Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościół Rzymski zakłamuje statystyki ilości wiernych.

Według danych   GUS w  roku 2018 było  91,9 % katolików.

 

źródło:

 

https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/inne-opracowania/wyznania-religijne/zycie-religijne-w-polsce-wyniki-badania-spojnosci-spolecznej-2018,8,1.html

 

 

Natomiast jeśli zestawimy to z badaniami ośrodków badawczych, to okaże się, że sytuacja wygląda całkowicie inaczej.

 

“Ostatnia diagnoza CBOS “Młodzież 2018″, opublikowana w maju tego roku, daje obraz tej sytuacji. W ankietach – autorem badania był Antoni Głowacki – zapytano m.in. o wiarę i stosunek do niej, praktyki religijne, uczestnictwo w lekcjach religii i opinie o tych zajęciach. Wystarczy przejrzeć wyniki, by zauważyć, że mamy do czynienia z jednoznacznym spadkiem religijności młodych Polek i Polaków. We wszystkich chyba kategoriach wskaźniki religijności są najniższe od ponad 20 lat.

https://fakty.interia.pl/polska/news-przeglad-mlodzi-rozczarowani-kosciolem,nId,3062514?fbclid=IwAR0FhdODfX6RkS8zJ9KJlhGuxI8cNxdIHaTQ3ZX4sXPoTO1eobj9HtZuTaM#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

 

Również interia podaje, że największy spadek katolików z całego świata jest w Polsce:

 

Z kolei badania amerykańskiego Pew Research Center z 2018 r. pokazały, że ten pokoleniowy trend właśnie w Polsce, ze wszystkich przebadanych krajów globu, jest największy. Za osobę głęboko wierzącą albo wierzącą uznaje siebie łącznie 63% badanych. W 1996 r. było to 80%. Odsetek deklarujących niewiarę niemal podwoił się w ciągu ostatnich pięciu lat – dziś, w zależności od pytania, wynosi 17-21%. Kolejne 21% to niezdecydowani – ich też przybyło. Ktoś, kto spojrzy na te dane, orzeknie być może, że 21% niewierzących to wciąż niewiele w XXI w. i w kraju członkowskim UE. Święta prawda, ale deklaracje to jedno, a praktyki – drugie

 

Teraz spójrzmy na choćby ostatni sondaż partyjny:

 

Sondaż Social Change.

 

Prawo i Sprawiedliwość (ZP)
44.9 ▼ 1.0
Koalicja Obywatelska
26.9 ▼ 3.0
Sojusz Lewicy Demokratycznej (Lewica)
14.9 ▲ 3.9
Polskie Stronnictwo Ludowe
9.3 ▲ 0.1
Konfederacja Wolność i Niepodległość
4.0

 

 

Za partie katolickie uważa się PIS i Konfederację, co daje razem około 50% katolików. Reszta głosuje na zboczoną PO, sld i zielona partię nepotystów.

 

Czy widzimy rozdźwięk między GUSem (91% katolików) a sondażami religijnymi (63% katolików), a preferencjami wyborczymi (50% katolików) ?

 

Skąd więc te różnice?

Ano stąd, że katolicyzm jest dla wszystkich. Oni nie muszą tworzyć ekumenii, aby ona była. Ksiądz weźmie pieniądze po kolędzie zarówno od wyborcy PO jak i od wyborcy SLD (pewnie nikły procent). Aczkolwiek PSL, czyli zielona przybudówka czerwonych na wsiach kooperuje z księżmi.

 

https://wpolityce.pl/polityka/219703-psl-jak-z-obrazka-ludowcy-w-jednym-rzedzie-z-biskupem-i-matka-boza

 

PSL uznający związki partnerskie, partia  o korzeniach komunistycznych, również ściśle współpracuje na wsiach z klerem.

 

Katolicyzm jest więc iluzją co potwierdza jeszcze ilość katolików zobowiązanych do tzw komunii:

 

Sam Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego liczył, że komunię przyjmuje na niedzielnych mszach zaledwie 17% parafian. Za to 35% młodych mówi: “W ogóle nie uczestniczę w praktykach religijnych”
interia.pl

 

Komunia jest nieodłącznym elementem wiary katolickiej, ale

tylko garstka ją praktykuje. Jak widać sami katolicy nie są zainteresowani podtrzymaniem swej wiary.

 

Taki jest cel katolicyzmu: dać przekonanie, że jest się wierzącym będąc niewierzącym.

To o nich pisał Paweł:

 

 

Ciekawe jeszcze ile osób dokonało apostazji. Tego się nie dowiemy.

 

 

Katolicyzm nic nie oferuje ludziom tak samo jak jego protestanckie córki z wynikiem 0,38%.

Gdyby nie internet, to protestantów byłoby jeszcze mniej, ponieważ musimy mieć na uwadze, że tacy jak my, podczas badań ankietowych deklarują się jako ewangelicy, ale nigdzie nie przynależą. W ankietach nie ma opcji “chrześcijanin biblijny”.

 

 

Mając na uwadze powyższe dane, a zwłaszcza te z GUS nie można zastosować identycznych kryteriów w KRK jak i w kościołach ewangelicznych, ponieważ w denominacjach  nie ma czegoś takiego jak wierzący niepraktykujący. Albo ktoś chodzi w miarę regularnie  do kościoła i bierze udział w pamiątce ostatniej wieczerzy, albo nie chodzili wcale nie zaliczając się w poczet wierzących.

W ten sposób w katolicyzmie PANUJE obłuda z uwagi na dowolność przekonań i wartości. Możesz nie chodzić do kościoła a być katolikiem, możesz upijać się i być katolikiem, możesz glosować na partię LGBT czyli PO i być katolikiem, możesz nie wierzyć w Boga i być katolikiem. Znam tych ostatnich w swojej rodzinie. Świętują Sol Invicvtus ale nienawidzą kościoła. Świętują 31 grudnia na cześć papieża Sylwestra i nienawidzą katolicyzmu będąc katolikami oficjalnie.

 

Kościół katolicki od samego początku powstał po to, aby wymieszać pogaństwo z pseudo chrześcijaństwem. Zamieniono świętowanie soboty na niedzielę, a przy okazji Słowianie mogli świętować swoje pogańskie święta jak noc kupały, topienie Marzanny itd.

W czasach obecnych możesz być katolikiem i słuchać Slayera, Metallici i oglądać pornole.

Istny misz masz, galimatias, śmietnik duchowy. Bóg nakazuje nam wyjść z tego śmietnika Babilonu i przyjść do Niego.

 

Duży wkład w upadek katolicyzmu mają świeckie fundacje:

 

“Znaczący spadek liczby uczniów uczęszczających na religię zaczął się w 2013 r. W Polsce pierwsze w tej dekadzie kampanie uliczne na rzecz świeckiego państwa – głośne billboardy “Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę” Fundacji Wolność od Religii – pojawiły się pod koniec 2012 r

 

 

Wszedłem na stronę owej fundacji i co się okazuje:

 

“otrzymaliśmy decyzję z Fundacji Batorego o otrzymaniu dotacji na działania instytucjonalne w okresie marzec 2018 – sierpień 2019, w wysokości 120 tys. zł.”

 

Historia

Tylko tak się składa, ze z fundacją związani byli tacy ludzie jak Geremek, kolega Tuska Bielecki. Wszyscy to katolicy a nawet sam Tischner ksiądz wchodził w skład tej rady fundacji jakby nie było fundacji Żyda Sorosa…..

 

Watykan razem z Żydami doprowadzają do totalnego upadku chrześcijaństwa aby wprowadzić jedną światową religię.

O ile pseudo protestanci z Aliansu ewangelicznego mają milczeć, o tyle kościół rzymski ma zniechęcać do siebie i zarazem do wiary w Boga, ponieważ ludzie wiążą Rzym z wiarą w Boga, co jest majstersztykiem manipulacji. Myślenie ludzi zniechęconych jest proste: kościół jest zły, to nie ma Boga”.

 

 

Autorytet kościoła słabnie nie bez przyczyny. Biblia zapowiadała spalenie nierządnicy. Bestia robi więc wszystko, żeby spalić nierządnicę, która do tej pory ujeżdżała bestię.

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 23 sierpnia 2019 — 07:08

2 komentarze

Add a Comment
  1. Odkąd Fundacja Batorego weszła do kościoła warszawskich Luteran, księża przeszli metamorfozę i trzeba było uciekać, bo widać było działanie diabła.

  2. Dobrze wiedzieć co się dzieje…nie dziwi mnie że ludzie odchodzą od kr-k, ale gorzej z tym gdzie skręcają potem… ?
    Taki żarcik na koniec:
    Według statystyki człowiek idący z psem ma trzy nogi i pół ogona ?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme