Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W sklepach dostępne są koszulki z datą 3.11.2019 i okiem Illuminati.

 

 

Pisuję o takich sprawach celem monitorowania wszelkich ruchów spiskowych a 3 listopada to nowa data w kręgu spiskowców.

 

Marketing czy reklama illuminati?

Według mojej oceny zbyt wąskie grono wie o tej wątpliwej na dzień dzisiejszy dacie, ale interesujący jest opis i tagi koszulki:

 

 

 

Seattle 3.11.2019 Saturn Illuminati 7 pieczętuje Szatana
3.11.2019 Harmonogram Mega Ritual Seattle Seahawks, Gematria 7 Pieczęcie, Rosja, Bomba Atomowa, Most płacz palą się w płomieniach, Baranek Boży, 55, 42 kwietnia 4 Tydzień Listopad 44, Pierwsza Pieczęć 6 XX Saturn
Tagi: 55, saturn, września, iluminaci, 311, kwiecień, Seattle, masoński, atomic, Notre Dame, Football, bryd?”

Mimo, że brzmi to bardzo poważnie to podtrzymuję to, że nic się nie wydarzy 3.11. No chyba ze coś będzie w tle np jakaś decyzja polityczna lub wypowiedź Papieża.

 

Co ciekawe autorem koszulki  jest Niemiec a to od niemieckiego YTubera wywodzi się owa teoria. Czy chciał na tym zarobić? Okaże się 3.11 ale jest coś ponad zarobek być może sprytnego Niemca. Ośmieszenie poszukiwaczy prawdy.

 

Dlatego uczulam Was na różne teorie spiskowe, np tzw płaską ziemię, HAARP itp.

 

 

 

Zaktualizowane: 28 października 2019 - 07:32

18 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Ludzie to mają pomysły na biznes…

 2. Płaska ziemia nie jest teorią spiskową to prawda.

  1. Problem w tym, że nie udowodnisz Marcin a narazisz nie tylko siebie ale i wiarę na ośmieszenie.
   To tak jak z 3..11, może cvos się wydarzy a może nie. Może jest płaska a może nie. Nie ma takiego urządzenia, które by uzasadniło teorię PZ.

   Uważam, że należy być rozsądnym bo można wylać w rozmowach z niezbawionymi “Jezusa z kąpielą”…

  2. Bój się Jego oblicza cała ziemio, a okrąg ziemi zostanie utwierdzony, aby się nie poruszył. Niech się rozradują niebiosa i niech się rozweseli ziemia; niechaj mówią w narodach: Króluje WIEKUISTY!
   1 Kronik 16:30‭-‬31 NBG
   https://bible.com/bible/319/1ch.16.30-31.NBG

 3. Co do plaskiej ziemii. Jestem pewien facet, Michal Mazur, ktory zaciekle broni teorii plaskiej ziemii. Swoją drogą to masa jadu pojawia sie w jego filmikach.

  Ale do rzeczy, jezeli ziemia jest naprawde plaska, to dlaczego nie ma zdjec krawędzi ziemii? Widzialem, moze z jedno albo dwa zdjęcia ale to troche malo

 4. “Ale w owe dni, które nastaną po tej
  udręce, zaćmi się słonce i księżyc nie zajaśnieje
  swoim blaskiem,
  25. i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce
  niebieskie będą poruszone.”….. Proszę mi wytłumaczyć jak mogą spadać gwiazdy z nieba na Ziemię kulę rzekomo oddalone od Ziemi o miliardy lat świetlnych i które są od Ziemi niby o wiele większe?

  1. “Gwiazdy” to może być określenie ogólne ciał niebieskich, które widoczne są z ziemi jak gwiazdy (gołym okiem nie do odróżnienia) – Biblia nie zawsze mówi dosłownie. Może chodzić o meteory, komety itd. One są w ruchu i mogą uderzyć w ziemię powodując katastrofalne zniszczenia.

  2. Jeśli ziemia jest płaska to jak działa zaćmienie słońca?

   1. Naprawdę nie warto zajmować się tą niedorzeczną teorią. Wystarczy spojrzeć na cień ziemi rzucany przez nią na księżyc podczas zaćmienia – jest to ewidentna krzywizna. Jest “1000” innych dowodów kulistości począwszy od pór roku, stref czasowych, obserwacji horyzontu itd. Admin nie powinien dopuszczać do dyskusji na ten temat, bo to ośmiesza ludzi wierzących.

    1. “Będę też żądał krwi waszej, to jest dusz waszych. Będę jej żądał od każdego zwierzęcia. A od człowieka będę żądał duszy człowieka, za życie brata jego.”

     Może masz rację…

    2. Jeszcze prądy Coriolisa (czy jakoś tak) – jak miałoby to działać przy płaskiej ziemi?
     Co do samego kształtu: myślę że Bóg wymyślił taki kształt Ziemi że nie pasuje do niczego znanego człowiekowi…(a kreatywność to On ma, oj ma)- nie jest to typowa kula, ale też nie jest to całkiem płaskie…najbliżej byłoby chyba temu do czegoś a la elipsoid? (o ile nie pomyliłam nazw)

     1. Ziemia jest geoidą, coś na kształt pączka, czyli taką nieidealną kulą spłaszczoną przy biegunach.

 5. Jako ciekawostkę dodam, że lecąc samolotem na wysokości 11.700 m. przy idealnej bezchmurnej pogodzie widziałem na własne oczy delikatną krzywiznę horyzontu. A niby wokół czego krążą satelity jak nie wokół kuli? Co je utrzymuje jak nie grawitacja? Ktoś powie “satelity nie istnieją”. Nieprawda, wystarczy wejść na stronę ISS online skąd jest przekaz obrazu na żywo. Dodatkowo dodam, że jest strona z dokładnymi datami, godzinami i kierunkami przelotu ISS nad Polską i ze znajomymi wielokrotnie obserwowaliśmy przelot ISS o określonej porze i kierunku. Awet artyleria dalekosiężna przy o liczaniu trajktorii lotu pocisku bierze pod uwagę krzywiznę i ruch obrotowy ziemi (efekt Coriolisa). Zaprzeczenie oczywistym namacalnym dowodom i angażowanie do tego autorytetu Biblii ośmiesza wierzących i stawia ich w jednym szeregu z ignorantami. Pytanie czy przy obecnym stanie wiedzy za teorią płaskiej ziemi stoją wierzący, czy cyniczni mąciciele przypisując ją wierzącym?

  1. osobiście rozważam opowiedzenie się za niebocentryzmem, ale to nie ma żadnego znaczenia.
   Co do PZ, to ewidentnie jest ona na karcie Illuminati….. to powinno tłumaczyc wszystko…

  2. Ziemia jest geoidą WEDŁUG KOGOŚ TAM, a piszesz jakbyś stwierdzał fakt. Nie wiesz jaka jest, nikt z nas tego nie wie, więc dyskusja jak najbardziej otwarta, cenzura tematu kształtu ziemii oznacza, że ktoś coś chce ukryć. Strona ISS internetowa? Ty piszesz poważnie, to ma być źródło informacji? Przecież technologia jest na takim etapie, że to żaden problem stworzyć symulator kosmosu i kamer obserwujących go 24 godziny na dobę. Zwykły program komputerowy, ot to wszystko. To nie jest dowodem na nic, żaden obrazek czy film nie będzie dowodem nigdy, nie wiem, czy jest płaska czy nie, nie wiemy. To, że coś jest na karcie illuminati, nie tłumaczy nic. Równie dobrze po to umieszczono tam wizerunek płaskiej ziemi, aby właśnie ktoś kto szuka prawdy, odrzucił go myśląc sobie, a no tak, skoro to illuminati promują, to musi być coś szatańskiego, fałszywego, taki tego cel. Zresztą, to nawet nielogiczne, to tak jakby illuminati dało na swoich kartach smerfy, a jednak dali płaską ziemie, skoro to taka niedorzeczna teoria, to po co wogle zawracać sobie nią głowe? Strzał w stopie.

 6. Satelity na pewno istnieją bo niebo obserwuję od dziecka, mój ojciec dużo mi o tym opowiadał i dużo obserwowaliśmy nocne niebo, teraz po latach widzę różnicę, pojawiło się dużo nowych obiektów świecących, które znacznie różnią się od wcześniejszych obiektów świetlnych (np. od gwiazd). Widać wyraźnie, że to obiekty stałe i sztuczne. Myślę, że te nowe obiekty nie mogą się równać z tym co Bóg Ojciec stworzył na nocnym niebie i wydaje mi się, że im człowiek więcej poznaje i szuka w tej materii t tym bardziej niewiele wie. Bóg wszechmogący jest tak doskonały!

  1. Dokładnie. Najlepiej widocznym (najjaśniejszym) jest właśnie ISS. Lata na wysokości około 420 km z prędkością 28.000 km/h i na niezabudowanym terenie fajnie widać jak “wschodzi” po jednej stronie nieba i przemieszczając się po łuku “zachodzi” po drugiej.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish