Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Homo faszyzm odcinek kolejny: Kobieta zmuszona do zamknięcia interesów po odmowie woskowania genitaliów osoby trans.

Brazylijska imigrantka w Kanadzie została zmuszona do zaprzestania działalności woskowania, po odmowie woskowania męskich genitaliów aktywistki transpłciowej. 

Jessica Yaniv, wcześniej znana jako Jonathan Yaniv, jest biologicznym mężczyzną, który identyfikuje się jako kobieta. 

 

 

Ten Yaniv złożył skargę w Brytyjskim Kolegium Praw Człowieka w zeszłym roku po tym, jak Marcia Da Silva odmówiła jego woskowania. Yaniv twierdził, że matka dwójki dzieci dyskryminowała go ze względu na płeć i domaga się teraz zwrotu pieniędzy.

 

Da Silva, która prowadziła swoją działalność w swoim własnym domu, powiedziała, że ​​odmówiła obsługi  Yaniv z powodu obaw o bezpieczeństwo i domniemanego nękania od niego,  dlatego, że jest on transgender.

Da Silva powiedziała trybunałowi podczas zeszłotygodniowego postępowania, że ​​gehenna jaka przeszła, zmusiła ją do zamknięcia działalności i nie jest już źródłem dochodu dla jej rodziny. 

 

Szesnaście innych ofiar.

 

Nie jest jedyną osobą, na którą skierował Yaniv. Aktywista transpłciowy złożył również skargi na 15 innych brytyjskich estetycznych kolumbijczyków za odmowę woskowania genitaliów. 

Według Jay Cameron, adwokata z Justice Center for Constitution Freedoms, większość kobiet to imigranci o niskich dochodach. 

„Niektórzy z moich klientów zostali bardzo dotknięci na poziomie osobistym. (Inny klient także) zamknął swoją działalność, był przygnębiony, niespokojny, miał bezsenne noce  trwał  w takim stanie przez wiele, wiele miesięcy” – powiedział Cameron . 

 

 

Transowiec Yaniv powiedział trybunałowi, że właściciele firm nie mogą wybierać kogo obsługują.

 

„Nie możesz wybierać, kto będzie twoją klientelą”, powiedział/powiedziała owa trans osoba, twierdząc, że decyzja Da Silvy, by go nie woskować, jest formą neonazizmu. 

 

Prawda jest taka, że to dewiacje seksualne są obecnie formą faszyzmu a taki Yaniv jest zapewne wysoce opłacaną osobą przez LGBT.

 

Idąc tokiem jego rozumowania agencje reklamowe powinny drukować akty homoseksualne, cukiernie robić torty z penisem,  agencje cateringowe obsługiwać gejostwo i inne Conchity. Pytanie tylko, czy możemy jeszcze czytać biblię i zgodnie z nią żyć?

 

Pytanie retoryczne, ale odpowiedź jest niezmiernie ważna. Otóż to nie jest walka o równość. To jest walka o biblię i wielu będzie się musiało opowiedzieć albo po stronie diabła albo po stronie Boga.

 

Zielonoświątkowy pastor Majdyło już opowiada się po stronie wroga Boga pokazując swoja prawdziwa wiarę, a nam udowadnia jedynie, że pastorów będących wrogami Jezusa jest więcej.

 

 

 

Ten wilk w owczej skórze umieścił także na swoim profilu tekst dyżurnego komentatora komuny p. Śpiewaka, dyrektora Żydowskiego Instytutu Historycznego.

źródło: chnnews

 

Śpiewak komentował wydarzenia z ostatniej soboty w Białymstoku, gdzie kibole brutalnie blokowali Marsz Równości.

O to właśnie chodzi w tym majstersztyku zabawy społeczeństwem, aby przeciw tyrani LGBT stanęli ludzie bezbożni – kibice. Pastorzy są cichutko jak mysz kościelna w zborze zielonoświątkowym.

 

Warto także dodać, iż pastor z Gdańska Majdyłło ubolewał nad śmiercią p. Adamowicza, który to organizował Marsz Równości.

 

Osoby wierzące pastorowi Majdyło  są przeklęte ponieważ bardziej ufają człowiekowi aniżeli Bogu.

 

“Tak mówi WIEKUISTY: Przeklęty mąż, który polega na człowieku, i śmiertelne ciało czyni swym ramieniem, gdyż od WIEKUISTEGO odwraca się jego serce.” Jer 17.

 

 

Jak wspominałem wiele razy ten rok będzie rokiem obnażania się pastorów. Owi nauczyciele są zazwyczaj proizraelscy i prokatoliccy jak Kamiński, Wichary, ale Bóg włoży swój miecz między nami, a nimi a reszta wyjdzie z ukrycia.

 

 

 

Zaktualizowane: 24 lipca 2019 - 12:43

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Biologiczny mężczyzna, identyfikujący się jako kobieta, identyfikująca się jako lesbijka ? Idzie się pogubić… Najwyraźniej przynajmniej pociąg do płci przeciwnej nie uległ u niego zmianie. Chociaż teraz już niby nie przeciwnej… Sama nie wiem 😉
    Przykre to wszystko…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish