Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fabryka nowotworów, Brexit, zadłużanie.

Tekst znalazłem na fejsbuku autorstwa p. Andrzeja Nejmana i postanowiłem z uwagi na ciekawe spostrzeżenia umieścić na blogu:

____________

Nikt z Was dalej tego nie widzi ? Za każdym razem kiedy przesuwany jest Brexit USA przesuwają termin zniesienia wiz. Te dwie daty są ze sobą nierozerwalnie związane. Macie przed sobą, jak na dłoni, tę wielką operację drastycznego redukowania polskiej populacji, całkowitego uzależnienia Polski, przywiązania jej do zachodu jak łańcuchowego psa.Te działania zostały rozłożone w czasie, by przeciętny Polak tego nie dostrzegł. Nie wszystko jednak ułożyło się po myśli tych którzy szczerze nienawidzą Polaków, żywią do nas wyjątkową pogardę.

Od czego tu zacząć ? Może od tego że jako polscy rodzicie popełniamy kardynalne błędy wychowując nasze dzieci w duchu tolerancji, otwarcia, szacunku do innych nacji. Wielce wymowny był moment w meczu MŚ Chiny-Polska w koszykówkę, kiedy Damian Kulig, dobrze wychowany, tak po polsku, chciał podać rękę Chińczykowi by przeprosić go za zbyt ostre zagranie i spotkał się ze wściekłym wzrokiem i zaciśniętymi pięściami. Polski komentator się zdziwił, bo także jest dobrze wychowany. Nie chodzi mi akurat o Chiny, chciałem tylko pokazać, że nienawiść jest atrybutem w walce w dzisiejszym świecie. Kto nie potrafi nienawidzić ten zapewne zniknie z mapy świata. Jest kilka innych państw, w tym jedno w którym Polaków nienawidzi się najbardziej, państwo na wyspie oddzielonej od kontynentu. Gdzie indziej, od najmłodszych lat, wpaja się dzieciom, młodzieży, z której rekrutuje się potem elity, z pokolenia na pokolenie, że Polacy są podludźmi, robactwem, śmierdzącymi leniami i pijakami, tłuszczą, szczurowiskiem, głupkami i debilami, niegodnymi swojego państwa i pięknej, płodnej ziemi pomiędzy Odrą i Bugiem. Poniżenie, podeptanie Polaka, uwięzienie go i trzymanie na smyczy, pomiatanie nim, odebranie mu życia i majątku jest tam wręcz tradycyjnie zalecane i aprobowane, jest dowodem dobrego wychowania.

Czy widzicie związek pomiędzy gwałtownym zadłużeniem Polski, wydrenowaniem kraju z rzesz specjalistów, lekarzy, pielęgniarek, szczególnie w dziedzinie immunologii, onkologii, chorób płuc, przewodu pokarmowego i układu krwionośnego, zapaścią służby zdrowia, masowym rozpylaniem nad Polską chemtrails, rozprzestrzenianiem w Polsce wirusów, bakterii i rotawirusów, produkowaniem specjalnie dla Polaków dużo gorszej żywności od tej sprzedawanej na zachód od Odry, pełnej trujących i szkodliwych substancji, sprawą wiz do USA, a prężnym wdrażaniem technologii 5G ?

Wróćmy do roku 2004. Wielka Brytania, ku zaskoczeniu wszystkich, jako pierwsza otworzyła swój rynek pracy dla Polaków. Zaraz potem zrobiły to inne kraje zachodu, najpóźniej chyba Niemcy świadomi jaki to będzie miało wpływ na gospodarkę, w którą sami są bardzo mocno zaangażowani. Otwarcie rynków pracy, pod hasłem swobodnego przepływu ludzi, dóbr i usług było katastrofalne dla Polski. Opuścili i opuszczają nasz kraj ludzi znakomicie wykształceni, wybitni specjaliści znający języki, fachowcy w swoich branżach. Eksportujemy zastępy wykwalifikowanych fachowców na wykształcenie których Polska wydała biliony. Szczególnie dotkliwe były straty lekarzy i pielęgniarek. Z chwilą kiedy Polskę opuściło 3-4 miliona Polaków zawalił się nam system emerytalno-rentowy oparty na pokoleniowej pracy. Żaden z rządów nie śmiał jednak Polakom tego powiedzieć i zamiast uczciwej debaty i drakońskich działań, gwarantujących trwanie polskiego państwa, zaczęły się kombinacje, zadłużanie państwa, które przybrało dzisiaj monstrualne rozmiary.

Zadłużenie wobec uprawnionych do świadczeń z ubezpieczenia społecznego sięgnęło dziś 3,5 bln złotych. By sprostać temu zobowiązaniu polski rząd nieustannie produkuje dług i inflację, a by utrzymać się w siodle ściąga masowo imigrantów, by utrzymać niski poziom płac i opóźnić w czasie wybuch inflacyjnej bomby. Rząd PIS stosuje różne sztuczki, przykładowo wdrożył program 500+ świadomy , że spowoduje on skokowy wzrost spożycia alkoholu, by zaraz podnieść akcyzę na alkohol, by to co wydał wróciło bumerangiem do budżetu. Nie jest przypadkiem to, że Polska ma najniższe w Europie dopuszczalne normy stężenia alkoholu we krwi u kierowców. Rząd PIS świadomie rozpija społeczeństwo, całkiem jak zaborca i PZPR, by łapać potem niedzielnych kierowców po piwie i ściągać mandaty, grzywny i nawiązki. Na zachodzie ten sam człowiek po piwie, czy lampce wina nie jest zagrożeniem, no chyba że to człowiek, a my to podludzie. Chodzi oczywiście wyłącznie o nękanie Polaków absurdalnymi przepisami i biczowanie społeczeństwa karami finansowymi, co już jest tradycją od 1945 roku. Wydaje się komuś , że piszę tu o rzeczach błahych, o stężeniu alkoholu we krwi, tymczasem sprawa ta unaocznia , że jednak jesteśmy traktowani inaczej, co moim zdaniem potwierdza wyżej zaprezentowaną tezę , że Polaków się nienawidzi, i nami pogardza, że nie jesteśmy godni ludzkiego traktowania. To z resztą widać w całym naszym państwie, w każdej dziedzinie życia, dziś szczególnie na korytarzach przychodni i szpitali gdzie leczy się chorych na raka.

Tam Polacy są dalej poniżani, stoją w kolejkach, czekają miesiącami na badania, na diagnozę, potem miesiącami na terapię. Odmawiają chorym leków, kalkulując koszty. Wielu nie doczeka, wielu zgaśnie przed czasem. Nikt u nas nie pyta o przyczyny tej nowotworowej hektabomby, ci którzy stoją na straży naszego zdrowia zostali skorumpowani, los rodaków stał im się obojętny. Stanowiska obsadza się obywatelami Polski , a nie Polakami , by łatwiej było ten kombinat śmierci prowadzić, by w razie czego, jak naród się obudzi, wymierzyć w niego i podeptać. Jesteśmy w stanie wojny, umierają na tym froncie nasi dziadkowie, matki , ojcowie i dzieci, nasze żony, kochanki i przyjaciele. Dla mnie jest oczywiste, że ten stan rzeczy to wypadkowa emigracji, upadku systemu emerytalno-rentowego, gwałtownego zadłużania, trucia społeczeństwa żywnością, wodą i powietrzem. To nie jest przypadek, ktoś to przemyślał, zaplanował i wykorzystał, bo nas nienawidzi, żywi się tym jak się szarpiemy, szamoczemy, skaczemy sobie do oczu i siebie nawzajem niszczymy. Zacznijmy w końcu nienawidzić WSPÓLNIE tych którzy nam krzywdy wyrządzają ! Ta nienawiść da nam siłę dzięki której może nam się uda uratować dla nas nasze państwo.

Doszedłem do Brexitu. Dziwnym zbiegiem okoliczności za każdym razem kiedy odsuwany jest termin Brexitu USA przesuwają termin zniesienia wiz. Dlaczego USA i Wielka Brytania nie chcą dopuścić aby do kraju wróciła znaczna część tych którzy z Polski wyjechali po otwarciu granic ? Boją się że system emerytalno – rentowy w Polsce się uszczelni, że wrócą do Polski specjaliści, że coś trzeba będzie zrobić z emigrantami których ściągnięto w ich miejsce ? Boją się tej grupy ludzi, bo ona wie jak działa normalne państwo i mogą bardzo alergicznie zareagować na polską patologię, że ta masa krytyczna może pociągnąć za sobą INNYCH i wymusić radykalne zmiany ?

Amerykanie chcą nam zwyczajnie tych ludzi ukraść, wykorzystać ich dostosowanie do pracy w warunkach normalnego państwa, znajomość języka, energię i pracowitość. Rząd PIS robi co może by ich zniechęcić do powrotu, wbrew obietnicom wyborczym masowo podnosi podatki, rażąco zwiększa koszty pracy, redaguje opresyjne prawo. PIS się boi Polaków z Anglii, Irlandii, Szkocji, bo oni wiedzą jak działa urząd, sąd, czy policja. Kaczyński pożąda dewiz słanych przez emigrantów, by korumpować nimi urzędników, utrzymywać tego bękarta PRL-u. Zamiast funciaków, będą dolary i interes się zgadza.

Morawiecki podpisał właśnie wyrok śmierci na setki tysięcy Polaków, uzgadniając z Nowym Jorkiem i Londynem budowę fabryki nowotworów. To są ludzie wierzący ? Kaczyński, i ta banda z PIS to są ludzie wierząc, bogobojni ? Czy może dziwić gwałtowny odpływ młodych Polaków z Kościoła ? Oni widzą nie Jezusa tylko Baala, który nie był i nigdy nie będzie bożkiem Polaków.

 

________________

 

Ten bardzo dobry komentarz czy raczej artykuł nie pokazuje tylko jednego: skutków oddania się obrazowi Krolowej Niebios.

Odejście od Boga kosztuje naród głupotę.

Prawie 50% Polaków przekupionych socjalem i mrzonkami pseudpatriotycznymi glosuje na PIS. Nie znają Słowa Bożego, które zakazuje zadłużania, gdyż człowiek staje się niewolnikiem wierzyciela. Reszta glosuje na lewicę. Totalny upadek narodu polskiego nie licząc ok 10% Edomitów i Chazarów.

 

 

Ubogimi kieruje bogaty, sługą wierzyciela jest dłużnik.” (Prz 22:7).”

 

Jesteśmy sługami Żydów i Watykanu.

 

Poszczególne rządy działają wbrew Prawu Bożemu którego nienawidzi część znaczna pastorów:

 

“Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego. Nie będziesz pożądał żony bliźniego twego, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego” (Wj 20,17).”

 

Ten system pożąda naszych rzeczy. Ten system jest bezbożny jak bezbożni są przyglądający się temu pastorzy. Oni nie mówią o polityce, o zadłużaniu ale sami uprawiają politykę wchodząc w ekumenię z Rzymem.

 

Ten system jest skrajnie bezbożnym systemem ale o tym się nie dowiecie na seminariach jakimi są nabożeństwa w kościołach ewangelicznych. Wszystko jest rozmyte po to, aby beneficjentami tego systemu była garstka wtajemniczonych.

Pozwalamy na to, a raczej nasi rodacy, aby być niewolnikami. Ten system celowo nas zadłuża aby w pewnym momencie zażądać niemożliwej do zrealizowania spłaty. Jest to bardzo sprytne ponieważ zadłużają nas jak to słusznie stwierdził ludzie z obywatelstwem polskim.

Myślę, że kwestia góra dekady jak polskie lasy, wodociągi, parki, jeziora, drogi pójdą pod młotek. Juz w jednej miejscowości na Podkarpaciu właścicielem gminy stała się firma bodajże Siemens. Niewiarygodne prawda?

Odejście od prawdy kosztuje, a odpowiedzialność będzie zbiorowa.

 

 

 

Updated: 10 września 2019 — 10:55

35 komentarzy

Add a Comment
 1. To wszystko od wieków dzieje się dlatego, że my Polacy (jak i inne narody słowiańskie) jesteśmy rzeczywistymi, zaginionymi pokoleniami Izraela i synagoga szatana o tym wie.

  1. Bardzo interesujące spostrzeżenie…

  2. No właśnie, to tłumaczy taką nienawiść do nas. Dwie wojny światowe, rozbiory. Ale my dzięki Bogu dalej istniejemy ! Zacytuję słowa Adolfa Hitlera:
   “Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy (Słowianie) według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany…”

   Dlatego nas tak nienawidzą bo sam Bóg nas wybrał, my jesteśmy Jego ludem !

 2. Chciałbym tylko przypomnieć, że frekwencja wyborcza to niecałe 50% więc to nie prawie 50% przekupionych socjalem a zaledwie 25%, co jeszcze gorzej wygląda, bo 50% ma “gdzieś” przyszłość narodu i kraju.

  1. Przestań żyć w ułudzie, iż nasze głosy coś mogą dać, bo oni zrobią to, co chcą i tak i tak. Głosując wyrażasz swą aprobatę ku systemowi szatana, czyli pokazujesz, że chcesz w nim żyć i z niego czerpać szczęście.

   1. ale b4510r mówi tylko, że to nie 50% Polaków głosuje choć ja uważam że nie ma to zadnego znaczenia ponieważ wyborcy partii prowolnosciowych to zdeyscpylinowany elektorat, a reszta to sojclisci.
    Antyk, uważam, że masz problemy z emocjami, a to tez może być kwestia diety.

    1. Przepraszam, ale muszę… To kwestia apostoła Pawła, a nie diety ;))) Odrzucenie 14 listów… A Paweł dużo poucza jak żyć, jakie są owoce Ducha itd.itp.
     Zamiast odrzucać, proponuję zaprzeć się samego siebie i zrozumieć z Bożą pomocą.
     Z Bogiem!

     1. tak to prawda odrzucenia Pawła powoduje zle owoce. Coraz bardziej jestem przekonany, że to jest celowa taktyka kogos od kogo to wyszlo. ale mimo wszystko celuje w ludzi podatnych na hustawki emocjonalne a to tez wynika czesto z diety

      1. Mylicie się. To nie kwestia diety. To efekt odrzucenia Pawła – to racja – albowiem szatan zrobi wszystko by zwieść wierzących, a Paweł jest jego “majstersztykiem”, którym “zwodzi cały świat”. Lepiej zweryfikujcie ten temat w swych sercach. Kiedy był Eden – zamach na Ewę, potem potop, rzeź niewiniątek, Chrystus musi uciekać bez przerwy, Judasz – za każdym razem szatan niesie atak na Chrystusa i Chrystian, to myślicie, że nie może być go w Piśmie?? Bo sam Paweł napisał, że jest całe nieomylne…? Nigdzie indziej w Piśmie takich słów nie ma. Paweł to fałszywy apostoł.

       1. Antyk, zauważ, to przeciwnicy Pawła wchodzą na ten blog, gdzie luzdzie rozumieja Pawła a nie na odwrót. Ludzie odrzucający Pawła sa pozbawieni kompasu jakim jest Duch Vozy poniewaz juz samo odzrtucenie Pawła w polskim wydaniu wiąże się z nienawiścią. Pawła uważa sie za satanistę. Chore umysły.
        Antyk, co powiesz na rozmowe online na skypie nagrywana nt “nieścisłości” w nauczaniu Pawła? Ja i Ty, a inni ocenią kto ma rację ok?

        1. Jakżebym miał brać udział w takim przedsięwzięciu, jeśli nawet nie pokwapiliście się by skomentować/zweryfikować/wyargumentować się do dwóch par cytatów, które podawałem jakiś czas temu…?

    2. Ci, którzy mi je zniszczyli z radością otrzymają swoją “nagrodę” od Boga.

 3. AntykWariat. A co niespójnego i fałszywego znajdujesz w listach Pawła?

  1. Poszukaj na tych stronach: https://www.zbawienie.com/Pawel-zakon.htm

   Ja nie mam sił by o tym pisać. Poza tym nie mogę już nigdzie pisać i muszę zniknąć z netu na kilka dobrych lat. Pozdrawiam wszystkich wierzących Chrystusowi.
   Będzie mi Was brakować.

   1. Widzisz Antyku. Niestety masz bardzo duży problem. Zamiast Ducha Prawdy, masz w sobie Ducha Buntu, który się buntuje w tym wypadku na Pawła, ale generalnie na Nowy Testament, Słowo Boże. Jeżeli Bóg nie ma wobec Ciebie planów to Cie odetnie i zostawi na pastwę Szatana, ale jeżeli ma, to On tego Ducha Buntu zniszczy i się nastaw na ostry upadek, aż do poziomu 0. Dosłownie twarzą o podłogę. Musisz widocznie nisko upaść, żeby przestać się buntować. Wyrywanie z kontekstu cytatów i szukanie sprzeczności świadczy o niezrozumieniu Boga.
    Odniosę się tylko do tekstu ze strony zbawienie odnośnie uczynków.
    Zbawienie masz z wiary w Jezusa Chrystusa. Ale jeżeli swojej wiary nie podeprzesz dobrymi uczynkami (owocami) to znaczy, że Twoja wiara jest nic nie warta. I Pan Jezus odda swoim sługom wg ich uczynków. Bo owoce mają być dobre, a nie złe.
    Życzę Ci AntykWariacie nawrócenia, mądrości w pojmowaniu Słowa i wygonienia Ducha Buntu, poprzez Jezusa Chrystusa.
    ps. też miałem Ducha Buntu co się buntował, przy czytaniu Nowego Testamentu, więc wiem o czym piszę 🙂
    Nie szukaj sprzeczności, szukaj zrozumienia. Niestety, bez pokory i Ducha Bożego jest to nie możliwe.
    Z Bogiem!

    1. Nie martw się Boro o moje problemy. Zajmij się swoimi, bo masz większy. Pozdrawiam.

     1. Antyk, dziękuję Ci za wszystkie komentarze i Twoją obecność tutaj, ale nasze drogi muszą się rozejść. Po prostu przestań odwiedzać stronę gdzie cytuję się apostoła Pawła.

      Życzę Ci wszystkiego dobrego. Opieki Bożej i wszelkich błogosławieństw. Niech Duch Jezusa Chrystusa Cię prowadzi.

     2. Nestety, spodziewałem się, że nic nie dotrze. Kończąc zacytuję Pawła, bo znowu się sprawdza.
      “Sekciarza po jednym lub po drugim upomnieniu wystrzegaj się, wiedząc, że człowiek taki jest przewrotny i grzeszny, przy czym sam na siebie wydaje wyrok.”
      Szkoda mi Ciebie, ale również życzę wszystkiego najlepszego w Poznawaniu Pana.

     3. AntykWariat.
      Cytat od Bora
      “Zbawienie masz z wiary w Jezusa Chrystusa. Ale jeżeli swojej wiary nie podeprzesz dobrymi uczynkami (owocami) to znaczy, że Twoja wiara jest nic nie warta”.

      Dokładnie to pisał Apostoł Jakub w Swoim liście roz. 2:15…

      Mam do Ciebie prośbę.
      Bardzo proszę Cie żebyś posłuchał ostatniego sezonu Tajemnego Planu (sezon 7).
      Czy lubisz Fabiana czy nie, proszę posłuchaj.
      Bardzo uporządkowane, spójne i wartościowe wykłady.
      Naprawdę dużo Ci się wyjaśni i uporządkuje, bo odrzucenie Pawła najczęściej jest wynikiem pewnego rodzaju haosu (wiem po sobie).

      Dziś nie są czasy pisania czy poprawiania Słowa ale jego studiowania i wypełniania.
      Nauczanie nie polega na tym, że jeżeli czegoś nie rozumiem to to po prostu odrzucam i problem z głowy.

      Bóg nie zostawił mam tradycji, obrządków itd., ale Swoje Słowo. Więc jeżeli zostawił mam “tylko” te księgi to już zadbał o to, żeby Jego Słowo przetrwało wszystkie zawieruchy.
      Bo przecież jeżeli Pismo jest fałszerstwem to już po Nas.

      Poświęć tych kilkanaście godzin a na pewno wiele rzeczy się poukłada.
      Z resztą polecam je każdemu.

      https://www.youtube.com/playlist?list=PLd5GCd1nrmcxrH0w9mZyB90bNBCkpjJpa

      3maj się Bracie.
      Z Panem Bogiem.
      Pozdrawiam

      1. juz się zaczęło. “Milość” antypawłowców zaczęła działać. Jeden czytelnik obraził mnie i Boro. Oni wszyscy myślą, że wiedza zbawia, że znajomość spisków przybliża do Boga, ato ma tylko przekonac o tym jaki świat jest zły, a nie stawać się wiara.
       To sa na prawdę ludzie którzy nie poznali nigdy Boga, pełni agresji i nienawiści, zlośliwi.
       Będę miał nauczkę.

    2. Woro czy tam boro nie wymadrzaj sie bo co nie wychodzi ! Przeczytaj to co masz w linku od Antyk i postaraj sie zrozumiec !

     1. Miałem tego komentarza nie publikowac, ale uważam, że trzeba choćby ten jeden z trzech zabarwionych nienawiścią.

      Login wskazuje, że to sam antyk napisał, a jesli nie to również jakis antypawlowiec.
      szydera i chamstwo nie przemienione serce ale pycha wynikająca z poznania spisków. Równie dobrze mógłby ten człowiek czytac Świat Wiedzy lub National Geographic i wyszłoby na to samo…

      Prawda jest taka, że to przeciwnicy Pawła tu wchodzą, a nie moi czytelnicy do przeciwników Pawła. Tylko problem polega na tym, że sobie wybieracie jak ze szewdzkiego stołu.

      Moge rozmawiać z każdym online na temat spójności listów Pawła.
      Skutek uboczny taktyki szatana dziel i rządx. jest w niewoli i o tym nie wie.
      Ja nie wchodze na obce strony żeby się kłócic i ubliżać jak AW.
      Macie złe serca wymagające obrzezania

      1. Z agresywnymi osobnikami nie ma o czym nawet dyskutować 🙂 Od razu widać ich owoce, i że są tylko narzędziem w rękach szatana. Żal mi ich, ale skąd mają czerpać wiedzę skoro odrzucają Słowo Boże, zamiast starać się zrozumieć? Sekciarza po upomnieniu należy unikać.
       ps. robisz dobrą robotę i dlatego świat reaguje agresją :))))) Tak trzymaj!
       Z Bogiem!

   2. Antyk, jeśli to moja wina to przepraszam

    1. zamykamy temat Antyka. Jest innej wiary ale niech mu Bóg Błogosławi.

    2. Nie. To nie Twoja wina, że tak się stało – dobrze się tutaj stało.

     1. Blog nie ma charakteru ekumenicznego dla wszystkich doktryn religijnych.
      Czytać może każdy ale nie pozwolę na komentarze usuwające kanon biblijny którym posługiwali się przedreformatorzy Hus czy Tyndale, którzy byli kimś więcej niż komentującymi.
      Szanuję Cię ale to nie ekumeniia a długo budowalem blog.

 4. Nie zgadzam się z artykułem tego Nejmana, – nazwisko wybitnie nie słowiańskie 😉
  Twierdzi on, że rząd robi wszystko aby emigranci nie wrócili. A czy Polacy pracujący w UK zarabiający średnio 4x więcej niż w Polsce będą chcieli tu wracać? Wrócą owszem ale na starość, w wieku emerytalnym z workiem pieniędzy, kupią mieszkanie i będą żyć jak paniska. Ale też nie wszyscy. Ci co założyli rodziny w UK mają dzieci to tam zostaną.
  Chodzą plotki, że żmijowcy szykują nam podatek katastralny i to już nie długo. Wtedy to już żadnego sensu do powrotu nie będzie.
  Mamy też typową lewacką retorykę rodem z gazeciny wyborczej i tvn-u, że zaraz po odebraniu 500+ Polacy maszerują czwórkami do najbliższego monopolowego gdzie wydają całe 500+, dalej Nejman (nie Słowianin) twierdzi że rząd szykanuje kierowców bo łapie nietrzeźwych, no co za reżim ! Uważam, że każdego kierowcę pijaka powinno się osadzić obligatoryjnie na 14 dni w areszcie + normalne postępowanie karne. Może by się wreszcie skończyło picie i kierowanie.
  Dalej kilka cytatów: “PIS się boi Polaków z Anglii, Irlandii, Szkocji, bo oni wiedzą jak działa urząd, sąd, czy policja.” taa nasza polonia wie a my nie wiemy xD Pewnie tak jest bo z daleka lepiej widać ;).
  “To są ludzie wierzący ? Kaczyński, i ta banda z PIS to są ludzie wierząc, bogobojni ?” widać wyraźnie, że on nie wie o co chodzi na tym świecie. Nie wie, że światem rządzi szatan i jego potomkowie tzw. plemię żmijowe. A politycy to tylko kukły które robią co im się karze. Te wyjazdowe spotkania grupy Bilderberg czy G7 to są szkolenia i wdrożenie strategi politycznej. Dlatego zawsze są tak szczelnie chronieni przez policję. Wielu z polityków jest uwikłanych w okultystyczne rytuały, pedofilię. A Nejman się dziwi i pyta “To są ludzie wierzący ?”.
  Z kwestią śmieciowej żywności i 5G się zgadzam. W biedronce żywność owoce są podłej jakości. Producenci celowo zaniżają jakość bo tak wymaga sklep. Tzn. Oferują cenę maksymalną np. za kiełbasę a producent aby nie dokładać do interesu obniża jakość, czyli dana jakość za daną cenę. Standardem jest, że w biedronce sprzedaje się kaszę z jajami moli. Poleży zapas w ciepłej kuchni i już się larwy wykluwają. Jak chcecie to Wam mogę zrobić zdjęcie bo jeszcze nie rozsypałem ptakom na osiedlu.

 5. Wiekszych bredni jak ten list z facebuka ostatnio nie czytalem.
  Fakty z pierwszych ust
  1. Od jednego rodaka przebywajacego wczesniej w WB a pracujacego w stanach “Jak by mozna to wszyscy Polacy z WB by wyjechali do stanow”
  2. Podobnie jak dla autora tego artykulu Wielka Bryutania jest wrogiem numer jeden dla radzieckiej jaszczurki vel Olszanski -Jablonowskiego . Zbieznosc ze sptrawa Skripala, podpaleniem stajni Williamsa i atakiem hakerskim na kompy Williamsa za odstawienie Sirotkina? ITD. Na pewno najnowsze okrety Trident (1000 rakiet mocy tej z hiroszimy) sie nie spodobaly “misiowi”.
  Wrecz sie czyta ze Angole tak nas nienawidza ze kochane ramiona uklady rapallo czyli radziecko-szwabskie juz czekaja na nasz powrot niczym dziecka miedzy rodzicami w zelaznym uscisku.
  Przepraszam ale cytujesz goscia mocno kalekiego na umysle.
  Przemysl zniszczono w latach 90-tychj a dobito w nowym stuleciu. Ta wysoce prawdopodobna liczba 10 dziesieciu milionow poza krajem juz ma dzieci i odczeka az dorosna i sie usamodzielnia a pozniej maja wybor . Obstawiam ze jak wroca to jedna noga bo druga beda w krajach ktore jednak umozliwily im cokolwiek. Nie wysiudaja 10 milionow Ukraincow i nie zamierzaja z nimi na nizsza pensje konkurowac.
  Troche staczasz sie cytujac glupca ktorego logika przypomina ta moskiewska.
  Po prostu wiecej Targalskiego posluchaj. To madry czlowiek.
  Amerykanie swoja obecnoscia troche zaczynaja powstrzymywac ten V rozbior kraju przez naszych sasiadow odwiecznych wrogow.

  Zarchiwizowana strona o 7 milionach Polakow poza krajem z 2013 roku afery podsluchowej

  https://web.archive.org/web/20140816172132/http://polscott24.com/po-przyznaje-wyjechalo-7-mln-polakow/

  1. Amerykanie są tu w tym samym celu co legiony rzymskie w prowincjach. Pilnuja swoich interesów i tego by ch tubylcy nie zepsuli. My nie jesteśmy dla nich sojusznikiem, nie ma czegoś takiego jak sojusz z silniejszym, a juz machiavelli pisał, że od najemników gorsze są tylko armie sprzymierzeńców. Zresztą tylko silna Polska własną siłą i podobnych nam, jak Węgry itp może prowadzić politykę rownowagi miedzy wschodem, a zachodem, lecz to już fantastyka ze względu na torpedowanie i nieudolną współpracę z tymi krajami, nikt nas nie bierze poważnie, nawet czesi, czy Litwa. Nie mówiąc już o Ukrainie, która szarpie z nas co może i nic nie daje. Także powoli robi mi się coraz bardziej przykro, lecz wiem, że czeka nas ucisk. Książę tego świata kończy ustawiać pionki, dobrze że nasz Pan Zastępów zna wszystkie ruchy do przodu.

   1. Dokładnie Łukaszu. W czasach końca na eldorado nie mamy co liczyć. Trzeba dać świadectwo o Jezusie Chrystusie i oczekiwać Jego rychłego powrotu.
    5G = masowa komunikacja maszyn (na usługach ostatniej Bestii zapewne), więc jest już blisko 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme