo X nadaje moc działaniom gwiazd illuminati. Mam pewne doświadczenie z pewnym rumuńskim muzułmaninem, właścicielem dużej firmy,, który mówił mi, że firmy mające X w nazwie mają … szczęście. Oczywiście jest to jeden z wielu symboli “szczęścia”.

 

Chyba nie bez powodu słynny program talk show nosi nazwę Brand X with Russell Brand.

 

 

 

Inna teoria głosi, że „X” oznacza śmierć; podróż do ostatecznego nieznanego miejsca. Texe Marrs mówi, że jest to symbol egipskiego bóstwa Ozyrysa,

 

Ozyrys:

 

 

Widzimy go na fotkach w egipskich piramidach i świątyniach, podczas gdy  widzimy  także faraonów pochowanych z rękami i nogami skrzyżowanymi w oddaniu dla tego boga słońca.

 

 

Pomysł ten przeniknął popkulturę, wykorzystując w powiedzeniach, takich jak „przepuść moje serce i miej nadzieję, że umrę”, oraz w kreskówkach, w których widzimy „X umieszczany na oczach martwych postaci.

 

Znakiem Doskonałym Mistrza Królewskiego Łuku jest pierwszy znak polegający na skrzyżowaniu rąk na klatce piersiowej, co mówi, że wtajemniczony będzie ukarany śmiercią, jeśli kiedykolwiek ujawni tajemnice:

 

Ta rozmowa o przysiędze przypomina wcześniejszy zwrot „mam serce i nadzieję że ​​umrę” – to przysięga, która jest sprzeczna z chrześcijańskim dogmatem, że nie wypowiada się żadnych przysięgi. W Ewangelii Mateusza 5: 33-34 sam Jezus Chrystus ostrzega nas przed przysięgą na kogoś innego niż Boga

 

Z pewnością rozpoznacie ten ostatni symbol jako znane tajne stowarzyszenie Yale Skull and Bones, które również zawiera skrzyżowane kości z czaszką:

 

 

 

Teoretycy twierdzą również, że „X” oznacza ważne wydarzenia „iluminatów”. Ten symbol jest używany w całej pajęczynie „Illuminati”, aby wszyscy jej członkowie wiedzieli, kto i co jest oznaczone jako jeden z ludzi lub wydarzeń, które mają jakiś wpływ  w środowisku Illuminati.

 

Kylie Minogue wydała album pt X, co niby przypomina dziesiąty jej album, a  na nim a jakże 13 songów.

 

Big Sean amerykański raper pokazuje nam Wszystkoiwdzące oko i „X”, powoli przekształcając się w te okultystyczne pomysły:

 

 

Oto The Weeknd z piosenką „ Earned It” ze ścieżki dźwiękowej filmu 50 Twarzy Greya :

 

 

Przykłady można pomnożyć przez Generację X, której wyznacznikiem przynależności ma być tutaj abnegacja, nonszalancki styl i sposób życia, Innym przykładem jest X box czy Archiwum X.

 

Teraz odpowiadam na tytułowe pytanie co ma wspólnego Madonna z Robertem Lewandowskim?

 

 

Jak wiemy obie osoby są bardzo znane i bardzo bogate. Ale to nie jest jeszcze wspólny mianownik wyróżniający się.

 

Pokażę Wam zatem,  co jest tak bardzo specyficzne dla obu gwiazd.

Otóż ostatni albom Madonny nosi nazwę jak wiecie właśnie Madame X. Na początku pokazałem Wam, że pod koniec teledysku Madonny jest ona w czerwonych rękawiczkach i stroju panny młodej na ceremonii ślubnej, co interpretuje to w ten sposób, że X jako znak transformacji przeobraża ją i całe środowisko satanistyczne w grupę zaślubiającą …szatana.

Jak wiemy, żyjemy w czasach końca i naszym, Chrystusowców (oblubienicy) oblubieńcem jest Jezus Chrystus, ale i szatan ma swoją oblubienicę, którą nagradza.

Madonna za sukces u schyłku życia oddała się swojemu panu świata śmierci a więc “X menowi”.

 

 

 

 

Ale co ma wspólnego Robert Lewandowski z Madonną?

Otóż według mojej oceny i to subiektywnej oceny, co proszę potraktować jako teorię spiskową, p Robert Lewandowski również pokazuje znak X.

Ale zanim go pokażę, chciałbym abyście zobaczyli podziękowania innymi znakami:

 

 

Psc z filmu:

 

 

Lewandowski tłumaczy znak X chromosomem X pod urodziny swego dziecka i to jest oficjalna wersja wyproszona przez dziennikarzy po wielu miesiącach.

 

 

Problem polega na tym, że tutaj nie tylko są ręce w kształcie X, ale podobnie jak u faraonów jeszcze palce wyciągnięte.

 

Jak jest w rzeczywistości, czy Lewandowski należy do Illuminati, czy X jest znakiem tego co u Madonny, odpowiedź pozostawiam Wam. Ja swoje zdanie mam.

 

 

Jeśli cieszynka p. Lewandowskiego jest tym, czym myślę, że jest, to kompletnie nie powinniśmy brudzić się oglądaniem piłki nożnej, a sam fakt, że katolicy ją notorycznie oglądają, mówi samo przez się.

 

Prawdą jest, że inny piłkarz Griensman, podziękował cieszynką Take the L. (weź Lucyfera).

 

 

 

Biblia mówi, że cały świat tkwi w złym, a akcje dobroczynne jak np Ronaldo, są na pokaz, co jest sprzeczne z biblią i nauczaniem Jezusa, a z kolei typowe dla masonów pokazujących się jako wspomagających.

 

“Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. ” Mt 6

 

Taki jest oto wynik moich poszukiwań co do kwestii X.

Madonna nadając tytuł Madame X, pokazuje, że jest panią Lucyfera i robi to, co jej nakazują.

 

 

 

 

 

20 komentarzy

Add a Comment
 1. Dobry artykuł, chciałbym się odnieść do tematu, który poruszyles. Napisales, ze “gwiazdy” pokazuja te okultystyczne symbole, bo są w jakies sekcie, illuminati, bądź satanizm. Otóż nie, zbadałem sprawę już jakiś czas temu, powiem Ci, ze masa ludzi (również ze środowiska muzycznego), pokazuje okultystyczne symbole NIEŚWIADOMIE. Wedlug mnnie, tacy ludzie są pod wpływem antychrysta, i wychodzi to już u nich niestety, naturalnie.

  Przykladowo, są pewni muzycy, rapowo – trapowi (taki gatunek muzyczny), których ja miałem za pewnych satanistów. Czaszki, pentagramy np. depresyjne teksty w muzyce, znaki i symbole okultystyczne. Sa to młodzi ludzie w przedziale do 30 lat. Obejrzalem troche wywiadów z takimi osobami, poprzeglądałem rozne ich aktywności spolecznosciowe i o dziwo, to nie są sataniści.

  Niektórzy są mega zagubieni, niby w cos wierzą, ale w nic nie wierzą, plus czytują czasami np. crowleya itp. I wlasnie angażowanie się w takie rzeczy np. sprawia, ze ci ludzie naturalnie robią to co robią, pokazuja to co pokazują, nieświadomie. Duchowo to się rozgrywa tak, ze nawet na zewnątrz można ich wziasc za Rasowych satanistów, ale kiedy przyjrzysz się bliżej co niektórym, to to są okłamani przez szatana, zagubieni ludzie, często po depresjach itp.

  Uwazam, ze gwiazdy np. rocka, ci pierwsi, wiedzieli co jest grane, chociaż i oni są okłamywani, myslac np. ze satanizm to tylko teologia, a szatan nie istnieje, co jest oczywiście kłamstwem, szatan jest bezwgledny, nawet “swoich oklamuje”… Ale dzisiaj, Ci młodzi artyści, nie musza być wcale satanistami, aby nawet po ich tekstach można było stwierdzić, ze nimi są.

  Coraz bliżej końca jesteśmy, i swiat duchowy działa prężnie. Pan Jezus już blisko

  1. Część tych małego kalibru papuguje.
   Ale co z top półki wiedzą co robią.
   W zamian za reklamowanie satano systemu otrzymują kontrakty, dostają się do reklam itd

   Piszesz Szymku że zbadales temat. Jak? Poszedłes do gwiazd muzyki i spytałes czy są illuminati?

  2. Do takiego samego wniosku dochodzę. Co rusz widzę jakiegoś nowego, młodego rapera albo o demonicznym image’u, albo przemycającego jakieś pogańskie, okultystyczne elementy i jak tak się przyjrzeć, to niekoniecznie robi to świadomie.

   Zwróćmy uwagę, że młodzi artyści kimś się przecież inspirują i zazwyczaj są to osoby z mainstreamu, więc siłą rzeczy duchowość artystów mainstreamowych wpływa na duchowość osób nowych na scenie. I tak jak piszesz – są zagubieni, szukają drogi, jakiegoś sensu i zdarza się, że czytają/słuchają osób zaangażowanych w okultyzm, co dodatkowo otwiera ich na demoniczne wpływy.

   Dlatego uważam, że część tych “muzycznych satanistów” nie ma pojęcia, że kieruje nimi jakiś duch. Co innego światowej sławy raperzy, a co innego artyści lokalni (choć prawdopodobnie i wśród naszych znajdzie się ktoś, kto świadomie przehandlował swoją duszę za 5 minut sławy).

 2. Co do Madonny i innych super gwiazd tu wymienionych, od początku można było się domyślać, że podpisali pakt z diabłem. Z kolei Robert Lewandowski, kilka razy słyszałam, głośno mówi do dziennikarzy, że swój sukces zawodzi cza Bogu i za wszystko mu dziękuję. ?

  1. Bedoes w którymś ze swoich kawałków stwierdził, że jest bardzo blisko z Bogiem, ale jego teksty i zachowanie mówią coś zupełnie przeciwnego. Jeśli wierzy w Boga, to albo jest to martwa wiara, albo mowa o innym bogu.

 3. Kto by się tam wczuwał w symbolikę, ot, taki performance artystyczny. Ważne, że teledysk fajny i muzyka przyjemna dla ucha (tylko szkoda, że dla ducha już nie).
  Nie jestem w stanie nawet patrzeć na część artystów (duch antychrysta jest w nich mocno wyczuwalny nawet na zdjęciach wyszukanych w google), a co dopiero słuchać ich utworów (na co często jesteśmy skazani w miejscu pracy, gdzie radio gra non stop) bez odczuwania wewnętrznego dyskomfortu.

  Przykre, że człowiek stworzony na obraz Boga pełnego chwały, dał się tak upodlić i nadal sobie na to pozwala… i żal tych, którzy ślepo za nimi podążają – tam, gdzie płacz i zgrzytanie zębów.

  1. Ale za to są i godni raperzy którzy zachowuja sie sprawiedliwie oraz podnoszą na duchu.Zawsze jak łapała mnie pokusa na jakikolwiek grzech to odpalałem nutke Hinola i Janopw- Ządze,nutka przesiąknieta dobrem i mega przekazem.Duzo wartosci przekazanych głównie o Bogu i zbawieniu. Tak samo ak-47 pełno nutek o Bogu-tym własciwym.
   Pozdrawiam

   1. Hip hop chrześcijański, punk chrześcijański, Christo polo, to wszystko to pomosty łączące chrześcijan że światem.

    1. Zac poonen mial kazanie o artystach chrześcijańskiej muzy

      1. Odwrotnie. Moze wrzuce jak znajde

   2. Oczywiście, że tak. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, sama po dziś dzień lubię czasem posłuchać dobrego, wartościowego rapu.
    Co do AK-47 – faktycznie jeden z raperów na polskiej scenie, których warto było posłuchać. Niestety kilka lat temu zaczął pływać w new age i przestałam śledzić jego poczynania. Nie wiem, jak się ma obecnie, ale życzę mu odnalezienia właściwej i jedynej Drogi, którą jest Jezus Chrystus.

    Do admina – mimo wszystko w ten sposób ewangelia trafia do “uliczników” i blokersów. Daj Boże, żeby słuchacze zostali zachęceni na tyle, by wytrwale i z całego serca szukać Stwórcy, aż Go znajdą.

 4. zgadzam się, co ma wspólnego swiatlosc, z ciemnoscią. Odrobina kwasu, cale ciasto zakwasza

 5. Muzyka ma jakąś magiczną moc. Tak jak tablice Ouija, wahadełka i inne okultystyczne przedmioty. Toleruję jedynie śpiew ptaków 😀

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme