Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

LAURA BUSH MILCZAŁA, KIEDY BARACK OBAMA UMIEŚCIŁ DZIECI W KLATKACH, A TERAZ MÓWI, ŻE POLITYKA IMIGRACYJNA TRUMPA JEST „NIEMORALNA”

„Nasz rząd nie powinien zajmować się magazynowaniem dzieci w przerobionych sklepach z pudełkami ani planowaniem umieszczania ich w miastach na pustyni poza El Paso”. Laura Bush powiedziała następnie, że ośrodki przetrzymywania, w których przebywają tysiące dzieci, „niesamowicie przypominają” obozy internowania, w których w czasie II wojny światowej przebywało 120 000 Amerykanów japońskich, i „są obecnie uważani za jeden z najbardziej haniebnych epizodów w historii USA . ”

 

 

Była amerykańska pierwsza dama Laura Bush rzadko wypowiada się na tematy polityczne, ale w niedzielę otwarcie krytykowała separację

Trumpa dzieci od rodziców wzdłuż granicy.

 

 

To zabawne, jak dawna pierwsza dama Laura Bush jest teraz tak oburzona polityką imigracyjną Trumpa dotyczącą traktowania nielegalnych imigrantów złapanych na granicy, ale milczała podczas 8 lat Baracka Obamy, który nakazał imigrantów wsadzić do klatek i owinąć folią.

 

 

 

Tak, to bardzo smutne, gdy dzieci oddzielane są od rodziców na granicy, ale jeszcze bardziej smutne jest to, że dorośli nielegalni imigranci wykorzystują swoje dzieci jako rekwizyty w systemie uzyskiwania bezpłatnych świadczeń z kraju, do którego nielegalnie wchodzą. W artykule źródłowym czytamy, że:

 

“rodzina przestępcza Busha jest zdrajcą tego narodu i aktywnie konspiruje, by obalić prezydenturę Donalda Trumpa. Hipokrytka Laura Bush może wziąć swoją fałszywą pobożność i obliczyć oburzenie i pójść na herbatę ze swoim dobrym kumplem Michelle Obamą.”

 

 

„To jest niemoralne”: Była pierwsza dama Laura Bush krytykuje separację dzieci migrantów od rodziców.

 

Po tym co czytamy uważam, że Trump oczywiście nie jest człowiekiem Boga, ale Bóg być może go wykorzystuje, a Bushowie wraz z Clintonami jak widać realizują politykę imigracyjną papieża Franciszka czyli Watykanu.

Z drugiej strony, moralnie rzecz biorąc i pod kątem religijnym badając, to katolicy spływają ze swych krajów do krajów protestanckich i taki jest niezaprzeczalny fakt.

Swoją drogą ciekawe, co oni robią z tymi dziećmi?

Wszak Baal nadal potrzebuje ofiar.

 

 

Z BUSINESS INSIDER: 

W kwietniu prokurator generalny Jeff Sessions ogłosił politykę „zerowej tolerancji” wobec nielegalnych migrantów przekraczających granicę USA, co prowadzi do tego, że dorośli są sądzeni jako przestępcy, a tym samym tracą opiekę nad swoimi dziećmi. W tym czasie prawie 2000 dzieci zostało oddzielonych od rodziców, co prowadzi do zatłoczonych obiektów  i niszczycielskich scen .

 

W opublikowanym w niedzielę  w  The Washington Post tekście, Laura Bush powiedziała, że ​​polityka „łamie moje serce”.

„POWODEM TYCH SEPARACJI JEST POLITYKA ZEROWEJ TOLERANCJI DLA RODZICÓW, KTÓRZY SĄ OSKARŻANI O NIELEGALNE PRZEKRACZANIE NASZYCH GRANIC. MIESZKAM W STANIE GRANICZNYM. DOCENIAM POTRZEBĘ EGZEKWOWANIA I OCHRONY NASZYCH MIĘDZYNARODOWYCH GRANIC, ALE TA POLITYKA ZEROWEJ TOLERANCJI JEST OKRUTNA. TO JEST NIEMORALNE. I ŁAMIE MI SERCE ”- NAPISAŁA BUSH.

„Nasz rząd nie powinien zajmować się  magazynowaniem dzieci  w  przerobionych sklepach z pudełkami  ani planowaniem umieszczania ich w miastach namiotowych  na pustyni poza El Paso”.

Laura Bush powiedziała następnie, że ośrodki przetrzymywania, w których przebywają tysiące dzieci, „niesamowicie przypominają” obozy internowania, w których w czasie II wojny światowej przebywało 120 000 Amerykanów japońskich, i „są obecnie uważani za jeden z najbardziej haniebnych epizodów w historii USA . 

 

Laura Bush nie chce, by opinia publiczna pamiętała, że ​​to administracja Obamy umieściła dzieci imigrantów w klatkach.

 

W rzeczywistości oburzenie z powodu polityki wywołało w maju 2018 r. zdjęcia dzieci imigrantów w klatkach, które stały się wirusowe. Zdjęcia pochodzą z 2014 roku, podczas drugiej kadencji Obamy i Bidena.

 

 

 

Inną ciekawostką jest także to, że ojciec George’a HW Busha, który po migracji do Ameryki przyjął imię Prescott Bush, był oficjalnym nazistą wspieranym przez Hitlera i siłą napędową zamachu stanu na prezydenta Roosevelta. Prescott Bush sfinansował dojście Hitlera do władzy.

Takie ciekawe rzeczy wychodzą przy okazji kłótni.

Według byłego nazisty Otto Skorzeny’ego, który został agentem CIA, zatrudnionym przez Bushów, zarówno George HW Bush, jak i jego ojciec, byli nazistowskimi informatorami, podobnie jak on.

 

https://www.youtube.com/watch?v=BMPSlFdLR1A

Kiedy prezydent Barack Obama odesłał dzieci i umieścił je w klatkach owiniętych w folię, fałszywe media informacyjne nie mogły zrobić nic, tylko chwalić go za jego „twardość”. Ale to był lewicowy Barack, a  teraz  według quasi prawicowych mediów w USA fałszywe wiadomości CNN i  Laura Bush i wszystkie inne mają tylko jeden cel – zatrzymać Trumpa. 

 

 

Według mojej oceny, jest wielce prawdopodobnym scenariusz upadku Trumpa w kolejnych wyborach i przejęcia Białego Domu przez lewicę, co nada koszmarnego rozpędu Wielkiemu Uciskowi.

 

 

 

Zaktualizowane: 9 lipca 2019 - 08:45

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. milczała, bo “swoich” nie krytykuje, zresztą – jak to określa pewne polskie przysłowie – ręka rękę myje :/
    (albo stosując anglojęzyczny odpowiednik tego przysłowia: you scratch my back and I’ll scratch yours)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish