Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pierwsza od czasów Noego: ofiara ze zwierząt dokonana podczas „Konferencji Organizacji 70 Narodów”

Materiałów na te okoliczność zapewne będę umieszczał więcej. Tymczasem zaczynam od strony breakingisraelnews.

___________

 

Uroczystość podczas Konferencji Organizacji 70 Narodów  odbyła się w czwartek, w wyniku której ofiara zwierzęcia była złożona na Górze Oliwnej w Jerozolimie. Cel – odnowienie przymierza zawartego między Bogiem a całą ludzkością.

 

 

 

 

Eliyahu Berkowitz, pisarz Breaking Israel News, był obecny na scenie przez całe wydarzenie, a nawet nagrał go na poniższym wideo na Facebooku:

 

 

Pierwotna ofiara, znana jako  korban olah  (całopalenie), została złożona przez Noego, gdy opuścił Arkę po powodzi:

20) Wtedy zbudował Noe ołtarz Panu i wziął z każdego bydła czystego i z każdego ptactwa czystego, i złożył je na ofiarę całopalną na ołtarzu. Rzd 8

 

 

Wydarzenie to zostało jednak prawie odwołane. To dlatego, że kiedy pierwotny rzeźnik, który miał zabić jagnię podczas tego wydarzenia, odwołał w ostatniej chwili, ale sprawiedliwy Goj (oryginalne określenie źródłowe) o imieniu Malachi, który właśnie miał cztery lata doświadczenia w uboju zwierząt, był cudownie obecny. Po wezwaniu Malachiasz rozpłakał się łzami, mówiąc, że „marzył o tej chwili przez cały tydzień”. Podniósł się i zabił baranka, a także pomógł go spalić na ołtarzu – ołtarzu, któremu zabroniono Żydom pomagać im wznieść się.

 

 

„Nie możesz przejść przez coś takiego i być apatycznym. Wszyscy wyszli z tej ceremonii całkowicie przemienieni i całkowicie oddani służeniu Bogu najlepiej, jak potrafili ”- powiedział emocjonalnie Berkowitz, nazywając to momentem Abrahamowym.

Malachi dodał: „Wiedziałem, że to zrobię, zanim przybędę do Izraela. „On” (Bóg) dał mi siłę, aby zrobić to dzisiaj. ”Każdy z tych kamieni, które pasują do siebie, jest wyjątkowy. Przynosi teraz swoje kamienie, aby zbudować Świątynię, a to my. To my razem. „

 

 

Strona breakinnewsisrael dobiera cytaty pod sytuacje, ale Bóg w Jeremiaszu dał rozwód Izraelowi to po pierwsze primo. Po drugie primo ten Izrael nie ma nic wspólnego ze starożytnym Izraelem. Po owocach poznacie banki Rotchildów, polskie rządy, wojny USA.

 

70 narodów nie przestrzegających Prawa Bożego zebrało się w Izraelu tak jak odbyła sie satanistyczna Eurowizja w tym kraju.

Uważam, że oszukują tych przeciętnych ludzi mieszkających w Izraelu bez względu na to jakiego pochodzenia są.

Wiadomości ze świata wyraźnie pokazują, że powstanie jedna religia będąca połączeniem wszystkich religii pogańskich, a więc ci biedni ludzie w Izraelu zostaną wpuszczeni w maliny tak samo jak katolicy i ateiści nie urojeni.

 

Bóg nie ma względu na osobę i dlatego Ci, którzy czynią zło nie mają NIC wspólnego z Bogiem.

 

Mój blog jest niszowy nie tylko ze względu na prawdę. Jest  także niszowy z powodu braku przynależności do jakiejkolwiek grupy. Jednak najbardziej jest unikatowy dlatego, że to Jezus i Jego prawo i Słowo są dla mnie ważniejsze niż kasta kapłanów, czy ateizm urojony.

Wszystko co jest przeciwne Jezusowi jest o wiele bardziej popularne.

Przykłady: Kuba Wojewódzki, Benny Hin, kościół rzymski, ekumenizm, komunizm, faszyzm, korporacjonizm oraz różne fetysze tych czasów jak: smatphonizm, TVcal-izm, idolomania, tatuażing itd itd.

 

Nie mam znajomości i układów w tym systemie polityczno-kapłańskim.  Moi przeciwnicy mają.

Jedyna moja znajomość o którą zabiegam to Bóg. Różnie to bywa.. Czasem są chłodne dni, czasem uniesienie jak w miłości. Ale ON JEST i ma miłosierdzie dopóki trwa dziś.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 27 września 2019 - 20:31

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dziękuję za artykuł, niech łaska Pana Jezusa będzie z Tobą.

  1. Ja też dziękuję!
   Dużo zdrowia i wszystkiego dobrego z Jego pomocą!

 2. Bardzo dziękuję za ten bardzo wzruszający post. Jeszcze raz uświadomiłeś mi, co doskonale wiemy, że niestety jest nas jeszcze garstka, choć szczególnie mnie jest jeszcze daleko do bycia na 100% taką jaką chciałby mnie widzieć Bóg i Jego Syn, ale nie ustaję w staraniach.
  Dziękuje. Niech Bóg i Jezus Chrystus nadal Cię prowadzi dla nas wszystkich.

  1. Dziękuję i Tobie a raczej Wam życzę Opieki Bożej, Przewodnictwa Ducha Bożego i wszelkiego dobra.

   ps
   Jesteśmy takim internetowym zborem

   1. Dokładnie tak. Internetowy zbór bo Bóg nam daje takie możliwości w czasach ostatecznych.
    Łk 16.9
    “Mądre korzystanie z dóbr ziemskich

    Mówię wam: Używajcie nieuczciwej mamony do zjednywania sobie przyjaciół, aby przyjęto was do wiecznych mieszkań, gdy się już ona skończy.”

 3. Bóg jest jeden siostro to Pan Jezus. ?
  To On prowadzi Piotra i nas wszystkich.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish