Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mój komentarz do wyników sondażowych oceny kościoła katolickiego.

Uważam taki sondaż za istotny i sam fakt, że CBOS się tego podejmuje oznacza, że środowiska przeciwne Bogu chcą wiedzieć jakie są nastroje ludzi wobec zła kościoła, które oni sami wyciągają na światło dzienne. Wszak jezuici jak i lewica to dwie strony tego samego medalu.

 

 

Działalność Kościoła katolickiego uważana jest za lepszą niż w Europie i na świecie. Lipcowe badania CBOS pokazują, że 53 proc. respondentów uznaje ją za dobrą, a 39 proc. za złą.

 

Które odpowiedzi na pytania zaintrygowały mnie najbardziej?

 

“Respondenci o poglądach lewicowych oraz centrowych znacznie częściej źle oceniają sytuację polskiego Kościoła niż respondenci o poglądach prawicowych..”

 

Jest naturalnym, że sitwa walcząca o interesy lewicy będzie negowała kościół katolicki. Przy czym dochodzi tutaj do parodosu, ponieważ kościół katolicki to lewica.

 

“Jose Maria Diez-Alegria, socjolog z jezuickiego uniwersytetu Gregorianum, oświadczył: „To Marks doprowadził mnie do ponownego odkrycia Jezusa i znaczenia jego przesłania”. Nikaraguański jezuita Fernando Cardenal, wbrew zakazowi obejmowania przez duchownych stanowisk politycznych, wszedł jako minister do komunistycznego rządu.”

https://www.focus.pl/artykul/zolnierze-czarnego-papieza-tych-braci-obawial-sie-kazdy

 

 

 

Komunizm stworzył Watykan:

 

Komunizm stworzył Watykan przez Jezuitów w Republice Gurani.

 

Inną ciekawą oceną są odpowiedzi ze względu na wykształcenie.

 

Duży wpływ na odpowiedzi badanych ma również wykształcenie. Im wyższe, tym częściej ankietowani źle oceniają sytuację Kościoła. Osoby często uczestniczące w praktykach religijnych są bardziej skłonne do dobrej oceny działalności Kościoła.

 

 

Pozornie wynikałoby z tego to co wmawiała lewica, to znaczy ciemnogród jest katolicki i zaściankowy. Nic bardziej mylnego, wykształcenie i tytuły naukowe budują pychę, a nasze babcie i dziadkowie – pisze o pokoleniu na wyginięciu – mają w sobie więcej pokory i miłości niż oświeceni (światłem kultury Lucyfera) wykształceni.

Gdybym miał wybierać mieszkać między elitą wykształconych w mieście lub na suburbiach miast a słabo wykształconymi na wsi, to zdecydowanie wybrałbym tę drugą grupę ludzi.

Wykształcenie to nie tylko pycha, ale i zindoktrynowanie lewicowymi nauczycielami akademickimi. Tak jakby elita była bez grzechu, a katolicy to sami grzeszni ludzie. Nie ma złotych i nieskazitelnych grup. Ale ludzie starsi, mieszkający na wsi są bliżej Boga.

Czy mam wymieniać przypadki tej “czystej” nowej rasy panów jak choćby pan Kamil. D. , kierujący autem w stanie nieważkości?

 

Przy okazji. Jest część czytelników wmawia mi, że nienawidzę katolików. Jest to nieprawda. Nienawidzę tego systemu religijnego, a każdemu katolikowi jestem w stanie pomóc choćby za chwile.

 

Przechodzimy do kolejnych odpowiedzi z sondażu:

 

“60 proc. badanych za najpoważniejszy problem Kościoła w Polsce uznało pedofilię duchownych. Na następnych miejscach badani wymienili zaangażowanie Kościoła w politykę (37 proc.),”

 

 

Pedofilia – kozioł ofiarny katolicyzmu. Nie ona jest najpoważniejszym  grzechem kościoła, ale niebiblijność jego nauk.

Co do zaangażowania kościoła w politykę, to postrzegam to zupełnie inaczej. Co prawda zgadzam się, że kościół powinien być oddzielony od państwa, ale z samego założenia christianie powinni interesować się polityką, ponieważ polityka to wartości. Widzimy jaskrawo jak wdziera się w nasze życie prawo Sodomy.

Problem polega na tym, aby kościół jako instytucja biznesowo-religijna nie narzucał swojej pozycji, co robi przez konkordat.

Czy pierwsi apostołowie mieli władze w Rzymie?…..

 

Co ciekawe 20% uznało, że dużym problemem w duchowieństwie jest homoseksualizm…. Czy aż tak duża skala jest tego? Nie wiem sam….

 

 

13% uznało za zbyt wygórowane opłaty przy sakramentach. No cóż proponuje po prostu przejść na chrześcijaństwo biblijne. Od razu odchodzi ten problem.

 

Lewica, czyli przyszłe rządy antychrysta badają czy ich działania przynoszą rezultat. Tak jak wspomniałem przy okazji komentarza do filmu Sekielskiego. Owe tajemnicze siły chcą wylać dziecko z kąpielą. Kościół Rzymski od początku nie był kościołem Boga, ale dopiero teraz bestia niszczy nierządnice.

 

Oni nadają łatki poszczególnym grupom, aby powstała nowa światowa religia. Wyciągają faktyczne zło, aby pokazać, że “chrześcijaństwo” jest złe. Wyciągają brudy Żydów, aby pokazać, że Tora jest zła. Ale ani katolicyzm ani Judaizm nie ma nic wspólnego z naukami biblii i Bogiem.

Dlatego nastąpi połączenie ich wszystkich razem z muzułmanami.

 

 

 

Na podstawie:

https://wiadomosci.onet.pl/religia/aktualnosci/sondaz-cbos-spadla-ocena-polskiego-i-swiatowego-kosciola-katolickiego/09gdqzd

 

 

 

Updated: 2 sierpnia 2019 — 07:15

2 komentarze

Add a Comment
  1. Ładnie i rzeczowo omówione… Brawo!

  2. No tak, tak też po co przeciwnik miałby inwestować tyle w różne sekty, fałszywe objawienia wykluczające się wzajemnie itd? Ktoś owszem naiwny się znajdzie, ale to nie jest po to, to jest po to, aby zakryć i kompromitować Prawdę. Problem – fałszywa nauka, reakcja i rozwiązanie – następna fałszywa nauka. Szatan to taki Joseph Goebbels, ale na wyższym poziomie propagandy.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: