Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Generał Jezuitów mówi, że ŻADEN KRAJ NIE MOŻE ODRZUCIĆ NIELEGALNYCH MIGRANTÓW, PONIEWAŻ „ZIEMIA NALEŻY DO WSZYSTKICH”

Przełożony generalny jezuitów, którzy są notabene Żydami, oświadczył w tym tygodniu, że żaden kraj nie ma prawa odrzucić migrantów, twierdząc, że ziemia należy do wszystkich. Jednakże nikt nie stosuje tego w Izraelu.

 

 

„Wyzwaniem dla kraju przyjmującego migrantów jest nie tylko przyjęcie, ale integracja, co oznacza otrzymanie wkładu, jaki imigranci wnoszą”, powiedział jezuicki ojciec Arturo Sosa Abascal w wywiadzie dla Tempi.it. „Przychodzą, aby wnieść większy wkład niż ten, który otrzymują od kraju goszczącego” – stwierdził, najwyraźniej bez dowodów. „Włosi muszą pamiętać swoje własne doświadczenia” – kontynuował.

 

Mam nadzieję, że pamiętacie filmiki na których widać jak Francuzi stali się gośćmi we własnym kraju i jak na granicy dzicy ludzie atakują spokojnych turystów? Prawdopodobnie już nie ma ich w sieci.

 

O co w tym wszystkim chodzi? Nie tylko o ekumenię, ale o całkowita likwidację wartości biblijnych i Prawa Bożego. Najprościej się to zrobi podczas wymieszania społeczeństwa kulturowo, gdzie każdy będzie miał prawo do swego stylu życia. W skrócie: muzułmanie do poślubiania nieletnich, LGBT do adopcji dzieci, no i rdzenni mieszkańcy będą musieli harować na socjal dla leniwych uchodźców.

Ale my wiemy, że to tylko początek dyskomfortu. Powiedzą, że w związku z biedą na całym świecie trzeba dokwaterować ludzi z Afryki do domów mieszkańców Europy. Oczywiście Trump, Macron Soso, Bergoglio nie przyjmą ich, chyba że na pokaz w osobnym budynku do sfilmowania, ale Ty czytelniku będziesz musial przyjąć powiedzmy 3-4 osoby do swego mieszkania, za które to Ty płacisz raty kredytu.

 

Watykan namawiający do zburzenia murów:

 

 

Czy wiecie dlaczego na Węgrzech i na Chorwacji mimo wszystko nie zgadzają się na uchodźców? Ponieważ cały biznes związany z turystyką nad Balatonem i Adriatykiem by padł. To dlatego Węgrzy zbudowali mur a Chorwaci rozmieścili policję na całej granicy z Bośnią i Hercegowiną gdzie uchodźcy już są.

 

 

Teraz na Węgrzech i w Chorwacji jest spokojniej niż w Polsce bez imigrantów. Ale co będzie jeśli ich przyjmą? Gospodarka upadnie i o to też chodzi satanistom.

 

 

Granica Bośni z Chorwacją.

 

Kto był na wakacjach w Chorwacji w ciągu ostatnich dwóch lat wie, że na granicy chorwacko-wegierskiej policja sprawdza KAŻDE  auto.

Gdyby Chorwaci wpuścili uchodźców, to mogliby się pożegnać nie tylko ze spokojem, ale i utrzymaniem samych siebie gdyż są tak samo a może bardziej dojeni niż Polacy. To smutny naród i doświadczony.

 

 

Jednak to też pokazuje, że ugrupowania pro narodowe mają wpływ na politykę państwa i tak zarządzanego przez różnej maści masonów.

 

 

 

 

Stwierdzenie, że „żadnemu krajowi” nie należy pozwolić na zawracanie nielegalnych migrantów, jest szokujące ponieważ pokazuje to dyktat jezuitów, którzy są  spadkobiercami Templariuszy i składają się głównie z Żydów. To dlatego tylko Żydzi wchodzą w skład ekumenii ponieważ oni ją tworzą na swoich warunkach.

 

 

Ojciec Arturo Sosa Abascal twierdzi również, że „migranci przybywają, aby wnieść większy wkład niż ten, który otrzymują z kraju przyjmującego”; nie wspominając o postępie islamizacji  i  przyznaniu się przez Niemcy,  że 75% imigrantów zmaga się z długotrwałym bezrobociem i życiem w związku z zasiłkami, a także faktem, że w Szwajcarii ponad 80% somalijskich migrantów  jest objętych  opieką społeczną.

 

 

Sosa, nie nieoczekiwanie,  wierny wyznawca  z  Papieżem islamu  – który nieustannie zalecał dla polityki otwartych drzwi i masowych migracji uważa również, że istnieje „ plan, który powstał w Stanach Zjednoczonych, aby zmusić papieża Franciszka do rezygnacji ” i  „wprowadzić nowego, który  zaprzestanie pogłębiania ścieżki wskazanej i podjętej przez Franciszka ”.

 

 

 

W błędnym retoryce generała Sosy  – nie zapominajmy że jest to wojsko –  „każdy” musiałby przyjąć  bojowników Państwa Islamskiego,  którzy infiltrowaliby strumień uchodźców, a także dżihadystów z Boko Haram, Al-Kaidy, Bractwa Muzułmańskiego oraz lordów narkotykowych i tym podobnych .

To, co sprawia, że ​​Sosa jest tak niebezpieczny jako przywódca Kościoła katolickiego, to fakt, że jest wielu, którzy mu ufają i podążają jego śladami. Jest ślepym przewodnikiem, który postanowił zignorować realia współczesnych problemów migracyjnych na Zachodzie. Niestety ten nieodpowiedni przywódca zapomniał o ofiarach dżihadu i islamskiej supremacji.

 

Jeszcze raz:

 

PRZEŁOŻONY GENERALNY JEZUITÓW OŚWIADCZYŁ W TYM TYGODNIU, ŻE ŻADEN KRAJ NIE MA PRAWA ODRZUCIĆ MIGRANTÓW, TWIERDZĄC, ŻE ZIEMIA NALEŻY DO WSZYSTKICH.

„WYZWANIEM DLA KRAJU PRZYJMUJĄCEGO MIGRANTÓW JEST NIE TYLKO PRZYJĘCIE, ALE INTEGRACJA, CO OZNACZA OTRZYMANIE WKŁADU, JAKI IMIGRANCI WNOSZĄ”, POWIEDZIAŁ JEZUICKI OJCIEC ARTURO SOSA ABASCAL W WYWIADZIE DLA TEMPI.IT.

„PRZYCHODZĄ, ABY WNIEŚĆ WIĘKSZY WKŁAD NIŻ TEN, KTÓRY OTRZYMUJĄ OD KRAJU GOSZCZĄCEGO” – STWIERDZIŁ, NAJWYRAŹNIEJ BEZ DOWODÓW. „WŁOSI MUSZĄ PAMIĘTAĆ SWOJE WŁASNE DOŚWIADCZENIA” – KONTYNUOWAŁ.

„PRZYBYLI DO AMERYKI ŁACIŃSKIEJ, W TYM MOJEGO KRAJU WENEZUELI, I ZOSTALI POWITANI; STALI SIĘ CZĘŚCIĄ SPOŁECZEŃSTWA W TAKI SAM SPOSÓB, JAK WSZYSCY INNI, A DZIŚ NIE SĄ UWAŻANI ZA „RÓŻNYCH” – POWIEDZIAŁ, DOKONUJĄC DOŚĆ WĄTPLIWEGO PORÓWNANIA MIĘDZY W DUŻEJ MIERZE LEGALNĄ MIGRACJĄ WŁOCHÓW DO AMERYKI POŁUDNIOWEJ A W DUŻEJ MIERZE NIEUREGULOWANYM KRYZYSEM MIGRACYJNYM W EUROPIE.

„W EUROPIE MUSIMY UZNAĆ WKŁAD MIGRANTÓW W SPOŁECZNOŚCI, KTÓRE JE PRZYJMUJĄ, I PODZIĘKOWAĆ ZA TO” – DODAŁ JEZUITA.

NASTĘPNIE, W JEDNYM ZE SWOICH BARDZIEJ KONTROWERSYJNYCH ROSZCZEŃ, OJCIEC SOSA POWIEDZIAŁ, ŻE NARODY NIE MAJĄ PRAWA EGZEKWOWAĆ SWOICH GRANIC, PONIEWAŻ OSTATECZNIE ZIEMIA NALEŻY DO WSZYSTKICH.

„CI, KTÓRZY MIESZKAJĄ NA DANYM TERYTORIUM, NIE MAJĄ PRAWA ZAWRACAĆ MIGRANTÓW”, POWIEDZIAŁ, „PONIEWAŻ NIE MAJĄ ABSOLUTNEGO PRAWA DO TEGO TERYTORIUM. NIE POSIADAJĄ TEGO; DOBRA ZIEMI SĄ DLA WSZYSTKICH. ”

 

Jeśli tak, to nikt nie ma prawa pobierać opłat za oglądanie Morskiego Oka czy sprzedaży biletów z innych Parków Narodowych ponieważ ziemia jest wspólna i od Boga a oni ją ukradli za naszym przyzwoleniem.

Nikt nie ma prawa także nakładać masy podatków na syjonistyczno-watykańskie banki.

 

Wybór jezuitę na papieża jest przypieczętowaniem rządów syjonistów i to dlatego nakazują oni wchodzić w ekumenię.

 

Tajna historia jezuitów

Tajemnice, które jezuici nie chcą, aby chrześcijanie poznali .

Autor ujawnia zaangażowanie Watykanu w światową politykę, intrygi i rozpalanie wojen w całej historii. Wydaje się ponad wszelką wątpliwość, że instytucja rzymskokatolicka nie jest kościołem chrześcijańskim i nigdy nim nie była. Biedni rzymskokatoliccy zostali przez nią zdradzeni i stoją w obliczu duchowej katastrofy. Paryż pokazuje, że Rzym jest, obok wszystkich innych wojen, odpowiedzialny za dwie wielkie wojny światowe.

 

Niestety w języku angielskim:

 

 

_______________

 

 

Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.

Umieszczam interesujące materiały pomagające zrozumieć ten świat w kontekście Pisma.

Ale aby robić to co robię wymaga dużo pracy i czasu.

Jeśli więc chcesz możesz mi pomóc być  głosem prawdy w oceanie mainstremowych mediów i katolickich  wspierając mnie:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

__________________

 

 

4 komentarze

Add a Comment
 1. Kurde, no nie… No po prostu kurde no nie…
  ????
  Co też ten człowiek powiedział…
  Chyba lubi pukać w dno od spodu… ?

 2. Ciekawe rzeczy piszesz, że jezuici są Żydami. Wyjaśnij proszę jakimi Żydami: genetycznymi, czy “farbowanymi” (potomkowie plemion niesemickich, którzy przyjęli Judaizm)?? Skoro “farbowani” (a z nich twoim zdaniem składa się obecny Izrael) nie są Żydami, to określając jezuitów Żydami wychodzi na to, że masz na myśli genetycznych Żydów?

 3. a co na to odpowiada Bog
  https://www.youtube.com/watch?v=yzARLyXJjec

  My Shepherd Will Supply My Need – Psalm 23 – Mormon Tabernacle Choir – Choral Music-Flute Oboe Harp

  ano ze Moj pasterz zabezpieczy badz zapewni moje potrzeby

  Przepiekna piesn

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme