Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Brad Pitt wyjaśnia swoją podróż od ateisty z powrotem do Boga. Czy Kayne West i Pit narodzili się na nowo?

Brad Pitt wyznaje, że nie jest już ateistą, nazywając to młodzieńczym buntem, i odkrywa swoją drogę do Boga w nowym wywiadzie dla magazynu GQ.

 

 

Aktor Brad Pitt przyznał w wywiadzie dla GQ, że  nie uważa się już za agnostyka ani za ateistę. 55-letni aktor „ Ad Astra ” mówi teraz, że postrzega swoje odchodzenie od wiary we wcześniejszych latach jako młodzieńczy bunt.

Brad Pitt omawia chrześcijaństwo

Przez ponad trzy dekady Brad Pitt był w Hollywood, uważał się za ateistę lub agnostyka, jeśli chodzi o Boga. Jednak rodak z Oklahomy powiedział niedawno, że w końcu przyjął wiarę w Boga.

„Och, stary, przeszedłem przez wszystko. Trzymam się religii. Dorastałem z chrześcijaństwem. Zawsze to kwestionowałem, ale czasami działało ”- powiedział w ostatnim wywiadzie dla magazynu GQ .

 

 

Brad Pitt został wychowany przez pobożnych rodziców w Południowym Kościele Baptystów. Powiedział jednak, że uważa religię i chrześcijaństwo za „duszące”.

 

„Kiedy sam to zrobiłem, całkowicie go opuściłem i nazwałem się agnostykiem” – mówi Pitt. „Próbowałem kilku duchowych rzeczy, ale nie czułem się dobrze”.

 

Z biegiem lat powiedział także, że zmagał się z „chrześcijańską winą” z powodu rzeczy, o których wiedział, że powinien, a nie powinien. Po drodze mówi, że na przemian uważał się za ateistę lub po prostu agnostyka. Ale mówi, że to nigdy nie pasuje.

„Potem nazwałem się na chwilę ateistą, po prostu będąc zbuntowanym” – przyznał Pitt. „Nie byłem nim naprawdę Ale przez jakiś czas siebie tak nazywałem – powiedział. „Wydawało się, że wystarczy punk rock.”

 

Powrót do Boga?

 

„Odkryłem, że wracam do wiary – nie chcę używać słowa  duchowość” – powiedział – „ale tylko przekonanie, że wszyscy jesteśmy związani”.

 

 

Tak, religie “związują” a raczej zniewalają i tutaj się zgodzę. Z łaciny religia znaczy związanie.Pytanie z jakim bogiem?

 

 

Pamiętam Brada z filmu Tarantino jak to grał bezwzględnego mściciela grupy żydowskiej jako porucznik Aldo „Apacz” Raine.

 

Ten AKTOR ostatnio uczestniczył w jednym ze słynnych nabożeństw niedzielnych Kanye Westa , o którym mówi się, że jest pełen ewangelii i wszystkiego, co chrześcijańskie.

 

 

 

Problem w tym, że West dokonuje zbałamucenia świętości tworząc muzykę chrześcijańską z szatańskiej.

 

Taką próbką wymieszania pogaństwa z chrześcijaństwem jest przeróbka songu Nirwany na song chrześcijański. To tak jakby przerobić Astarte na Jezusa…

 

https://www.youtube.com/watch?v=a5P9qknQ8aU

 

Gdyby nie moja wiedza, to na pewno taki song wpadłby mi w ucho i słuchałbym go namiętnie wiele razy wprowadzając się w sztuczne uwielbienie Boga….Ale Bóg nie ma nic wspólnego z ciemnością i nie mam tu wcale na myśli karnacji Westa, ale owo mieszanie pogaństwa z chrześcijaństwem.

 

West nazywany jest fałszywym prorokiem z powodu jego „nabożeństw”, które nazwał „nabożeństwami niedzielnym”: Sunday Service.

Koncert na żywo przypomina  nabożeństwa baptystów z Kanyem na czele wykonującym nową i starą muzykę. Znowu ten łącznik. Rozumiecie o co chodzi? ..Brak oddzielenia. 

Popatrzcie pod koniec tego filmu jak West jak nadal gwiazda estrady podczas marszu w szpalerze fanów dotyka ręce ludzi zachowując się nadal jak gwiazda a nie ktoś pokornego serca. Fani szaleją…. Czy o to chodzi? Żeby się fajnie czuć?

https://www.youtube.com/watch?v=EbYuaH4rPwo

 

 

. W 2016 roku J. Cole wydał piosenkę zatytułowaną „Fałszywy prorok”, a niektórzy twierdzą, że istnieje dziwne podobieństwo do osoby, którą Cole opisuje w swojej piosence i zachowaniu Westa.

Ale fani Kanye Westa są podekscytowani jego inicjatywą Sunday Service. Twierdzą, że pomimo jego wcześniejszych komentarzy i przynależności , każdemu należy wybaczyć i zaoferować możliwość zmiany. Fani nie tylko wspierają tę usługę, ale także proszą, aby Kanye przyniósł ją do swoich miast. West niedawno odprawił nabożeństwo w Detroit, ale przekazał mikrofon pastorowi Adamowi Tysonowi, którego źródła mówią: „głosił ewangelię”.

 

Prawdziwi czciciele oddają Bogu cześć w Duchu i w prawdzie.

 

Jeszcze na koniec dla osób znających angielski. Ten YTuber rozkłada na czynniki pierwsze wiarę Westa:

 

 

Znalazłem to po napisaniu tekstu i ma on daleko bardziej skrajne przemyślenia.

W około 24:49  YTuber chrześcijański mówi jeśli dobrze zrozumiałem, że

 

żona Westa Kim Kardashian powiedziała w  godzinnym wywiadzie, że “​​jesteśmy ja i mój mąż nie czytamy Biblii” ale Kanye narodził się na nowo,  narodził się na nowo, kiedy nie czyta Biblii i nie ma żadnej komunikacji z Ojcem z Panem jak to jest moglibyście  mi to wyjaśnić?|

 

YTuber mówi także o bogactwie tych obojga.

 

Nie ufam narodzeniu obu i niech Bóg mnie wyprostuje jeśli się mylę. Aktor został wykorzystany do promowania Universal Jesussa jakbym to nazwał.

 

 

 

Updated: 18 października 2019 — 09:12

20 komentarzy

Add a Comment
 1. ja też nie ufam. to jest zwiedzenie, gdzieś miałam klip, ale nie mogę znaleźć jak kanye szafuje znakiem rogi diabła…. a widzę,że chrześcijanie nabierają się na to, przecież kanye przygotowuje grunt pod nwo:(
  akurat wczoraj pewna chrześcijanka na yt blogu dała film, że kanye jest zbawiony , bo żaden demon nie może wymówić imienia Jezus… grubymi nićmi szyte.

  1. Dokładnie, tj pod zwiedzenie I muszą użyć ludzi mediów do tego, gdyż masy muszą iść za tym co popularne a nie za zdrową nauką

  2. ”(…)że kanye jest zbawiony , bo żaden demon nie może wymówić imienia Jezus…” Ojejku, a to dopiero inwencja twórcza… Idąc tym rozumowaniem, 90 proc. ludzkości rzucającej bezwiednie, w złości zwrotami typu ”o Jezu” czy ”o Boże” powinna być zbawiona 😉

   Ten trend na nawracanie się celebrytów rzeczywiście bardzo postępuje, też to ostatnio zauważyłam… Różne ”chrześcijańskie” portale stale to nagłaśniają i naprawdę nie trudno o zwiedzenie.
   Można do tego grona zaliczyć jeszcze Justina Biebera, u którego ta wiara raczej nie idzie w dobrym kierunku, kiedy popatrzy się na czym się ona opiera i jakimi ludźmi nadal się otacza. :/ https://youtu.be/LOmmR5iQtgo

 2. co popularne i cool… A Jezus mówi w ciszy i spokoju nie w zgiełku

 3. Oni zawsze wierzyli w swojego boga-szatana.

 4. … w sumie nie zawsze w spokoju mówi, jeśli ponagla cię Bóg do czegoś, to nie koniecznie w spokoju…chodziło mi ,że w sensie Bóg w duszy mówi a nie na zewnątrz na jakiejś imprezie w celebryckim zgiełku.

 5. https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/PgLk9kpTURBXy8yZWQ5MzhiM2Q4YWI1NDAwMTA4ZWI3ZjY3YWE4YmZjMy5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCw4GhMAU

  patrzcie na to aktor Bartek Obuchowicz na premierze filmu rodzina Adamsów wraz… z rodziną
  bardzo lubiłam tego aktora:(

  1. ja im dłużej byłem po nawróceniu tym coraz więcej moich może nie tyle idoli co ludzi, których darzyłem sympatią szło na bok…
   No niestety dla nich sukces i szekle są najważniejsze.

 6. ok, chyba mam odpowiedź na pytanie, że jest to zwiedzenie! Napisałam do tej chrześcijanki, to co powyżej …i bardzo agresywnie odpisała mi get lost!- czyli żebym się”zgubiła” przepadnij to znaczy tak dosłownie. Więc nie jest to z ducha Prawdy, duch Święty nie reaguje agresywnie, napewno dałby mi prawdziwą odpowiedź od nie i sprostowanie w prawdzie i miłości nawet jeśli byłabym w błędzie, przekonał by mnie prawdą i dobrocią, nie walczyłby agresją…
  takie oto skutki fałszywych proroków

 7. Tak sobie siedzę, czytam i myślę, że to jest już ta chwila dla nich, w której muszą odpracować swój światowy sukces.Brad już wcześniej był użyty do promowania multi kulti. To od nich się zaczęło w moim pokoleniu, tzn. Angeliny i ich adoptowanych dzieci.
  A teraz z innej beczki. Chodzi mi od dłuższego czasu temat Chin po głowie: ich flaga, czerwony smok, faszyzm.Czy to odegra jakaś rolę..?
  Również ostatnio myślę jako, że w pracy będą rozdawane paczki z okazji Merry Christmas .Co prawda mieszkam w kraju ateistycznym (nie Polska )i oni to dają dla tradycji – wiadomo.Zgodnie z nauką Pawła mamy powstrzymywać się ze spozywaniem jedzenia poświęconego bozkom. Tylko czy takie to jest? Ja skłaniam się , żeby w tym roku tego nie jeść.Myślę, że w tej chwili wielu z Wam zapaliła się lampka.Piotr chętnie poznam Twoje zdanie. Pozdrawiam serdecznie

  1. Łukasz na wstępie życzę Ci Samych Błogosławieństw Bożych i Wszelkiej łaski.

   Bardzo ciekawy temat podjąłeś. Skoro mnie pytasz, to uważam, że …tak, nie powinno się przyjmować takich prezentów. Uważam, że ma to wielkie znaczenie nie tylko duchowe, ale i pod kątem lojalności wobec Boga.
   Jak bardzo ważny jest dla sił duchowych Mikołaj przekonałem się na własnej skórze. Ci co mnie znają osobiście wiedzą o co chodzi.

   1. Dziękuję. A Tobie mądrości i wytrwałości w Twojej służbie dla Boga. A co do pokarmów i ja tak myślę.

 8. ok, sprostowanie, przeprosiła mnie, będę się za nią modlić, bo napisała,że jest pod atakiem.
  Ja też mam ciężkie brzemię -większość moich znajomych to niestety czciciele Lucka… obracam się w takim środowisku twórców, bo sama jestem artystką.
  Ale w tym roku BÓG mi pokazał kogo oni wyznają-komu służą… mam szczęście,że nie jest to duże miasto gdzie mieszkam i teraz już wiem dlaczego nie osiągnęłam sukcesu do tej pory…musiałabym być w kulcie
  to mała lokalna społeczność twórców…ale i tak zdradzają ich wszystkie symbole i gesty…
  I powiem wam …to wszystko jest PRAWDA

  1. Jedynym artystą we Wszechświecie jest Bóg. Zmień środowisko.

   1. nie widzę u ciebie zrozumienia…a co jeśli są sąsiadami? I co ty mi mówisz …? artysta to takie samo określenie zawodu jak fryzjer, artysta- muzyk, artysta- plastyk itd…to mój zawód poprostu wyuczony i wykonywany
    wszędzie tylko ataki…

    1. To Ty wszystko odbierasz jako atak. Ja Ciebie nie atakuję. Czy napisałam coś co nie jest prawdą? Uderza to w Ciebie personalnie? Nie rozumiem.

     1. tak, napisałaś coś co nie jest prawdą “Jedynym artystą we Wszechświecie jest Bóg” bardzo pretensjonalne stwierdzenie moim zdaniem,poza tym brzmi jak insynuacja, że nikt nie ma prawa tak mówić o sobie, a ja ci wytłumaczę.:
      artysta to zwykłe słowo i wielu ludzi jest powołanych do bycia artystą
      nie moja wina ,że to słowo stało się synonimem fałszywego idola,bo to ludzie idolizują artystów, takie wytyczne systemu szatana.
      Więc ja poprostu mam takie powołanie do tego, dałam tu świadectwo tego, co mnie otacza i ciężaru.
      Niech wam służy ta prawda, bo przecież w nazwie jest detektyw prawdy.

      natomiast wsparcia raczej tu u ciebie nie widzę, a uwierz agresję wyczuwam na kilometr… i naprawdę nie wiem skąd u ciebie stwierdzenie “wszystko odbierasz jako atak”

      1)nie WSZYSTKO odbieram jako atak, z wieloma ludźmi tu dyskutuję normalnie.
      2) Jeśli coś zakrywa na insynuację jest takim mini atakiem, tylko nie wprost.
      4)jeśli napisałam ,że wszędzie tylko ataki, pisałam o rzeczywistych atakach, które odbieram a nie o jakiejś paranoi
      3)no i mam intuicję, czuję, że jesteś nastawiona wrogo.

      cóż. powodzenia

 9. Dokładne tłumaczenie 24.49:
  “to było dla mnie jak posypka na cieście. Kim Kardashian powiedziała, w jednym ze swoim wywiadów “my, ja i mój mąż, nie czytamy Biblii, nie modlimy się do Boga, ale Kayne narodził się na nowo.(koniec cytatu z wywiadu)”. Jak mógł narodzić się na nowo jeśli nie ma żadnego kontaktu z Ojcem?”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme