Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Miriam Shaded i jej były partner z “Illuminati”.

Dzisiaj otrzymałem link do wp.pl o wyznaniu Miriam Shaded jakim mężczyzna był jej partner James.

 

Nagłówek brzmi tak oto:

 

“Partner próbował mnie zabić. Są inne ofiary”

 

Poniżej nagłówka opis:

 

 

“Miesiącami była katowana przez swojego partnera. Wiele razy próbowała się od niego uwolnić, ale groził jej i szantażował. Tylko w rozmowie z Wirtualną Polską Miriam Shaded postanowiła podzielić się swoimi traumatycznymi przeżyciami. Nie chciała dłużej milczeć, bo oprawca jej i kilku innych kobiet lada moment może wyjść z aresztu”.

 

https://wiadomosci.wp.pl/miriam-shaded-ofiara-przemocy-partner-probowal-mnie-zabic-sa-inne-ofiary-6422259685947009a

 

Normalnie nie zająłbym się taka jakby nie było matrymonialna sprawą, ale po pierwsze napisałem o jej partnerze handlującym wódką illuminati, a po drugie Mirriam deklarowała się jako chrześcijanka i w końcu po trzecie jej tato jest pastorem.
Miriam sama upubliczniła swoje życie by ostrzegać innych.

 

Bez cienia wątpliwości Miriam jest kobietą odważną ponieważ demaskowała kulturę islamu oraz antychrystyczne założenia Koranu. Jednak w przypadku wyboru męża pokazała w 100% brak nawrócenia i wierzę, że jeśli przeczyta to, co napisałem to przemyśli swoje życie. Wierzę, ponieważ kiedy umieszczałem ok 3 lata temu tekst pochwalający jej osobę, to umieściła na swoim profilu link do mojego bloga.

 

Niestety, ale obecny protestantyzm często daje złudę wiary w Jezusa i Miriam wyborem takiego mężczyzny dała temu świadectwo. Jak osoba wierząca w Boga może wybrać kogoś ze świata i to jeszcze handlującego wódką i na domiar złego o nazwie Illuminati?
Niestety ale Miriam była pozbawiona kompasu Bożego i powinna się nawrócić. Dlaczego pisze o tym zamiast zostawić sobie takie przemyślenia? Bynajmniej nie żeby pastwić się czy poniżyć osobę, ale by pokazać, że osoba wierząca w Boga powinna kierować się przy wyborze partnera wskazówkami zawartymi w Słowie Bożym. Pan James jest tego zaprzeczeniem. Podejrzewam, że nie znamy wielu kulis tego związku i powodu dlaczego nazwał wódkę Illuminati?

 

 

No i tutaj przechodzimy do drugiego etapu: do Pana Jamesa.
Chyba nikt nie jest na tyle naiwny aby uwierzyć, że taka nazwa to przypadek? Taki przypadek jak autobus linii nr 666 na Hel.
Prawda jest jednak, że Illuminati nie ma, gdyż zakon ten istniał ledwo 14 lat, a prawdziwą władzę mają żydowscy jezuici.
To oni dają zezwolenia na tego typu działalność, to oni “błogosławią” finansowo.

 

Historia moich artykułów o Miriam wyglądało następująco: najpierw byłem w moich tekstach pełen podziwu za wspomniana odwagę. Następnie potępiłem związek Miriam i… miałem rację, a ktoś mógłby pomyśleć, że się czepiam. Problem polega na tym, że jakość kłótni nie była średnią krajową: kłótnie, wyzwiska itp.
A artykule na wp.pl czytamy, że:

 

-groźba zabicia,
-pobicia,
-gwałt,

 

Pomijam niszczenie sprzętu agd, kłamstwa i zdrady itp.
Aby być rzetelnym należy tez wiedzieć, że współczesne kobiety często same są agresorami i albo prowokują albo same biją pierwsze. W tym przypadku p. James robił to samo z innymi kobietami co uwiarygadnia zeznania Miriam.
Gdyby Miriam kierowała się naczelną zasadą zawartą w biblii, to nie wybrałaby takiego jak nazwała go sama playboya.

 

“Nie chodźcie w obcym jarzmie z niewiernymi; bo co ma wspólnego sprawiedliwość z nieprawością albo jakaż społeczność między światłością a ciemnością?”
2 Kor 6. 14

Gro chrześcijan popełnia błędy, gdyż nie chcą słuchać słowa lub sami nie są nawróceni od… świata.

To, że już nie opijasz się i nie przeklinasz to nie wszystko. jest jeszcze coś takiego jak światowość, życie w świecie.

Związek ze światowcem musi się zakończyć klapą.

Zapewne bywają wyjątki, gdzie osoba ze świata nawraca się pięknem charakteru Chrystusowca, ale to jest rzadkość.

 

Miriam powiedziała:

 

“Zostałam wychowana tak, by przebaczać tym, którzy nas krzywdzą. Nie chciałam mu zrobić krzywdy i dalej nie chcę. Nie chodzi mi o zemstę. Długo to trwało, ale w końcu zrozumiałam, że to ja walczę o przetrwanie i doprowadziłam do rozstania.”

 

Przebaczanie nie polega na akceptowaniu zła. Przy czym działa to w dwie strony. Kobiety nie mają także prawa do znęcania psychicznego, a coraz częściej tez biją mężczyzn.

 

Dobrze że Miriam się odważyła o tym napisać, choć uważam, że wzmocni to tylko i tak już wysoką pozycję kobiet w tym społeczeństwie i będzie wodą na młyn dla feministek, a mało kto napisze taki tekst jak w tym tonie co ja, że najpierw należy się uświęcać, a później wybierać partnera biblijnego.

Bóg nie chce dla nas zła i dlatego poszukujących Go przyciąga do swego Prawa, które jest dla nas dobre.

 

 

Proszę o modlitwę za p. Miriam, aby się nawróciła szczerze do Boga, nie religijnego a żywego.

 

 

 

Updated: 9 września 2019 — 19:01

3 komentarze

Add a Comment
  1. Straszna ta sytuacja…
    Mimo wszystko dobrze życzę tej pani… Oby udało się jej odnaleźć drogę do Niego…

  2. O kurna, ale odjechaliście ? Zaskakujące, jak można pisać w taki sposób i nadal uważać się za katolika. Ba, prawdopodobnie katolika lepszego od innych! Dobrze dragi weszły, co?

    1. o kurka wodna, na szczęście nie jesteśmy katolikami, gdyż katolicyzm wprowadza do pogaństwa, a drago kojarzą mi sie jedynie z Drag and Queen szanowany Panie.

      Życzę dobrego życia.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme