Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Miłość” kościoła katolickiego na przykładzie historii zamku w Bodzentynie.

 

 

Dzisiaj byłem w miejscowości Bodzentyn, oddalonej od Kielc około 15 km. Odwiedziłem tam ruiny zamku i ruiny jak ruiny, ale opis na na tablicy informacyjnej zaskoczył mnie.

 

 

Okazuje się, że katolicki biskup zamknął w lochu protestantów i ich tam głodził, aż do momentu zjedzenia przez nich pism heretyckich.

Nawet gdyby to był żart lub anegdota, a nic nie wskazuje na to, to umieszczenie takiej informacji powinno wywołać zainteresowanie katolików. Ale w związku z tym, że nie są nawróceni, to taki mroczny zapis odbierany jest przez nich niczym nic nie znacząca legenda.

Czy wyobrażacie sobie apostoła Piotra głodzącego innowierców?

W dzisiejszych czasach byłaby to próba usiłowania zabójstwa.

Kościół katolicki był organizacją przestępczą, a obecnie morduje ludzi w inny sposób: dając im wrażenie zbawienia nic nie znaczącymi sakramentami. W ten sposób łamiąc przykazania i żyjąc w nieposłuszeństwie umrą śmiercią druga.

 

Przykład nonsensu tej religii miał symboliczne miejsce podczas uroczystości żałobnych związanych ze śmiercią szefa mafii.

 

 

“Przed kościołem orszak przywitała orkiestra, grająca muzykę z filmu „Ojciec chrzestny” Francisa Forda Coppoli. Pojawił się też transparent „Król Rzymu”, a także: „Podbiłeś Rzym, teraz podbijesz Raj””

 

 

https://www.tvp.info/21317687/szesc-rumakow-kareta-muzyka-z-ojca-chrzestnego-i-platki-roz-tak-zegnano-szefa-mafii-wladze-rzymu-oburzone

 

Z tym samym kościołem współpracuje niby protestancki Alians Ewangeliczny. Wstyd i hańba.

Ale kto się będzie zastanawiał, że jakiś biskup głodził Kalwinistów.

 

 

Podróże faktycznie kształcą.

 

 

 

Updated: 26 lipca 2019 — 22:24

8 komentarzy

Add a Comment
 1. https://www.dailymail.co.uk/news/article-7290219/Trans-woman-claims-salons-discriminated-against-accused-child-sexual-exploitation.html

  Ten sam mężczyzna, który ”przemienił się w kobietę” i o którym pisałeś niedawno – oskarżony o molestowanie 14-latki…

  Zawsze myślałam, że wszyscy transwestyci są zboczeni. Nie wierzę, że jest tak, że oni tylko zmieniają płeć i sobie spokojnie, po bożemu żyją. Za tym idą różne dewiacje…

 2. Nawet nie wiedziałam…dziękuję za informację! ?

 3. Jan 16.2 Wyłączą was z synagogi. Owszem, nadchodzi godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu. 3 Będą tak czynić, bo nie poznali ani Ojca, ani Mnie.

  Cóż, wszystko wiadomo. pan biskup tak czynił bo nie znał ani Ojca ani Syna!
  Krysio

 4. Bardzo polecam do przeczytania książkę “Kobieta jadąca na bestii” Dave’a Hunta – rozwinięcie proroctwa z Obj. 17 w kontekście kościoła rzymsko-katolickiego, mnóstwo faktów historycznych. Współpraca kościołów ewangelicznych z krk jest zatrważająca!

  1. ha, tylko zde tak ksiazka ksoztuje chyba ze 150zl jak nie więcej a na YT jest darmowy wykład
   Dava

   1. Tak, kosztuje 140 zł za 2 tomy, to dużo… wykładu też słuchałam, w sumie to wystarczy, żeby zapoznać się z tematem, w książce jest więcej szczegółów. Temat jest ważny ze względu na coraz większą skalę ekumenizmu i udziału w nim wierzących (świadomie bądź nie) – dlatego postanowiłam nieco bardziej zgłębić temat

    1. ale dziękuję Alicjo za przypomnienie.
     Nawet chyba dzisiaj raz jeszcze obejrzę, bo zmieniam od dzisiaj pogląd na bestię biblijną.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme