Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ikea ujawnia swoją religię zwalniając pracownika za cytaty biblijne.

Prosiliście mnie kilkakrotnie o mój komentarz dotyczący zwolnionego pracownika Ikei. Oto on.

 

 

Jak się to zaczęło?

 

Sieć Ikea zwolniła pracownika nie wiem tutaj czy jest to prawdziwe imię, ale niech będzie, że  Tomasza K, który na wewnętrznym forum firmy czyli intranecie po opublikowanym artykule, który “prezentował wartości i stanowisko” Grupy Ingka (właściciel IKEI)

wyraził opinię mogącą – zdaniem firmy – “naruszyć dobra i godność osób LGBT+”. Teraz pracownik domaga się przywrócenia do pracy i wypłaty odszkodowania, a pomaga mu Instytut “Ordo Iuris.

 

 

 

 

 

Na  wstępie artykułu Ikei mówi się, że dzień jest obchodzony, aby “walczyć o prawa lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych”.

Dalej napisano: “W Grupie Ingka chcemy, aby każdy czuł się szanowany i doceniany za to, kim jest i ceniony za swój wyjątkowy wkład, niezależnie od jego orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej. Oczekujemy, że każdy współpracownik ma prawo do obrony swojej indywidualności, jednocześnie szanując ją u innych i zapewniając, że wszyscy czujemy się włączeni w działania zespołu, jak i całej firmy. W IKEA zachęcamy też naszych pracowników LGBT+ do bycia sobą i nie akceptujemy żadnego rodzaju dyskryminacji”.

 

 

To jest religia Ikei. Religia większości korporacji.

 

Pracownik Ikei przedstawił swoją opinię nikogo nie urażając, Ale według Ikei jednak obraził cytatem biblijnym.

 

Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia. Pismo Święte mówi: “Biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich”. A także: “Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich”.

 

 

 

Tym samym ten chrześcijanin wpuścił  światło słowa Bożego do ciemności Ikei wykorzystującej swe zwierzchnie stanowisko i nadrzędne nad pracownikami do indoktrynacji.

Do tej pory homoseskualisci robili sobie to co robili czyli uprawiali sex analny czyli odbywali stosunki doodbytnicze i nikt z tego szumu nie robił. Teraz korporacje wychodzą ze swoją wiarą na światło dzienne, a raczej ze swoja ciemnością.

 

Według Ordo Iuris firma nierzetelnie opisała sprawę, a Tomasz K. dał jedynie wyraz “swoim przekonaniom religijnym poprzez zamieszczenie prostych cytatów z Pisma Świętego”. Prawnicy stwierdzili też, że IKEA próbuje “cenzurować Pismo Święte” i uzasadniać zwolnienie pracownika za to, że ten użył cytatu ze Starego Testamentu.

 

 

Tak jak powiadam od około roku dwóch, ludzie zostaną postawieni pod ścianą w kogo maja wierzyć. Uważam ze to, co zrobiła Ikea ma bardzo pozytywny skutek ponieważ podzieli społeczeństwo na wierzących w Boga i satanistów.

 

Wielu moi zarzuca radykalizm, ale co zrobiła Ikea? Wy sami przez swą letniość zostaniecie kiedyś wszyscy postawieni pod ścianą . gdyz ten trend homofaszyzmu będzie przybierał na sile i wejdziecie w konflikt z siłami ciemności reprezentowanymi przez korporacje.

 

Jednakże jeszcze nie cieszyłbym się gdyż Pismo jasno mówi ze antychryst zwiedzie nawet wybranych,. Tyczy się to zarówno pierwszych papiezy, kieidy chrześcijanie ulegli Konstantynowi jak i przyszłemu antychrystowi. który może być osoba religijną a nawet niszcząca LGBT. Póki co obstawiam na zaakceptowanie Sodomy przez Rzym i poki co wygląda to na to co wygląda. Na wyjście ciemności z pod ziemi. Ludzie będą musieli podjąć decyzje po której stronie sie opowiedzieć.

 

 

 

Zaktualizowane: 1 lipca 2019 - 19:30

6 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Dodam jeszcze że osoby, które “polubiły” (czy jakoś tak, w każdym razie chodziło o to że “zgodziły się” z nim) ów komentarz Tomasza K. zamieszczony na wewnętrznym forum, dostały upomnienie… :/

    1. Tak, też słyszałem, że za polubienie na fejsie komentarzy tego człowieka firma wystosowała upomnienie, że nie akceptuje takich “nienawistników”. Taki świat a korporacje to chyba zło w czystej postaci.

  2. Czy anglikanie i protestanci szwedzcy nie maja biskupow kobiet i lasbijek? Homo i pedofilia w katolicyzmie jest znana nie od dzis. Taktyka jest jedna. Wprowadzic temat do debaty publicznej w jakiejkolwuej formule, by przyzwyczaic sluchaczy, następnie znalezc takich co zaczna go przyblizac i tlumaczyc np psychologicznie, historycznie itp. Potem organizacje broniące praw człowieka do wolności itp i na koniec przesuwanie granic i akceptacja.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish