Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niebezpieczeństwa chrześcijańskiego syjonizmu i dyspensacjonalizmu. cz 2

W przypadku Chrześcijaństwa zgnilizna powstała w 1990 roku, kiedy Biblia Studium Scofielda została opublikowana i stała się standardowym tekstem religijnym w Stanach Zjednoczonych.

To klasyczna propaganda.

 

Indoktrynacja trwała 100 lat.

 

 

Cyrus Scofield, skazany przestępca i opisany przez jedną amerykańską gazetę jako “shyster”, otrzymał zlecenie ponownego napisania Biblii Króla Jakuba poprzez wprowadzenie przyjaznych dla syjonistów notatekChodziło o zmianę chrześcijańskiego poglądu na syjonizm poprzez tworzenie i promowanie pro-syjonistycznej subkultury w chrześcijaństwie. Oxford University Press wyznaczył Scofielda na redaktora i narodziła się Scofield Reference Bible.

Wprowadzono nową ikonę kultu, nowoczesne państwo Izrael, które nie istniało do 1948 r., Ale było już “przygotowane” na desce kreślarskiej Światowego Ruchu Syjonistycznego.

Amerykańska dziennikarka Grace Halsell wyjaśniła ponownie sformułowane przesłanie biblijne: “Po prostu stwierdziła, że ​​jest to: każdy czyn przyjęty przez Izrael jest zorkiestrowany przez Boga i powinien być tolerowany, wspierany, a nawet chwalony przez resztę z nas. Nieważne, co robi Izrael, mówią chrześcijańscy syjoniści. Bóg chce, żeby tak się stało

 

A my wiemy, że Bóg nie ma względu na osobę.

 

“Scofield powiedział, że Chrystus nie może powrócić na ziemię, dopóki pewne wydarzenia nie wystąpią: Żydzi muszą wrócić do Palestyny, przejąć kontrolę nad Jerozolimą i odbudować świątynię, a wtedy wszyscy musimy zaangażować się w ostateczną, wielką bitwę zwaną Armageddon. Szacunki są różne, ale większość studentów teologii Armagedonu zgadza się, że w wyniku tych stosunkowo niedawnych interpretacji biblijnych pism świętych, 10 do 40 milionów Amerykanów uważa Palestynę za wybraną przez Boga ziemię dla Żydów. ”

 

 

To przekonanie, że starotestamentowe obietnice złożone starożytnym plemionom żydowskim można przekazać w dużej mierze osobom niezwiązanym ze sobą, które tworzą współczesne państwo Izrael, jest tym, co leży u podstaw ich nadziei na ostateczną bitwę, którą nazywają Armageddon, w której wrogowie Izraela (i oczywiście Boga, ) zostaną pokonani. Potem Jezus powróci jako żydowski Mesjasz i Król, aby królować w Jerozolimie przez tysiąc lat, a naród żydowski będzie cieszył się uprzywilejowanym statusem na świecie.

To syjonistyczne marzenie o dominacji nad światem w pigułce. Co jest w tym dla nie-Żydów? Błogosławię, jeśli wiem. Jednak armie nieżydowskich polityków stały się chętnymi pachołkami.

Czytam historię, że Żydzi zostali wygnani z Palestyny ​​przez rzymską okupację w 70 roku, kiedy to zniszczono drugą świątynię w Jerozolimie. Zostali ponownie wydaleni w  135AD.

W dzisiejszych czasach powrót jest uznawany za niezbywalne prawo. Ale musi to być wykonane, gdy tylko ustanie przyczyna wydalenia (np. Obca okupacja). W przypadku Żydów szansa miałaby miejsce w IV wieku naszej ery po upadku Imperium Rzymskiego. Ale oni tego nie wzięli. Nie można oczekiwać, że zmienią zdanie 16 wieków później. Ich prawo wygasło bardzo dawno temu.

Dla porównania, prawo Palestyńczyków do powrotu po czystkach etnicznych w 1948 roku (i od tamtej pory) jest ważne, ponieważ okupacja wroga jeszcze się nie zakończyła, a ONZ zatwierdziło ich prawo.

Niemniej syjoniści twierdzą, że Jerozolima należy do nich na mocy dekretu niebiańskiego. Ale to najświętsze z miast miało już 2000 lat, tak jak  król Dawid je objął.

Historycy mówią, że Jerozolima w formie “Miasta Dawida” trwała zaledwie 73 lata. W 928 rpne królestwo podzieliło się na Izrael i Judę, aw 597 rpne Babilończycy podbili miasto i zniszczyli świątynię Salomona. Żydzi odzyskali ją w 164 rpne, ale ostatecznie stracili je do Cesarstwa Rzymskiego w 63BC. Przed obecną nielegalną okupacją Żydzi kontrolowali Jerozolimę przez około 500 lat, podczas gdy później rządzili nią muzułmanie przez 1227 lat. Przed Żydami należał do Kananejczyków. Przez prawie 90 lat było to również chrześcijańskie królestwo. Wiele konkurencyjnych roszczeń, a więc prawdopodobnie dlatego ONZ ogłosiła w 1947 r., Że powinno być niezależnie administrowana jako miasto międzynarodowe.

W 1187 Saladyn przywrócił Jerozolimę Islamowi, pozwalając jednocześnie Żydom i chrześcijanom pozostać. Dzisiaj żydowskie grupy religijne chcą kontroli nad miastem pod względem swego duchowego centrum i budowy trzeciej świątyni zgodnie ze starożytnymi proroctwami. Plan permanentnej okupacji Izraela zagraża nie tylko muzułmańskim, ale także chrześcijańskim świętym miejscom. Napięcia polityczne i religijne są więc utrzymywane w stanie wrzenia. Nic dziwnego, że irański prezydent zacytował nieżyjącego już ajatollaha Chomeiniego, mówiąc, że nieprzyjazny reżim okupujący Jerozolimę “musi zniknąć ze strony czasu”. Nic też dziwnego, że syjonistyczni propagandzi natychmiast znieważyli go, chcąc zetrzeć Izraela z mapy.

 

 

Chodzi o to, czy naprawdę wierzymy, że wszechpotężna Istota Nadprzyrodzona wybrała i podniosła jedną grupę ludzi do pozycji wyższości nad wszystkimi innymi i zatwierdziła użycie jakiegokolwiek środka, w tym morderstwa, brutalnej eksmisji, a nawet wojny , aby osiągnąć swój samolubny cel, a teraz mobilizuje miliony mniejszych śmiertelników z całego świata, jak ci, którzy uważają się za stojących na straży chrześcijan, aby służyć jako narzędzia i śpiewać pochwały tego “Wielkiego Projektu”?

 

 

Niesamowite zwiedzenie a chrześcijanie milczą. MILCZENIE OWIEC CZ 2 RZEKŁBYM.

 

Książkę Stuarta Littlewooda Radio Free Palestine można teraz przeczytać w Internecie na stronie www.radiofreepalestine.org.uk

___________________________________

Stuart Littlewood jest autorem książki Radio Free Palestine , która opowiada o trudnej sytuacji Palestyńczyków pod okupacją. Artykuły Stuarta są poważne i odkrywają; zajmują się stosownymi kwestiami dotyczącymi Izraela i Palestyny ​​oraz sześćdziesięcioletnim konfliktem, który zniszczył miliony ludzi. Więcej informacji można uzyskać na stroniehttp://www.radiofreepalestine.org.uk/

 


Korzenie chrześcijańskiego syjonizmu

http://socioecohistory.wordpress.com/2011/10/17/the-roots-of-christian-zionism-how-scofield-sowed-seeds-of-apostasy/

——————————————–

 

cdn

Updated: 17 września 2019 — 08:06

1 Comment

Add a Comment
  1. Dziękuję za tak dobrze przygotowaną i ciekawie opisującą temat notkę!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme