Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niebezpieczeństwa chrześcijańskiego syjonizmu i dyspensacjonalizmu. cz 4. Andrew Berwick.

…………………………………………………………………………………

Masakra w Norwegii, analiza chrześcijańskiego syjonistycznego terroryzmu

http://www.allvoices.com/contributed-news/9782246-norway-massacre-christian-zionist-terrorism-analysed

Po wybuchu bomby samochodowej o masie 500 kg, co  odbyło się w piątek 22 lipca 2011 r. W Oslo w Norwegii, grupy masowego przekazu, w tym Rupert Murdoch, posiadały Sky / Fox News i inne globalne zestawy medialne skierowane do muzułmanów i straszydeł Al-Kaidy w celu przeprowadzenia ataku przez wiele godzin. Po ataku Anders Behring Breivik, chrześcijański syjonista, strzela i morduje ponad 76 osób, raniąc 97.

Anders Behring Breivik (ur. 13 lutego 1979 r. W Oslo w Norwegii, znany również jako Andrew Berwick, Sigurd Jorsalfar i Anders Behring) przyznał się do bombardowania i masowych morderstw, nie przyznając się do odpowiedzialności karnej, twierdząc, że jego działania były “okropne, ale konieczne”. Jego rodzice rozwiedli się, gdy miał rok. Jego zrozpaczony ojciec, Jens Breivik, powiedział, że jego syn powinien się zabić, zamiast zabijać tak wielu ludzi.

Sąd w Oslo oskarżył Breivika o akty terroryzmu w piątek, 25 lipca 2011 r., Odmówił Breivikowi prośby o otwartą rozprawę, aby uniemożliwić mu publiczne otwarcie podżeganie do przestępczych poglądów i nakazał pozostawać w areszcie policyjnym przez okres do ośmiu tygodni. Breivik przyznał, że został przyjęty przez dwóch angielskich prawicowych ekstremistów na spotkaniu w Wielkiej Brytanii w 2002 roku z udziałem siedmiu innych osób. Amerykańscy i europejscy chrześcijańscy ekstremiści używają wszelkich usprawiedliwień do przeprowadzania własnych, pokrętnych morderstw.

Europejskie i amerykańskie stroje medialne nadal spekulowały na temat powiązań między atakiem a Al-Kaidą bez żadnych sondaży i niezbitych dowodów, które podżegałyby do nienawiści i zbrodni przeciwko muzułmanom. Po ataku na początku sieć zapłonęła spekulacją, że atakujący byli “dżihadystami” (bojownikami). Słowo “terroryzm” zniknęło z pejzażu mediów, kiedy odkryli, że terrorystą był biały chrześcijański syjonista. 

 

 

Histeria islamofobiczna i antymuzułmańska trwała przez kilka godzin w mediach europejskich i amerykańskich. Więc kim są ci w naszym własnym zachodnim społeczeństwie, którzy umożliwiają, upoważniają i dają głos takiej patologii? Ilekroć media i politycy przekręcają działania kilku samotnych wariatów, aby być jakoś reprezentatywnymi dla większości wiary, rasy czy kraju, jasno pokazują, kim naprawdę są ludzie nienawidzący i kogo wspierają, hodują, karmią i pielęgnują.

Masowy morderca, Breivik, użył zakazanych (1899 konwencji haskiej) pocisków “Dum-Dum” zaprojektowanych, by eksplodować i rozpadać się wewnątrz ciała i powodować maksymalne uszkodzenia wewnętrzne. Zakazane pociski są nadal używane przez europejskie organy ścigania.

Przyjaciele Breivika opisali go jako “chłopca mumii”, który nie opuścił domu do 30 roku życia, miał niewielu przyjaciół i żadnych poważnych przyjaciółek. Wykorzystał firmę Breivik Geofarm (zarejestrowana w Norwegii nr 994 089 269 w dniu 18 maja 2009 r.) Jako fasadę do pozyskania sześciu ton śmiercionośnych nawozów i chemikaliów.

Breivik spiskował z “przywódcami biznesowymi i politycznymi” w Londynie na wiele lat przed tym, jak zaczął planować masakrę w zeszłym tygodniu, intrygujące połączenie, biorąc pod uwagę fakt, że manifest bandytów jest datowany “Londyn 2011, sugerując wyraźne połączenie z kapitałem, gdy pojawiają się dowody wątek.

Breivik miał sieć 5700 przyjaciół terrorystów, którzy pozostają moralnie i prawnie współwinni w swojej zbrodni, czytali i przekazywali lub przekazywali swój manifest “2083” jako “dar” ponad 25 000 000 chrześcijańskich terrorystów w USA i UE (Dania, Węgry, Rosja, Izrael, Finlandia, Francja, Niemcy, Austria, Grecja, Włochy, Hiszpania, Holandia (Holandia), Norwegia, Polska, Rumunia, Serbia, Australia i Szwecja itd.).

Breivik i jego fani podziwiają i są podżegani przez ludzi i grupy rasistów, takie jak George Bush, Tony Blair, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Theodore Kaczyński (Unabomber), Richard Lionheart, Adolf Hitler, Winston Churchill, Max Manus, Geert Wilders, Hindutva, Shrinandan Vyas, Christian Crusaders, Knights Templars, PCCTS, Robert Spencer, Freemasons, Bat Ye’or, Anders Gravers Pedersen, Stephen Gash, Angielska Liga Obronna (EDL), Brytyjska Partia Narodowa (BNP), bloger Fjordman, Władimir Putin i wielu inni zbrodniarze wojenni, którzy szerzą nienawiść i strach, aby sprowokować przemoc wobec Azjatów, Arabów, Afrykanów i muzułmanów.

Breivik powiedział: “Jedna osoba z przekonaniem jest równa sile 100 000, która ma tylko interesy”. Jego manifest z 2083 r. W dużej mierze dotyczy Wielkiej Brytanii i Ameryki. Breivik używał szeregu forów internetowych, by wyrazić swoje poglądy na temat islamofobii. The Jerusalem Post opisuje także Breivika jako proizraelskiego. Breivik wyraził wyraźne poparcie dla Hindutvy i Sanatana Dharmy w Indiach. Breivik wymienia strony Bharatiya Janata Party (BJP), Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS), National Volunteers ‘Organisation (NVO), Akhil Bharatiya Vidyarthi Parishad i Vishwa Hindu Parishad (VHP) jako źródła dla pobudzania antymuzułmańskiego i nienawiść, grożąc rzezią najgorszą od drugiej wojny światowej.

Breivik i jego fani nie mają nic lepszego niż dostać się do telewizji, aby objaśnić swoją faszystowską ideologię. Breivik ma złudne wyobrażenia o sobie jako innym Adolfie Hitlerze, wykorzystując swój proces jako platformę propagandową.

Wielu białych chrześcijan nie myśli, że chrześcijaństwo ma coś wspólnego z terroryzmem? Czy słyszałeś o wojnie trzydziestoletniej? Zabójstwa zabójstw w Iraku, Afganistanie i Pakistanie? Krucjaty od 1095 roku? Los katarów? Inkwizycja?

Cele i motywacje Breivika współbrzmią z celami wielu polityków i chrześcijańskich syjonistycznych krzyżowców. Są to owoce długich, kultywowanych głównych mediów i politycznego nienawiści wobec przestępców wojennych, takich jak George Bush, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Tony Blair, a nawet David Cameron itp.

Anders Behring Breivik wyraził swoją nienawiść do muzułmanów, kilku partii politycznych i młodzieżowego skrzydła rządzącej partii Norwegii na różnych blogach internetowych ponad 75 razy. Zamierza zniszczyć zachodnią cywilizację do roku 2083. Tragiczne ataki odsunęły uwagę opinii publicznej od kryzysu finansowego, środków oszczędnościowych, masowego codziennego oszukania publicznych funduszy i rozpadającego się wsparcia dla wojen w Libii, Afganistanie, Pakistanie, Irak i Jemen oraz niekończące się przestępcze izraelskie przestępstwa związane z tożsamością ujawnione w Nowej Zelandii i innych krajach. W rzeczywistości Anders Behring Breivik, lat 32, prawicowy suwerenny obywatel lub chrześcijański terrorysta bez związków z żadnymi islamskimi grupami, był człowiekiem odpowiedzialnym za atak terrorystyczny i morderstwa.

1.500-stronicowy manifest “Brecika” z 2083 r., Napisany przez złego psychopatę, jest planem rewolucji na kontynencie, która odzwierciedla wiele myśli europejskiej chrześcijańskiej białej władzy lub neonazistów od Włoch po Norwegię i od Wielkiej Brytanii po Rosję.

Manifest Breivika, “2083 Europejska Deklaracja Niepodległości” zapewnia szczegółowe instrukcje dla wszystkiego, od bomby po gromadzenie funduszy po przygotowanie fizyczne i psychiczne z chłodnymi szczegółami, jak inni mogą naśladować zaplanowany terror autora i jak usprawiedliwić przemoc lub terroryzm ława przysięgłych, sędzia i kat.

Breivik wezwał do terroryzmu, zabijając ponad milion europejskich chrześcijan i kilkaset milionów innych. Był gotowy do przejęcia kontroli politycznej i wojskowej nad krajami Europy Zachodniej. Chrześcijańscy naziści czerpią z prymitywnych historii rycerzy templariuszy, mitów i legend. Dokument “2083” Breivika przedstawia trzyetapowy plan prowadzący do obalenia demokracji w Europie. Zaleca zarówno hodowlę, jak i górnictwo jako dobre pokrowce do uzyskiwania materiałów wybuchowych i zwolenników pracy w pojedynkę, aby zapobiec złapaniu.

Podobnie jak wielu polityków, w tym Adolf Hitler, Breivik wspiera chrześcijańską Europę bez brązowych twarzy, Arabów i muzułmanów. Pisanie Breivika jest głęboko antyislamskie. Manifest Breivika przypomina Mein Kampf Adolfa Hitlera, który był planem tego, co dzieje się w Europie, Ameryce, Australii i Kanadzie.

Publicznie wielu psychopatycznych amerykańskich i europejskich chrześcijan i polityków odważyłoby się wyrazić poparcie dla odrażających działań karnych Breivika-Hitlera, ale prywatnie aprobują oni swoje akty i manifesty (2083 i Mien Kampf) nienawiści.

Na świecie jest wiele osób, zwłaszcza w USA i UE, które uwielbiają tych dwóch mężczyzn i uzasadniają ich spojrzenie na brązowe twarze z Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki. Są to kolektywistki, antyindywidualna wolność, plemienne, antynarkotykowe gospodarki, autorytarne, despotyczne tyranów poświęcające się państwu jako ideał moralny. To była epicka katastrofa, która wciąż rozgrywa się w Ameryce i Europie. Zawierają głęboko zakorzenioną nienawiść do brązowych twarzy, Azjatów, Afrykanów, Arabów i muzułmanów. Zawierają te same wypaczone myśli i ideologię morderczych, złych szumowin. Są chorzy psychicznie.

Nie ma żadnych uzasadnień dla mordowania niewinnych, bez względu na przyczynę czy nienawistną anty-muzułmańską logikę. Hodują, pielęgnują i wspierają nienawiść do brązowych twarzy. Kiedy nie pamiętają swojej przeszłości, są skazani na powtarzanie swoich błędów.

Norwegia była pierwszym członkiem ONZ, który wyraził zdecydowane poparcie dla państwowości palestyńskiej. Studenci obozów Utoya zażądali, aby Izrael “dokończył okupację”. Anty-izraelskie, pro-arabskie znaki zostały powieszone w obozie Utoya Ilu amerykańskich Judeo-Chrześcijan będzie wyglądało inaczej niż masowy kat nieuzbrojony cywilów, czy też unikają go z lichym argumentem, że strzelec nie jest jednym z nich? Breivik postrzega syjonistów jako sprzymierzeńca muzułmanów przeciwko Izraelowi. Tak, Breivik jest chrześcijańskim syjonistą, a jednym z tematów poruszanych w tym obozie był możliwy bojkot Izraela. Według EuroNews Norwegia była gotowa głosować nad wnioskiem o zbombardowanie Izraela, jeśli będzie działał przeciwko Hamasowi w Gazie. Według ABC News, Norwegia rozważała także wycofanie bombardowania Libii przez NATO.

Komentarze Andersa Behringa Breivika są długie i przemyślane i pokazują między innymi chrześcijański fundamentalizm i sympatię wobec i do  brutalnego ruchu żydowskiego i Angielskiej Ligi Obrony (EDL). Breivik wykazuje skrajny syjonizm i miłość do Izraela. Do fanów Breivika należy Hans Rustad, były dziennikarz syjonistyczny / żydowski. Do modeli Breivika należą Adolf Hitler i Winston Churchill.

Czy to była operacja Mosadu? według niemieckiego dziennikarza Ulricha Sahma “… wielu [norweskich] młodych ludzi, którzy przeżyli masakrę [piątek 22 lipca 2011 r.] powiedzieli, że myśleli, że zabójca, przebrany za funkcjonariusza policji, symulował izraelskie zbrodnie przeciwko Palestyńczykom na okupowanych terytoriach. Uważali, że “okrucieństwo izraelskiej okupacji” zostało im zademonstrowane “.

Jaki był związek z ćwiczeniem antyterrorystycznym przeprowadzonym w piątek 22 lipca 2011 r. W Oslo w Norwegii? Ćwiczenia antyterrorystyczne przeprowadzono również w Londynie 7 lipca, a 11 września w USA, gdzie nakazano NORAD nie atakować samolotów.

Wayne Madison, silny zwolennik prawa Izraela do istnienia, stwierdza: “(Izrael miał) wszystko, co można zyskać, atakując Norwegię i ucząc go lekcji …”, a syjonistyczni Żydzi mają długą historię w zakresie terroryzmu pod fałszywą flagą. Niechęć Izraela do Norwegii do zajęcia zdecydowanego stanowiska przeciwko izraelskim zbrodniom wojennym i popieraniu praw Palestyńczyków jest tak oczywista.

Połączenie choroby psychicznej i broni palnej lub dronów jest śmiertelne. Ilekroć amerykańskie drony atakują dzieci w Pakistanie, pamiętaj, by czuć się tak samo źle jak nieuzbrojony cywili zabitych w Oslo w Norwegii.

Nienawiść prowadzi do aktów gwałtownej odpłaty i ohydnych czynów; dotyczy to zarówno osób, jak i państw. Takie zło rozwija się tylko wtedy, gdy dobrzy ludzie nic nie robią. Siedem miliardów ludzi nie może uniknąć konsekwencji ignorowania nienawiści antymuzułmańskiej.

Przemoc ze strony chrześcijańskich syjonistów od dawna stanowi wyraźne i aktualne zagrożenie dla europejskich i amerykańskich ulic, szczególnie od 11 września 2001 r. Często ignorowano go w najgorszym lub najgorszym przypadku, jako chrześcijańskich polityków.

 

 

————————————–

 

Zaktualizowane: 19 września 2019 - 09:20

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. A o tym nie wiedziałam… ?
    Dziękuję za informacje!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish