Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rodzina w Wirginii zaatakowana w nocy przez nagą kobietę z ponadnaturalną mocą, twierdząca, że jest diabłem.

Rodzina w Wirginii trzęsie się do tej pory po przerażającej pierwszej nocy w nowym domu. Powiedzieli policji, że naga kobieta  włamała się, zaatakowała rodzinę i twierdziła, że ​​jest diabłem.

 

 

 

Dom w hrabstwie Chesterfield jest teraz w stanie nieładu, z pełnymi kul ścianami, nasiąkniętymi krwią dywanami i połamanymi oknami.

PSC z filmu

 

Inwazja domowa miała miejsce około 22:30 w Dniu Niepodległości, kiedy kobieta rzekomo weszła do domu przez piwnicę. Mąż w rodzinie Lewisa, który odmówił stawienia się w kamerze lokalnym mediom i którego imienia nie zgłoszono, powiedział, że kobieta twierdzi, że jest Szatanem. …

 

 

„Powiedziałem:„ Kim jesteś? ”- wyjaśnił. „Powiedziała:„ Potrzebuję twojej pomocy, pomóż mi ”. Powiedziałem: „Wyjdź z mojego domu”, a ona powiedziała: „Jestem diabłem”.

„Wyglądała na opętaną, jej oczy były całkowicie czarne, jak spodki, i śmiała się, jakby to był żart” – powiedział.

 

 

Mąż powiedział, że powiedział kobiecie, by wyszła, a potem chwycił za pistolet i wystrzelił 39 pocisków, z których żadna jej nie uderzyła.

 

Na koniec bądźcie mocni w Panu – siłą Jego potęgi. 11 Przyobleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. 12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw duchowym pierwiastkom zła na wyżynach niebieskich.  Ef 6.

 

Powiedział, że kobieta ma nadludzką siłę i zamiast uciekać od ostrzału, rzuciła się na niego. „Nie zatrzymywała się” – powiedział. „Miała siłę czterech dorosłych mężczyzn”. Zaczął rzucać meble na najeźdźcę, kiedy skończyła mu się amunicja, a następnie interweniowała jego żona, Melissa Lewis. „Miała nas zabić”, powiedział Lewis. „To była jej wszechmoc, żeby nas zabić. Zaatakowała nas, a ja przytrzymałem ją tylko uderzając ją i uderzając ją tak mocno, jak tylko mogłem.

 

Jedno z dzieci, 12-letni Jason, zatrzymał napastnika, wpychając klucz w jej szyję.

Kobieta jest na OIOM-ie. Po wyjściu z więzienia zostanie oskarżona o kradzież, włamanie i w usiłowanie zabójstwa.

Rodzina Lewis uruchomiła GoFundMe, aby odzyskać koszty szkód poniesionych w ich domu.

 

Ten jakby nie było drastyczny przykład pokazuje, że zło istnieje, a psychiatria jest tylko naukową nazwą na opętania i zniewolenia demoniczne. Taki miał właśnie być cel psychiatrii – usunięcie z mowy potocznej słowa opętanie.

 

 

Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom.

 

Przy tego typu przypadkach zazwyczaj twierdzę, że ludzie koncentrują się na skrajnościach tłumacząc siebie że oni tego nie robią, że oni by tak nie zrobili, ale droga do zła jest złożona z etapów, a niezbawione osoby  głównie nieopętane będą wypełniać piekło.

Zaczyna się od tłumaczenia sobie zła w sobie, następnie wchodzenia w system szatana, jego kulturę: wynaturzony seks, swobodę obyczajów, demoralizującą muzykę, toksyzowanie się alkoholem, złe towarzystwo, bezbożne cele; sukces, mamona itp.

To dlatego Jezus powiedział, aby spojrzeć na belkę w swoim oku, ponieważ mamy w sobie tyle do wypracowania, że czyn tej kobiety przestaje być ważny a może dać nam jedynie nauczkę aby Boga nie odstępować.

 

Na podstawie: washingtonexaminer.com

 

Updated: 11 sierpnia 2019 — 16:44

4 komentarze

Add a Comment
  1. Bo diabły nie tylko są w piekle ale są również pośród nas…a nuekiedy w nas 🙁

    1. Śmiem twierdzić, że piekło jest puste, a wszystkie diabły są własnie tutaj, na ziemi…

  2. Przeżycie, że tak powiem, hardkorowe. Niech to doświadczenie będzie dla tych ludzi wskazówką, aby szukać Boga, przede wszystkim w Jego żywym Słowie, a nie w martwych kościołach.

    Żyjemy w mrocznych czasach, a najczarniejsza godzina jeszcze przed nami. Diabeł jest wściekły, bo ma naprawdę mało czasu i aktywność demoniczna gwałtownie wzrasta. Sama też ostatnio miałam nieprzyjemność doświadczyć realnej obecności zła, ale dzięki Bogu wszystko wraca do normy. Jedno wiem – nic nie dzieje się bez powodu, ani też bez wiedzy Boga. On ma wszystko pod kontrolą i nawet, jeśli spadają na nas doświadczenia, czy to ze strony ludzi, czy bezpośrednio od sił duchowych, to są to narzędzia nie tylko w rękach szatana, ale również Boga, za sprawą których Ten szlifuje nasz charakter oraz wiarę.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme