Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polski rabin, ksiądz katolicki, pastor luterański i immam w jednym spocie wyborczym.

Czytelnik Boro podesłał link do tego filmu.

 

Spot ten dowodzi jedności wszystkich religii pomimo różnic doktrynalnych.

Ale te różnicy były od dawna pozorne. Pan Jezus nie stworzył żadnej religii. Żadnej! Mało tego negował faryzeizm.

 

Inną prawdą jest to, że te religie są kierowane przez jedną nację: potomków Ezawa. Wielu polskich pastorów pokazało się na fejsie w jarmułkach.

Według mojej opinii w każdym zborze ewangelicznym jest co najmniej dwóch potomków nacji Heroda.

Wystarczy spytać ich o ich postawę wobec obecnego Izraela a będziecie znali prawdę. Może nie każdy przyzna się do ekumenii na tym etapie, ale większość przyzna, że obecny Izrael jest konstruktem Boga i Jego proroctw co oczywiście jest kłamstwem.

Ezaw, czerwony, protoplasta komunistów ma teraz swoje 5 minut i dlatego w kościołach ewangelicznych promuje się biblie ekumeniczną. Ci, którzy ją promują są na 100% agentami, wilkami w owczych skórach, którzy często na pokaz się modlą.

 

Dziwne jest także, że znani komentatorzy polityczni na YT nic anic nie wspominają o jednej religii. Jestem jednym z nielicznych, którzy pisują o ekumenni i w kontekście polityki zarówno krajowej jak i globalnej, a grupa na fejsie antyekumenizm koncentruje się tylko na Rzymie jakby syjonizmu nie było. Nie ufajcie  ADMINOM  tej grupy.

 

 

Zaktualizowane: 23 września 2019 - 09:57

18 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nie mają lepszych rzeczy do wydawania pieniędzy… ?
  A tak serio, to nie jest spot wyborczy, tylko promujący jakiś projekt (?) Polskiej Fundacji Narodowej, o której ostatnio jest dość głośno w mediach ze względu na zatrudnianie przez szefa rodziny i znajomych oraz branie kasy dosłownie za nicnierobienie (nie umieją w żaden sposób przyciągnąć ludzi do siebie – ich profil na Instagramie obserwuje niewiele osób, na YouTube mają niedużo subskrypcji, jeśli mają coś na Fejsie to też mało kto chyba ich strony lubi…a do tego popełniają wpadkę za wpadką – np. zilustrowanie na Instagramie postu o zachodzie słońca w Polsce zdjęciem z czeskiej Pragi – serio, widać było nawet kawałek mostu Karola
  ??? zresztą do z ilustrowana czegokolwiek podobno używają zdjęć z serwisów takich jak Stockphoto czy jakoś tak, nawet nie patrząc czy pasuje…), naprawdę proszę poczytać trochę o tym…
  PS. Czy będzie może jakiś tekst o nadchodzących wyborach i kwestii na kogo najlepiej głosować?

 2. Co tym dobrodziejom się stało, że się tak im pilno z tymi życzeniami świątecznymi?
  Które i czyje święta mają na myśli?
  Do halowina i święta demonów ponad miesiąc, a do świąt grudniowych jeszcze trzy miesiące.
  Wyprzedzili nawet markety, w których jeszcze nie wystawiono zniczy i świeczek.

  1. W niektórych już są znicze i świeczki…
   W jakiejś sieciówce okołoodzieżowej (Kik chyba) już są ponoć od bodajże połowy sierpnia (!) wystawione rzeczy na tzw. narodzenie, zaś ze spożywczych podobno w Kauflandzie już są rzeczy na tzw. narodzenie (acz mogę się mylić)…

 3. Czasy ostateczne to 3,5 roku wielkiego ucisku czy 7 lat (w tym 3,5 roku wielkiego ucisku) ?

  1. Ostatnia Bestia, która zawładnie całym światem ma mieć moc przez 3,5 roku i wyda wojnę świętym.

 4. W UK matka przerobiła swoje 3-letnie dziecko na trans… Straszne rzeczy się dzieją.

  https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/my-girl-became-youngest-trans-20138358

  Poza tym mam do Was pytanie. Ponieważ jestem na początku drogi w poznawaniu Biblii, chcę zapytać kogoś “doświadczonego” o jedną rzecz. Stary Testament mówi, że dzieci nieślubne nie wejdą do Królestwa Bożego. Czy tak jest na dzień dzisiejszy? Czy może wraz z przyjściem Jezusa i Jego poświęceniem nie jest to już ważne?

  1. Wg mojej opinii dzieci, dopóki nie mają pełnej świadomości wiary, poniosą konsekwencję swoich rodziców czyli rodzic niewierny = dziecko razem z nim do piekła. Rodzic nawrócony na Jezusa = zbawienie razem z dzieckiem. Później już dziecko jako świadomy człowiek sam decyduje czy wybierze dobro czy zło.
   Natomiast my to wiadomo, że byliśmy (i jesteśmy) grzesznikami. Tylko teraz mamy Ducha i zdajemy sobie sprawę z tego. I nawet największy grzesznik dopóki żyje to ma szansę się nawrócić i być zbawiony, razem z dziećmi, nawet jeśli ma 6 dzieci z 6 partnerami. Tylko jak się nawróci to już musi iść tylko dobrymi ścieżkami.
   Tak jak Jezus mówił. Idź i nie grzesz więcej, Twoja wiara Cię uzdrowiła.

   1. A jeśli takie dziecko umrze, to znaczy, że jest niezbawione. Trochę to niesprawiedliwe, nie sądzisz?

    1. Ja nie wydaję wyroków, tylko piszę to co mi się wydaje. Może nawrócenie rodzica, zbawia także zmarłe dziecko? Nie wiem. Koryntianie przyjmowali np. chrzest za zmarłych i wcale im Paweł tego nie zakazał 🙂
     Mdr 4.6 “dzieci zrodzone z nieprawego pożycia,
     przy osądzeniu rodziców, świadczą o ich przewrotności”
     ps. niesprawiedliwe dla Boga to jest to, że człowiek czyli Jego stworzenie odwróciło się od Stwórcy i wcale nie ma zamiaru tego zmienić. Spójrz na ludzi. Każdy żąda od Boga wszystkiego, a co daje w zamian? Nic. Biblia o ile wogóle jest w domu to tylko jako zakurzona książka na półce.
     Także zamiast osądzać Boga od niesprawiedliwych proponuję jak najbardziej Go poznać i ZAUFAĆ W 100%. Wtedy na pewno będzie dobrze. Z Bogiem!

     1. Boro, ja nie osądzam Boga, tylko Twój punkt widzenia jest dla mnie niesprawiedliwy. Także to, że nawrócenie rodzica miałoby zbawiać i dziecko. Zakładając, że dziecko pragnie być zbawione, a rodzic grzeszy, dziecko na siłę rodzica nie może nawrócić i jest to jak najbardziej niesprawiedliwe, jeżeli tylko i wyłącznie od rodzica zależy zbawienie dziecka. Dlatego pytam kogoś, kto może gdzieś w innym miejscu w Biblii znalazł choćby cień szansy, że dzieci nieślubne mają szansę być zbawieni, bo ja jeszcze nie wszystko rozumiem co czytam. Bóg przecież jest niezmienny i nie robi sobie żartów mówiąc:

      „Nie wejdzie syn nieprawego łoża do zgromadzenia Pana, nawet w dziesiątym pokoleniu nie wejdzie do zgromadzenia Pana” (Pwt 23,3)

      „A rozplenione mnóstwo bezbożnych nie odniesie korzyści, z cudzołożnych odrośli wyrosłe — nie zapuści korzeni głęboko ani nie założy podwaliny niezawodnej. Jeśli nawet do czasu rozwinie gałęzie — wstrząśnie nimi wiatr, bo słabo utwierdzone, i wyrwie z korzeniami wichura. Połamią się nierozwinięte gałęzie, a owoc ich bezużyteczny, niedojrzały do jedzenia i do niczego niezdatny. Bo dzieci zrodzone z nieprawego pożycia, przy osądzeniu rodziców, świadczą o ich przewrotności” (Mdr 4,3—6).

      1. Ale nawrocenie rodzica zbawia na pewno male dziecko. Dz.16.30 Panowie, co mam uczynić, aby się zbawić!”.„Uwierz w Pana Jezusa – odpowiedzieli – a zbawisz się ty i twoja rodzina”.
       Ja pisalem o malych dzieciach. Duze dzieci maja swiadomosc i moga same uwierzyc. Chyba niepotrzebnie sie zamartwiasz. Jak bedziesz wierzyc i wypelniac Ewangelie to miej ufnosc w Panu ze WSZYSTKO bedzie dobrze:) nawet jak na to nie wyglada bo jest ucisk :)))
       Dzieki Jezusowi kazdy ma szansę:)

     2. Nie, dzieci zawsze beda zbawione. Pytanie do ktorego roku zycia czlowiek jest dzieckiem wg Biblii

   2. Według prawa mojżeszowego dzieci nie odpowiadają za grzech rodziców.

 5. Dzieci będą zbawione. Ja bym się raczej skupił na tym żebyśmy my dorośli stali się jak one?

  1. Najlepszy komentarz 🙂 my, swiadomi dorosli skupmy sie na sobie aby dobrze reprezentowac naszego Pana 🙂

  2. Dokładnie 🙂 o dzieci się nie martwmy. Bóg jest dobry i sprawiedliwy. “Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże.”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish