Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Illinois przyjmuje prawo wymagające nauczania historii LGBT w szkołach publicznych.

Historia LGBT musi być teraz nauczana w szkołach publicznych w Illinois, zgodnie z niedawno uchwalonym prawem.

Gubernator JB Pritzker podpisał ustawę w piątek, zobowiązując szkoły publiczne w stanie Midwestern do nauczania studentów na temat historycznego wkładu osób LBGT w historię USA.

 

 

 

Zwolennicy prawa nalegają, aby program nauczania ograniczał zastraszanie studentów, którzy określają się jako LGBT. Prawo wymaga również, aby państwowa komisja edukacji co roku dostarczała listę podręczników autoryzowanych do zakupu zgodnie z prawem.

Ustawa brzmi: „Każdy okręg szkoły publicznej i uznana przez państwo szkoła niepubliczna, z zastrzeżeniem środków na ten cel, otrzyma dotację na jednego ucznia na zakup świeckich i niedyskryminacyjnych podręczników.

 

Tylko ze LGBT staje się religią. Bezprawie ustanawia dla siebie prawo.

 

 

 

„Tylko w szkołach publicznych nauczanie historii obejmuje badanie roli i wkładu lesbijek, gejów, osób biseksualnych i osób transpłciowych w historii tego kraju i tego państwa”.

 

 

Brian Johnson, dyrektor generalny praw LGBT, Equality Illinois, powiedział w zeszłym roku o przepisach: „Uważamy, że wszystkim uczniom jest lepiej, gdy uczymy ich pełnego zakresu historii.

„Dzięki temu łatwiej im zrozumieć, że różnorodna obsada przyczyniła się do naszego społeczeństwa”.

W maju senat stanowy zatwierdził ustawę 34–18 głosowaniem

 

 

Terry Schilling, dyrektor wykonawczy American Principles Project , organizacji non-profit z Waszyngtonu, której misją jest przywrócenie godności ludzkiej jako podstawy społeczeństwa amerykańskiego, uważa, że ​​działacze LGBT wprowadzają coś znacznie bardziej złowrogiego pod sztandarem nauczania historii, podczas gdy szkoły w dużej mierze zawodzą uczniów.

 

„Nie mogę wymyślić nic dziwniejszego niż obsesja na punkcie nauczania małych dzieci o seksualności. ” – powiedział Schilling e-mail do poniedziałku Christian Post.

„Rodzice muszą odzyskać swoją rolę jako główni wychowawcy swoich dzieci – zwłaszcza jeśli chodzi o seksualność ich dzieci. Nikt inny nie ma tego prawa ani odpowiedzialności”.

 

Podkreślił, że niedawno przyjęte ustawodawstwo stanu Illinois dotyczące historii LBGT jest „bardzo ukierunkowanym rozszerzeniem” już i tak wyraźnych kursów edukacji seksualnej.

 

„Amerykańskie dzieci dzisiaj nawet nie znają podstaw historii. Nie mają pojęcia o założeniu Ameryki. Już w gruncie rzeczy uczy się, że Ameryka została założona przez białych mężczyzn, którzy uciskali kobiety i mniejszości, zamiast tego, na czym tak naprawdę polegała Ameryka. – pojęcie ludzkiej godności, że wszyscy ludzie są stworzeni równi i mają niezbywalne prawa Nie uczy się ich, że przywódcy praw obywatelskich, tacy jak Frederick Douglass i Martin Luther King Jr., postrzegali zakończenie niewoli i ustanowienie praw obywatelskich jako kontynuację podstawowe zasady, a nie sprzeczność ”.

 

 

W rzeczywistości wyzwolenie seksualne jest świecką religią z własnym zestawem przekonań. Te prawa nie są jedynie atakiem na niewinność dzieci; są one narzuceniem systemu przekonań przez szkoły publiczne” – kontynuował Schilling.

 

 

W międzyczasie studenci pozostają w tyle za podstawowymi obszarami akademickimi, powiedział, powołując się na ostatnie badania Pew, które na całym świecie uplasowały amerykańskich studentów na 24 miejscu w nauce, 39 na matematyce i 24 na czytaniu.

„A teraz dodajemy zupełnie nieistotne treści do naszych szkół, które już borykają się z obecnym obciążeniem” – powiedział.

Nowe prawo stanu Illinois oficjalnie wejdzie w życie w lipcu przyszłego roku.

Podobne programy edukacyjne koncentrujące się na historii LGBT zostały niedawno wprowadzone do prawa w New Jersey i Kalifornii.

 

Jeśli w lipcu wejdzie to prawo w życie, to ile jeszcze się wydarzy do lipca.

LGBT jest religią szatana i sami satanisci ideowi popierają LGBT.

Polacy w zdecydowanej większości nie mają kompletnie pojęcia co się dzieje na świecie, jakie zmiany zachodzą w polityce i religiach i dlatego większość przyjmie znak bestii.

Nawet część moich czytelników, niewielka bo niewielka ale uważa takie informacje za bzdury,  dewiacje wchodzą już do szkół a w USA jako prawo stanowe. Ci drwiący żyją w niewoli duchowej ale i część z nich się przebudzi.

Ucisk jakiego nie było będzie więc charakteryzował się legalna sodomią i dlatego jest napisane, że w czasie przyjścia Jezusa będzie jak za dni Lota i Sodomy.

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 16 sierpnia 2019 — 09:42

3 komentarze

Add a Comment
 1. Tak. Ok. 80% materiału nauczanego w szkołach jest potem w życiu bezużyteczna. Nie uczy się rzeczy praktycznych ani logicznego myślenia, a wręcz się je tępi i równa jak żywopłot – w dół.
  Wciska się do młodych głów zakłamaną historię i stek innych bzdur, wyszydzając jednocześnie wiarę i wartości biblijne. Inteligencja ludzi spada w bardzo widoczny sposób w ostatnich dziesięcioleciach (sam to widzę bardzo wyraźnie).
  I nagle okazuje się, że kluczowa do życia staje się historia LGBT, a za chwile pewnie sado-maso, różnych …filii, poczet królów Sodomy.

  W sumie historie tego typu są proste i powtarzalne – każda cywilizacja starożytna pod koniec swej dominacji charakteryzowała się bezbożnością i tolerancją dla zboczeń (m.in. Grecja, Rzym).

  Homoterror finansowany i promowany przez sługi szatana postępuje, a ludzkość beztrosko śpi…

  “Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wygubił wszystkich; tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.”

  Co do autorów owych przepisów:
  “Biada prawodawcom ustaw bezbożnych”.

  I oczywiście wychodzi to z USA, zgodnie ze słowami:
  “Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi:
  miała dwa rogi podobne do rogów Baranka,
  a mówiła jak Smok. I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje”

  Kto wymusza prawo niedzielne?
  Kto narzuca zgorszenia i zboczenia?
  Kto nie może żyć bez ciągłych wojen i rozlewu krwi?
  Można by długo wymieniać…

  Mimo wszystko raczej nie powinniśmy się smucić czy denerwować, bo: “gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie”.

  Przyjdź Panie Jezu. Czekamy na Ciebie.

 2. Dziś ludzi obchodzi tylko super fura komora i modne ciuchy i wypchany portfel a reszta mnie nie obchodzi tak dziś Polacy myślą i zgadzam się z adminem że większość ludzi weźmie te znamie

 3. Jak nie wiadomo o co chodzi, to najczęściej chodzi o pieniądze i o rząd dusz…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme