Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Moda na czaszki zapowiedzią rządów szatana.

Kończy się czas szatanowi i demonom i dlatego ich kultura przybiera na sile.

 

 

 

 

Z czaszkami jest podobnie jak z tatuażami. Jeszcze kilka dekad temu tatuaże mieli tylko przestępcy lub mężczyźni wychodzący z wojska. Teraz mają zarówno nastolatkowie jak i 60 latkowie co widziałem niedawno.

 

Oczywiście szatan już rządzi na ziemi w każdym kraju, ale mamy jeszcze możliwość głoszenia ewangelii. Ruch LGBT po to powstał właśnie, aby zamknąć usta chrześcijanom biblijnym.

 

Czaszki zaś zarezerwowane były dla fanów metalu, ale katolicyzm rozsiewa tę modę gdyż jest jej twórcą. To kościół Rzymu od początku istnienia gloryfikuje śmierć. Oni do tej pory mają Jezusa wiszącego na krzyżu.

Trudno się dziwić skoro pod każdą katedrą są szczątki kości. W końcu to kości-ół.

Nie tak dawno pokazywałem bluzę prowadzącego wrealu24:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=4n7L3dZ5E_k&t=34s

 

To jest kult śmierci. W Meksyku kościół Rzymu pokazuje prawdziwą twarz tzw Matki Boskiej.

 

 

Santa Muerte. Pani śmierć.

 

W Voice Of Poland również afiszują się z kultem śmierci.

 

 

Ta moda jest wstrzykiwana i niestety większość bezmyślnie ja naśladuje jak to jest z modą.

 

Wstukałem w google hasło: koszulki z czaszkami.

 

 

 

Jezus jest dawcą życia, a jego wróg przyszedł:

“Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości. “

Jana 10. 

 

Kiedyś widziałem młodego mężczyznę w kościele zielonoświątkowym. Trudno się dziwić skoro pastor tego zboru został przewodniczącym aliansu ewangelicznego. Niesamowite zwiedzenie. Podobnie jak w kościele Rzymu można sobie robić wszystko a później przystąpić do ostatniej pamiątki.

 

 

 

 

Czaszka jest symbolem słynnego stowarzyszenia Skull and Bones, do którego należeli  William Taft, George H.W. Bush, George W. Bush, John Kerry.

 

Zepsucie i miłość do grzechu panuje na tym świecie, ale czas łaski jaką jest możliwość nawrócenia się kończy i dlatego świat czeka gniew Boży. Drzwi niebawem się zamkną także dla chrześcijan:

 

Lecz o północy rozległo się wołanie: Pan młody idzie, wyjdźcie mu na spotkanie! Wtedy powstały wszystkie owe panny i opatrzyły swe lampy. A nierozsądne rzekły do roztropnych: Użyczcie nam swej oliwy, bo nasze lampy gasną. (Mt 25, 6-8) 

 

 

 

Updated: 24 lipca 2019 — 13:22

7 komentarzy

Add a Comment
  1. Mam prośbę, prosiłbym o modlitwę za moją żonę, która chyba pomału wpada w depresję, walczę duchową o nią i o rodzinę ale wiem że zły tak łatwo nie odpuści. Dziękuje za wsparcie. Chwałą Panu Amen.

  2. Moja koleżanka z McDonalda w Gdańsku też ma tatuaż z wilkiem, a nie wygląda jakby była z patologicznej rodziny. Jest “liderem gościnności” i używa dużo szminki, ma twarz jakby była prostytutką. Jak to sprawdzić?

    1. Jeśli tematyka tego bloga Ci nie odpowiada, po prostu tutaj nie zaglądaj, a nie drwij.

  3. Okropnie to wygląda…nieważne w jakiej postaci, koszulki czy dodatku do ubrania (jak np. spinka do włosów w przypadku pań)… :/

  4. Chodźcie dzieci za garaże, tatuaże wam pokażę!

  5. Taka ciekawa rzecz z życia wzięta, na poligonie jeden porucznik chodzi z takim wielkim krzyżem na szyi, a po zajęciach widziałem go w koszulce z taką wielką czachą 🙁 No i tak to właśnie działa…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme