Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Brazylia rozmieściła na swoich plażach 5000 żołnierzy jako reakcje na wściekłe na rząd społeczeństwo.

Brazylia rozmieściła na swoich plażach 5000 żołnierzy wśród narastającej furii z powodu bezczynności rządu z powodu najgorszego wycieku ropy w historii kraju.

 

 

Katastrofa ekologiczna rozpoczęła się na początku września, kiedy duże ilości ropy niewytłumaczalnie wyrzucono na brzeg.

Tajemniczy wyciek trwał i dotknął ponad 1000 mil wybrzeża Brazylii, zanieczyszczając niektóre z najbardziej malowniczych plaż w kraju i niszcząc lokalne życie morskie.

Teraz narasta gniew publiczny z powodu niemożności powstrzymania brazylijskiego rządu – lub nawet ustalenia źródła ropy. W odpowiedzi lokalni urzędnicy uciekli się do wezwania ochotników do pomocy w misji oczyszczania.

Filmy wideo o nieefektywnych próbach usunięcia wycieków przez ochotników spotkały się z ośmieszaniem w mediach społecznościowych. Komentatorzy online udostępnili materiały filmowe mieszkańców wyposażonych w niewiele więcej niż gumowe rękawiczki i podstawowe sieci rybackie walczące z wielką katastrofą ekologiczną, pytając, dlaczego rząd nie zaoferował skoordynowanej reakcji na szczeblu krajowym. 

 

 

 

 

W tym tygodniu Hamilton Mourão, wiceprezydent kraju, ogłosił, że wysyła 5000 żołnierzy na północny wschód, aby zwiększyć „widoczność” reakcji rządu.

Pan Mourão powiedział, że rząd odzyskał 600 ton ropy, co stanowi równowartość prawie 4300 baryłek, nazywając wypadek „bezprecedensowym na świecie”.

Ale krytycy twierdzą, że rząd nie jest bliżej ustalenia źródła wycieku.

Rząd prezydenta Jaira Bolsonaro przedstawił kilka teorii, w tym obwinianie Wenezueli, przestępców lub obcych statków, ale nie przedstawił żadnych dowodów.

Pan Bolsonaro, który już spotkał się z międzynarodową krytyką swojej reakcji na poważne pożary w Amazonii , zasugerował, że wyciek był wynikiem „akcji kryminalnej” mającej na celu sabotowanie aukcji ropy naftowej w listopadzie, która ma wygenerować 50 miliardów dolarów dla Brazylii. 

 

https://news.yahoo.com/brazil-deploys-5-000-troops-193411079.html

 

Katalonia, Syria, Iran, Wenezuela teraz Brazylia. Coraz więcej ogniw zapalnych. Mnie to przypomina 24 rozdział Mateusza. Jakby bole porodowe..

 

” Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! (7) Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. (8) Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.”

 

 

Swoją drogą 1000 mil wybrzeża zalane ropą to nie jest zniknięcie roweru z piwnicy….

 

 

 

 

Updated: 25 października 2019 — 13:11

1 Comment

Add a Comment

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme