Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kobieta twierdzi, że Jezus pojawił się na niebie i powstrzymał ją od popełnienia samobójstwa.

Od bezdomności po aktywizm, Connie Spurlock-Walcott mówi, że terapia sztuką i jej wiara przyczyniły się do jej powrotu do zdrowia psychicznego, dzięki czemu pomaga ona teraz wypracować rozwiązania kryzysu bezdomności w Ameryce. Przypomina sobie, jak stanęła na moście z zamiarem popełnienia samobójstwa, gdy ukazał się jej Jezus.

 

„Po prostu pamiętam to jakby na żywo; był tak czarno, a wokół mnie otaczał mnie całun śmierci. Byłam gotów się mu poddać. Pamiętam tylko uniesienie głowy – bardzo delikatnie. Podniosłam wzrok. fragment oddzielenia w chmurach i zobaczyłam Jezusa. Widzę Jego twarz. Widziałem Jego szatę i Jego szarfę. Pamiętam żywo, jak postawiłem stopę na ziemi, odwracając się i wracając ”.

 

 

 

 

Co było powodem tej decyzji? To co kiedyś napisałem, że ludzie nie zabijając wprost zabijają nękaniem. Tak jak niektórzy hejterzy na tym blogu….

 

Jej ojciec odszedł, ojczym ją maltretował, jej niskie dochody doprowadziły do mobbingu w szkole, a ona była wypełniona tym wszystkim bez uzyskania pomocy, której potrzebowała do wyleczenia, mówi Spurlock-Walcott na podcaście “The Thriving Christian Artist”

 

Swoją drogą to pokazuje jak wiele zła jest spowodowane przez brak edukacji biblijnej.

 

 

„”Straciłem dom, bo nie mogłem utrzymać zatrudnienia. Byłam zbyt chora i chodziłam po ulicach na południu. Przechodziłam przez inny most, letnią pogodą. I pamiętam, że padałam na kolana, szlochając i krzycząc. …

 

 

„Właśnie uwolnienie gniewu i pierwsza cząstka prawdy o Bogu o tym, jak czułam się tak zdradzona i porzucona przez niego – od tego momentu zaczęło się uzdrowienie. Tak więc ostatnie 25 lat to proces uzdrawiania mojej relacji z Nim. Nauka odnoszenia się do Niego. Nie jestem dzieckiem bez ojca. Dorastałam w strasznych okolicznościach, ale Bóg był ze mną na każdym kroku ”.

 

Ja również wychowywałem się bez ojca i dlatego rozumiem tę kobietę. Tym bardziej rozumiem co to jest mieć Ojca w niebie. Teraz mając ponad 40 lat mam Ojca. Wytłuściłem ten czas budowania relacji kobiety o imieniu Conny, aby pokazać innym jak długi czasem jest ten proces budowania relacji z Bogiem i dlatego nie wolno nam osądzać. Nie mówię tu o gwiazdach illuminati, które pokazują swoim życiem asymilację ze światem, ale o przeciętnych ludziach. Zagubionych młodych ludziach, którzy są poranieni przez dzieciństwo, brak opieki, brak rodziców.

 

Chwała Panu Jezusowi leczącemu wszelkie rany….

 

Updated: 23 października 2019 — 10:12

14 komentarzy

Add a Comment
 1. To piękne, że Jego obecność potrafi wyleczyć człowieka z nawet najgorszych rzeczy…

 2. Może nie na temat, ale coś o powrocie Jezusa 🙂
  Coraz bardziej mi po głowie chodzą Chiny jako ostatnia Bestia (pewnie cyfrowa), która zniszczy to co mamy teraz, Nierządnice i Babilon i wszystkie dotychczasowe układy łącznie z syjonistami. Rosną w siłę jak NIKT inny znany w historii wcześniej (wg fachowców)
  Chiński kalendarz trochę się różni od naszego np. nowy rok 2020 przypada pod koniec stycznia (będzie zamierzał zmienić czasy i Prawo? z Daniela?)
  I ciekawostka. Lata 2024 i 2025 to będą lata smoka i węża. Gdyby faktycznie tak było to dodać 3,5 roku panowania Bestii wychodzi nam podobna data powrotu Jezusa 2027, 2028.
  Daje jako ciekawostkę, nie upieram się, że na pewno tak będzie bo czas nam pokaże wszystko 🙂
  Z Bogiem!

  1. czasy i prawo zmienil juz Rzym. Chiny są jedynie dystryktem jezuickim (vide chazarsko-edomickim).

   1. Zgadzam się, że sporo nazmieniali i nawet się zgodzę, że wzrost potęgi Chin jest dzięki syjonistom, Chazarom. Ujeżdżają Bestię, ale ona zerwie się ze smyczy… wg mnie Daniel 7.25 jest jednak o ostatniej Bestii, która panować będzie przez 3,5 roku, a raczej nie sądzę aby ten czas pozostał przez nas niezauważony… więc to dopiero nadejdzie…

    25 Będzie wypowiadał słowa przeciw Najwyższemu
    i wytracał świętych Najwyższego,
    będzie zamierzał zmienić
    CZASY I PRAWO,
    a [święci] będą wydani w jego ręce
    aż do CZASY CZASÓW I POŁOWY CZASU.
    26 Wtedy odbędzie się sąd i odbiorą mu władzę,
    by go zniszczyć i zniweczyć doszczętnie.
    27 A panowanie i władzę,
    i wielkość królestw
    pod całym niebem
    otrzyma lud święty Najwyższego.
    Królestwo Jego będzie wiecznym królestwem;
    będą Mu służyły wszystkie moce
    i będą Mu uległe”.

     1. Nie znam się na kalendarzu chińskim. Dane wziąłem z wikipedii:
      https://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz_chi%C5%84ski
      “Obecnie (2019) trwa Rok Ziemskiej Świni, następne po nim będą obchodzone lata: Szczura, Bawołu, Tygrysa, Zająca, Smoka, Węża”

 3. Może być reset w 2025. Czyli prawdopodobnie Biblijne biada. Ostatnie miało miejsce na ziemi w 1348 prawdopodobnie od promieniowania słonecznego zginęło ok 80″% ludzi. . Na całym świecie są podziemne miasta schrony min w Turcji. Takie resety zdarzają się co 667 lat.
  Takie są przewidywania pewnych młodych historyków. Poddaję po sprawdzenie i radzę przyjrzeć się jak świeci słońce ostatnio szczególnie w to lato było widoczne. Upały na całym świecie.

  1. Tak, Eter Tv o tym mówił, ale ze ma być w 2024 (?)
   Ponoć warto tez szukać jakiegoś schronu/piwnicy wg nich.
   A nie czasem te resety sa co 676 lat?
   I jeszcze był reset w 672 roku
   https://akariaryaca.com/2018/05/17/lysa-gora-i-jej-tajemnice-podziemne-miasto-schron-do-cyklicznych-resetow-676/

   1. Tak zgadza się wszystko mi się pomieszalo. Mówią o tym Artur Lalak i Grzegorz Skwarek. Trzeba brać poprawkę bo może być to agentura. Nie mniej jednak zastanawiają mnie te zmiany pogody nagłe. Może to na wyrost trochę bo nie możemy się bać, nie mniej jednak wykłady tych chłopaków sa bardzo ciekawe. (te historyczne). Pozdrawiam

    1. Być może mają za zadanie mówić prawdę ludziom wiedząc że i tak nie uwierzą… Trudno powiedzieć.

     1. Właśnie sie nad tym samym zastanawiam. Mówią prawdę prosto w twarz, tylko część uwierzy.
      Jak był reset w 1348r to Polskę to tak jakby ominęło patrząc na mapki. Kiedyś taki jeden gość z kanału 12000szabel mówił o resetach ale mu kanał usunęli. A i jeszcze Dziad Wszewied 😀
      Jakby nie patrzeć po resecie w 2024/2025 większość ludzi może zginąć, a tych co przeżyją zaczipują albo zabija. Miej ludzi będzie, wiec będą mieli większa kontrole nad tymi co zostaną (?) chyba ze uciekną/ukryją sie. Nie wiem. Ciekawa sprawa. Sama zauważyłam, ze to słońce w te lato było jakby inne…

      1. Trzeba uważać. 12000 szabel eter itd. Oni spotykają się razem jest gdzieś film czyli raczej agenci. Natomiast niewykluczone że takie kataklizmy nawiedzaly ziemię są na to dowody. W 1348 nie ominęło Polski gdyż jest tzw Jaskinia Łokietka gdzie nasz król schronił się wraz zdworem. Potem był Kazimierz zastał Polskę drewnianą itd. Chyba zastał zgliszcza…

       1. Owszem, wiem ze trzeba uważać. Spotykają sie na ,,zlotach kanałów alternatywnych”.
        To czemu tyle Polaków nie zginęło podczas rzekomej dżumy? Możliwe ze wiedzieli o tym.
        https://m.faktopedia.pl/505377

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme