Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Demony w Halloween zbierają żniwo.

 

Już wczoraj dowiedziałem się od rodziny, że babcia pewnego chłopca w Kielcach trafiła w ciężkim stanie do lekarza. Ów chłopiec powiedział, że nagle zaczęła się dusić i zadzwonił na pogotowie. Jeśli dobrze zapamiętałem, to ten chłopiec miał iść chodzić od drzwi do drzwi po cukierki. Choć nie wiem czy można to połączyć…

Wiedziałem natomiast, że w ten dzień jest o wiele więcej wypadków, zabójstw, itp. Ten dzień to ofiary dla demonów i samego szatana.

 

 

 

Ja wiem, że jak ktoś jest niewierzący, czyli np jest przeciętnym katolikiem i czyta pierwszy raz taki tekst jak ten, to myśli sobie, że mnie pogięło, czy coś w tym stylu.

Ale to ciekawe, że 93% Polaków jest katolikami i nie wierzy w świat duchowy.

Chodzą na komunie, na śluby kościelne i równocześnie drwią z kwestii duchowych. Totalna hipokryzja.

Ta reszta to w znacznej mierze ludzie wierzący w UFO, czyli również świat duchowy.

 

 

Tymczasem dzisiaj dowiaduję się z onet,pl, że:

 

Bus wjechał w grupę dzieci, które z okazji Halloween zbierały cukierki. Kierowca busa, który początkowo uciekł z miejsca wypadku, został już zatrzymany – poinformowało Radio Zet.”

 

https://wroclaw.onet.pl/bus-wjechal-w-dzieci-zbierajace-cukierki-11-latka-w-stanie-ciezkim/pz35kd4

 

Dodajmy do tego wypadki drogowe a będziemy mieć obraz duchowy tego święta, którego jeszcze nie ma końca. Skończy się według mojej wiedzy 2 listopada w słynne pogańskie zaduszki, czyli Dziady.

 

Dziś zaduszki.

 

Uważam, że powinniśmy walczyć informacją i to czynie na tym blogu. Przecież szkoda ludzi.

Sama atmosfera tych wszystkich pogańskich świąt stwarza klimat nerwowości i pośpiechu, co oznacza, że coś jest nie tak z tymi świętami, które powinny być czasem wyciszenia.

Każde katolickie święta to okres wspaniałej okazji do zresetowania się wódeczką.

 

Akcja Znicz rok temu:

 

Od środy zatrzymano 393 kierowców pod wpływem alkoholu. Na skutek nieostrożnej jazdy w wypadkach drogowych zginęło 21 osób, a 218 odniosło obrażenia – informuje TVN24, powołując się na dane Komendy Głównej Policji.

 

https://polskatimes.pl/akcja-znicz-2018-193-wypadki-21-ofiar-smiertelnych-i-setki-pijanych-kierowcow-aktualizacja-211-wszystkich-swietych-2018/ar/13634276

 

 

Jednak danych o skutkach duchowych, przystępie dla  demonów przez świętowanie Halloween nie wiemy. Nie wiemy ile osób dało pozwolenie złym duchom na wejście w ich życie. Tego zbadać się nie da.

 

Teraz polskie dzieci papugują jak wszystko co złe z USA i chodzą po domach i jednocześnie uczęszczają na lekcje religii. Ten kościół jest molochem nie dającym nic dobrego dla ludzi. Nie uświęca a wręcz przyzwala na pogańskie obrządki. Owszem,  bywają pojedyncze akcje uświadamiające, być może księża mówią czasem w kościołach, przestrzegają, ale wierni KRK nie są do zdyscyplinowania ponieważ ten kościół nie ma relacji z wiernymi tak jak to jest w zborach protestanckich.

Gdyby jedna rodzina protestancka zobaczyła, że dziecko drugiej rodziny protestanckiej chodzi za cukierkami, to na pewno delikatnie upomnieliby rodziców.

Z drugiej strony ponoć w USA pseudprotestanci również biorą udział w święcie demonów jaki propagowali Celtowie.

 

“Kościoły” w USA Świętują Halloween z zombie, tańczącymi szkieletami i “straszydłami”

 

 

Później ofiary demonów będą miały pretensje w goryczy mówiąc “Boga nie ma bo gdyby był….”

 

 

 

 

 

Updated: 1 listopada 2019 — 11:01

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Dziękuję za informację.

  Słusznie napisałeś Piotrze, iż katalikom brak zdyscyplinowania.
  Jako dziecko wykrajałam dynię na Hell’oween i mama czy tata nic sobie z tego nie robili, nie nauczali prawd biblijnych gdyż sami byli “uhowani” przez rodzine katolicką czyli religia i nienawiść wobec Jahwe przez kult bożkom kk, pogańskim, 2 przykazanie dekalogu i inne.
  Będąc w domu rodzinnym mogłam również oglądać American Pie, o kontekstach seksualnych i wiele innych USA obrzydliwości wyleciałych na Europę prosto z piekła…
  Brak dyscypliny Slowa Bożego do naszego umysłu to punkt ataku diabła.

  1. Dokładnie.
   W KRK mozna sobie robic co się tylko podoba, gdyż tam nie ma pasterzy. Są zaś zarządcy danym terytorium: biskup – województwo, proboszcz – dzielnica.
   Biskup to inaczej starszy zboru, a więc powinien mieć szczegolny kontaklt z innymi wierzącymi, ale ta instytucją jest zbudowana na kształt korporacji i dyrektor nie zna ludzi gdyz ma od tego kierowników.
   Wszystko powywracane a wierni swoim zyciem propagują hasło : róbta co ceta

 2. A tymi co mają kontakt z wierzącymi z KRK przypomina mi się taki tekst z Biblii oddający częsty bieg kontaktów parafianina z “uczonymi krk”:

  Strzeżcie się uczonych w Piśmie. Z upodobaniem chodzą oni w powłóczystych szatach, lubią pozdrowienia na rynku, pierwsze krzesła w synagogach i zaszczytne miejsca na ucztach. Objadają domy wdów i dla pozoru odprawiają długie modlitwy. Ci tym surowszy dostaną wyrok. 
  Marek 12,38-40

 3. analogia do Twojego apelu na blogu ze jak kogos rani to niech nie zaglada.
  Z kolorowymi lawkami w Kielcach ten sam apel “A jak nie chcecie, to nie siadajcie. Ale nie niszczcie!” – podkreślił.”
  noizz.pl/spoleczenstwo/teczowa-lawka-w-kielcach/wwl4qzb
  Troche krzykliwe te kolory i konkuruja krzykliwoscia , ale sama lawka bardzo atrakcyjna.

  1. Nie ma żadnej analogi. Jest to nielogiczne.
   Obalam argument.

   Ławki są sponsorowane przez mieszkńców a ci w wiekszości są katolikami.
   Moj blog jest antykatolicki i antyekumeniczny.

 4. Czy ogladaliscie kiedys film “Hokus Pokus’ z Betty Midler? To lepiej nie ogladajcie. Oczywiscie wszystko sie dzieje w Halloween. Nie bede opisywac fabuly, ale 3 czarownice spiewaja, aby zaczarowac miasteczko, piosenke, nie wiem, jaki ma tytul, ale sa w niej slowa: rzucam na ciebie czar! I to jest niebezpieczenstwo, bo wszyscy, ktorzy ogladali ten film sa zaczarowani. Moze sie to wam wyda dziwne… Ale ta sama piosenka rozpoczyna film ” 50 twarzy Greya”. Moim zdaniem tam sa prawdziwe czary. To czyste zlo. A mnostwo dzieciakow kochalo ten film. To nie przelewki. Z takiego czaru- zlych mocy trudno sie wyrwac. Mozna nie wiedziec nawet o tym, a nagle wszystko sie w zyciu psuje, a my jestesmy w totalnym smutku.

  1. Ciekwwe.
   Swoja drogą czarownice modlą się o miasta/ rzucają przekleństwa a my chrzescijanie tak malo lub wcale nie modlimy się o nasze szkoly, miasta, rząd.

   Widzimy zło i mówimy : oooo ale patologia, ale zło postępuje.
   Tak jakby patrzec jak ktos tonie i mowic : oooo tonie ten gosc na pewno sie utopi.
   Wystarczy wejsc na filmy o lgbt. Z katolikami jest jeszcze gorzej. Zabiliby spalili.

   Zlo trzeba widziec i przeciez po to pisę bo ludzie nie wiedzą co się dzieje. Ale brakuje nam jeszcze walki duchowej.

  2. O, no właśnie, ciekawa kwestia. Nigdy nie wiadomo, jaki cel mógł przyświecać twórcom umieszczającym te zaklęcia w danym filmie, poza oczywiście przyzwyczajaniem społeczeństwa do okultyzmu. Sama czuję się dość nieswojo, gdy na coś takiego gdzieś natrafię… Lepiej unikać kontaktu z tego typu treściami kiedy można. Szkoda tylko tych wszystkich nieświadomych ludzi, dających sobą manipulować 🙁

 5. Dokładnie tak jest. Świat duchowy czerpie moc z tego typu kultów demonicznych, a potem tę moc wykorzystuje aby uderzyć w wierzących ludzi, lub nawet w tych, którzy te kulty uprawiają.
  Piotrze, pamiętasz gdy ostrzegłeś mnie o pewnym zbliżającym się zagrożeniu duchowym, na które – przyznam się szczerze – “przymknąłem oko”? Bardzo źle się to na mnie odbiło. Nie możemy bagatelizować tego typu zjawisk, które są realne, a ich owoce są bardzo namacalne.
  Dlatego w takich dniach powinniśmy gorliwiej się modlić i odpierać te siły w modlitwie z wiarą w Wszechmoc naszego Ojca w Niebie.

  1. Jak byś mógł mój imienniku przypomnieć mi na fejsie…:-)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme