Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jedna Światowa Religia. Watykan. Sanhedryn. Islam. Trzecia Świątynia.

Jestem wielce zdziwiony moim osamotnieniem w widzeniu trendów polityczno-religijnych na rynku  ewangelicznym czy protestanckim umownie pisząc, ponieważ w Polsce protestantyzmu nie ma.

O prawach noachidzkich słyszałem tylko u pewnego jutubera, którego i tak uważam za agenta oraz z linku, który mi podrzucił przyjaciel do strony odrzucającej Pawła. Generalnie jest cicho sza, a temat jest bardzo ważny. Temat jest apokaliptyczny i napawa obawami co do wolności wiary.

 

Poniżej umieszczam filmik, który umieściła moja siostra w wierze Bożenka, film mówiący o ekumenii ….

Jakiej ekumenii, to opowiem Wam po obejrzeniu. Najpierw uważnie przeczytajcie włączając polskie napisy. Proszę Was nie wybiegajcie na przód idąc na łatwiznę i zaczynając od mojego komentarza pod filmem.

 

 

Dokument podpisali papież Franciszek i Imam razem z dokumentem siedemdziesięciu narodów.

 

W dniach od wczoraj do jutra odbędzie się konferencja organizowana przez żydowski Sanhedryn. Konferencja 70 narodów. Oczywiście Żydzi, którzy Judejczykami nie są kradną liczby Boże. Stąd siódemka..

 

Co warte uwagi, konferencja ma być w dniu Stworzenia Świata! Być może wiedzą faktycznie, kiedy świat powstał.

 

W broszurce zapowiadającej konferencję 70 narodów jest mega kontrowersyjny zapis, ale mnie on nie dziwi:

“Uznanie Islamu w świątyni żydowskiej”.

 

Czy widzicie teraz jak wszystko układa się w całość?

Wiele osób zastanawiało się, jak Islam będzie połączony z Żydami. Oto jest odpowiedź. Ale ta odpowiedź ma większą głębię niż się Wam wydaje.

Islam, Żydzi, katolicy zawsze grali do jednej bramki. Nie mówię o przeciętnych wyznawcach ale o liderach i przede wszystkim plemionach i nacjach wewnątrz tych religii.

 

 

Tak więc Sanhedryn uznaje Islam w świątynii.. Oni wszyscy mają tego samego boga. Tego samego boga mają pastorzy proizraelscy i ekumeniczni. Jednak głupie owce nic z tym faktem nie robią i tkwią w fałszywych zborach nie Jezusa. Mimo wszystko uważam, a nawet jestem pewien, że Duch Jezusa tam działa. Działa aby pokazywać powoli prawdę zależnie od stopnia otwarcia na tę prawdę.

 

W sesji tej konferencji jest mowa o pokoju na Bliskim Wschodzie… Ciekawe prawda?

A czy wiecie, że w zborach w Polsce  pojawiają się już konferencje pt “Czy chrześcijanin powinien interesować się polityką?” Nie na rękę im rozpoznawanie apokalipsy i wroga Jezusa.

 

Pewnie wielu z Was oczekuje mojego tekstu nt potencjalnej wojny z Iranem. Podsyłacie mi linki w komentarzach. Owszem spodziewam się wojny, ale tak jak II wojna miała wielce celów: biznes Edomitów, powstania fałszywego Izraela, tak ta będzie miała także na celu poza ropą i bankiem Iranu “przekonanie” Szyitów do przejścia na ekumeniczny sunicki islam.

 

Jak stwierdza się w filmie Allah jest tym samym bogiem dla papieża co dla Islamu.

 

Tak, zgadzam się, bestia manifestuje się w religii światowej.

Oba dokumenty, Islamu i 3 świątyni są takie same jak Watykanu…

 

GLOBALIZACJA PRAWA

 

Prawo 70 ma zastąpić iluzoryczny ONZ. Ale to nie będzie Prawo Jezusa. Będzie to prawo boga i jak słusznie autor kanału zauważa pod tego boga możesz sobie wstawić dowolnego.

 

 

Siedem Praw Noachodzkich a w tym zabijanie.

 

 

Czy przypomina Wam to coś?

A może proroctwo z apokalipsy?

 

 

“I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.” Ap 13.

 

 

 

 

Siódme prawo brzmi następująco:

 

Zorganizujesz system sądownictwa, by orzekać, wymierzać sprawiedliwość i dbać o przestrzeganie powyższych przykazań

https://pl.wikipedia.org/wiki/Siedem_Praw_Noego

 

 

 

Ludzkie Bractwo Dla Pokoju Na świecie. Brzmi groźnie tak samo jak globalizacja prawa.  Mimo, że każda religia ma rzekomo “innego” boga, to oni się porozumiewają, ale oni mają jednego boga także z polskim Aliansem Ewangelicznym.

W dokumencie nie ma mowy o Jezusie, tylko o edomickim Ha Shem, którego nie ma w biblii, a imię to pojawiło się dopiero po niewoli babilońskiej w judaizmie.

 

 

Potomkowie Ezawa usilnie chcą być jednością z potomstwem Jakuba, ale tak nie jest i tak nie było. To są dwie różne grupy duchowe: jedna cielesna a druga duchowa.

Oni chcą teraz odzyskać pierworództwo, ale to nie ten sam Bóg. Doskonale znają biblię, ale interpretują ja po swojemu i stąd chcą wprowadzić swoje Prawo jak niegdyś Sanhedryn, ale nie będzie to prawo Stwórcy – Jezusa.

Dlatego oni tak bardzo walczą z Prawem Boga, a ustanawiają swoje jak Rzym.

Każdy szczery wyznawca Jezusa powinien dla samego oddzielenia od tego systemu świętować szabat, który notabene nie zbawia, ale pokazuje jedynie i aż opozycję do systemu bestii – sunday.

 

 

Ten neosanhedryn będzie uznawał takich jak my za nienawistnych, kiedy oni budują “pokój”.

Jednak zgodnie z zapowiedzią w biblii ostatni antychryst zwiedzie nawet wybranych. |Tak, tak, osoby teraz uznające się za chrześcijan stracą zbawienie a dyspencjonaliści zazwyczaj nauczają o nieutracalności zbawienia.

 

Ażebyście zrozumieli sytuację choć cząstkowo, gdyż pozornie jest to zawiłe, Bóg zniszczył Edom tak samo jak Sodomę. Edom, jako krainę ale nie Edomitów:

 

(17) Edom będzie budził grozę; ktokolwiek będzie przechodził koło niego, będzie przejęty grozą i będzie świstał nad wszystkimi jego ciosami. (18) Jak Sodoma i Gomora, i sąsiednie ich miasta zostały doszczętnie zburzone – mówi Pan – tak nikt tam nie zamieszka i żaden człowiek się tam nie zatrzyma. ” Jeremiasza 49.

 

Dla treningu spójrzcie na mapę starego Edomu i obecnych terenów poedomickich. |Nie ma tam żadnego większego miasta. Ale…

 

W II wieku p.n.e. Idumejczycy zostali podbici i przymusowo nawróceni przez Hebrajczyków i od tego momentu nie stanowili już odrębnego ludu, lecz zostali przyłączeni do innych plemion.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Edomici

 

 

Później w wyniku spisków i intryg z Rzymem –  tak jak jest obecnie  – przejęli Krolestwo Judeii.

Teraz pojawia się bardzo ważne pytanie: dlaczego w kanonie protestanckim nie ma obu ksiąg Machabejskich?

 

Na marginesie. Jeśli podejrzewasz lub wiesz, że jesteś Edomitą, jeszcze masz szansę na zbawienie i wyjście z systemu bestii. Systemu wpływów, protekcji i okradania ludzi. W zbawieniu nie ma Edomity ani Greka. Jeśli kochasz swoje znajomości i układy to skończysz tak samo jak papież i Sanhedryn.

My Chrystusowcy kochamy wszystkich ludzi miłością Agape. My nie zabijaliśmy ani nie zabijamy jak zabijał Watykan i banksterski system zabija pieniądzem i wojnami.

 

dlaczego w kanonie protestanckim nie ma obu ksiąg Machabejskich?

 

 

Odpowiedź jest prosta: jest to wstydliwa część Biblii dla Edomitów, którzy byli przymusowo obrzezani przez Judejczyków, którzy popełnili tą decyzją koszmarny błąd mieszając się z poganami edomskimi. Kosztowało to ich nie tylko utratę suwerenności, ale całe zło przyszłego świata: wojny, lichwa, niszczenie bogatych krain jak imperium Lechitów itd…

 

To Sefardyjczycy są Edomitami. To są ci:

 

” Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Judejczykami – a nie są nimi, lecz kłamią”

 

To są słowa Jezusa.

ONI NIE MAJA NIC WSPÓLNEGO Z JUDEJCZYKAMI, KTÓRZY PRZESTRZEGALI TORĘ.

 

Dlatego tak nienawidzą Prawa Boga odstępczy pastorzy.

 

Według Józefa Flawiusza (Judejczyka nie Edomity) podczas oblężenia Jerozolimy w 70 roku n.e. przez Tytusa , 20 000 Idumejczyków, pod dowództwem Jana, Symeona, Pinchasa i Jakuba, pomogło Zelotom walczyć o niepodległość od Rzymu, którzy byli oblegani w Świątyni . Po wojnach żydowskich ludność Idumaean nie jest już wymieniana w historii, ale to oni prysnęli do Hiszpani jako Sefardyjczycy a tam byli z kolei przymusowo nawracani na katolicyzm.

Czy widzicie jak historia koło zatoczyła?

 

Czasy Jezusa.

 

Rządził Edomita Herod,

Herod współpracował z Rzymem.

Edomici oczekiwali na mesjasza który wyzwoli ich z niewoli rzymskiej.

 

 

Czasy obecne

 

W prowincjach Rzymu jakimi są państwa rządzą Edomici i Chazarowie również.

Edomici czekają na swego mesjasza. Nie uznają Jezusa i Jego Prawa tak jak za czasów Jezusa nie uznawali.

Edomici współpracują z Rzymem jak Herod.

Edomici ponownie dokonują powstania przeciw Rzymowi. Przejęli go doszczętnie i do końca do przyjścia Jezusa dnia 13.03.2013 o godzinie 20:13 przez jezuitę. Proces ten trwał wieki. Rzym jest ich.

Teraz tylko musi się pojawić ich mesjasz.

 

Nadchodzi wraz ze znakami i cudami nowoczesnej technologii. Wraz z nim nadchodzi Sanchedryn: sąd dla wyznawców Chrystusa.

 

Mt 10

 Nie sądźcie, że przyszedłem nieść pokój po ziemi. Nie przyszedłem nieść pokoju, lecz miecz. 35 Przyszedłem bowiem przeciwstawić syna jego ojcu, a córkę jej matce, a synową jej teściowej; 36 bo wrogami człowieka mieszkańcy jego domu. 37 Kto miłuje ojca lub matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; i kto miłuje syna lub córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; 38 i kto nie bierze krzyża swego, a idzie za mną, nie jest mnie godzien

 

 

Pan Jezus przyszedł poróżnić ludzi ze względu na wiarę a nie połączyć wszystkich pogan w jedno.

Módlmy się o siebie nawzajem i o naszych bliskich, gdyż nadchodzą ciężkie czasy.

 

Chwała Panu Jezusowi. Królowi Królów.

 

 

Updated: 26 września 2019 — 11:48

22 komentarze

Add a Comment
 1. https://www.youtube.com/watch?v=aKEEOSqgjuM
  6:20 min – Ciekawa rozmowa rabinów z Netanjahu – jeżeli tłumaczenie jest prawdziwe.
  W 15:15 min zróbcie stop-klatkę. Zobaczycie charyzmatyków z USA.

 2. Dziękujemy. Ważny artykuł.
  Z Panem Bogiem!

  1. Ja dziękuję za Wasze wszelakie wsparcie. wszyscy stanowimy jedno, rożne latoroślą tego samego krzewu.
   🙂

  2. W rzeczy samej, jest to ważny artykuł…zostało tu wszystko wyjaśnione jak trzeba…

 3. Jak odróżnić Żyda – Żyda od Żyda – (nie)Żyda ? Możesz dać jakieś wskazówki? Skąd mamy wiedzieć, czy ktoś z naszych przodków w średniowieczu nie był Żydem ( Edomitą). Mógłbyś to wyjaśnić?

  1. Herod zniszczył pochodzenie Judejczyków, ich pochodzenie, genealogię.
   Zazwyczaj ciemna karnacja i wlosy.

   Jest kilka wskaźników, kryteriow dla Edomitów:

   1. Dostawali szybko wizy do USA.
   2. Żyja w diasporze i korzystają z układów władzy. Za komuny mieli koneksje w PZPR.
   3. Pokrewieństwo uznają z lini matki a nie ojca co jest przeciwieństwem Izraelitów prawdziwych. Myślę, że jest to główne kryterium.

   W Chrystusie nie ma ani Edomity ani Polaka. Ale jesli Edomita zyje w systemie bestii i jest mu wygodnie dzięki władzy, koneksjom, to nie jest przyjacielem Jezusa, ale Babilonu.

   1. “Wielu Judejczyków jest w Palestynie” nie rozumiem – masz na myśli Autonomię Palestyńską i Strefę Gazy? I są tam jako ludność nieislamska?

     1. Jednym słowem uważasz, że Edomici (obecne państwo Izrael) ciemieży Judejczyków (Palestyńczyków)?

      1. nie tak do końca.
       Po pierwsze sami Palestyńczycy są mieszanka Arabów, pewnie trochę Ismaelitów z Judejczykami.
       Po drugie obecny Izrael składa się w większości z Chazarów.
       Wiem, że to skomplikowane trochę ale tylko Bóg działa prosto i przejrzyście ale inteligentnie.
       Szatan mota, gmatwa, kręci.

 4. Dzięki za artykuł. Odnośnie 3 wojny światowej wczoraj natknęłam się na 2 nowe teledyski 1. od Cleo 2. od Margaret w obu uderzyło mnie użycie tego samego symbolu .: grzyb nuklearny
  tu linki.: teledysk cleo- utrwalenie idei kulistej ziemi, zdegenerowane społeczeństwo, babiloski styl mody, wokalistka pokazuje znak rogów wielokrotnie, 4;13 minucie po prawj stronie w telewizorze grzyb nuklearny…generalnie tekst nie jest ostrzeżeniem przed przemocą, ale rzucaniem uroku na ludzi aby się dopuszczali przemocy https://www.youtube.com/watch?v=Kt1N8XWTYwA
  drugi teledysk obejrzyjcie bardzo dokładnie, jest tam cała symbolika satanistyczna.: oko, wąż, błyskawica…grzyb nuklearny https://www.youtube.com/watch?v=dkszqwI0DKw
  bardzo ważny jest tu tekst jest to przepowiednia wojny i nastania czasu pokoju po niej…czyli zapowiedź spełnienia planu nwo.
  Trzecia rzecz artykuł o zbrojeniu się usa https://wolna-polska.pl/wiadomosci/swiat-zmierza-ku-wojnie-ostatnie-przygotowania-to-jest-rownie-oczywiste-co-i-niewatpliwe-2019-09

  oba teledyski jak i artykuł, świeże, z 2019.
  Niech nas Bóg strzeże, chwała Jezusowi.

  1. Dziś dostałem ofertę pracy za granicą, dokładniej w holandii,wiadomo jaki to kraj, moje życie potoczyło się w taki sposób, że obecnie przebywam we Włoszech u rodziny. Oni są co do tego wyjazdu sceptycznie. Ja sam boryka się wciąż z trudnościami w przeżywaniu życia bez grzechu. Proszę Was bracia i siostry o modlitwę w sprawie wytrwałości w dążeniu do poprawy sytuacji mojej rodziny.

   Bóg Wam zapłać

   1. Pomodliłem się.
    Niech dobry Bóg będzie z Tobą.

 5. Czy obecny Izrael ma twoim zdaniem prawo do istnienia jako Państwo?

  1. takie samo jak Rumunia czy Słowacja, ale problem polega na tym, że to nie ejst ten sam Izrael co kiedys tak jak nie jest teraz ta sama Polska co przed wojną. Polska nie rządzą Polacy a Izraelem Izraelici.

 6. Poruszyłeś Piotrze wątek nieutracalności zbawienia. Dziś słuchałem nauczania Władysława Kosowskiego.
  Link https://youtu.be/mX14sGp6R8o
  Bardzo lubię Jego kazania. Trafiają do serca.
  Ale wracając do wątku.
  Poruszył temat przypowieści o siewcy z Łukasza 8 a dokładniej chodzi o werset 12.

  W większości tłumaczeń jest on taki:
  “Tymi przy drodze są ci, którzy słuchają; potem przychodzi diabeł i zabiera słowo z ich serca, aby nie uwierzyli i nie zostali zbawieni.”

  Ale w Biblii Gdańskiej jest inaczej:
  “A którzy podle drogi, ci są, którzy słuchają, zatem przychodzi dyjabeł, i wybiera słowo z serca ich, aby uwierzywszy (!!!), nie byli zbawieni.”

  Ostatnio czuję się trochę dziwne, słabne, chyba stygnę. Żeby nie zaprzątać głowy poszedłem trochę w pracę zawodową. Wspomnijcie słówko za mnie w modlitwie. Z gry Dzięki.

  Piotrek, robisz robotę ?. 3maj się. Pokój.
  Pozdrawiam Was Wszystkich.
  Za Jezusem – marsz!!! ☺

  1. Dzięki Tomku za te wersety. Nigdy przy badaniu utracalności nie brałem tego pod uwagę…

   Oczywiście pomodle sie a i pewnie inni w cichości nie komentując też.

 7. Gdzie jest napisane że diabeł zwiedzie wybranych ? To by znaczyło że ma większą moc od Boga.

  “Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych” Mateusza 24

  Po za tym zarówno zbawienie jak i jego brak to nie pochodzi z ludzkich starań i zabiegów.

  “Czego Izrael szukał, tego nie osiągnął, ale wybrani osiągnęli”

  Dlaczego jedni osiągnęli a inni nie ?

  “Nie wy mnie wybraliście, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was, abyście szli i owoc wydawali i aby owoc wasz był trwały”

  “Ja was wybrałem ze świata, dlatego was świat nienawidzi.”

  “Bóg tego ludu izraelskiego wybrał sobie naszych ojców”

  “W nim bowiem wybrał nas przed założeniem świata, abyśmy byli święci i nienaganni przed obliczem jego; w miłości przeznaczył nas dla siebie do synostwa przez Jezusa Chrystusa według upodobania woli swojej”

  “Bóg wybrał was od początku ku zbawieniu przez Ducha”

  Czy ktoś może wyrwać owce dane przez Boga Chrystusowi ?

  “Ojciec mój, który mi je dał, jest większy nad wszystkich i nikt nie może wydrzeć ich z ręki Ojca.”

  Dlatego zdanie o zwiedzeniu wybranych zawiera warunek “Jeżeli to możliwe”, jeżeli to byłoby możliwe”, a dlaczego nie jest możliwe ? Bo Bóg dając Ducha Prawdy wybranym otwiera oczy na zwiedzenie szatańskie.

  pozdrawiam

  1. http://detektywprawdy.pl/2017/01/22/dlaczego-zbawienie-mozna-stracic/

   Adam i Ewa byli zapewnieni przez szatana że nigdy nie umrą, ale by nie umrzeć musieli jedynie i aż jak sie okazało byc posłuszni….

   1. „A gdy kto spełnia uczynki, zapłaty za nie nie uważa się za łaskę, lecz za należność; gdy zaś kto nie spełnia uczynków, ale wierzy w tego, który usprawiedliwia bezbożnego, wiarę jego poczytuje mu się za sprawiedliwość, jak i Dawid nazywa błogosławionym człowieka, któremu Bóg udziela usprawiedliwienia, niezależnie od uczynków” Rzymian 4:2-6

    Potrzebna jest zmiana myślenia, na takie że człowiek wszystko zawdzięcza Bogu, a nasza sprawiedliwość jest nikła w oczach Boga, tak jak w przypowieści o szatach weselnych, człowiek odzieny w swoje uczynki został precz wyrzucony z Uczty Branka bo zaufał swojej pobożności jak faryzeusze, a nie łasce Boga i szacie Chrystusa.

    Adam mimo że był doskonały to zgrzeszył bo nie miał myślenia Chrystusowego, które będzie mieć każdy doskonały zbawiony na podobieństwo drugiego Adama – Pana Jezusa. Człowiek zbawiony jest doskonały NIE dzięki sobie, ale dzięki Bogu i Jego działaniu. Tu na ziemi pod przekleństwem grzesznych cielesnych ciał naszym ratunkiem jest wyłącznie sprawiedliwość Chrystusa. W nowych ciałach ludzie nie będą grzeszyć bo nie będa mieć zwierzęcej natury (ciało i krew nie odziedziczy Królestwa Bożego).

    1. List Jakuba mówi o uczynkach.
     Biblia naucza mnie aby nie brac udziału w bezsensownych kłótniach o Prawo, ponieważ ja Ciebie nie przekobnam ani Ty mnie. Podałem link do wersetów świadczących o utracalności.
     Tym samym niechaj nasze drogi w pokoju się rozejdą.
     Wielu Błogosławieństw Bożych. Niech Bóg Ci szczęści.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme